Jump to content

C.N.Blue


Recommended Posts

스피드 퀴즈 중 화내기 시작하는 12년 '찐 친' 이준(LEE JOON)-정용화(JUNG YONG HWA)ㅋㅋ 아는 형님(Knowing bros) 243회

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Jung Yong Hwa и Lee Joon споделят забавни истории от дните си на стажанти заедно: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 10 години от дебюта му! Kang Min Hyuk споделя, че се надява и ще се радва да работи дори и в своите 40-те и 50-те.

 Относно завръщането си като актьор, той почувства, че сценарият на 'Not Yet Thirty' резонира добре и усеща, че това е проект, който трябва да направи. 

Kang-Min-Hyuk-21.jpg Kang-Min-Hyuk-3.jpg

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Jung Shin обяви завръщането си в актьорството, ще играе в "Summer Guys" с Kwon Hyun Bin, Im Na Young и Kang Mi Na/ gugudan/.

Twitter

Eg-Yws-Hp-Ws-AAo-Idn.jpg

 

FNC обяви дебюта на новата момчешка група тази есен чрез филма 'P1H : The Beginning of A New World', който ще излезе през октомври 

CNBLUE Yonghwa ще се появи във филма, заедно с шестимата членове на момчешката група.

Eg-Zcl-Tl-Uw-AA4-K2-W.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова официална  снимка на Min Hyuk за SINGLES :panda-145:

 

c4f0205d47f2f036.jpg

 

 

 

Зад кадърни снимки ~

Те по хубави от официалнитe :D

 

0fcf73ed71dc1b5e.jpgc1a2671c359b6b4a.jpg

 

Off Topic

4387123953a662a0.jpg

d83665969cf8437c.jpgc0ee8fbf5ccb46fe.jpg1aa0ae904129f4f7.jpg

 

4c7df427c4d9ce3f.jpg96fb80c24d40540a.jpg

 

 

21d4548fafcb2a7c.jpg

 

Off Topic

3ed779365845f111.jpg71da0d62184ab105.jpg073194a2e7febe25.jpg

c459d875e73cb28d.jpg7a91064467871444.jpga8cb232218675187.jpg

6af7062913c87811.jpga52cd8d042c12622.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са подновили договорите си с FNC Entertainment и планират да издадат нов албум до края на тази година...

Туитър

xomWr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата ще бъдат в ноемврийският брой на списание The Star...

x6l40.jpg

 

Ще го добавя тук...

Момчетата ще имат свое риалити шоу, което трябва да се излъчи през ноември...

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки за списание The Star...

Общата е качена малко по-нагоре, няма да я повтарям, тук индивидуалните им снимки.

Jung-Yong-Hwa.jpg Kang-Min-Hyuk.jpg Lee-Jung-Shin.jpg

 

В неотдавнашно интервю и фотосесия за списание The Star, CNBLUE разкри за събирането на групата отново след приключване на военната им служба.

По-рано този месец CNBLUE поднови договорите си с агенцията си FNC Entertainment и обяви, че ще направи първото си завръщане след близо четири години до края на 2020 г.

След като позираха за корицата на ноемврийския брой на The Star, членовете отбелязаха: „За пръв път позираме за фотосесия от много време, но работата ни в екип все още беше наистина страхотна.“ Що се отнася до това как прекарват времето си напоследък, те споделят: „Наскоро и тримата бяхме заети да се фокусираме върху работата по новия ни албум.“

Jung Yong Hwa изрази увереност, докато говори за предстоящия албум на групата, коментирайки: „Станахме по-зрели от предишните ни албуми и тонът ни стана по-спокоен като цяло. Това е любимият ми албум от всичките ни албуми [досега]. "

Lee Jung Shin се съгласи, „Винаги се надявам много хора да слушат нашите песни, но тези чувства нарастват все повече и повече. Мисля, че защото ние самите сме толкова доволни от това, което сме създали, в крайна сметка се чувствам така. "

В допълнение към успешната си музикална кариера, всички членове на CNBLUE са си създали име и в актьорството. На въпроса за разликата между двете полета, Kang Min Hyuk отговори: „Когато изпълняваме концерти, получаваме обратна връзка на място [от публиката], но с актьорството разбирате как хората са реагирали, след като всичко приключи. Мисля, че и двете имат своите прелести. "

Междувременно Jung Yong Hwa отбеляза: „Музиката е като фойерверки. Ако концертите искат да запалят сцената, тогава актьорството е като по-малкия, по-тих огън, който следва. "
Що се отнася до това как биха искали да бъдат описвани като група, Lee Jung Shin отговори през смях: „Красива група? /“A handsome band?"/

Jung Yong Hwa отбеляза: „Когато бях по-млад, не ми харесваше по някаква причина, когато хората ни наричаха красива група. Мисля, че беше, защото исках да получим признание за нашата музика. Сега бих искал да ме наричат глобална група. "

На въпроса дали са усетили някакъв натиск поради непосредствения си успех при дебюта си, Jung Yong Hwa разкри, „Имаше голям натиск, но сега съм изоставил много от това. Просто съм благодарен за факта, че дори и сега все още издаваме албуми и позираме за подобни снимки. "
Накрая членовете на CNBLUE разказаха за своите надежди за бъдещето.

Kang Min Hyuk коментира: „За мен е забавно да си представя каква музика ще правим след 10 години. Надявам се, че с времето ще станем по-зрели. "

Междувременно Lee Jung Shin сподели: „Надявам се, че музиката на CNBLUE ще продължи да бъде винаги в плейлистите на хората през следващите години. Когато в бъдеще хората погледнат назад към 2020 г., надявам се, че някой ще може да си спомни годината, като казва: „Тогава излезе онази песен на CNBLUE!“ И се надявам, че винаги ще се чувстваме приятели на хората които слушат нашата музика. “

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоуто им ще носи името: "Don't Call My Name - CNBLUE's Secret Trip" :panda-145:

 

На 27 октомври са започнали  SEASON’S GREETING за новата година  с името [Together]:panda-145:

58d738bad258be38.jpg

Off Topic

8768827e7e3c65ce.jpg15acf89d342cebd6.jpg5cf9e0f04f1e6ff2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква изненада...

Ето първите неща към завръщането.

THE B-LOOP SOUND] CNBLUE (씨엔블루) - '과거 현재 미래 (Then, Now and Forever)' #MINHYUK

Off Topic

 

 

 

[THE B-LOOP SOUND] CNBLUE (씨엔블루) - '과거 현재 미래 (Then, Now and Forever)' #JUNGSHIN

 

THE B-LOOP SOUND] CNBLUE (씨엔블루) - '과거 현재 미래 (Then, Now and Forever)' #YONGHWA

 

Освен това момчетата скоро ще се появят в забавното предаване на село Kbobstar, те ще са новите гости...

Em-Xei-AMU0-AA-f8-I.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...