Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Тази тяхна песничка направо ни взе ума!

другите им нове песни също са супер

Walking in the light - много зарибяваща


Sorezore no Sora

Най много ме зарадва прическата на Ueda
Отива му толкова много! Но има слух, че ще си обръсне косата, за да играе в нов филм- НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Излезе новата реклама на Солио - лятно настроение, природни картини и много усмивки.
Нека обръснат Уеда! Видя се, че му отива повече с къса коса. Дори на живо изглеждаше страхотно с нея.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нешо много ми се наточихте на Джунно и това никак няма да го адмирирам ^^ За съжаление той се промени радикално след инцидента с крака преди сума ти години и оттогава е много, ама много по-тих и различен, изпълнява си ролята, но самочувствието му значително спадна, да не говорим, че картинките са една много естествена като поведение група, но той от много време не се е отпускал като хората, винаги е на тръни. И пак има най-сладката усмивка на света. Колкото до вида му...Дълго време го държаха с една ужасяваша викторианска прическа, присъща на дъщерята на свинаря, но откак в Юкан го изрусиха е все добре, почти няма слабо изпълнение, но на него всичко му ходи, защото е по-висок и строен с много по-изчистено лице от Каме и останалите (изключвам Джин тука).

 

Коки всички мрънкаха да се псотриже и избръсне, направи го и аз искам да се изруси пак и да смени лака.

 

А Джин...Не му ли свикнахте, че той намери ли си една прическа и се разкарва с нея докато не му окапе косата. Вързаното е по-добре, че колкото е прораснала сега не знам как не го бъркат с жена с това нежно лице.

 

Песента не ми харесва много, но за сметка на това адски много ми хареса визията на всички в клипа, освен на Каме, но с него винаги се гаврят...Айде да го подстрижат и да му купят едно хубаво сако най-сетне?! И Джин се цепи от червено-черния колектив.

 

ГОЛЯМ ЕДИТ: Break the records някой знае ли откъде да дръпна концерта, че исках да го кача в бг пространството, а мамка му, линка който бях намерила е крашнал доста отдавна, а livejournal-а не знам паролата си и не мога да вляза да видя къде беше другия възможен

 

 

Това, че си "обичкаш Джунно", че ти е само в съзнанието и не харесваш никой друг от групата не значи, че трябва да обиждаш останалите. Като не ти харесва някой просто не го обсъждай или поне не го обиждай, ако обичаш. Какво е това, че на Каме не са му дали правилното облекло, трябва да виниш стилиста му, дане би той да си избира облеклото. Ако питаш повечето му фенки, ще ти отвърнат, че е страхотен или пък направо уникален, всеки случай не е тръгнал като някъв клошар. :mad2: А какво му е на лицето? :dunno: Само това не разбрах, да си го виждала изобщо на живо, да си виждала да има нещо на лицето. Да не би да си видяла някакъв цирей или пък лайно!?!?! Лицето на човека си е просто съвършено или пък му завиждаш? :slap::mellow: А на косата какво му има? :dunno: Да не би и там да има някое миризливо лайно или пък свито гнездо от щъркели? Това, че не ти харесва визията му, поне не коментирай, дръж си мнението за себе си. <_<

 

Видяла ли си досега някой фен на KAT-TUN да ги одумва така както ти? :huh: Не мога да повярвям, може би ти самата не си им фен, така ли е?!?! :o :o :o

 

А може би аз трябва да почна да говоря за твоя "възлюбен Джунно" :wacko: , че танците му бяха поразявящо смешни, или пък, че се смее като някакво магаре :blink: , или че на един концерт косата му изглежда, че е близана от крава. Но това разбира се не е вярно, също така и за Коки, Джин и най-вече Каме.

 

Като не можеш да си намериш друга работа освен да търсиш недостатъци в Каме, които няма да намериш, почни нещо полезно за психичното ти състояние например да четеш книга или пък карай колело. :yes:

 

Никак не ми е приятно да се карам с някой, но това не е много хубаво спрямо феновете и спрямо KAT-TUN. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, мацка, я виж кога е писан този пост...

На Каме му се изчисти лицето преди година и нещо. Преди това си имаше яко обривчета. Всъщност, едва наскоро започна да прилича на мъж - поналя се, лицето му заприлича на мъжко, а не на див пубер. Преди това си изглеждаше като поредния пъпчасал тийн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че коментара е от 2010!

Като по малък например в Гокусен(2005) имаше няколко недостатъчета, но само тогава. <_< Къде до преди една година е имал обриви или че е приличал на "див пубер"? :dunno:

Щом наскоро е заприличал на мъж, значи дотогава е бил някъв сополанко, който седи до майка си и й държи полата, за да не се изгуби!?!?! :rofl:

Ако "наистина" е приличал на "пъпчасал тийн", имаш ли някакво доказателство или това пак е някаква безсмислена и арогантна постъпка? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намесвам се само за да ви напомня, че това е форумна тема. На КАТ-ТУН. Разбирайте го- без лични нападки, без излишно заяждане, и по възможност, без фен войни.

Харесвам ли групата- щом съм тук, явно да :D Това кой как се облича- Джонита, какво да ги правиш, такива тоалети са носили, че там вече коментарите са излишни.

За Каме- не е точно класически пример за сексапил, но това не значи че не...нали .

 

tumblr_m047cxyGdf1r0ry28o1_r1_500.png

 

 

Знам че идеята на форума като цяло е всеки да споделя мнения и впечатления, но не забравяйте че това всеки може да го прочете (И аз съм пример за ''всеки'').

Сега, че всеки ще си пише каквото му е на сърце/ клавиатура- нищо не може да се направи по въпроса, за мен един пост с новина, полезен линк или статия е много по-интересен от всякаквите празнословия.

И съвсем странична бележка- страшни сравнения (буквално).

 

И да не е без нищо, гледам Уеда в Boys on the run, и мога засега да кажа само, че е страхотен. Ролята му пасва, раздава го малко предсказуем като герой, но при все че все още няма толкова опит, бих казала че се справя повече от добре.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един човек, който да ме подкрепи малко! :beer:

 

По въпроса за сръвненията - да "мъничко" се поолях с изразите, но просто не мога да разбера каква е тази омраза спрямо Каме. :nunchako: Все едно... по-добре е да не се хейтваме толкова. :rolleyes: (защото не е много прилично) ;)

 

А, и... funktastic17 трябва да те питам лично за едно нещо! Налиии няма проблем? ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !
Аз съм нова тук , но от три години харесвам КАТ-ТУН . biggrin.gif Те са много добри танцьори и певци , а бе направо може да се каже , че те са просто върха . wub.gif
Новата им песен е направо разбивач ,ако може така да се изразя... :yes: Просто нямам думи с които да опиша самата песен , мога само да кажа , че с всяка нова година стават все по - добри и по-добри :yes:
На всички визията е много готина :inlove:
Уеда с тази нова прическа е просто върха :tongue:
Тагучи е станал по - хубав от всякога :yes:
Каме .... просто нямам думи да го опиша :es:
Накамару е страхотен , както винаги wub.gif
а Коки ми е малко странен , но не е чак толкова зле tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаете кога ще излиза новият концерт на КАТ-ТУН на ДВД пишете на ЛС! ;) Защото май още няма и

го доказах като търсих като откачена 2 месеца концеееееерта!!! :o

Хей, Габи (slunchice), честито прописване в форума и ми хареса мейкинга на TO THE LIMIT, а и го гледахме заедно!!! :es: :es: :es: :es: :es: :es: :)

А, и между другото и на мен Уеда много ми хареса с тази

готина прическа! :wub: :wub: :wub: Хи-хи-хи! :inlove:

 

"Тагучи е станал по - хубав от всякога" - вярно си е, много му отива тази косица! B)

Особено на Коки къдравото му ходи до някаква степен, но униформата на пълничкия полицай

му беше мъъъничко голяма! :28558:

 

Редактирано от acabaca
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1468
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаете кога ще излиза новият концерт на КАТ-ТУН на ДВД пишете на ЛС! ;) Защото май още няма и

го доказах като търсих като откачена 2 месеца концеееееерта!!! :o

Хей, Габи (slunchice), честито прописване в форума и ми хареса мейкинга на TO THE LIMIT, а и го гледахме заедно!!! :)

А, и между другото и на мен Уеда много ми хареса с тази

готина прическа! :wub: Хи-хи-хи! :inlove:

 

"Тагучи е станал по - хубав от всякога" - вярно си е, много му отива тази косица! B)

Особено на Коки къдравото му ходи до някаква степен, но униформата на пълничкия полицай

му беше мъъъничко голяма! :28558:

 

 

Мерси, мерси!! Много се радвам, че ти е харесало ;) . Наистина на Уеда много му отива така, стига пак да не я скъси или направо да я остриже (говореше се, че пак ще снима филм и ще трябва пак да си я подстриже, но това разбира се още не е ясно дали ще стане) :P .Дам Тагучи е наистина "магнит" за момичета с тази своя косица B):wub:

 

А Коки ... да не споменавам на него почти всичко му ходи :blush: . И да наистина униформата му беше малко голяма :lol2: .

 

Ако знаете кога ще излиза новият концерт на КАТ-ТУН на ДВД пишете на ЛС! ;) Защото май още няма и

го доказах като търсих като откачена 2 месеца концеееееерта!!! :o

 

И аз го търсих и не съм го намерила, защото още го няма!!! -_- Ако някои го намери преди мен нека свирне,моля :28558: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият сингъл на групата "Fumetsu no scrum" излиза на 12.09.12 :yes:
С този сингъл започва и техния нов проект - всеки един от КАТ-ТУН ще има своя соло песен и клип във следващите сингли, двд-та или албуми. Първи е Коки biggrin.gif
Направо нямам търпение да видя песните и клиповете на всеки един от тях /и най-вече на Каме wink.gif /
"Fumetsu no scrum" също така е и песен към драмата на Ясуда Шота от Канджани 8 “Dragon Seinendan” smile.gif

Все още не знаем кога ще излезе двд-то sad.gif Не ми се чака пак до декември tongue.gif XDD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм фенка на KAT-TUN ако ми видите профила ще разберете че съм голям фен на Taguchi наистина искам да видя новият им концерт ако някой го намери да пише ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, разбрах че КАТ-ТУН имат "мъъъъничко" excl.gif TV изяви през Август тази година. Ето кои са и кога са те:

Каме: 12.08.2012 - Going!Sports&News! / от 23:55 до 00:50 по НТВ /
18.08.2012 - Going!Sports&News! / от 23:55 до 00:50 по НТВ /
26.08.2012 - Going!Sports&News! / от 23:55 до 00:50 по НТВ /

Коки: 05.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /
12.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /
19.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /
26.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /

Уеда: 03.08.2012 - Boys on the Run / от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /
07.08.2012 - Kyoukasho Ni Nosetai! / от 19:56 до 20:54 по TBS /
10.08.2012 - Boys on the Run/ от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /
14.08.2102 - Kyoukasho Ni Nosetai! / от 19:56 до 20:54 по TBS /
17.08.2012 - Boys on the Run / от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /
21.08.2012 - Kyoukasho Ni Nosetai!/ от 19:56 до 20:54 по TBS /
24.08.2012 - Boys on the Run/ от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /
28.08.2012 - Kyoukasho Ni Nosetai!/ от 19:56 до 20:54 по TBS /
31.08.2012 - Boys on the Run/ от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /

Мару: 04.08.2012 - Omo Ni Naitemasu! / от 23:10 до 23:55 по FujiTV /
05.08.2012 - Shuuichi! / от 8:00 до 9:55 по НТВ /
11.08.2012 - Omo Ni Naitemasu!/ от 23:10 до 23:55 по FujiTV /
12.08.2012 - Shuuichi!/ от 8:00 до 9:55 по НТВ /
18.08.2012 - Omo Ni Naitemasu!/ от 23:10 до 23:55 по FujiTV /
19.08.2012 - Shuuichi!/ от 8:00 до 9:55 по НТВ /
25.08.2012 - Omo Ni Naitemasu!/ от 23:10 до 23:55 по FujiTV /
26.08.2012 - Shuuichi!/ от 8:00 до 9:55 по НТВ /

Май нещо хубавците ни са много работни ! :28558:

А, и abjc намерих тяхна снимка от един сайт сложена е за новият им сингъл! Там са многооо хубави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте момичета, разбрах че КАТ-ТУН имат "мъъъъничко" :excl: TV изяви през Август тази година. Ето кои са и кога са те:

 

Каме: 12.08.2012 - Going!Sports&News! / от 23:55 до 00:50 по НТВ /

18.08.2012 - Going!Sports&News! / от 23:55 до 00:50 по НТВ /

26.08.2012 - Going!Sports&News! / от 23:55 до 00:50 по НТВ /

 

Коки: 05.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /

12.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /

19.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /

26.08.2012 - Bakushou! Dainippon Akan Keisatsu! / от 19:58 до 20:54 по FujiTV /

 

Уеда: 03.08.2012 - Boys on the Run / от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /

07.08.2012 - Kyoukasho Ni Nosetai! / от 19:56 до 20:54 по TBS /

10.08.2012 - Boys on the Run/ от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /

14.08.2102 - Kyoukasho Ni Nosetai! / от 19:56 до 20:54 по TBS /

17.08.2012 - Boys on the Run / от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /

21.08.2012 - Kyoukasho Ni Nosetai!/ от 19:56 до 20:54 по TBS /

24.08.2012 - Boys on the Run/ от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /

28.08.2012 - Kyoukasho Ni Nosetai!/ от 19:56 до 20:54 по TBS /

31.08.2012 - Boys on the Run/ от 23:15 до 00:15 по TV Asahi /

 

Мару: 04.08.2012 - Omo Ni Naitemasu! / от 23:10 до 23:55 по FujiTV /

05.08.2012 - Shuuichi! / от 8:00 до 9:55 по НТВ /

11.08.2012 - Omo Ni Naitemasu!/ от 23:10 до 23:55 по FujiTV /

12.08.2012 - Shuuichi!/ от 8:00 до 9:55 по НТВ /

18.08.2012 - Omo Ni Naitemasu!/ от 23:10 до 23:55 по FujiTV /

19.08.2012 - Shuuichi!/ от 8:00 до 9:55 по НТВ /

25.08.2012 - Omo Ni Naitemasu!/ от 23:10 до 23:55 по FujiTV /

26.08.2012 - Shuuichi!/ от 8:00 до 9:55 по НТВ /

 

Май нещо хубавците ни са много работни ! :28558:

 

А, и abjc намерих тяхна снимка от един сайт сложена е за новият им сингъл! Там са многооо хубави !

 

600.jpg?1343652095:wub:

 

 

Мерси за информацията и за снимката :thanks: !Аз ще добавя само, че нашите момчета ще имат ново предаване, казва се KAT-TUN no Sekaiichi Dame na Yoru ще се излъчи за първи път на 08.24.2012 и съм сигурна, че ще бъде супер :es: !!!

 

Очаквам го с нетърпение :yes: :yes: :yes: !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, slunchice знам и още нещичко ще го издават на всеки 5 дни ! И дано е хубаво предаването, но пък защо да се съмняваме?! :lol:

 

Значи, ще дебнем сайтовете да видим кога ще излезе предаването ! :28558:

 

На 24.08. трябва да празнуваме за новото им шоу!! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, slunchice знам и още нещичко ще го издават на всеки 5 дни ! И дано е хубаво предаването, но пък защо да се съмняваме?! :lol:

 

Значи, ще дебнем сайтовете да видим кога ще излезе предаването ! :28558:

 

На 24.08. трябва да празнуваме за новото им шоу!! :beer:

 

Естествено, че ще празнуваме :beer: :beer: :beer: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз, но искам да ви попитам знаете ли нещо за DREAMBOYS 2012, защото намерих нещо в Интернет?Каме отново ще играе главната роля за седми път. :yes: А освен Каме ще играят и Yaotome Hikaru от Hey!Say!JUMP, Tamamori Yuta, Miyata Toshiya и Senga Kento от Kis-My-Ft2 :es: .

 

От 3 септември до 29 септември 2012, а ето и една снимка за DREAMBOYS 2012

bfi1344343365u.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...