Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Честита 12 годишнина на КАТ-ТУН и от мен! :yes:

Пожелавам им още много години слава и успех, да са все така добри и занапред и да продължават да ни радват! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Церемонията по дипломирането на Мару ще бъде на 26 март!!! :rolleyes: Да му пожелаем успех.

На летището в Тайланд Junno e бил посрещнат от фенове, а той както винаги не е спирал да се усмихва!

 

Junno на летището в Тайланд!

 

tumblr_mjrn0aDINR1qc62smo1_500.gif

tumblr_mjrn0aDINR1qc62smo2_400.gif

 

 

Junno ходи до паркинг в "Siam Paragon"

cr: Khekoinokaze

::sarah::

 

Junno на фестивала в Siam Paragon

cr: shoppingtruelife

::sarah::

Прекрасен като модел :rolleyes:

652148_600.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето цялата песен DRAMATIC. Сега трябва само да чакаме да обявят новия сингъл  :up:

И Пожелания за рожден ден от КАТ-ТUN 2013г. версия (колко са сладки   :wub: )

 

http://telly.com/B3R480
  cr 和电站

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хееей, тирета! Имаме си предстоящ сингъл! ^^

Сингъла е "FACE to face" с песни "Face to face", "Dramatic", "Flash". Като FACE to face и Flash ще имат видео клип, "Flash" е соло песен на Джунно. Колкото и силно да се надявахме, че ще е ред на Уеда. Сигурна съм, че както по традиция трябва да има някой в клипа и то не остана кой освен Каме или пък Коки. :D Е, ще разберем на 15 май, до тогава има толкова много време. А търпението ми се губи. 

 

Ето съдържанието и цената.

[sINGLE] FACE TO FACE - TRACKLISTING:

Limited Edition=¥1,470 
Untitled A & DVD(PV+Making of PV) ①

First Press=¥1,400 
Untitled B(Junno's Solo) & DVD(Junno's Solo PV+Special Video)

Regular Edition=¥1,100 
DRAMATIC & Untitled C

Хмм, преди ден-два излезе и нова фотосесия на WinkUp, нашите момчета как биха се държали с момиче. (Спокойно момичето е кукла. :na2:
 )

90378447821064224958447.jpg 90668247821019558296295.jpg

 

14903747821135891617951.jpg 56356947821044224960493.jpg

 

54759647821076891623854.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Preview на песента Face to face.

И да ме питате защо ги харесвам, не знам какво да отговоря. Но е факт, имат песни, които са наистина приятни за слушане. Този малък откъс обаче не ме впечатлява, вероятно когато чуя цялата песен бих могла да отсъдя обаче.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаме Каме и Мики Сатоши да дойдат в страната ни с премиерата на "Ore, ore", нека напишем като коментар държавата ни и да гласуваме в анкетата, която е дадена като линк на линка, който ще ви дам.  :D

 

https://www.facebook.com/oreoregoeswild/posts/135907706602367 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и пълната версия на новата песен(Face to Face) на момчетата ни!!! :wub:

Никога до сега не съм виждала подобно нещо, на мен лично ми харесва и клипа и песента(да на някой може да не му хареса чак толкова, защото досега КТ са нямали такъв клип, но може би ако го гледате още веднъж можете да намерите неща, които да ви харесат)  :)

http://vbox7.com/play:fceee9c800

Сега излезе и клипа на соло песента на Junno- леле уникална е, заслужава си гледането  :wub:  :wub: Песента е много хубава, пълна с танци, емоции и настроение!
Танците, гласа му, косата, дрехите, всичко е невероятно

http://vbox7.com/play:fb1c1c2a45

 Приятно гледане! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Джунно се справи чудесно, а сега кой ли ще е следващият?! Вие какво мислите-Каме или Уепи?

 

Хей, най-сетне момчетата се върнаха и то с гръм и трясък! :kissy: 
Нова песен, надявам се и нов сингъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, песента на Джунно е наистина страхотна. Напоследък нещо ги изгубих от поглед, твърде денс ми станаха, но това парче е много добро.

Крайно време беше да акцентират малко върху момчето. Ако трябва да посоча любимци след каттунците, това определено са той и Коки. Много добре стои като соло изпълнител. Само така, Джунно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък ги нямаше никакви и имаше слухове, че ще се разпаднат, но Джунно повреме на интервю каза, че това няма да се случи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 30-ти рожден ден на Мару! :) 

Да е жив и здрав и да продължава да ни радва още дълги години. 

Пожелавам му в скоро време да си намери женичка, с която да си живеят щастливо и да си народят бебенца, хубави колкото наш Мару! Хехе!  :28558:

Мару е страхотен, винаги е бил в помощ на останалите мембъри в групата. Толкова е мил, спокоен, нежен и изглежда толкова чист и невинен, дори когато се държи като шматка. ^^ Може да накара всяка жена да му падне в краката с ангелския си глас, а с бийтбокса си да разбие всякакви представи за такива изпълнения в Азия и не само. ^^  :up:

Мару е страхотен, честно казано, мисля, че е много добър човек. Нека това хубаво качество у него не се променя никога. :)

Пожелавам му повече успехи в кариерата и в живота също! ^^ 

cfht.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коки е герой, понеже издържа толкова дълго в асоциацията. Личности като неговата обикновено не остават на подобно място. Той е прекалено различен. Със сигурност разбирателството с останалите го е задържало до този момент.

Много се надявам да си намери нова банда, подобна на One OK Rock, където ще му бъде най-уютно! Знаем колко добре се справят Джонитата извън асоциацията. Ганбаре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ми е приятно всяка група рано или късно се разделя или спира да пее. Не крия пристрастията си, обожавам Коки,  но съжалявам, че напуска  :cry: За мен групата бе до тук. Жалко, а толкова ми харесваха без Джин  :(  Все пак дано си намери място под слънцето, ще е загуба такъв глас да спре да пее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така първо Коки може би ще започне солова кариера както той каза!

И второ групата не е до тук, вече организираха концерт в Осака дом-30 и 31 декември, мини албума им КУСАБИ излиза на 27 ноември!!!!   :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Uepi ме зарадва ужасно много. Но...наистина цялостната концепция на клипа, историята, звученето, всичко крещи Хайд и  Halloween Junky Orchestra  :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме убивайте, но ако групата спре да съществува Каменаши Казуя ще има повече време да играе. На мен екранното му присъствие ми е крайно недостатъчно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да убивам когото и да било, абсолютно разбирам. :D Научих за групата покрай актьорските изяви на Каменаши, оттам не съм сигурна какво харесвам в тях толкова, просто...някак ги харесвам. Обяснявам си го точно с някои роли, с които са ме спечелили - както всъщност се получава с този тип ''звезди'', нито СМАП, нито Араши са ме грабнали със звучене.

В случая Кат-тун според мен не пречи, а им помага да си осигурят ангажименти на малкия и големия екран. Има го и момента, в който им идва в повече откъм стрес обаче. Аз лично се радвам че Каменаши премина през периода 2005та -2007ма цял, тогава наистина изглеждаше смачкан и изтощен. По-добре да си подбира проектите и да участва само в такива, които наистина са го спечелили, макар и по-малко на брой. А музиката...надали биха могли да спрат на този етап, даже и без да са в група. Просто защото забелязвам как в соловите и страничните проекти изглежда че се забавляват ужасно много, а и резултатите са добри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...