Jump to content

Ladies' Code


bubble

Recommended Posts

Ммм тва май ще е доста добро, а и дъжда ми е любимо природно явление. Между другото не съм слушал техни неща с тази формация след трагедията. Трябва да им видя и предният албум. Много хубаво, че продължават да правят песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Така и си мислех...отлична концепция и страхотни визуализации на чувствата, които са искали да изразят с тази песен! Няма как да изгледаш безразлично мятащата се на сухо рибка и босите стъпки в/у стъклото. Освен това реквизита им за това видео и бекграундовете също са за отбелязване като най ми харесаха сцените с чадърите и премигващите светлинни панели отзад симулиращи дъжда. Цветовете на които са заложили за този клип са повече от удачен избор..не знам кой им е режисьора, но си разбира от работата. С тази песен и cold rain на 4minute любимото ми природно явление е достойно представено в този жанр! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейти: Со Джон се завърна със сингъла "Stay Here", песента е прочувствена балада, която много добре подчертава гласа й. Много е талантливо това момиче, така ми е жал, че не могат да промотират нея й групата по-добре.

 

 

Тук и линк за сваляне.

 

Изпълнение на живо на MCountDown[08/03]

 


Още едно изпълнение на живо:

Off Topic



 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Polaris Entertainment обяви, че Ladies’ Code напуска агенцията след изтичането на договорите им, които са били до днес.

Официално Ladies’ Code не е разпусната, групата излиза в хиатус, но дали ще имат възможността да продължат като такава отново, времето ще покаже. Засега момичетата ще предприемат самостоятелни дейности...

 

Изявлението на агенцията е следното:

Off Topic

 

Здравейте. Това е Polaris Entertainment ..

Информираме ви, че изключителният договор на Polaris Entertainment с Ladies’ Code на групата приключи на 17 февруари.

Преди да съобщим злощастната новина, бихме искали да изразим тъгата си за това, че трябва да се сбогуваме с членовете, които изпълниха дейността си страстно до края. Освен това ние изразяваме своята благодарност, която не може да бъде изразена с думи към членовете на Ladies’ Code, които преминаха през радости и скърби като артисти под нашата агенция в продължение на седем години.

Изпращаме нашата неподходяща подкрепа за бъдещите дейности на Ladies’ Code и ще се радваме и ще чакаме членовете да се популяризират отново като Ladies’ Code.

 

 

Членовете на Ladies’ Code също се включиха в профилите си в Instagram, за да разкрият ръкописни писма и да споделят снимки от своите спомени като група.

Ashley написа следното:

 

Off Topic

 

"До моите любими Lavely.

Здравейте, това е Ашли от Ladies’ Code. Днес е много студено. Обличате ли се топло? Изминаха седем години, откакто се срещнахме с Lavely.

През тези години се случиха много щастливи и тъжни неща. Когато бяхме щастливи, бяхме още по-щастливи, защото имахме Lavely и защото Lavely бяха до нас, когато минавахме през трудни времена, не се отказахме и успяхме да продължим напред.

За да бъда честна, изпитвам тъга и се извинявам, че не сме прекарали повече време с Lavely, но ще спрем дейностите си като Ladies’ Code за известно време и ще покажем, че правим всичко възможно в собствените си позиции. Докато се страхувам, тъй като за първи път започвам сама, ще направя добро впечатление като Choi Bit Na(корейското име на Ашли) и Ашли вместо идол, така че, моля, развеселете ме много.

Повече от всичко бях толкова благодарна и щастлива, че успях да промотирам заедно с RiSe, EunB, Sojung и Zuny като група Ladies’ Code.

Благодаря ви за ценните спомени, нашите членове и Lavely. Благодаря, че ми дадохте толкова незаслужена любов, въпреки многото ми недостатъци. Ще ви бъда благодарна, ако можете да се развеселите за новите пътеки, предприети от всеки от тримата членове Lee So Jung (Sojung), Kim Joo Mi (Zuny) и Ashley.

Също така, благодаря на семейството Polaris Entertainment, че сте били с нас през цялото това време! Никога няма да забравя любовта, която получихме до сега. Бъдете здрави и щастливи. Обичам ви.

От Ladies’ Code’s Ashley.

 

Писмото на Sojung е следното:

 

Off Topic

 

Здравейте. Това е Sojung от Ladies’ Code.

Толкова време вече е минало ... Чувствам се, че времето е безсърдечно, за да минава толкова бързо, а също така се чувствам тъжна и разстроена, че не успях да върна голямото количество любов, което ми изпратихте, въпреки недостатъците ми ...

Да се срещна с любимите ми членове [A] shely unni, RiSe unni, EunB unni и Zuny беше най-големият подарък в живота ми. Искрено съм благодарен на семейството ни Polaris, което ми изпрати този подарък и остана при нас през това дълго време.

Въпреки че всеки ще приема нови предизвикателства на своите места, ще чакаме деня, в който можем да се съберем отново като Ladies’ Code.

Много неща се случиха, но аз успях да продължа заради нашите фенове, които винаги ни развеселяваха, грижеха се за нас и ни обичаха. Много благодаря.

Бях толкова щастлива през всеки момент, който прекарахме заедно. Няма да забравя

Въпреки че ми е тъжно, ще направя всичко възможно да покажа другите си страни като „Lee So Jung“! Моля, подкрепете новото ми начало!

Благодаря на всички фенове в чужбина, които ме подкрепяха и наблюдаваха отдалеч (написано на английски).

Ще стана добър артист, който носи добра музика, както и добър човек. Обичам ви много и много ви благодаря. От Sojung.

 

Писмото на Zuny:

 

Off Topic

 

Здравейте. Това е шикозното готино момиче Zuny.

За първи път пиша такова писмо, така че не съм сигурен какво трябва да кажа, за да го започна.

Вече минаха седем години с Ladies’ Code и Lavely. Сега като се замисля, времето наистина се чувства бързо.

Преживели сме много неща заедно, плачем и се смеем и е време да останем разделени за известно време, така че аз пиша писмо, за да изразя сърцето си на членовете и Lavely. Разбива сърцето ми да се замисля за Lavely, който ще бъде тъжен да чуе тази новина, но ние не се разделяме - ние оставаме единствено временно, за да вървим по собствените си пътища. Така че, моля, не бъдете твърде тъжни и бих искала, ако можете да подкрепите пътеките, които предприемаме !!

Аз бях макне, което не се изрази много и имаше много недостатъци, но бих искал да изкажа своята благодарност на членовете и Lavely, които ми дадоха много страхотни спомени, любов и щастие, които не могат да бъдат изразени с думи. Моето сегашно Аз съществува, защото там бяха членовете и Lavely, и аз винаги ще работя усилено в живота, гравирайки онези благодарни хора в сърцето си, които винаги вярваха в мен и ме чакаха от моя страна. Хората, които бяха до мен дори през тежките времена ...

Винаги ще работя усилено с благодарно сърце. Благодаря ти, че ми помогнах да осъзная много неща през седемте години, за осигуряването на хубави отношения, за това, че винаги се грижиш за мен, чакаш ме и ми даваш сила от моя страна и ми даваш обилна любов.

Сега ще работя още по-усилено, за да създам добро впечатление като Kim Joo Mi, а не Zuny. Собственик на къщата на баба. ~ Soju Sojung ~ Lavely, обичам ви и наистина много ще се грижа за вас. Благодаря ви, че сте някой скъп за мен. Благодаря ви за всичко досега.

От Zuny.

 

Източник: 

Ladies’ Code Announces Group’s Hiatus Following Contract Expiration + Members Pen Handwritten Letters

Off Topic

 

 

 

Четох коментари около тази новина. Хората са развълнувани, че момичетата са качили снимки като са били пет...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...