Jump to content

Дни на корейската култура по случай деня на благодарността "Чусок"


Recommended Posts

Освен пък причината да е че закъснях с 10-15 минути и залата да е била пълна и затова да са казали че е с покани.Нямам идея защо така се е получило!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че са работни дни 19-и и 20-и, в най-добрия случай да успея за 21-ви... Някой ще ходи ли от Пловдив?

Аз също ще ходя от Пловдив, ще съм на НДК-то около 13 часа...до скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен отговорът в четвъртък беше "Входът е с покани, а освен това вече няма свободни места." На всичкото отгоре бях объркала датата за прожекциите, така че и тях пропуснах - явно не ми е било писано да посетя за пръв път подобно събитие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз закъснях с 1 час за концерта, влязох необезпокоявана седнах си чинно на едно столче изгледах си концерта докрай и след това тръгнах с тълпата. 

Нямам идея защо с вас така се е получило.

Концерта много ми хареса, но коктейлната част определено не беше измислена добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се днес да се видим с доста хора - познати и непознати. ;) Който има желание да помага за организацията, може да заповяда и преди началния час 14 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos, аз мога да се включа, ще дойда по обяд...

 

Извинявай, никът ти не ми е познат. Успяхме ли да говорим с теб, защото днес се срещнах с доста хора? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се извиня.

 

Корейската кухня, която се е предлагала 3-те дни е от два ресторанта - "Юн" и "Ариранг". За съжаление подобна информация не ни дават, оставят всичко да е "око да види, ръка да пипне".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на концерта имаше един момент, в който залата беше пълна и се пускаха само официално поканените лица /посланици и тнт/, за които имаше запазени места. Част от тях не дойдоха, така че след това вратите пак бяха отворени за  всички. Затова се е получило така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно мероприятие, много съм доволна от участниците, игрите и вкусната храна. Само моля организаторите - НИКОГА повече не канете тези водещи. Ужасни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...