Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Страна: Южна Корея
Година: 2013
Жанр: Романтичен, Комедия, Фентъзи
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Kwon Gye Hong
Сценарист: Hong Jin Ah

 

В главните роли:

Yoon Eun Hye - Na Mi Rae
Lee Dong Gun - Kim Shin
Jung Yong Hwa (C.N.Blue) - Park Se Joo
Han Chae Ah - Seo Yoo Kyung

Choi Myoung Gil
Ko Du Shim
Oh Jung Se
Lee Mi Do

 

Резюме:  В драмата ще се разказва за любовта и живота на хора, работещи в телевизия.

На Ми Ре е жизнерадостна и очарователна млада служителка от кол-център, която един ден среща личност, твърдяща, че е нейното бъдещо Аз. На Ми Ре решава да следва съветите ѝ и да намери нов път за себе си.

Пак Се Джу е водещ на музикално предаване, който след завършването на американско филмово училище, се връща в Корея. Той е внук на представителя на телевизията. Ким Шин е говорител, груб, но принципен.

 

Лично мнение: Кастът изглежда интересен! Йонг Хуа най накрая се престраши да играе :lol:.

 

С български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри 

С руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че ще видя  отново Йонг Хуа-този чаровник с невероятна усмивка.Направи ми силно впечатление в you're beautiful и you've fallen for me-тук ме порази с глас и уменията си с китара,останах без думи от тях.Ще следя темата с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам и тримата главни, но го чакам най-вече заради Lee Dong Gun :) . Отдавна не съм гледала нещо с него(помня, че беше в казармата ;) ). Колкото до Ън Хе дано този път е нещо по различно и да излезе от обичайното си амплоа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче си има ново име: Marry Him If You Dare  и ще се излъчва от 14 октомври 2013 ,понеделник и вторник от 21.55.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Дано е интересен. Актьорския състав ме обнадеждава, единственото нещо, което не може да ми го побере главата е косата на Ън Хе?!  :mellow:  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nedeva, взе ми думите от устата :28558:  каква е тази коса наистина :dunno:  в първия момент реших, че защото ще е 30 години в миналото, но от тийзъра стана ясно, че ще си е в наше време, а future аз то ще е от 2043 година. Тогава защо са и накъдрили така нелепо косата. Нищо де и с тази коса пак ще се гледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде интересно, ако Ън Хье и Йонг Хуан се целунат. Нея си я бива, а той е като риба  :rofl: Ще бъде забавно. 

 

П.С. Прическата й е трепач  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да го гледам заради главните... Ън Хъе е страхотна актриса, много й се радвам на нея, Йонг Хуа взе, че ми залипсва, доста време си кротуваше, така че ще се гледа тази драмичка... Дано е хубава ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичат си корейците да създават подобни модни недоразумения, обикновено е облеклото, тук пък прическата на Главната, истинско разнообразие :i love this: . За щастие поне не са се опитали да достигнат Full Hause (този шедьовър :unsure: ) в това отношение. Добре, че Ън Хъе си е достатъчно симпатична и добра актриса, та ще и преглътна нелепите къдрици, само сериалът да струва.

По важно е има ли добри души наели се с превод?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите два епизода, доволна съм. Бих искала да не развалят линията на този сериал :) Очаквам следващата порция епизоди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега ме грабна поне от любопитство 

какво ще стане/ е станало в бъдещето и кой ще умре/е умрял? Пътуванията във времето са объркващи :D



Знам че косата на Ънхе предизвиква определени реакции, но пък на мен пластмасовата прическа на Lee Dong Gun ми носи натрапчивите асоциации за Phoenix Wright. Пътуванията във времето явно са на мода напоследък, но не се оплаквам, Nine Times Time Travel беше добро попадение. Тук предполагам трябва да очакваме романтика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз доволна до тук.Добра закваска, надявам се добър продукт да излезе.Май освен фризьора от 'Къщата" и дамският стилист са взели, отвратителни дрехи на главната, но не е за сефте, ще се преживее, това да му е кусура.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонг Хуа........много му се радвам на това момче  :kissy: само ще трябва да чакам всички епизоди да са на линия щото инъче ми е голяма мъка!Изглежда интересно дано и до края е така..... :panda-145: 



Ще бъде интересно, ако Ън Хье и Йонг Хуан се целунат. Нея си я бива, а той е като риба  :rofl: Ще бъде забавно. 

 

П.С. Прическата й е трепач  :slap:

:28558: даааааа ще е забавно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен драмата ми харесва има си всичко, добри актьори, сюжета се заплита и е интересно, забавни прически, добър ост, сериозно ме увлече и ще я следя, за да видя как ще се развиват нещата... Нишката с бъдещето не е нещо ново тази година, но се надявам да го направят интересно и заплетено :))) Има моменти, в които ми е доста забавно. дано да продължи така и за напред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали само ми се стори или май действието в първите 2 епизода се разви доста бързо...

Иначе, като цяло много приятно сериалче се очертава! Да не говорим, че две любими лица са тук!... какво му трябва повече на човек. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...