Jump to content

Highlight


toxic

Recommended Posts

Мисля че още не е късно да честитя и 2та годишнина на BEAST

 

F4Rol.png

 

Те са група която постигна изключително много за 2 години и е време да се радват на славата си. Сигурна съм че ще стават и все по-популярни и обичани.

 

Малко снимки на сладурите за цвят :D

 

 

SHmfV.jpg

yS0zd.jpg

3IdvD.jpg

o1m3V.jpg

NZ0TU.jpg

A0KcT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :)! И по случая, да се поздравя с единствената тяхна песен, която ми харесва: Ай кент тейк ма бретх бретх бретх... ...Ай кент холд ма бретх бретх бретх... :up::es::up:

Като се замислих, неможе да не пусна и нещо фън, та ето как денсът в "Моето даскало" на песента. Сега, като се заслушах, първите 2 песни - "Мистери" и "Шок" също не са лоши, но някак много ми приличат на "Бретх", което не мога да го понеса :D:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-новия проект в който участва JunHyung.

 

 

Kim-Wan-Sun-JunHyun-B2ST-Be-Quiet-300x300.jpg

Kim Wan Sun & JunHyung – Be Quiet

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=mEQJcroUhb0

 

Песента не ме кефи особено , но JunHyung си заслужава гледането. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една молба....оказа се, че от доста време нищо тяхно не съм сваляла, а много, много ми се слушат!!! За жалост линковете в първия пост и по-нататък са изтекли :( Дали на някой му се занимава да качи пак? Може и един рар с албумите и синглите, много ще съм благодарна :)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на JunHyung!!

29388907.jpg

 

Да е жив и здрав и много успехи през новата година за момчетата от BEAST!!

 

Малко снимков спам за рожденика:

 

17455828.jpg

28879321.jpg

54614133.jpg

60273998.jpg

76353618.jpg

 

 

И понеже отдавна не е писанo нищо за тях ще сложа по-важните неща. Може да не са нови, но да ги има...

 

HyunA (4Minute) и Hyun Seung направиха юнит групата Trouble Maker

 

88092d.jpg

Trouble Maker - Trouble Maker

 

 

Даже спечелиха награда на M!Countdown

OcV9q.jpg

 

Тук може да видите целия енкор, който не беше доизлъчен -> [No Onair] 111215 TROUBLE MAKER - Full Encore Stage

 

Малко снимки на двамата:

 

5fc87adb63578d53c77d5cb82d04f9d0_large.jpg

tumblr_lvikf6B8Yz1qc773ao1_500.jpg

TroubleMaker2.jpg

20111203TroubleMaker7.jpg

tumblr_lwg0zpEdGh1qmystjo1_1280.jpg

tumblrlwg0zpedgh1qmystj.jpg

2e535260de89c138fd80f9f.jpg

9fdebdede2e4fff9303efe2.jpg

 

 

Иначе BEAST приключиха с концертите извън Корея с този в Япония. Английския и Бразилския концерт на United Cube преминаха с очаквания успех.....

 

B2ST in England

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happy B-Day Yoseob ♥ - слънчицето, какво да му пожелая ... мии мн здраво и щастливо да бъде, да се усмихва все повече и повече, защото когато му видя усмивката му просто ставам най-щастливата фенка !! Да достигне нови върхове в кариерата и ако не е сбъднал мечтите си нека тази година да ги сбъдне ^___________^

 

~ Kолажа е направен от мен с мноооого любов ♥ ;**

 

dd1c9054789bfc8a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто са толкова сладкииииии!

 

tumblr_lxjggjiD3S1qch9l5o4_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1326212551&Signature=9RCyFq8o8cP6Pp3d%2FvKlrLrEQ3E%3D

 

tumblr_lxjgh7Fp451qd498go1_500.jpg

 

tumblr_lxjfsrV4pT1r8m2abo1_500.jpg

 

tumblr_lxjeibFNpx1qc10zjo1_500.jpg

 

 

[FANCAM] 120108 Beast Boxing Match @ Idol Sports Championship

 

И това клипче също ме радва могоо!

Обичам MBLEAST

 

 

Всички падат на земята когато Mir "профучава" през тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен песента ми харесва много. Не ви ли прилича обаче на друга песен (може би и тяхна) не мога да се сетя обаче на коя.

Или защото и тази е на Rado, а неговите балади имат едно такова подобно звучене..... :unsure:

 

b62982724843f8d3644af8c752f48ca4_4026688620120126b2stiknewit.jpg

BEAST (B2ST) – I Knew It

 

 

А макнаето е истинска прелест..... B)

 

tumblr_lye5n4vJga1qdgslmo5_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо са решили точно това да е подаръка за Бютитата за Св Валентин, но все пак е нещо

:lol:

 

 

а и песента още е една от любимите ми техни, така че аз съм доволна. :D

 

Момчетата си направиха малка обиколка на Европа последните седмици. Първо бяха във Франция за Music Bank in Paris , а след това и в Берлин за концерта им BEAUTIFUL SHOW. Който е бил супер успешен разбира се и 3000-те фена са викали за още след 2 часовия концерт. :)

 

Няколко клипчета със субтитри , които май са от ДВД-то на Mastermind или за японското ДВД...не съм сигурна. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотни са просто заради моркова и аз сега сам оранжева (е не точно като неговото де ) , а по принцип любимеца ми е йосеоб ,,,,,,,,, няма такав глас уникален е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoseob и Eunji(от А pink) с дуетното си парче - Love Day

 

 

4522496L.jpg

 

Днес Yoseob написа в twitter "Аз ще купя храна на всеки който може да изпее песента наистина добре. Вечерайте с мен. Сериозен съм. Трябва да е забавно"

Фенове веднага показаха своя интерес в конкурса като - [Искам да има прослушване!", ; ; "Искам да пея в дует с Yoseob," ;;;; "Човек като мен никога не ще бъде в състояние да ... T_T", и "Това е мечтата ми: да ям с теб! "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

TAKE OUT WITH FULL CREDITS

 

120401 BEAST collaborates with Disney by living up to their name

 

 

[뉴스엔 김혜성 기자] 인기 아이돌 그룹 비스트 특별가 석방 '미녀와 야수'한국의 다이아몬드 에디션을 통해 자신이라는 '공식적으로 "입니다.

 

디 즈니의 대변인은 우리는 작년 말에 영국을 방문했을 때 야수라는 그룹을했다는"댓글을 달았습니다. 그들은 우리가 순회 공연을하고 있던 지역에서 콘서트를 개최했다. 우리는 그들이 한국의 인기 그룹이라고 배웠습 나중 때, 우리는 우리가 다이아몬드 에디션의 출시를 계획하고 있기 때문에 그들이 '미녀와 야수'노래를 리메이크하도록 영감을 받았습니다. "그는 흥분 미소로 추가,"그 첫 번째는 그들이 비스트이라 이후 농담으로 시작했지만 지금은 매우 사람으로이 멋진 트랙을 공유하는 기쁘게 생각합니다. "

 

또 한, 디즈니 노래 '미녀와 야수'의 두 가지 버전이있을 것이라고 확인했다. 하나는실제 영화에서 연주되며 다른 하나는 '뷰티와 비스트'그들 뷰티들 위해 야수 회원들의 감사의 마음을 표현하고 그 제목의 노래의 특별 버전이 될 것입니다 원래 버전이 될 것입니다.문제가 더욱 흥미진진하게하려면, 두 번째 버전의가사는 물론 야수 멤버가 작성한 것으로 확인되었습니다. 특히, 랩퍼 용준형 그의 완벽한 랩 기술에 중점을 추가하는 소문이 리믹스 '뷰티 와 비스트'트랙에 도움이되었습니다.

 

트 랙 '미녀와 야수'를 다시 만들어 왔고 과거에 여러 번 리믹스했다, 그러나 이것은한국 가수가 노래를한다 처음 될 것입니다. 비스트의 리더 윤두준은 처음에는우리가 너무 우리가 모든 장난 누군가가 우리를 놀고 있었는데라고 생각되는 제안에 의해 충격되었다 "라고했다. 우리가 실제로 스튜디오에서 노래를 녹음했다때까지 정말 우릴 공격하지 않았다.” 멤버 양요섭이 추가,"우리도 뷰티의 버전을 기록하면 야수가 클래식 트랙에 기분이 추가, 그래서 모든 사람들이 볼 바랍니다 그것은 멋지게과 사랑을 많이 보여줍니다. "

 

 

이 미 기본 웹사이트에 시작했고 디즈니들은 이러한 짧은 시간에 너무 많은 주문을 본 적이없는 댓글을했다. '미녀와 야수'다이아몬드 에디션은 4 월 6 일 한국 시장을 치는되며 두 개의 특별한 트랙이 세 개의 디스크 패키지에 포함됩니다.

 

tumblr_m1sgz8FTTJ1r1h39po1_500.jpg

 

[Newsen Kim Hyesung Reporter] The popular idol group BEAST will be “officially” living up to their name with the special release of ‘Beauty and the Beast’ diamond edition in Korea.

 

A Disney representative commented, “We had heard about a group named BEAST when we were visiting England at the end of last year. They were holding a concert in the area where we were touring. Later when we had learned that they were a popular group from Korea, we were inspired to have them remake the ‘Beauty and the Beast’ song since we were planning the release of the diamond edition.” He added with an excited smile, “It first started out as a joke since they were called BEAST, but now we are very excited to share this wonderful track with everyone.”

 

In addition, Disney had confirmed that there will be two versions of the song ‘Beauty and the Beast’. One will be the original version that will be playing in the actual movie and the other will be a special version of the song titled ‘B2UTY and the B2ST’ that expresses the thankful hearts of BEAST members for their fandom, B2UTIES. To make the matters even more exciting, the lyrics for the second version has been confirmed to be written by the BEAST members as well. In particular, rapper Yong Junhyung helped to remix the ‘B2UTY and the B2ST’ track which is rumored to add emphasis on his flawless rap skills.

 

The track ‘Beauty and the Beast’ had been remade and remixed many times in the past, however this will be the first time a Korean artist will be singing it. BEAST’s leader Yoon Doojoon stated, “At first we were so shocked by the proposal that we thought everything was a prank someone was playing on us. It really didn’t hit us until we were actually recording the song in the studio.” Member Yang Yoseob added, “We also added a BEAST feel into the classic track when we recorded the version for B2UTIES, so I hope everyone will look at it nicely and show a lot of love.”

 

Preorders had already started on the main website and Disney had commented they had never seen so much orders in such a short time. ‘Beauty and the Beast’ diamond edition will be hitting the markets of Korea on the 6th of April and the two special tracks will be included in the three disc package.

 

CREDITS: NEWSEN (SOURCE); YONGISM@B2ST RISING (TRANS)

 

 

За жалост това е било само първоаприлска шега и не мога да повярвам, че се хванах! :D B2ST няма да записват песен за анилацията Красавицата и звяра >_< само фен написал това в един от фен сайтовете, а колко много ми се искаше да е истина :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...