Jump to content
toxic

Highlight

Recommended Posts

До сега нямах възможност да чуя и да погледам новите песни на B2ST и само половин - една минутка максимум слушах и честно да кажа въобще не съм се заслушвала в тях и казвах, че не са нищо особено, но сега ги чух и видях и бях приятно изненадана очарована и възхитена.

Такива песни с такъв текст....са много рядко срещани!! Като добавим, че са изпяти така красиво и нежно се поличава невероятна комбинация събрана в няколко песни <3 Страхотен албум,завръщане на сцената също!!

песента според мен която има най-хубавият текст :)

http://vbox7.com/play:bf303d50

Завръщането им днес на M! Countdown. On Rainy Days & Fiction

http://www.youtube.com/watch?v=T4Nk9qOI5WA

Ах, Йособи... Думите за теб са излишни. С всяко следващо слушане Fiction ми харесва все повече.

А бях прочела, че Зверчетата предоставят привилегията на феновете да измислят име на странното танцово движение от Fiction... Чудно ми е какво име може да се измисли на това :D

Ех браво на тях много ме изкефиха :es: :es: Супер завръщане, а другата седмица надушвам и наградкиии :asian: Beauty-тата няма да ги оставят така да си тръгнат с празни ръце, а и са Номер 1 във всички класации така че.....

Малко снимки от M!CD

tumblrllg39govom1qc773a.jpg

tumblrllg38liwco1qc773a.jpg

tumblrllg37mkjpf1qc773a.jpg

tumblrllg3cynxdy1qc773a.jpg

tumblrllg3btr5zi1qc773a.jpg

tumblrllg3auanrb1qc773a.jpg

tumblrllg3hzk4gb1qc773a.jpg

tumblrllg3h9h0ss1qc773a.jpg

tumblrllg3gmj5kv1qc773a.jpg

tumblrllg3eljpda1qc773a.jpg

tumblrllg3dq3x7j1qc773a.jpg

Само аз ли си харесвам моркова Seungie :28558: А принца може ли да е такова слънце бе?! Ей на кака какъв красив ми стана само :282:

Не само ти, ангелче :D, потъмненото морковче, си ме радва с този вид, има малко да учи пред камера и да не стяга гласа си, но не е фатално..

Жокера е много сладък станал..блещука ми с друга светлина.

Днес, на Music Bank, пяха и изглеждаха отново добре, не мога да кажа на бялото розово. Не ме разтърсиха, но пък стейджа им не беше никак зле. Пак да кажа, много ми допадат с осезаемата им промяна - изчистена и супер чаровна. Имат потенциал и очаквам да го покажат :yes: .

Напомнят ми много нежно на Биг Бенг, но най-важното не ме дразнят с вида си. Танцувалната им стъпка, много ме кефи, чак се загледах...да си призная и на джобовете им обърнах внимание... :lol2: .

http://www.youtube.com/watch?v=b_NRzfIvPtA&feature=player_embedded

Браво, браво на децата и за вчера, и за днес - супер са :yes:.

Само да попитам защо само Fiction? Не че съм недоволна, но другата ми е много по на сърцето и си я чаках, ама уви - не ме огря :unsure:.

Сладурковци :kissx:

Знаех си аз blacky , че имам съмишленици :lol:

За хората на които им липсваше On rainy days :

Едно съобщение за всички b2uty-та

Защо Dongwoon души Kiki не знам :lol: :lol:

Най-любимите ни Prepix пуснаха и тренировъчното им видео

И един

! Не можах да се сдържа да не го сложа. :lol: :lol:

Ето видеото за японската версия на Bad Girl, btw вторият им японски сингъл излиза на 15-ти юни :)

Харесва ми - няколко идеи по-различен от корейската версия. Като ги сравня новият ми е малко постничък, но по-добре така отколкото да е копие на първото mv.

Ето да си припомните

И един

! Не можах да се сдържа да не го сложа. :lol: :lol:

:lol2: много е сладък (въпреки цвета на косата)

Благодарско за On rainy days :rolleyes:

Едит: Сони, правилно надушваш :lol2:

И победителите тази седмица са

http://www.youtube.com/watch?v=UjAdNXwDvSc&feature=share

59.gif?t=1306408425

Само да отбележа, че Хонг Ки е супер, а Йособчо ме изкефи максимално :D

Изпълнението на Fiction

Back Stage

Edited by melli

Е как бе слънце надушвам ги тия неща от далеко :lol::lol:

Честита им победа от вчера и честита им от днес :P

Спечелиха Music Bank и то с On rainy days :es:

tumblrlluwbksmmd1qc773a.jpg

tumblrlluwg3enoe1qc773a.jpg

tumblrlluwfebk1v1qc773a.jpg

tumblrlluwepwq7z1qc773a.jpg

tumblrlluwdwpu8y1qc773a.jpg

tumblrlluwd8dlmg1qc773a.jpg

tumblrlluwcjcuyw1qc773a.jpg

Е няма такъв сладур :rofl: :rofl: :rofl::282:

Честита втора победа на момчетата и на днешния MCD!

NYseL.jpg

Знаех си че ще ми бъде гадно понеже са заедно със ФТИ и няма как да не се борят за 1во място. Важното е че момчетата са си най-добри приятели и няма да има лоши чувства между тях никога :D

Чести Рожден Ден на нашият арабски принц Dongwoon !! :es:

Живо и здраво да ни е шантавото макнае и все по-хубав да става (ако това е възможно :lol: )

tumblrlmbm51oqlk1qa6im7.jpg

малко радост за окото за melli (и всички останали фенове на принца) :lol:

tumblrlmblpfstjz1qa6im7.jpg

tumblrlmbm0x4kzz1qa6im7.jpg

tumblrlmbm31ykc01qa6im7.jpg

tumblrlmblxbdkob1qa6im7.jpg

И честита им Инкигаьо наградка !! :D

tumblrlmblq6swby1qa6im7.jpg

малко радост за окото за melli (и всички останали фенове на принца) :lol:

830362.gif, миси слънчо много, ама много ми зарадва очките :lol2:

На нуни красавеца ако вземе, че стане по-красив от това (съгласна, че от това няма накъде повече :wub:, но все пак ... ), Сони ние с теб не знам кво ще правим хаха.

Браво на Йособчо, то аз и друго не съм и очаквала от него. Сега попаднах на една новинка, че G.O. ще го замести в Immortal Song 2, ето и цялата статия цък. От една страна ме радва новината за тези нови попълнения (Сони, то и ти трябва да скачаш от радост :es:), но пък ще ми липсват другите.

И браво на момчетата за наградите от миналата седмица, та видим как ще е тази седмица :rolleyes:

Triple-crown за Зверовете^^ Днес на M! Countdown

http://www.youtube.com/watch?v=DhSvqnD6ACQ&feature=player_embedded

Hyunseung се побърка. :D

Много ми е тъжно, че Йо Соб напуска Immortal Song 2, но в същото време се радвам, че Джи О ще се включи... ех, моите вътрешни конфликти ;d

И тази седмица овършаха музикалните програми :lol: Честита тройна победа :yes: Този път уцелиха джакпота, мисля че това са им първите "тройни корони". Всъщност тази на Мюзик банк не е тройна още, защото е 1 - On rainy days 2- Fiction и могат и другата седмица да спечелят. Ама айде да оставят една награда и за ФТИ нали са си приятели :lol:

Всъщност това което исках да направя е да сложа малко снимки от японската Bad Girl

43449457.jpg

93298340.jpg

36348219.jpg

34350193.jpg

17343834.jpg

11437141.jpg

84473172.jpg

46532173.jpg

94382569.jpg

79999026.jpg

85745058.jpg

94102172.jpg

53797161.jpg

Те миличките не са го очаквали това с "тройните корони" и само благодарят на феновете за подкрепата им :rolleyes:. Според мен са си напълно заслужени победите, албумът им е страхотен (поне за мен де :lol:). Ако съм разбрала правилно ще имаме възможност да се порадваме на живо изпълнение на You тази седмица. Много я харесвам тази песен, то всъщност няма песен от албума, която не харесвам :D.

Сони, напълно съм съгласна с теб, да вземат да оставят една награда и за другите ни момчета и те заслужават :rolleyes:

ПС. KITTEH, не само ти имаш вътрешни конфликти :lol2:

Знаете ли, че пускат клипове на групата по БЪЛГАРСКА ТЕЛЕВИЗИЯ -PopCore(на Булсатком). Вече гледах два техни клипа Fiction и Shock ;) Голям кеф азиатската култура започва сериозно да навлиза и при нас. :es:

Знаете ли, че пускат клипове на групата по БЪЛГАРСКА ТЕЛЕВИЗИЯ -PopCore(на Булсатком). Вече гледах два техни клипа Fiction и Shock ;) Голям кеф азиатската култура започва сериозно да навлиза и при нас. :es:

Да, да, дааааааааааааааааа. Фикшън два пъти успях да го глеам, Шок само един пък обаче защо японсктата версия пускат не мога да разбера.

Освен тях пускат и 2не1, Сънгри, ДБСК и аз само за тези знам :lol: