Jump to content

Highlight


toxic

Recommended Posts

Еха, прекрасно изпълнение от YOSEOP на новата му песен.

 

[4K] [MIC in the SCENE] 양요섭 (YANG YOSEOP)_BRAIN 라이브 LIVE BAND.verㅣ 마이크인더씬

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Doojoon и актьорът Yoon Hyun Min бяха добавени към окончателния състав за новото спортно шоу на tvN „Racquet Boys“.

Разнообразното шоу на tvN „Racquet Boys“ (режисьор Yang Jung Woo и Kim Se Hee) е шоу, където млади хора, пълни с енергия, предизвикват себе си със спорта бадминтон. Той ще изобрази пътуването на новобранци, играчи на бадминтон, които ще прекрачат границите си с помощта на професионални играчи на бадминтон на национално ниво.

Изтъкнатият член Doojoon и актьорът Yoon Hyun Min привлякоха внимание с новината за появата им в „Racquet Boys“. И двамата са известни със спортна подготовка. Doojoon има репутация на опитен футболист в развлекателната индустрия и е част от футболен отбор на знаменитости. От друга страна, Yoon Hyun Min преди това беше професионален бейзболист, преди да премине в актьорско майсторство. Чрез това спортно разнообразно шоу Doojoon и Yoon Hyun Min се очаква да станат яростни играчи и да напишат нова история със своите умения и решителност.

Премиерата на „Racquet Boys“ на tvN ще бъде на 11 октомври от 20.40 ч. KST.

 

1632374149-befunky-collage-4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Highlight е една от звездите, включени в последния брой на Allure Korea!

Четиримата членове на Highlight наскоро се събраха за първата си групова дейност от известно време с тази фотосесия и интервю. На въпроса какво са правили, Lee Gikwang сподели: „Всички членове имат много лични дейности. Когато излезе това интервю, мисля, че моето фалшиво документално естрадно шоу и различна дейност ще започнат. Конкретните подробности са тайна, но моля, пазете ме. Наскоро също започнах да играя голф и е толкова забавно. "

Yang Yoseob сподели: „Обръщам голямо внимание на подготовката за моя солов албум. Тъй като това е първият ми пълен самостоятелен албум, работя много по-усилено, така че, моля, очаквайте го с нетърпение. "

Yoon Doojoon продължи: „Скоро започвам да снимам филм, така че изучавам сценария. Въпреки че това е камео, това е първата ми поява във филма от известно време, така че съм нервен. Също така обръщам много внимание на редактирането на видеоклипове в канала ми в YouTube, който отворих преди няколко месеца, но не успях да снимам поради COVID-19, така че съм разстроен. "

Son Dongwoon отговори: „Снимах моята уеб драма "Тhe Guys I Want to Catch" Смутен съм, но тъй като това е първият ми опит да играя, моля, гледайте го с удоволствие. "

Докато те се обединиха с марката за красота Duft & Doft за фотосесията, групата беше попитана какви артикули за красота винаги носят със себе си. Lee Gikwang избра парфюм и обясни: „Имам голям интерес към ароматите. Пръскам го периодично, тъй като плановете ми продължават и дори променя настроението ми. " Yang Yoseob отговори: „Винаги си слагам балсам за устни, ако посещавам агенцията или отивам да тренирам. Устните ми са сухи, затова  нанасям често. "

И накрая, от името на групата, Yoon Doojoon остави съобщение за публиката на Allure и феновете на Highlight. Той коментира: „Всички сме здрави и се справяме добре, вярно вършим собствената си работа на нашите позиции. Надяваме се, че нашите фенове и всички читатели на Allure, които виждат тази статия, ще имат ползотворен есенен ден! ”

 

Highlight-1.jpg

 

Off Topic

 

 Lee-Gikwang.jpg Yang-Yoseob2.jpg

 

Yoon-Doojoon.jpg Son-Dongwoon.jpg

 

Yang-Yoseob-Lee-Gikwang.jpg Yoon-Doojoon-Son-Dongwoon.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино е бил облечен и въобще много е симпатичен тоя Yoseob. Насладете се на вчерашното му участие в Music Core..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим малко какви ги върши и GIKWANG,стига с тоя YO SEOP, ааа... 

;)

Танцува, какво да прави.

 

[Dance Performance] 이기광 LEE GIKWANG : Young Thug - Hop Off A Jet | Joyner Lucas - I Love

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се върнем на YOSEOP и то с това страхотно лайв изпълнение на неговата “BRAIN”.

 

[4K] 양요섭(YANG YOSEOP) -“BRAIN” Band LIVE Concert│머릿속을 떠나지 않는 요섭의 라이브 [it’s KPOP Live 잇츠라이브]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gikwang пусна специален танцов спектакъл за неговата песен от 2019 г "Don't Close Your Eyes (D.C.Y.E) (Feat. Kid Milli)"

 

[Dance Performance] 이기광 LEE GIKWANG : Don't Close Your Eyes (D.C.Y.E) (Feat. Kid Milli) | MOOD

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...