Jump to content

Ladies' Code


bubble

Recommended Posts

Sooooooooo wonderful! :D Страхотно продължение след 예뻐 예뻐! Много заразителна песничка и отново чудесна хореография! И всичките са страшно симпатични. :)

 

Завръщането им на:

 

Music Bank (14.02.2014)

 

 

 

 

Inkigayo (16.02.2014) - Тази сцена беше наистина прекрасна. Може чудесно да се види танца им и да се усети песента.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешното предавнае на M countdown бяха в ТОП 10-ката (между 10-4 място но в момента не помня точно на кое останаха)


Интервю за радио Аrirang



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (06/03)  имаха специално представяне на сцената на M COUNTDOWN
Изпяха една от песните попаднали в класацията на MNET LEGEND TOP100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ladies' Code с песен към OST на драмата "Grandpas Over Flowers Investigation Team", която върви в момента по tvN.

 

 

Въпреки, че това е песен към OST и някак си не бих й обърнал голямо внимание дали звучи добре или не, но тук трябва да кажа, че песента е много много много готина. Поредния хит от тези момичета. :yes: :yes: :yes:

 

Кпоп песни може да теглите от ТУК и ТУК. Както може да намерите и песни, които трудно се намират в ТОЗИ корейски тракер. Късмет! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6-ти август момичетата са направили завръщане с нов сингъл KISS KISS

 

Зарибяващо е това KISS KISS .. Песента е типично техен стил, който ме радва.

Сцените им по завръщането им 

  [08/08/14]  (представянето им е около 40 минута, но имат и кратко интервю около 17:00 минута)

 [09/08/14]

      [10/08/14]

[16/08/14]

[21/08/14]

Simply K-Pop [22/08/14]

 

На 24 юли са били специално на сцената на M countdown за 10 - годишнината на предаването и са направиликавър на BEG - HOW COME

 

 

И да видим основни стъпки на песента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, трагедия. Ванът на групата е катастрофирал, EunB е загинала на място,  RiSe е в критично състояние, а Sojung е сериозно ранена . :cry: RiSe е получила наранявания на главата и е претърпяла три операции в продължение на 9 часа и в момента е в интезивното отделение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъжничко :cry: Въпреки,че допреди инцидента не я знаех тази група ,съответно и момичетата,то няма как човек да не остане съпричастен към участта им :(  Живота беше пред тях,тъкмо започнали да изживяват мечтите си и краш,бум,банг :cry:Да почиват в мир,ангелчетата Rise и EunB. За другите момичета е голям шок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно ситуация. Не съм ги слушала много, но имаха доста слушаема дебютна песен. Толкова млади да починат, толкова е нелепо. Надявам се другите момичета от групата да се свестят и да успеят да продължат напред въпреки тоя ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Година и половина след инцидента, коствал живота на две от момичетата, трите останали правят завръщане с Myst3ry ,включващ три песни - водещият Galaxy, My Flower и Chaconne. Малко на брой, но обмислени и добре изпълнени.

 

ladies-code_1456511151_af_org.jpg

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ag8bNwRs8xQ

 

Ревю на песните

 

 

,
 със субки
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги бях слушал и гледал след катастрофата до преди 2-3 седмици преди тяхното завръщане. Бях си пуснал някакво старо предаване и им уцелих и тяхно изпълнение. Но до преди това дори и за една секунда не ги бях чувал. Просто не можех ... А ги харесвам много! И така, гордея се с тях и се радвам, че стъпиха пак на сцената. Предполагам им е много трудно, след като тяхните две приятелки не са до тях.

 

Хареса ми много новата им dark концепция и им отива, което е лека изненада за мен.

 

Липсваше ми много и Со Джонг, която има един от най-хубавите и интересни гласове от всички айдълки. Успех на групата.

 

Последното им изпълние на Инкигайо. Феновете направиха прекрасна атмосфера. До нови срещи, момичета! :)

 

https://youtu.be/cxg6sbO9mL0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...