Jump to content

Recommended Posts

Страхотен епизод, трябва да го гледате! Невероятна среща с добър отбор, а вече си личи и колко добри са и нашите звезди. Вече са един сплотен отбор играещ в синхрон. А толкова никога не съм се радвала на Ходонг, колкото днес хаххаахаха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление стана ясно, че Чангмин ще напусне предаването заради пренатовареният си график с промоциите на TVXQ.... Много жалко, беше забавно да го гледам как се поти хаххахаха


Скоро ще видим и специалното им пътуване до Олимпиадата в Сочи, а след това най-вероятно ще започнат и новият спорт.


Според реклама, която са пуснали той ще е - Таекуон До!


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов епизод със стари лица :)


Чангмин напуска шоуто заради графика си и ще си имаме нови водещи, всъщност само един е наистина "нов" хахахааха Сложила съм ги в инфото вече ;)


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aу, как съм я изпуснала вчера тази новина, чак сега я виждам. Отново ще гледаме бадминтон, супер съм доволна. Да си призная от баскетбола съвсем малко видях, но не ми беше интересен, и 2РМ присъствието са засилили, браво. Мерси, little angel,  веднага го почвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и втора част от епизода. Ще има още баскетбол, мисля. Трябва да има и спешъл за зимните олимпийски игри и после сигурно ще почнат с таекуон до-то..... Не съм сигурна и аз хахаахха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за синия отбор. Много добре се е получил епизода, защото нашите досега все бяха обречени на загуба( за бадминтона говоря), а сега някак са изравнили силите, интересен мач беше в първа част. Джон и Чангмин само не можаха да се представят подобаващо, те могат и по-добре да играят, но явно са позабравили. Ник игра страхотно, но както и той беше споменал още в началото на епизодите с бадминтон е тренирал от 9 годишен, поне така помня аз. Този най-възрастният, дето се води легенда обаче ще ги разбие всичките сигурно, сега ще видя втората част.

Мерси отново, little angel. Не разбрах с таекуондото как стоят нещата, в края на еп. с бадминтона пуснаха реклама, че набират желаещи да участват, това значи ли, че сool kiz отбора ще е от съвсем нови непознати лица?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами такава май им е идеята, освен тези които остават като водещи, явно другите ще са обикновени хора..... Ще видим как са го измислили.

 

Оооо Легендата беше страшен, щом ЙонгДе се изпоти яко за да ги бият хахахаха Новият му партньор, обаче много  ми хареса, добре играе пък се оказа и забавен :) Дано ги очакват много златни медали, ще им стискам палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го прочетох от 2PM-новините, които прегледах сутринта - Чани се завръща в Cool Kiz on the Block в комплект с неговото приятелче от BigStar - Фийл Дог. Радост и наслада за очите ми, отново заедно, но този път в епизодите с новият спорт, който предстои - таекуон-до, както е споменала и Примадона Ейнджъл. Двамата са родени един за друг, хаха, да се състезават рамо до рамо, а и предвид разликата във височината им... хаха, очаквам отново да забавляват.

Авторката на темата да ме държи в течение кога точно ще започнат епизодите и да продължава да се грижи редовно за темата си, а и andi11 ще чака на опашката за Чани, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах последния епизод с баскетбола. 

Yong Jae(4Men) ме изненада приятно как добре се справи с две ситуации и ги завърши успешно.

Получи се хубав мач. Малко ми е тъжно, че свършва, но така беше и с останалите спортове.

Въпреки това очаквам с нетърпение новото предизвикателство, с което ще трябва да се справят.

Много се радвам, че Чани и Фийл Дог се завръщат. Със сигурност ще бъде забавно с тези двамата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе Rie, наща партия, знаеш, за теб работи хахааххаа


За Чани няма какво да се чудим, той е таекуондо спортист попринцип, Фийлдогчо не го знам дали има някакъв опит ще го видим.


На мен ми е тъжно за баскета, но пък нали повечето остават като водещи вече за постоянно така че съм спокойна хахахаа Айде слагам и последният баскетболен мач, за сефте в темата :)


 



 


А забравих да питам, кой пусна по една сълза за Чангмин да си признае бързо хехеххехехе


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като разбрах, че следващия спорт ще е таекуондо имах някакви надежди, че ще включат Чани, тъкмо да го видим колко е тренирал или само ни хвърля прах в очите.

За Чангмин-на мен ще ми липсва, чак сълзи не съм проливала, но  се стараеше и му се получаваше, поне в бадминтона, защото аз освен него и епизода с боулинга с Shinhwa друго не съм гледала от Cool kiz ( ама и Shinhwa много добри на боулинг бе, ще каже човек, че цял живот са го играли).

Фийлдог преди дни го гледах в dream team с цял звездопад от айдъли, не беше зле, въпреки че  таекуондото не мисля, че ще е неговия спорт, ама Чани ще му помага.

Сега да ми изпълнят още едно желание и да включат и Dongjun цена няма да имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно по едно. Радвай се сега, че връщат Чани, а и на Донг Джун ще му дойде отново реда. Относно този "звездопад от айдъли", за мен най-големата звезда беше Жасминов, хаха, но колкото толкова, повече не може да се иска от него. Летящата катерица Минхьог може с времето също да вземе участие в Cool Kiz on the Block.

Примадона, ще го видим Чани колко е добър в таекуондо-то, още не е публикувал и нищо в Туитър, ще си каже всичко той. Много ще се радвам, ако има отново кадри от столовата, как се хранят след изтощителните тренировки, както лятото. Чани е много добър и в този "спорт", хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, за мен приятните изненади с новите участници в предаването продължават. Сега от Infinite-новините прочетох, че Хоя също се включва в таекуондо-то. Ех, ех, ех, нямам търпение, на мен ми преизпълниха плана от към любими участници. Хоя и Фийл Дог са си стари пусански другари, ще си говорят на диалект, хаха. Наистина само Донг Джун липсва, за да си заформят пусанското-трио.

 

Браво, браво, епизодите стават все по-интересни и с новите участници. Там съм, няма да пропусна, особено Хоя - радост моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко видях рекламата за следващата седмица с Хоя, Фийл Дог и Чани. На 4 март ще се излъчи първи епизод от турнира по таекуондо, а тъй като в канала на KBS ги качват с превода на английски две седмици по-късно, това означава, че заветната дата е 18 март.

Ама кой ще ти чака до тогава. Още другия вторник, след като излъчат първи епизод от турнира ще ги видя, с превода по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно започна таекуондо турнира. Миналата седмица първи епизод, а днес изгледах и втори. Жалко, че ще чакаме до следващата седмица за превода на първа част.
Определиха вече отборите. Аз съм за отбора на Хоя, всеки да си избира отбор, който ще подкрепя, но където Хоя, там съм и аз, а особено след като видях днес кои ще са двамата му съотборници. 8-годишният сладкиш е невероятен.
Хоя железен, няма тън-мън при него. Страшен е. Стискам палци вече, следващата седмица започват големите битки на тепиха.
Избирайте се и вие отборите, за които ще стискате палци и да видим кой кого на финал. Голямо забавление са отново, а Чани, както очаквах - не изневерява на себе си, хаха.

След като видях вече отборите, подозирам кой ще подкрепи Примадона ейнджъл, да видим какво ще каже и тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее нали ме знаеш, аз си чакам чинно субтитрите хахааха Да видя отборите и аз и ще ти кажа. Сега ще гледам да оценявам и таекуон-до таланта, не само лични пристрастия да влагам или поне ще се опитам де ахахаххаха :28558: 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще го изгледам първи епизод с превода на английски, но преди малко изгледах новия трети епизод от таекуондо-то. Шоуто е голямо, има много смях, а и Чани както винаги не остава длъжен.

От Хоя съм доволна, след като видях и представянето му в първите битки днес. Тепърва започват, но отново се държи много мъжки, а и дава най-доброто от себе си, както и очаквах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах най-сетне 1 еп. на таекуондото и както очаквах голям смях падна. Естествено превъртях началото с разните таекуондо истории и минах направо на вземането на тримата съотборници. Хоя беше голям образ като рецитира някаква поема, в която главното беше как той е много добър, а Чани въобще не искаха да го виждат, защото им напомняше на безбройните загуби от бадминтона. Сега не се сещам Хоя или Фийлдог , един от тях е тренирал в отбор, мисля че Фийлдог беше, Чани уж щял и той да постъпва в отбор, ама се преместили и не успял ,ха-ха, важното е, че и тримата имат дан 3. При набирането на съотборници ми направо впечатление втората група след децата, които бяха, по-възрастните. Имаше един дядо и една жена на по 80 г. и отново като при бадминтона се убедих колко много възрастните хора в Корея се грижат за здравето си  и да изглеждат добре, и по-млади и по-жизнени. Евала за което. Малчуганите на по 7г. и те бяха големи скици.

И за финал да питам-този европеец, дето още от баскетбола се размотава в Cool Kiz какъв е и каква народност е, и за какво са го взели, на нас европейци не ни трябват, нали тъй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...