Jump to content

Highlight


toxic

Recommended Posts

Видеото на Good Luck излезе и официално. Както казах и по-рано, когато чух тийзърите, парчето ми харесва. Типично за BEAST, денс - лошо не мога да кажа, но и не мога да ги похваля кой знае колко, че е нещо впечатляващо. Албумът е средна хубост, но и от това не съм изненадана. Жокерът според мен има нужда от вдъхновение. Стайлингът им не е чак толкова зле, поне не при всички, макар че с тези чорапи Сънги (както и кърпата на главата му) и Йосоп са нелепи. Разбра се и каква е мистерията с гръцките букви. Sad Movie обаче ще продължа да я слушам само на японски, на корейски дори ме дразни, явно защото свикнах вече с японската версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омона и на мен ми харесва хаххааха Действително съм изненадана, защото скоро не ми се беше случвало с тяхна песен. Не е хита на сезона, но е доста слушаема. Жокера е изпаднал в музикална летаргия, последно време, но тази е добра и хореографията ме кефи, но тя вероятно е на Prepix и не се изненадвам. :D


 


Аз друго не схванах.....идеята с мацката в стаята каква беше? И защо беше "припаднала" върху макнето хахаха


Rie а за разкопчаната ризка на Сънги какво ще кажеш :D :D


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята се крие в текста на парчето, а именно, че главният герой е влюбен, имал е любима, но е изоставен, страда по нея и тя му липсва. Той не може да преодолее болката по изгубената любов, знае, че е поредният от мъжете, с които тя е била, но решава да й пожелае успех (good luck), иска единствено тя да бъде щастлива (колко интересно... да не повярваш - зарязан мъж, който желае доброто на бившата си, къде ги има такива мъже?). Сега прочетох превода на английски. Общо взето пълнеж като текст, но важното е ритъм да има. Та, макнето в случая играе ролята на зарязаният (един от главните герои във видеото), в който героинята се е поотъркала, явно в периода, в който са били влюбени или просто той си спомня моментите с нея, когато са били заедно.


Иначе сцената с масата и Жокера в средата, ми заприлича за момент на Тайната вечеря. Нищо общо освен продълговатата маса, но все пак ми заприлича, а и може би наистина е това, защото знаем какво се случва на следващият ден след вечерята.... и кой е бил предаден.


За ризата на Сънги какво да кажа... Наистина не ми идва нищо на ум, не схващам този път, а уж ти ловя добре намеците. В какъв смисъл го казваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е успех с разгадаването на смисъла, без да си чел текста и твоето обяснение хаххаха Да и за Тайната вечеря мислех да напиша, ама викам ще кажеш, че вече много се вглеждам. :D А и убийството с нож за хранене, беше интересно решение.


В смисъл, че мен разкопчаната му риза, като го знам каква е вейка, повече ме притеснява от чорапите и кърпата на главата хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не, нямаше да го кажа и на мен, като видях кадрите от тийзъра вчера с масата, веднага ми заприлича на Тайната вечеря, но исках да видя и всичко днес, за да се убедя. Това е, наистина е свързано с предателството, затова е и кесията с жълтиците.

Добре, че се включи с коментар, за да има някакъв диалог в темата, още повече и заради новото видео. На този форум му липсва диалогът, липсва му мисъл.

 

Доволна съм, като се замисля отново и защо именно те са ми най-любимата корейска група, ами защото винаги си поддържат нивото и са точно определени в един стил, не ми бягат жанрово, не си правят експерименти. Затова ги харесвам вече 4-та година и се интересувам от всичко, което правят. Денс-поп, балади - това очаквам и искам от тях, това харесвам. Може да не е нещо впечатляващо мини-албума, но е доволно положението, а заглавното парче май вече с повечето слушания, ми допада още повече.

 

Не е голяма вейка Сънги, добре е, нали го видяхме с Хюна в Now. Аз се сещам за една по-голяма вейка, ама той за радост не е започнал да се съблича, само си разхожда солетките между Китай и Корея тези дни. Сама ще се досетиш кой имам предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кей поп група дето да не пробва нещо ново в някое свое завръщане..всеки музикант и артист го желае, мисля, и за развитието му е добре..

 

Конкретно за Good Luck, песента ми е повече от 50/50 надеждна. Кечи, слушаема, има усещането за по-старите парчета на групата, и това са все плюсове. Вокалите са добри, частта на Йосоп е най-силна, Дуджун изглежда най-добре, за очите ми..Стайлингът не е трагичен, не съм и очаквала да е нещо невиждано, но пък идеята с 69 на шъртите ми харесва.Чорапите, пък въобще не ме дразнят. Хореографията в клипа, също хваща окото, обаче леко ми се размива с това което са "искали" да кажат с клипа..или може би това си е тяхната версия на"2046". 

Сега ще сваля албума и ги чакам лайв, виждам, че песента е дебютирала под номер 1 на Melon...

 

П.п. Имам надежда 2014 да е много по-добра за кей поп-а, от предната... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лоша идея да подхванем една подписка Хьон Сънг да си смени външния вид, защото не прилича на нищо в момента. А преди време не бях много доволен от червената му коса и ми беше трудно да свикна да го гледам. Но ако знаех, че ще стигне до тук .. Oh my! А ми е един от любимците.

 

Песновката е добра, но ми се струва, че няма как да ми хареса толкова, колкото предните им. Особено пък няма как да се сравни с "Beautiful Night". Тя е може би най-добрата им, и е сред моя топ. Ох, само като се сетя колко скачах и виках на нея в Инстанбул :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d3Mn, да взема да те успокоя относно външният вид на Сънги, щом си падаш по него. Добре изглежда, преди малко го видях на снимки, участваха в Cultwo Show, с нов външен вид е и е страхотен.

Чакам ги тази седмица в музикалните предавания. Вчера късно вечерта се завърнаха от Япония и фен-срещите, които имаха на островите, а днес веднага започнаха с промоциите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изслушах новият им албум - не мога да кажа, че съм извикала УАУ като чух песните, но  не съм и разочарована. От първо слушане си харесах  Good Luck и 이 밤 너의 곁으로 ( Tonight, I'll be at your side), а също така и корейския вариант на Sad Movie. За стайлинга им - като ги видях първия път с тези дълги чорапки малко се шашнах и си помислих да не са повлияни от световното по футбол :D  , ама сега като ги огледах по - добре мога да кажа, че им стоят добре. Хьон Сънг малко не мога да го възприема с тая кърпа ала "домакиня се е заела да чисти", но щом казвате, че се е пооправил е добре. Специално за клипа на Good Luck  - най - много ми хареса макнето - просто беше страхотен и като пеене и като визия. Макар че ако говорим за тоалети - аз се влюбих в роклята на мадамата (китайското Qi pao).

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента по-скоро ми харесва. Това, което ми прави впечатление е, че това е първото им видео, което изглежда като СМ-ска продукция. Ще метна едно ухо на албума скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и моите любими шест момчета. Страхотни бяха днес на M! Countdown, като изключа лилавият оцветител на главата на макнето (оххх, малееее) и отново кърпата на главата на Сънги, по време на сцената на Good Luck.
Не зная, защото ми липсваха или за друго, но изпълнението им още в началото с We Up ми изпълни душата. Много им се зарадвах. Някак ги усетих, че бяха с повече настроение и те самите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцените им днес на Music Core с

и
, а спечелиха първо място с No More. Учудващо лично за мен, в смисъл не съм се съмнявала в B2UTY, че ще гласуват, просто ме изненада предвид останалите номинирани и факта, че все пак тази седмица започнаха промоциите им. Предполагам, че вече от следващата седмица ще започнат да валят и победите за Good Luck.

 

Ето и награждаването им на финал днес на Music Core за No More.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се да споделя, че много леко ми вървят епизодите на BEAST Show Time, въпреки че не се случва кой знае какво ги следя с интерес, много са естествени, много земни, няма излишна позьорщина и лигаване пред камерата, майтапят се помежду си и забавлението  много добре им се получава. Драго ми беше да разбера, че бащата на Dongwoon е университетски преподавател и му направиха страхотна изненада на него и на студентките с появата си в залата за лекции. Въобще Dongwoon го гледам с най-голям интерес, защото за него нямам никакви наблюдения досега. Най-приказлив е лидера естествено, въобще не млъква и все ги ръси едни. Като цяло съм доволна, личи си, че са група с добра връзка между членовете и, поне по това което виждам такова усещане имам.

Много ми харесa Good luck, също и японският им сингъл Adrenaline, без забележки съм отново към тях, както и очаквах, перфектната айдъл група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти се прииска да си студентка на баща му и един ден синковеца да довлече и останалите си пет другарчета в залата за лекции....
Макнето ни е много начетено, Йосоп винаги го хвали, а и мама също е преподавателка, освен че баща му е професор в университета Чонджу.

Ето и откъса с посещението при професор Сон Ил Рак, таткото на Донг Ун-и. Качиха го преди месец в канала на MBC Every1 и нека да го има в темата.



Сцената им днес на Инкигайо с Good Luck, а тук е
. След предаването имаха и фен-среща. Отново имаше и футбол, няма как, задължително е след като половината от групата са все видни айдъл футболисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, на мястото на студентките ще е много вълнуващо, аз обаче предпочитам да съм на мястото на бащата на Донг Ун- да се появи сина ми в залата и да предизвика такъв фурор, сигурно щях да се разплача от радост и умиление. Както и да е, исках да добавя и аз няколко снимки от приключенията им в шоуто.

Няколко  от разходката им в една много хубава зоологическа градина-Зверчета на гости на други зверчета.

 

0.jpg

10413240_1458639881048350_291204861_a.jp

 

 

Тук Ду обясняваше на Кики, че имал същите устни като на жирафите, които видяха, ха-ха.

 

140605+Showtime+Burning+The+BEAST+Episod

 

Тук хранеха с някакъв снакс чайки от ръцете си и Пилето беше  много щастлив, че чайката е взела парчето от ръката му.

 

0.jpg

beast-showtime-epi5.jpg?w=600

 

 

И тук са с приятели от ученическите си години, които бяха поканили в 7 еп., до който съм стигнала в момента.

 

x360-F0C.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах с превод на английски новия 8 епизод на Burning the BEAST. Много добър, особено частта с кока-кола-та (Жокера я пие само от бутилки, иначе каза, че му прилича на соев сос така поднесена в купата, хаха) и боксерките, които купиха, за да познаят избора на Йосоп. Нямаха грешка в избора, но с песента се издъниха и аз бих предложила

, както направиха Сънги и Джун Хьонг. Не зная колко трябва да бъдат епизодите тук, на ЕХО бяха 12, така че предополагам, че и с BEAST ще са толкова.

 

Първите две части от участието им в Oven Radio вчера и днес със субтитри на английски.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа победа вчера за Good Luck na M!Countdown. Нямам идея поради каква причина предаването не се е излъчило вчера (а и не съм търсила), но все пак според гласуването те са спечелили първо място.
Днес рано записаха участието си в Music Bank, което ще се излъчи малко по-късно. Явно ще е някакво специално издание, поне така ми се стори, защото видях и група, която не промотира в момента, но също беше там.

Вчера изгледах дори и raw новият 9-ти епизод на Burning the BEAST. Бяха на пикник на остров Джеджу. Помня, че този епизод го записаха наскоро, преди десетина дни. Правеха си сандвичи, ядоха все неща, които и аз не бих отказала. Играха и плажен волейбол. Жокерът как го мъчат не е истина. Батерията му взе да свършва по едно време, изморен от бягането по пясъка.

И останалите три епизода на Оven Radio, което приключи днес.
Тая фенка от 4-ти епизод, която помисли, че Ду и Донг Ун се шегуват, дали не си е изяла ушите от яд, че затвори телефона? Обаче третата късметлийка, по писъците и истерията й се разбра колко е щастлива. В днешният, последен пети епизод ме изненадаха с Pepero Game. Те никога не са го правели, а станаха вече айдъл-пенсионери. Ду и макнето измамиха останалите четирима, с тяхната пазена в тайна къса солетка. Ама какъв дяволит поглед само от Ду, хаха. Знам си ги, че не обичат подобни лигавщини, но заради едната игра го направиха.

  


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва със солетката го игзледах направо на тръни, даже и на Йосоп му стана горещо, та взе да си вее с листите, ха-ха.

За предаването - при мен е качен само 8 еп., от който установих, че ще трябва да пращаме Кики на поправителен, защото е позабравил текстовете на песните, помни обаче много добре какви боксерки харесва Йосоп, по който въпрос всички бяха наясно.

Мернах снощи случайно в you tube докато слушах Good luck  епизод от участието им в Weekly idol от миналата седмица, но не можах да го намеря със суб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора победа преди минути за Good Luck на Music Bank. Да им е честито, не съм се и съмнявала в B2UTY.

Ето го участието им в Weekly Idol с превод на английски. Техните групи са бързи, превеждат всичко, но съм пропуснала да го отбележа, а го гледах веднага.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...