Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Ама толкова здраво ме е хванала Уеда вълната..така де,КАТ-ТУН вълната,преглеждам си картуун КАТ–ТУН и имам малък въпрос: Къде мога да си намеря 36ти епизод? с превод:)

ПП: Runaway е страхотно :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В анимес са качени, но точно този епизод няма да бъде преведен, поради непоносимостта на преводачката към DJ Ozmа.

Линк

П.П. Преводачите на дорамите тотално забиха. А Runaway става все по-интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа май не е сложен unsure.gif

Не съм доволна от тях......Харесвах ги повече когато не можеха да вържат две стъпки...прекалено добри стават вече в танцуването. laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и линк за новия им албум

 

ТУК

 

Страхотен албум според мен :yes: , много балансиран по отношение на различните жанрове песни - по-интензивни песни, денс песни и балади. Мога да го слушам без да пропускам някоя. Също така за пръв път ми се случва да харесам соло-песните на всички от групата :es:

Солото на Мару (STEP BY STEP) е леко и приятно за слушане.

Тагучи е направил песен (FINALE) в по kpop стил - супер е.

Коки....той е уникален (DANGEROUS CAT~MAKE ME WET~) :D - както казват във форумите, "песента му е за възрастни" по отношение на текста :lol: а в самото изпълнение на концертите е има жени-танцьорки и 4 мъже-танцьори, които ги е държал на каишка /дано това да го има в двд-то/ :lol:

Солото на Уеда (~AGAIN) беше много приятна изненада за мен, обикновено съм "ок" с неговите песни, но този път направо не мога да спра да слушам тази песен, има усещането на музика за аниме и е страхотна. :D

Каме (ZUTTO) - вече дни наред не спирам да слушам Zutto, невероятна балада, гласът му е омагьосващ. Само ако се слуша със слушалки може да се чуе сърцебиенето в началото на песента /открих го случайно/ ( :bow: to Kame)

 

Песента Lock On ме грабна от първия момент, в който я чух :D Харесвам много клипа, хореографията, емоциите, които показват по отношение на момичето робот, всички изглеждат страхотно :D

 

И малко уточнение - във версията Chain (Regular edition) на албума е имало тайна бонус песен Chain of Love :D В линка, който дадох песента е заедно с Soldier - първо е Soldier 3 минути и нещо, следва пауза и почва Chain of Love :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou, Kame!

Останалите Джонита могат само да се възхищават на групата, че е толкова активна през последната година. Браво! Да продължават в същия дух!

След няколко дни стартира турнето им. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА 6ТА ГОДИШНИНА ОТ ДЕБЮТА! :es::D

 

KAT-TUN и феновете /снимката е от сегашното им турне/ :D

 

KT-hyphensChainconcert.jpg

 

Продължавайте да ни радвате все така! :bow::yes:

 

KT-hyphensNMP.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да им е и да си завършат турнето подобаващо!

Един човек, който успя да присъства на два от концертите им тази година, сподели че цялото шоу е продължило близо 3 часа и половина. Не са позволявали да се снима с фотоапарати, но японките масово са фотографирали с мобилните си телефони. Уеда е имал страшно соло на английски с белезници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не сме споделяли мнения в темата. Реших да я раздвижа за тези, които не знамят, че няколко момичета от форума успяхме да се доберем до концерта на 20 април в Токио дом.

За него ще споделя, че никога не съм присъствала на такава звездна атмосфера. Стадионът се превръща в магично място, когато хиляди светлинки изгреят в тъмнината, или когато огньове изригнат изпод земята. Конфети, въжета, специални приспособления, всичко това беше използвано, за да придобие спектакъла зрелищност в очите на зрителите.

Мога с право да ви кажа, обаче, че когато изпълнителите започнаха да махат с ръце, те го правеха заради нас, понеже именно ние бяхме най-шумни в тълпата. Японците повтарят едни и същи действия, без да се опитат да изпъкнат. Ние пляскахме, скачахме, пеехме... Как да не ни помахат в отплата?

Подробностите са в общата тема, заедно със снимки.

de50559bdccfe73a.JPG

e6f068cafaf5ad63.jpg

Инфо

Основният повод за този пост, е шокиращата новина, че Коки иска да става монах. Имайки предвид неговата експериментаторска натура и пацифисткият му дух, това решения май няма да се окаже кой знае каква изненада.

В момента певецът обмисля да промени името си от Коки на Хиджири /същото канджи, което се чете по различен начин/. Намерението му е да започне с тренирането на духа си в Канагава. Там е избрал подходящ за целта храм.

Докато бяхме в Киото, се натъкнахме на една ограда с овце, на една от които беше изписано името на Коки. Подобни асоциации могат да се намерят на много места в Япония. В същия град има и храм, посветен на имената на Каме и Джин.

99efc0f924a7d98e.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво друго да ни изненадат, освен с всевъзможните клюки, препълнените графици и снимки на многото Каме-та от ''Ore ore'' ....

To the limit - осемнадесетият поред сингъл на Kat-tun поема по съвсем различен път от очакванията. Момчетата са решили да се ''хвърлят в дълбокото'' с цитирам: ''heavy-rock песен с остро звучене''. (Нужно ли е да казвам как подозирам heavy Ueda намеса или с други думи: това ще се чака. :inlove: )

Разбира се, ще има и клип, който разбира се не ще оцелее повече от час в Ютюб. Сингълът се очаква на двадесет и седми този месец- в нормална и лимитирана версия.

11231-ga25rka098.jpg

 

Regular [CD Only]

 

 

1) TO THE LIMIT

2) Sorezore No Sora

3) Spirit (used as theme song for "Dramatic Games 1844" for Nippon Professional Baseball TV and as the theme song of Going! Sports and News)

4) To The Limit (Off vocal)

5) Sorezore No Sora (Off vocal)

6) Spirit (Off vocal)

 

 

Limited one (CD плюс DVD и booklet)

 

CD

1) TO THE LIMIT

2) Walking in the Light

3) Walking in the Light (Off vocal)

 

DVD

1) TO THE LIMIT (PV Making)

 

Каменаши, в радио предаването си ''Hangout'' е пуснал привю на самата песен, което можете да чуете тук

 

Повече информация ще намерите тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратката версия излезе! Нямам търпение за финалните кадри! Мару щял да се прояви накрая.
Какво му става на Уеда? Вади все по-яки прически! Лудница са!

Още една новина около групата.
SOLIO BANDIT CAFE отваря врати в Ропонги между 29 юни и 8 юли.
Инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и новата реклама за Solio Bandit:

???

страхотни са :es: новият клип е в толкова различен стил :yes: винаги може да се разчита на КАТ-ТУН да ни изненадат wub.gif фен съм от повече от 3 години и с тях никога не е скучно laugh.gif

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва новата им визия, с всяка година стават все по-хубави :rolleyes:
Днес ми попадна предаването Music Station и представянето на новата им песен ...

Остават няколко дни и до клипа :rolleyes:

Ужас тъкмо го публикувах и го махнаха.
Ето и тук може да ги видите :rolleyes:

:click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...