Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

[DVD ISO] KAT-TUN -NO MORE PAIИ- WORLD TOUR 2010 ТУК обаче, са по 10 части всеки диск и бавно се свалят :) Ако някой намери нещо по-удачно няма да му се разсърдя, че това 4 гб само първи диск. Честита Нова година и благодарности на Пламена дето го издири:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много e_katya и mims3 златни сте :kiss2:

 

Мисля да си го дръпна и когато имам възможност да го гледам след това ще пиша впечатления... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко новини :

 

През юли КАТ-ТУН ще организират специално събитие - концерт на открито в парка на голям индустриален комплекс в Кавазаки. Събитието ще е направено като летен фестивал, ще има парад и всички фенове могат да дойдат с кучетата си, атмосферата ще бъде уникална. Ще е с продължителност 2-3 дни , очакваните фенове са около 20 000 на ден. :D

 

В допълнение към горното, за да отпразнуват тяхната 5та годишнина, от май до октомври ще направят първо си турне в 5-те "Дома" на Япония - Сапоро, Токио, Нагоя, Осака и Фукуока! :D

 

Новия им албум ще излезе преди турнето! :D

 

Очакваме и детайли за турнето им извън Япония.

 

P.S. No More Pain - World Tour 2010 DVD стана № 1 в седмичната класация на Орикон. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа~ изгледах двд-то и много ама много ми хареса! Та то самите изпълнители се кефиха на изпълненията си, викаха, усмихваха се, скачаха е как да не ти стане яко.Който не го е гледал, веднага да се поправи, няма да съжалява със сигурност. Липсата на Джин почти не се усеща, ама така и трябва. След тоя концерт се убедих, че корейските певци много път трябва да изминат за да достигнат японските, само с хореография не става. В третия диск показаха малка част от представлението им в Корея - бил е голям купон и там. То не беше Оппа, Нуна, то не бяха сърчица и сарангхета. Браво на Кат-Тун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласна с теб, Romance, по всички точки :D .

ДВДто го гледам от няколко дена всеки ден и съм на седмото небе. Все не ми остава време да напиша нещо по-подробно. На кратко - страшно ми хареса. Очаквах да усетя липсата на Аканиши, но нищо такова не стана изобщо. Уважението ми към тях нарастна в много пъти. Чакам моето ДВД да пристигне , за да го гледам с по-високо качество :)

Не мисля , че може да се опише с думи, трябва да се гледа. Препоръчвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм малко разочарована от концерта, който са подбрали за дивидито. Не защото не бе в Токио Дом, където сцената си има собствена канализация, не защото това им бе последното за сезона представление в Япония (от 22 август) и не защото Джин го нямаше, а защото се усещаше някаква незаинтересованост, сякаш им бе скучно. Натрупалата се умора си каза думата, ако не е нещо друго... 2009 - концертът им бе наистина разбиващ, нямаше момент, който да превъртя, макар да имаше песни, които за пръв и последен път да бях чула тогава. Просто и ефектите и изпълненията бяха невероятни. Всяко едно от солтата бе интересно и впечатляващо по свой начин. А настроението, което цареше на сцената - Real Face е най-страхотонто доказателство за него. Но тази година... слабо. Каме се опитваше да излива сексапил с кофи, но на моменти ми бе ужасно лигав. Коки и той нещо ми бе странен с това продължение - Make me wet 2, Джин нямаше ли такова соло или бъркам? Коки верно в последно време се е разхубавил, а и пак не спря да се провиква на сцената, макар Каме да го би по протяжност на речите. Джунно както винаги много се забавляваше. Ръкомаха, скача, усмихва се - душа човек, има едно толкова добронамерено излъчване и винаги му е толкова весело на участия, че лоша дума за него даже не мога да измисля. А и с костюмчето, в което си изпълни солото... :28558: Най-разочарована съм от Накамару и Уеда, които буквално сигурно излизаха по-рядко на сцената от поддържащата група (тази година голяма липса на Джуниърчета). Като гледах Уеда в третия диск, когато бе с ранения крак в Тайван - там му бе сякаш много по-забавно, хилеше се и говореше, а на този концерт... едно блудкаво соло и нищо, а миналата година как му се радвах, че бе като Малкия Принц.... Накамару - той явно си е объркал кариерата. Имах чувството, че наистина нещо има дето не е наред особено когато е сам на сцена - орязали му солото, а по време на скеча му с Каме изглеждаше толкова объркан и не мисля, че е защото Каме импровизираше. А и накрая на концерта, при двата им общи поклона - прав. Искаше нещо да каже тогава, а Коки го избута набърже зад сцената :huh: Много странно.

Като цяло общите им изпълнения бяха добри, а в черните костюми накрая бяха очарователни, освен Каме, който явно не може да не изтъпанчи нещо в облеклото си, дето мястото му не е там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоциите за новия сингъл скоро ще започнат /нямам търпение/:

 

На 28.01.2011 КАТ-ТУН ще бъдат в Music Station и ще изпълнят новия си сингъл Ultimate Wheels. :D

 

Имало е и запис на Shounen Club, вероятно ще се излъчи в началото на февруари. Там са изпълнили Lips, Promise Song, Ultimate Wheels. :D

 

Моят по-подробен коментар на ДВД-то е тук . На английски е, но има и доста снимки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им на новата песен в Мюзик Стейшън от днес: smile.gif

???

Концепцията за новото видео е "Светлина и сенки"

Гледайте, защото ще го махнат скоро!!!

Хаха , махнаха го , толкова бързо smile.gif

Може до го дръпнете от тук:

My link

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:6c1877ba


Да ме прощават фенките, ама Каме с тез бузки ми е като някой хамстер :) Сложил е малко месце по кокалите :):D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PV + MAKING OF ULTIMATE WHEELS -> Download

 

---

 

Продажбите за първия ден на UW са 75 501, а за втория - 40 482. Само за сравнение продажбите на Don't U Ever Stop за първия ден бяха 183 512 и всички сингли до сега са били със 100 000+ продажби през първия ден (освен Going!)... Аз съм разочарована, не знам. Може би си има причина, но все пак...

 

Иначе песента е доста добра според мен. Доволна съм и от другите 3 песни, харесват ми общо взето. А за клипа... Каме е невероятен просто <33 Нямаше как да не го спомена XD Уеда също изглеждаше сравнително добре, Коки със тая коса нещоо >.> А Мару и Джунно просто ги подминавам XD Абе харесва ми целия сингъл общо взето~ ^-^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът с бг превод

http://vbox7.com/play:b2a27841

 

И едно изпълнение пак с бг превод

http://vbox7.com/play:10774c6f

 

В началото като я чух песента нещо не ме кефеше, ама като я слушаш постоянно ти се набива в главата и после... :lol:

Този път всички в клипа са добре-изглеждащи като почнем от прическите, че чак до дрехите. Определено са се подобрили...

А относно липсата на Аканиши.. Имам противоречиви чувства, защото хем ми липсва гласа му сред останалите, хем така ми звучат всички много добре и не остават толкова на заден план Уеда, Мару и Джуно.

 

Едит:

 

KAT-TUN 14th single ULTIMATE WHEELS No.1 in Oricon Weekly Chart with sales number 181.000 copies.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продажбите за трите дни общо са колкото нормалните им продажби само за първия ден... Те феновете почнаха да пишат някви евентуални причини защо продажбите са толкова ниски, ама аз просто подминах - със или без причина, спада на продажбите е факт XD *започвам да говоря като някакъъъв... XDD*

Иначе сега като преслушах останалите песни още няколко пъти и те почнаха да ми харесват XD По-добър е от Change Ur World и определено е много по-добър от Going! :D А вече май чакаме новия албум или може би още един сингъл преди турнето (по принцип преди турнетата издават по два сингъла, ама не всяка година, а и не се знае кво ши измислят пак XD)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че продажбите спадат, защото от една страна Джин напусна, от друга - музиката стана малко по-рок отколкото поп и това се отразява. Не знам доколко е вярна тази информация, но въпреки това си имат достатъчно фенове, че да се тревожат (засега :D ) А колкото до последния им сингъл - песничката ме кефи, обаче клипчето е мааааалко тъпичко. Иначе ефекта със сенките е гонит :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааайде, да му е честит рожденния ден на Каме~ Още три пъти по толкова да живее, да продължава да ни радва с музиката и талантите си и всичко най-хубаво~ XD Да ни е живичко и здравичко дано XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия сингъл "Ultimate Wheels" страшно ми харесва. :)

Песента ме грабна от първия път - тези цигулки и китари... Седмици наред я слушам непрекъснато. :)

Видеото е с тема "светлина и сенки" и стана едно от любимите ми моментално.

Трябва задължително да спомена и "Two" - тази песен е уникална, невероятно звучене.

 

Очаквани годишнини през март:

16 март - 10 години от формирането на групата!

22 март - 5 години от техния дебют!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТ-ТУН ще участват в 3 часов специален епизод на Мюзик Стейшън на 01.04.2011 :D

 

Тагучи ще участва в драмата "Inu wo kau to iu koto", излъчването започва от 15.04.2011 :)

 

Досега 3 нови КАТ-ТУН песни: White, Perfect и Diamond, чакаме нов албум :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че момчетата от групата не само готвят нови музикални изненади, но помагат и на пострадалите от земетресението. На 26-и март Коки лично е отишъл в Мияги, за да посети свой приятел и е занесъл провизии в центъра за евакуация на гр. Тагаджо.

Инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...