Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Здравейте!

Аз съм нова тук и отскоро съм се зарибила по японските сериали ..а от там пък KAT-TUN ми привлече вниманието!

Харесвам и шестимата, но най-много Казуя Каменаши и Джин Аканиши. Знам, че последният вече не е в групата, но все пак мисля, че останалите ще се справят сами. Харесвам повечето от песните им. Изтеглих си концертите им и започнах с Real Face Concert! Като изгледам и другите ще коментирам пак!.. :lol:

 

В началото започнаха малко слабо като се има в предвид, че изглеждаха много ентусиазирани с изключение на един - Джин. Човекът изглеждаше "леко" отегчен. Иначе хубаво пяха, а за танците ..ами понякога си мислех, че всеки се танцува своя танц, но все пак се сеща от време на време да влязат и шестимата в един такт. След 3-4 песен живнаха. Докато другите се кълчеха там, махаха и т.н. Джин стоеше буквално като дърво. Не знам дрехите ли му пречеха да се движи, ако е така е лесно, ще му ги махнем. :D Както и да, бях чувала, че е такъв, но ако се поразкълчи, няма да се счупи. Само да вмъкна, че гледах преставянето на песента му Bandage и там пак с ръце в джобовете. Понякога изглеждаше отегчен, не знам дали е, защото му е било скучно или просто е такъв непокис. За разлика от него другите бяха много енергични. Много ми хареса цялото държане на Каме по време на концерта. Въпреки, че солото му леко бледнееше, той много се радваше и беше постоянно усмихнат. Най-голямо впечетление ми направиха соло изпълнениетата на Коки, Джин и Юйчи. Солото на Коки беше яко, а песента, която изпълни Джин не бях я чувала, но ми хареса. Изпълнението му беше добро и мнооого секси! :D Изкефи ме накрая танца с русата мацка. Щях да падна от стола като видях Коки. Първоначално като я видях, изобщо не ми мина мисълта, че това може да е мъж! Тези японци ще ме уморят! :lol: Солото на Юйчи много ми хареса, песента беше супер! Забелязах, че Уеда докато пее държи малко странно микрофона. Изглеждаше някак притеснен или..не знам срамежлив.. Тагучи беше мнооого ентусиазиран! Много ме кефи как подскачаше и тичаше по сцената. Голям сладур! :lol: Когато по едно време махаха, то май беше към края дават нали всеки от членовете и всеки маха към нея.. и идва ред на Джин и той само гледа и по едно време се усети и махна все едно от него да мине. Даже накрая като благодариха и се сбогуваха той изпраска една реплика на английски .. нещо от сорта "I had a precious time with you, see you later!" нещо такова.. не го разбрах много много :lol: Те като излизаха да се сбогуват най-много викаха като излизаха Каме и Джин. Ааааа Каме като пратеше по някой поглед или целувка и публиката хептен лудваше! Иначе като цяло концертът ми хареса! Той им е бил първия, нали? Аааа дааа! Как щях да забравя! Забелязах, че голяма част от публиката да не кажа почти цялата бяха само от женския пол. :lol: А и да не забравя да спомена костюмите им, които бяха много странни.. Можеха да не ги навличат толкова! Каме с тая дълга косичка кой знае колко пъти се изпоти, амаа.. Като е с по-къса е още по-готин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата японска/азиатска група, по която се зарибих и любимата ми... макар че в момента са ми много странни, като са само петимата... :( Зарибих се по тях, след като гледах Каме и Джин в Гокусен. Първоначално Каме ми беше любимец, но после ме прихвана някаква мания по Джин, която продължи около..6 месеца?! :unsure: Жалко, че той се провали напълно, дано сега петимата да успеят и без него, въпреки че и тях нещо не ги виждам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли откъде да си изтегля тазгодишния концерт на групата? Ще съм много благодарна, ако някой ми каже откъде да си го дръпна! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и последното творение на групата в соло изпълнение на Камe "Plastic tears"

Не зная какво да мисля, но още съм потресена от видяното... и то не в добър смисъл sad.gif

 

Вижте сами, за какво става въпрос

http://www.tudou.com...ew/HEx0M1z5_ME/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е странното laugh.gif Точно в негов стил е и парчето и танците... 

А някой има ли по-подробна информация какво се случва с тях напоследък??

Някой ако намери No more pain world tour 2010 DVD да свирне tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нова съм тук , но съм фен на КАТ-ТУН от повече от година.

 

Plastic tears е страхотна и е абсолютно в стила на Каме. :D

 

ДВД -то с концертите от тази година ще излезе на 29 декември. Ще са включени и части от концертите им в Южна Корея и Тайван :D

 

А колкото до питането какво става с тях - Change UR World стана техния 13 последователен № 1 сингъл в класацията на Орикон. Каме беше гост в Shounen Club

 

на 10.12.2010 - епизодът беше страхотен. На 15.12.2010 участват в BEST ARTIST 2010. Ще участват и в MUSIC STATION SUPER LIVE на 24.12.2010.

 

Следващата година ще бъде 5-та от техния дебют и вече се подготвят за концертите - говори се че през пролетта ще бъде турнето им в Япония , а през есента

 

концерти в Азия и може би Хавай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лол... нямам търпение да изгледам концерта от 2010! Намерих едно клипче, в което Каме изпълнява новата си песен Plastic Tears.... Иначе какво да кажа за нея, напълно е в стила на Каме. :D

Kamenashi Kazuya - Tears

 

http://vbox7.com/play:5a1a91c7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай външен сайт като imageshack.us например, той ще ти даде и линкове към снимките, които си качила, след това използвай едно от бутончетата горе "Качи снимка" (през едно надясно от усмихнатото човече).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abjc добре дошла и мерси много за информацията и клипчето :kiss2:

Надявам се да ни държиш в течение какво става със момчетата :asian: слагай клипчета и снимки аз много ще се радвам да ги гледам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Change UR World в Hey Hey Hey:

???

Дано от You Tube не го изтрият скоро biggrin.gif

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не го изтрият, но шансовете са малки dry.gif
Само на мен ли Тагучи ми се вижда по-хубав отпреди biggrin.gif Имам чувството че Коки е единствения който си сменя прическата от тая група Уеда някога бил ли е с друга коса?? laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само Тагучи , всички изглеждат много добре напоследък.

 

Динамиката в групата сякаш се промени, има много добър баланс между тях :D

 

Петимата са празнували края на годината заедно след едно от TV участията им :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата на новото DVD:

???

smile.gif


И най-новата новина - КАТ-ТУН ще рекламират новото Suzuki SOLIO
Ще има официална пресконференция на 24.12.2010

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТ-ТУН в рекламата на SUZUKI SOLIO biggrin.gif :

???


Музикалния фон вероятно ще бъде новия им сингъл. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Снимането на рекламата:

???

Новата песен много ми харесва , вече си я тананикам непрекъснато. biggrin.gif

Доколкото разбрах новия сингъл ще се казва ULTIMATE WHEELS и ще излезе на 02.02.2011

ВЕСЕЛА КОЛЕДА на всички

Редактирано от kcekce
Изтрити неработещи клипове:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MUSIC STATION SUPER LIVE biggrin.gif

???

Страшно харесвам визията им тук, а за прическата на Коки нямам думи biggrin.gif . Страхотни са.

Редактирано от kcekce
Изтрит неработещ клип:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...