Jump to content

Highlight


toxic

Recommended Posts

И специалното изпълнение на You от днес

http://www.youtube.com/watch?v=uSDeYjkMjZU&feature=player_embedded#at=58

:wub:

 

Да разбирам ли, че само тези на Булсатком я имат тази телевизия :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че само тези на Булсатком я имат тази телевизия :(

 

Доколкото знам да. По принцип Pop-core не е особено популярна, защото пускат песни на много от своите протежета ~ Шанел, Павел, Рен и не знам си още какви. От както пускат обаче кпоп е на линия нон стоп във вкъщи. Когато за пръв път чух Fiction по ТВ-то направо останах с отворена уста! :lol: Супер много се радвам, че пускат азиатска музика. Определено им е в плюс. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се зарадвах като чух Fiction :blink: ...,точно от там за 1 път видях и групата :panda-145: Просто като видях,че са азиатци... :asian: Много се накефихх..тъпото е,че този канал е само за Булстатком <_< Но пък.. можеш да гледкаш канала от тук (и да се надяваш да попаднеш на някой..познат :896767: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално бях ОМГ защото според мен са странна двойка :lol: :lol: Но сега ми е жал за двамата защото B2TYS ще му подпалят г**а на Junhyung, а Hara да очаква доста коментари и постове... Те са си известни с това че са против приятелките. Вижте само преди 2 седмици каква олелия вдигнаха за шегата на Йосеоб , че си има гадже :lol:

Junhyung Fighting! :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не я харесвам особено девойката, но изборът си е негов. Той изглежда срамежливко, а тя по- отракана. Надявам се само да не му е*е мамата. Иначе им пожелавам късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е срамежлив, колкото аз съм СиЕл(тъжно, но факт- аз не съм СиЕл).

 

Аз съм здраво потресена, защото тез' даже не знаех че се познават, което е доста тъжно предвид колко съм напред в клюките :blink: Иначе се кефя, че се показват, ама толкоз ли му беше трудно да ми каже, че иска приятелка...Щях да се отзова веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях си съставила мнение за всеки един от групата по документалните филми за B2st. Но от тогава бая вода е изтекло и вероятно съм назад с информацията. Ето едно видео за двойката с повече снимки.

http://www.youtube.com/watch?v=8f-QyZldM9A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно, да отлича и Beast, на онази кей поп вечер в Япония. Много добро, комплексно лайфче. Обраха доста викове и аплаузи, напълно заслужено.

Аз се радвах на Fiction, особено, заради чара им на дивашкия танц с бръкнати ръце, в джобовете.. Слабост ми е.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=c_DwPrmtlek

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помните ли поста на YoSeob в twitter?

 

@helloimys BEAST really love games.. Who will be the loser that faces the punishment..And what punishment... Check at Incheon Airport..kekekekekekekeke

 

Каква ли игра са играли никой не знае,

Но май се разбира кой е загубил от видеото

(Наказанието на YoSeob )

 

само погледнете ръцете му! Какви татуировки само! Дали са истинки? ха-ха-ха май не :D

 

tumblr_lov052fmbh1qdg1aoo1_500.png

 

А другите от групата толкова се забавляваха!

 

tumblr_lov6niB4tF1qc4drwo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1311642531&Signature=7GXAqHZ4TD8C%2F1szD2flJ37CAlw%3D

 

tumblr_lov6m2ezh21qc4drwo1_500.jpg

 

tumblr_lov6m2ezh21qc4drwo2_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1311642588&Signature=lfxtEYDIU4iJIDPEUu%2BD8MGozDE%3D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Любимата ми песен вече на японски! Пак звучи супер
И рапът на японски направо ме разби- много е трудно да си кореец и да рапираш на японски- малко са тези, които могат
е........Все пак B2ST IS THE BEST!
Сега само липсва видио :rolleyes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващият наказан е.................................. :lol2:

 

 

ха-ха-ха !!! :28558::rofl::lol2:

 

Ето и видеотата от BEAST Press Conference in Shanghai

 

 

 

 

и друга новина за нашите любимци

 

[iNFO] B2ST is the 4th best selling artist of this year so far, according to Hanteo Artist Award chart.

1. Big Bang

2. TVXQ

3. Kim Hyunjoong

4. Beast

5. 2PM

6. Jay Park

7. f(x)

8. CNBlue

9. Infinite

10. IU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на моя любимец Hyunseungie !!!

 

Да е жив и здрав и все така да ни радва със странния си и луд характер и хубавия си глас! :lol:

 

53086c701fdf36b335dd602.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време слушам една песничка с не кпоп звучене:

http://www.youtube.com/watch?v=KeKn9d5XEko

 

Yoseop не участва във видеото, но гласът му определено е разпознаваем. Мога да кажа, че определено тази песен е една от най-любимите ми. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и клипа за песента Hello на Huh Gak

 

Песента е много хубава и клипа не е лош. сигурна съм че много Бютита са си отдъхнали , че Жокера играе само приятел на главния. :lol: Ама какви бузки има хахахах да хванеш да го на щипеш като някоя баба видяла внучето си. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресвета майко на всички к-поп богове , той излезе!!!!! Клипът продължение на Beautiful

Гледайте пали пали :lol: , че Cube като го набарат едва ли ще остане за дълго...

 

http://www.youtube.com/watch?v=auXvjxY7JgY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...