Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Малко се позабравих, много ти благодаря, abjc , за линковете! :kiss2: Уха, лед- страшничко(горките ни момчета), нищо чудно, че Каме казва, че много енергия влагат в шоуто! А за шоуто, както казваш ти - Смях до припадък, какви физиономии правят обаче, как се смеят, просто с една дума- заслужава си гледането! :282:

Ох, Накамару, миличкия, отнесе всичко! А Тагучи сгази лука! :D

И както Уеда казва- Итадакимас!!!!

 

А това е радио предаването HANG OUT на Каме от 01.09.2012, където може да се чуе откъс от песента КАТ-ТУН - "RADIO".(в края)! :P

 

click-me.gif

 

Ето и една приятна изненада, за да може денят ви да започне или да продължи да бъде хубав, една много красива песен на КАТ-ТУН! Насладете й се! [Аз лично много се разчувствах, дано и при вас е така! Една много хубава, приятна балада(това се очакваше от момчетата ни)]!!! :wub: Смесица от уникални гласове и малко снимки! :wub:

 

click-me.gif

 

П.С. - Информацията е взета от тук !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадинке (slunchice), баладата е доста добра, хареса ми! В нея чух че се пее step by step, наистина е смесица от най-добрите гласове и прекрасни снимки! ;)

От радиото в което Каме е там, песента "Radio" е добра, но от постоянното бъборене на Каме и водещият на радиото почти нищо не може да се чуе! :lol:

 

Abjc, здравей отдавна не сме се засичали! Благодаря ти за шоуто им, доста е забавно, Коки ме разтресе с неговата постъпка, доста е смел! :P

Мару a.k.a Ники, май не му е било приятно, а за Тагучи да не говорим!!! :(

Уепи и Каме, доста добре се справиха, нямаше никакво хън-мън! Справиха се сладурите, но пак подкрепям Коки с две ръце и два крака за смелата му постъпка.

Аз ако бях там, сигурно само ако помириша соса ще се насълзя, а ако го опитам ... въй, повече няма да съм жива сигурно! :lol2::lol:

 

Diddy9709 хубаво е че го харесваш, поне не си си го кръстила Пеньо! :lol2: Радвам се, че пишеш в темата и им се възхищаваш! /цуун :kiss2: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, удоволствието е изцяло мое biggrin.gif


*офф-топик* вие се радвайте, че е нещо нормално като Ники, щото на Lee Min-Ho сумати време му виках Минчо :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, поне има нещо общо Накамару-Ники(има две еднакви букви 'н' и 'к') :D !

Ето една НЕВЕРОЯТНА песен на момчетата ни от началото на тази година! Изпълнението е на-живо, има много крестящи фенове(няма как иначе ;) )! Дрехите са много хубави и официални, косите, ох, косите са просто върха на всички, танците, какво да кажа за тях- много хубава и добра хореография си имат! Страхотна песен, дори на клипа има хора-водещите, те направо луднаха(крещяха, пляскаха, кефиха се максимално, подскачаха дори) :lol: ! Приятно гледане, в компанията на прелестните ни момчета! :wub:

click-me.gif

Ето и самата песен(клипа) :yes::inlove::wub:

click-me.gif

 

А ето и малко снимки от песента им Lock On !!!

 

jdv1346590383m.jpg

cqs1346590398y.jpg

cqs1346590436k.jpg

arx1346590442k.jpg

bwy1346590557w.jpg

rgh1346590564d.jpg

cqs1346590598s.jpg

bwy1346590604g.jpg

jdv1346590636v.jpg

rgh1346590646o.jpg

cqs1346590679u.jpg

bfi1346590685a.jpg

viu1346590716c.jpg

jdv1346590724g.jpg

cqs1346591192a.jpg

arx1346591229p.jpg

klz1346591257l.jpg

jdv1346591273n.jpg

jdv1346591297v.jpg

klz1346591321x.jpg

rgh1346591351g.jpg

klz1346591382u.jpg

arx1346591409x.jpg

arx1346591434c.jpg

viu1346591471s.jpg

arx1346591506g.jpg

 

 

А ето и още нещо, малко ми беше странно, но имало и такива неща!

Най-дългото влакче в увеселителен парк в Европа (Италия) се нарича ... Катун!

В южната част на Франция (близо до Ним) има магазин, наречен "Уеда".

В Германия има "KATTUN улици'

 

П.С. Да не повярва човек, има толкова много неща, които да напомнят за КАТ-ТУН! Супер, нали?!

П.С.2 Снимките са взети от http://www.facebook.com/pages/KAT-TUN-Bulgaria-/232252560178728

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе-хе Минчо! :lol: Има общо Minho-Mincho само едно "си" !

 

Слънчо, то песента им е от началото на годината, но все пак напълниха ми душичката и намазах малко за оЧото! :i love this:

 

А това за увеселителният парк, магазина(:i love this:) и улиците, просто съм крайно щастлива! Трябва да посетим тези места, да ги снимаме и да ги покажем тук! :yes:

Винаги ни изненадваш тук с каква ли не информация, гадинооо .... :lol2:

 

А знаехте ли, че е имало "Mouse Peace 2010"? :blink:

Уепи избира името за своите солови концерти. Първата поредица, която била през 2008, явно пожънала голям успех и Джони Китагава(боса на джонитата) решил да ги поднови.

Почти всичко от концерта е било само и единствено дело на Уепи, като се почне от логото "Mouse Peace" до кастинга на музиканти и екип.

Композициите които изпълнява, както и идеите за сценичното оформление, костюми и самата тема на спектакъла, са негови.

Някои песни като Dictator, Sodachi Jima, Marie - Antoinette, Deep Red Drop, са станали доста култови за феновете, а дори те да не са издавани на сингли.

 

За съжаление тези концерти никога не са издавани на DVD. :cry:

 

Picture source: baidu, jone_records, ayo3@livejournal

© Johnny's Entertainment

 

Може тук да погледнете снимки от концертите. Цък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, как да не знам и да те не са издавани на DVD! Жалко нали? но това си е, няма какво да направим!Или си там да го гледаш, или не си ! A, и да не забравите след 2 дни е рожденият ден на Мару(Ники)!

 

Здравейте на всички !Знам, че тук не е мястото и много се извинявам за това, но искам да Ви помоля, АКО имате Facebook, да харесате една страница! Страницата е на КАТ–ТУН и е българска, има много хубави неща, актуални новини и хората там са много мили, но страницата е пред затваряне! Ето и линка.

http://www.facebook....232252560178728

 

Много благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ви досветна, защо страницата е пред затваряне! :lol:

Нямат много лайк-чета на страницата, още от както Джин напусна групата, защото повечето фенки са само на "Акаме"(не е съществувало) и са загубили доста хора.

И не могат да си я ъпгрейдват, защото няма кой да им отговаря примерно на някои загадки и на други такива екстри, затова ви молим,

само да харесате страничката, никой не ни е молил, ние искаме да помогнем на добрите и любвеобилни админки на фб страницата за КАТ-ТУН!

Предварително благодаря фенчета на КАТ-ТУН! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря,abjc, за линка, чакам с нетърпение да разбера още нещо за мюзикъла Dream Boys! Но това ще почака, защото деня най- после настъпи(РОЖДЕНИЯТ ДЕН НА МАРУ)!! :es:

 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАКАМАРУ ЮИЧИ(МАРУ)

 

Честит рожден ден, Накамару- МАРУ!!! :kissx: ♥ ♥ ♥ Beatbox-ерът на KAT-TUN, който има уникален глас и може да прави с него всичко! Да ни е жив и здрав, много щастлив и все така красив. Да ни радва с присъствието си на сцената още толкова и повече години! Да продължи да се забавлява, както до сега, да развива гласовите си способности и да ни радва с бийтбокса си !!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Да намери любовта на живота си и може би някой ден да дойде в България(чакаме те ♥)! :kissy:

opt1346742109b.jpg

 

 

bfi1346742145a.jpg

rgh1346742175q.jpg

bfi1346742209x.jpg

opt1346742217y.jpg

bfi1346742253l.jpeg

bfi1346742262b.jpeg

bfi1346742287d.jpeg

arx1346742298w.jpeg

cqs1346742337a.jpeg

bwy1346742349p.jpeg:kissy::kissx:

arx1346742410a.jpeg

bwy1346742422o.jpg

cqs1346742459z.jpeg

cqs1346742471k.jpeg

bfi1346742504c.jpeg

rgh1346742512d.jpeg

arx1346742557s.jpeg

rgh1346742570r.jpeg

bwy1346742613n.jpeg

arx1346742632r.jpeg

bwy1346742672u.jpeg

arx1346742713a.jpeg

viu1346742725j.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, да! Да ни е жив и здрав батко Мару, пожелавам му много късмет с прекрасната си кариера и любовта,

дано да продължи да ни радва така, и дано остане най-верен приятел с останалите ни момчета от КАТ-ТУН! ♥

Честит рожден ден, Мару! ♥

 

Ииии ... Добро утрооооо на всички фенове на КАТ-ТУН от форума!

Днес съм най-якото настроение затова целувам всички ви!!! :kiss2:

И ви давам една информацийка за нашият рожденник !

 

Накамару Юичи (Мару) е най-възрастният от групата. Известен е с чувството си за хумор и като миротворец (другите момчета казват, че разговорите с Мару ги успокойват). Той също е познат и като "Най-любимият идол от KAT-TUN" и изглежда самият Мару не възразява.

Мару е роден на 4 септември 1983г в Токио, Япония. Той е най-голятомо дете в семейството. Има 2 по-малки сестри.

В Johnny's Entertainment попада на 8.11.1998г на 15 годишна възраст. Причината поради, която попада в шоу бизнеса: "Отидох на кастинга с приятел".

Външен вид: Слаб, черна къса коса, пухкави устни, тъмно кафеви очи. Има очарователна усмивка.

Мода: боти "Есента особено. Но все пак обичам да нося боти през всеки сезон. Обиквонено слагам 5-6 любими чифта. Понякога баща ми тайно носи обувките ми"

Характер: Юичи е много организиран, въпречи че постоянно закъснява. Той е внимателен и рядко забравя нещо.

 

Факти за Мару:

- Най-уникалният (привлекателния) от групата (по думите на момчетата).

- Накамура и Каме са най-бъбривите от KAT-TUN

- В своят J-WEB казва, че често ходи да обядва с Уедо Тацуей, тъй като останалите момчета често са доста заети

- Страхува се от страшни истории и всичко свързано с ужаси

- Прякорът му е "Ю", тъй като когато дошъл на прослушването Джони го е повикал "Хей, ти!" на английски ("Hey YOU!"), а Мару си помислил "От къде той знае името ми"

- Момчетата от групата постоянно го дразнят "Косата ти не е естествена" и "Защо си си оскубал веждите"

- Той мисли, че прилича на коала заради носа си

- В телефона си има записани повече от 200 номера, и повечето от тях не използна, а просто съхранява всички номера които са му звънели

- Заедно с Коки сформират комедиен дует

- Мару казва, че иска да опита да си направи пънк прическа

- Момчетата от групата смятат, че Мару има ръце като на момиче. А самият той мрази това.

- Мару яде най-бавно от всички в групата, но все пак смята, че той яде нормално, а останалите бързат

- Много добре се разбира със сестрите си

- Голям фен е на Chibli

- Играе футбол

- Преди да заспи отговаря на писма от фенове

- Страх го е от призраци

- Когато закъснее си измисля глупави оправдания

- Не му харусва да бъде буквата "N" от KAT-TUN, защото във всичко е последен. Струва му се, че хората само харесват бийтбокса му, а като личност - не го забелязват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз те целувам :kiss2: , много благодаря за инфото за МАРУ, много е хубаво! Много ти благодаря!

Е то, че е най- големият и най- отговорният си е така! А за това, че разговорите с него успокояват другите, само да ми дойде и мен ще ме успокой и ще ме зарадва само с едно Здравей! :lol: Батко Мару, ето аз си знаех, че нещо го издава, че е най- отговорният, се пак има две по- малки сестри за които трябва да се грижи! :P

Характер: Юичи е много организиран, въпреки че постоянно закъснява. Той е внимателен и рядко забравя нещо.- харесва ми характера му, ся и да закъснее малко, няма страшно, сега не е машина се пак! ;)

- Най-уникалният (привлекателния) от групата- и аз така мисля (е има и още, ама сега нали денят е негов, ще хваля само него) :lol:

- Накамура и Каме са най-бъбривите от KAT-TUN- устройва ме :lol:

- Прякорът му е "Ю", тъй като когато дошъл на прослушването Джони го е повикал "Хей, ти!" на английски ("Hey YOU!"), а Мару си помислил "От къде той знае името ми"- готин прякор и само как го е получил, обаче :lol:

- Той мисли, че прилича на коала заради носа си- ТОВА НЕ Е ВЯРНО„ ЗА-БОГА„ той си е супер

- Мару казва, че иска да опита да си направи пънк прическа- само да посмее, ще отида до Япония и ще му кажа,че преди си беше сто пъти по- красив( не че ще ме послуша, ама айде) :lol:

- Много добре се разбира със сестрите си - Играе футбол - това са много хубави неща!

- Когато закъснее си измисля глупави оправдания- сега всеки с недостатъците си ( поне измиля нещо) :P

- Преди да заспи отговаря на писма от фенове- колко мило, наистина тава е много мило, браво МАРУ :bow::wub:

Не му харесва да бъде буквата "N" от KAT-TUN, защото във всичко е последен. Струва му се, че хората само харесват бийтбокса му, а като личност - не го забелязват- Ами не е последен във всичко и изобщо не е така!!! Аз му харесвам бийтбокса да, ама харесвам много повече в него! Харесвам самия него и всичко, ама всичко!! И съм убедена, че не само аз мисля така! :blush:

Ето и една песен на Мару!!!

МАРУ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, честит рожден ден на Никииииииииии hap.gif

Пожелавам му много здраве, щастие, късмет, успехи и все така да продължава да ни радва :P и разбира се, ако ни зарадват в България ще е още по-добре ! JC_doubleup.gif

 

tumblr_m9syt5UgOq1qhtjmpo1_250.gif

 

 

 

tumblr_m9tlziJ6m61qzmysgo1_500.jpg

 

tumblr_m9lrkh5j6E1qixkmeo1_400.jpg

 

tumblr_m9hu9ce2gp1rewpr7o1_250.gif

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

De-sh все пак благодаря, но преводът не е мой, взех го от фб страничката на КАТ-ТУН, просто бързах и забравих да дам линк, ще ходя да го редактирам! ;) Ти си доста мил човек, много ти се възхищавам! ;)

Ти сигурно си се зачудила за нас двете със slunchice, ние не пропускаме да не е публикувана някоя новина за КАТ-ТУН! :lol2:

Хора без работа... е поне за мен де ... :lol2: И наистина De-sh ти си учудващо мил човек, и се радвам за което ! :kiss2:

 

Странни факти за Уепи! :excl:

- Като дете е бил свидетел на убийство. (какво ли е преживял...)

- Когато Гакт разбрал, че Уепи му е фен, той му подарил гакт-огърлица. Уепи я носел доста често! (доста мило, а и огърлицата е струвала 2400.00 долара)

- Той е бил в всички момчешки училища.(май доста е сменял местоположението)

- Присъединява се в Джони, защото се възхищава Цубаса Имаи много.

- Той е чувствителен човек, и е лесно се наранява от това, което другите казват.

- Доста добър приятел е бил с Каме, когато сформирали КАТ-ТУН и досега винаги държи на него.

- Ryo Nishikido от NEWS/Kanjani8 е бил жесток към Уепи. Защото Каме го е защитил и от това Ryo направил цирк, като разпространил на всички, че от всичките джонита мрази най-много Уепи. (абе как може един красавец да мрази друг красавец, не знам)

- Уепи пишел доста песни с "химикалка за имена". (не разбрах каква е тази химикалка)

- Той се научил да свири на пиано като дете, но сега предпочита китарата. (хммм... )

- Той знае и говори на английски и френски като своят идол Гакт.

- Той искал да стане учител, но се оказало че ще бъде само в момичешки училища, се откзал. Щяло да му е много нервно с тях.

- Неговата текуща дългосрочна амбиция е предимно класическа музика, докато в момента той има дял в създаването на музиката на КАТ-ТУН. (ми да, няма да ги зареше :lol: )

- Неговата любима част от тялото му е бенката на рамото му. Намира я за много секси.

- Ако някога му се роди дъщеричка иска да я кръсти Елизабет, но нали на японски е много трудно затова ще е Ери или Ели. (ооооо, колко сладко / майка ми се казва Ели :lol: )

- Казва, че на баскетболният мач в училище е бил най-добрият.

- Той понякога носи сини лещи.

 

Цитати на Уепи! :excl:

"Аз мразя глупави момичета!"

"Аз съм човек, който обича да изглежда добре, каквото и да прави." (и аз съм като него)

"Моята амбиция е да стана популярен с момичетата на цялата нация. Ще го постигне от времето, аз съм 24. " (това е от преди 5 години :lol2: )

"Виждам феи." (на първият им концерт, било е много тъмно и първото което е видял са били светлинки от феновете им, затова така ги нарича, доста сладко нали... :lol: ) - като отида на концерта им ще взема най-гигантската светлинка, смисъл ще светя с нещо голямо! :lol:

"Иска ми се да имам гореща и сериозна връзка." (само да дойде при мен...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами De-sh, слънчицето е виновна! :lol: Тя разказва абсолютно всичко, което е свързано с мен! :) Да не си помислиш, че сме се обединили да завладеем света и сме едни розови нинджи! :lol: :lol:

А що се отнася за милите хора, аз ги забелязвам от километри. :i love this: Ето още един фен, който чака с нетърпение следващият месец! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ама човек да има прикритие, и вие веднага да го разобличите!! :lol2: :lol2:

Ето го и нашето момче с множество таланти!!! Снимки от DREAMBOYS 2012!!! :tongue:

 

opt1346919242f.jpg

jdv1346919249f.jpg

bfi1346919285f.jpg

bfi1346919293g.jpg

jdv1346919327b.jpg

klz1346919333b.jpg

rgh1346919348h.jpg

arx1346919397e.jpg

rgh1346919407j.jpg

arx1346919443r.jpg

bfi1346919450j.jpg

arx1346919494d.jpg

arx1346919502j.jpg

 

 

Красивият ми той, много добре се е справил, от снимките личи, че много енергия е вложил и много труд, за което аз му свалям шапка :bow::kissy: !!! Личи си още, че на японците, които са били там и са го гледали(ох, защо Япония е толкова далече), които са направили снимките и които имат сувенири от там, от тези неща си личи, че е било доста грандиозно шоу! Още един път много се радвам, че има такива хора, като Каме( ама да не ми стой само в Япония, ами да дойде насам, де :D ), който толкова много да радват феновете си ! на мен много ми харесаха снимките, дано и на вас да ви харесат!

А и De-sh, радвам се, че продължаваш да следиш темичката, въпреки, че си много заета!!!

 

credits to: carriemiko

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамм, Каме както винаги с Дрийм Бойса си! ;) Всеки иска да дойде насам, но не само той нали знаеш, да вземе и другите от КАТ-ТУН и ще са трепач! :kissx:

 

И сега идва ред на Уепи, едни доста горещи снимки от Kyoukasho ni Nosetai! ! :i love this:

 

 

41623439009172439481076.jpg

27248839009174772814112.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, само какви снимки си сложила обаче! Ох, Уепи е просто, ох......... А за Мару, той си е супер както винаги!

 

Има вече кратка версия на FUMETSU NO SCRUM PV Short Version!!! Ето ги и нашите красавци долетяха при нас с една уникална песен!!!!

КАТ-ТУН

Приятно слушане и гледане!!! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и на мен много ми хареса песента, просто момчетата си знаят работата! А за смешните скрийншотове на кат-тунчетата ни, просто нямат равни, толкова ми беше приятно, забавно и т.н. докато ги гледах, че се убеждавам с всеки изминал ден, че това е просто най- правилното ми решение досега(че това е НАЙ–ДОБРАТА група на света)!!!! :bow::wub:

А сега и малко инфо за момчетата ни(или поне за едно от всичките)! :lol:

На Каме филма Youkai Ningen Bem Movie има нов постер! :es:

rgh1346918662e.jpg

 

Както вече знаете Каме се приготвяше да снима филма "Ore, Ore"! Е ето и една хубава новина! Нашият талантлив Каме наскоро приключи снимките за първия си филм, където изпълнява главната роля(и изобщо цели 25 роли).Ще имаме удоволствието да го видим в най-различни образи: от едрогърда дама до афро, от работеща жена до средношколец и дори рокер с татуси по цялото тяло.

 

Героят на Каме е измамник, който се свързва с по-възрастни хора, представя се за техен роднина и се опитва да измъкне пари от тях. В процеса, обаче, се оказва въвлечен в живота на хората, за които се представя, докато в реалнoстта, някой друг се опитва да открадне неговата истинска самоличност.

Очаква се премиерата да бъде през пролетта на 2013 година.(ще бъде доста вълнуващ и интересен филм, се пак това е Каме)!

 

viu1347020392i.jpg

 

 

bwy1347020226c.jpg

 

jdv1347020238i.jpg

 

opt1347020345j.jpg

 

jdv1347020353f.jpg

 

opt1347020383b.jpg

 

 

А ето и една приятна песен от 2011 година! ;) Там Каме е толкова сладъкккк! Има много хубава прическа! :wub::inlove::wub:

 

КАТ-ТУН

Инфото е взето от KAT-TUN < Bulgaria >

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...