Jump to content

Recommended Posts

 

По време на катастрофата със сигурност не разбра, а не мисля ,че и после разбра от него, но сигурно се досеща, след всичко случило се.Все си мисля,че на принципа,че престъпникът се връща на местопрестъплението, точно до това ще се докопат, до връщането му там, а вече намериха и камионджията.Градусът на сериите не спада и продължават да ни пускат по пързалката.С голямо удоволствие изгледах 13 с превод-има вече и чинно си чакам  утре буквите на 14, където нервите им започнаха да не издържат и ни подготвят за развръзката.

П.П.Едно интересно изречение имаше- бащата на М.Х, попита боклука на масата-"Господин адвокат, вие знаете как да се оправяте с подобни жени, нали?!Много налудничево звучи, вече да му е поръчвал нещо подобно...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tя не разбра, той й каза че са се блъснали в нещо, после сам отиде да провери какво.

 

Май има субки, отивам да гледам, после ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опълченците :slap:... за сега добре се противопоставят.. Имаше... аз казах ли ти, ти,те и аз сме от различни светове, съвсем по "Недвършения роман" от Димов :28558:  :28558:  :28558:  Както и очаквах- греховна любов: "Безсрамно, знам,че не може да се прости, и е нещо, което ще бъде наказано, но само за ден... исках да си позволя да го обичам..." Наблегнаха силно на емоцията, леко зацикляне.

Да видим какво ще се изясни с този камион и гривната на баща й...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeee, да им се не види!

Надявам се скоро да кажат какво става с детето, защото като ги знам, ще го разкрият това в последната серия или най-рано в края на предпоследната.

Според мен

 

вече на 100% залагам на майката на адвоката. Той, скапанякът му със скапаняк, не е на ясно, защото въпреки ужасното характерче от време на време се прокрадва някаква човещинка, а все пак става дума за детето му.

 

Та се надявам да видим някакви страдания и у биологичния баща, че видиш ли, може това дете до толкова да го разчувства, че да се предаде и сам да се разкае за всичко дотук.

Иска ми се това дете да се появи по-рано, за да видим малко ведринка и в тази измъчена многострадална Геновева.

 

Докато гледах 13ти епизод, се замислих, за чий дявол да го вземе ще му трябва на един реален човек да се тика между нови шамари след толкова шамари до момента, та нашата героиня все още не си е обрала крушите и да изчезне в дън земя. Да опита да забрави, да опита да започне на ново...

Ще кажете, няма да има сериал, а и тя прави опит за подобно нещо вече. Да, прави, ама много хитро му превеждаше пари, че сценаристите да му помогнат да я намери бързо и лесно.

Я се забии в някоя затънтена корейска провинция, пък си живей кротко и спокойно. Ама на! Тука, между атовете, като се ритат, да отнесеш и ти още някой и друг ритник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не разбирам защо смятате, че детето ще се появи, нали е умряло от сепсис?

 

 

Доста добра драма, смея да заявя най-добрата за 2013 до момента. Отдавна не ми се беше случвало за 2-3 дни да изгледам 14 епизода и да искам още и още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозираме, че това е лъжа. 

 

На майката казаха, че е умряло, а на бащата на адвоката казаха, че майката го е дала за осиновяване.

 

 

Нещо такова стана. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, малко ме съмнява, като се има предвид, че и го казаха директно в самото сиропиталище, ама нали това е корейска драма, та всичко е възможно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,

че ни карат да мислим, че майката прикрива комарджийските си истории, а всъщност е нещо с детето- интуиция.Друго интересно е , как човек свикнал да дава,да дава, да се раздава, та чак до глупост, визирам У Джунг, не смее да повярва, че има право да получава- внимание, любов, та това ме навежда също на мисълта, че ще я възмездят с живо дете.

 

Май има букви за 14.

Sierra,съгласна- за мен също е №1, накараха ме пак да "зяпам" на корейски :28558:  и след нея "зимният вятър"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,

че ни карат да мислим, че майката прикрива комарджийските си истории, а всъщност е нещо с детето- интуиция.Друго интересно е , как човек свикнал да дава,да дава, да се раздава, та чак до глупост, визирам У Джунг, не смее да повярва, че има право да получава- внимание, любов, та това ме навежда също на мисълта, че ще я възмездят с живо дете.

 

Май има букви за 14.

Sierra,съгласна- за мен също е №1, накараха ме пак да "зяпам" на корейски :28558:  и след нея "зимният вятър"

 

 

Има във Вики-то още от сутринта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 14 -та, защо все си мисля, че нищо не е такова, каквото е.

И каква е тази тайна... то всичко на пръв поглед е ясно.

Очаквам следващите серии да хвърлят бомба и лошият да не се окаже толкова лош...

Не знам, но нещо ме гложди   и човърка отвътре... За мен има доста висящи моменти.... :mellow::nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукрецияна, сигурно ще се стигне до момент, в който лошият се разкайва, но той им трябва лош поне още малко, за да крепи действието до края. Жал ми е за поддържащата актриса, доста време я държаха на ръба на доброто, ама накрая я бутнаха в тъмната страна. Чак и символични шотове като отражения в прозореца и в размитото от виното огледало имаше, аджеба, ако не се сетим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С темпото, с което вървеше драмата до сега, малко ми е чудно как ще завършат всичко в оставащите два епизода. Не разбрах защо от първоначално обявените 20 епизода ги намалиха на 16, като драмата си държи първенството в нейния тайм-слот и е най-доброто, което се излъчва в момента от този формат сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че детето е живо и майката знае къде се намира, но го крие, защото усилено се опитва да задържи Ю Джунг далеч от сина си, а според нея детето е причина за Ю Джунг да се "залепи" за нея.

Може да се заблуждавам, но имам такова усещане. Мисля дори, че съкилийничката 

е инсценирала синините с грим и след това другите в затвора са затвърдили заблудата. Ако е така пък, майката няма как да знае, без сина си, че детето е живо.

Напрежението е огромно, а има още доста неща да ни покажат. Само се надявам Ю Джунг да остане силна до финала и да не се предава, за да получи възмездие за всичко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един елемент- музиката,изпипана много,  съвсем в унисон на всичко случващо се. В 14 епизод, пианото беше уникално като фон на страхотните сцени на главните, но малко ме разколеба в твърденията за щастлив завършек, все пак, ще  си остана оптимист :).Иначе, съжалявам, че му се вижда краят,но пред пълнежи, по-добре така- последните епизоди явно ще са много наситени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не знам аз нещо не съм много оптимистично настроена за края. Направи ми впечатление една реплика на Мин Хьок: " Канг Ю Джунг, не умирай преди мен"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ,че тук вече върви класация за най-добра корейска драма за 2013 и за сега"Secret" e на пета позиция (конкурентния "Heirs" e на втора ,а "Мasters San" на първа позиция).

Гласувах за "Тайна" и се надявам,след финала да мине поне още две,три места напред  :up: 

А за финала какво да кажа.....напълно непредсказуем..."тайните "са още толкова много,че не знам как ще ги разкрият в оставащите два епизода,,,,Дано само  не претупат нещата и да развалят невероятната досега драма :mellow: 

За съжаление, все още вътрешното ми усещане е за трагичен край  :cry: Дано да греша все пак.....

Редактирано от mrnkaloto
Покривайте линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, това е някакъв си сайт, където фенките на Джи Соп и Мики са се активизирали. Кой знае колко от тях са гледали "Тайната". Важното е, че в моята лична класация е доста високо. Много по-добър от подобния му Yawang.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...