Jump to content

C.N.Blue


Recommended Posts

Ей, че работен човек...Кога излезе, кога свари и турне си скалъпи...

2019 JUNG YONG HWA LIVE 'STILL 622' IN SEOUL    2020 JUNG YONG HWA [STILL 622] ASIA LIVE TOUR

74612515-3137496419610057-64130011778850  77270472-3137496492943383-23959539914742

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jung Yong Hwa сподели мисли за бъдещето си в интервю за Grazia.

На въпроса какво с е промени най-много през 20-те месеца на военната му служба, Jung Yong Hwa отговори: „Моят начин на мислене се промени много.“

"Преди да се запиша, аз поставих голям акцент върху работата си", каза той. „Съсредоточих се върху това, което обществеността иска, а не върху това, което искам, но сега си мисля:„ Трябва да правя това, което наистина искам, когато искам. “Преди се чувствах притиснат, но не го чувствам толкова много вече. "
Той  също говори за бъдещите си планове. „Започнах задгранично турне и също планирам да издам албум. И аз получавам оферти за драма, така че ако времето приключи, мисля, че ще успея да го направя. "

 „Чувствам се щастлив и благодарен към хората, които все още се интересуват от мен, дори и след като съм уволнен /от казармата, има в предвид/. Искам по някакъв начин да ги компенсирам".

Пълното интервю, в януарския брой на Grazia Korea...

 

jung-yong-hwa-6.jpg jung-yong-hwa-1.jpg

 

Off Topic

 

 jung-yong-hwa-3.jpg jung-yong-hwa-4.jpg jung-yong-hwa-2.jpg

 

jung-yong-hwa-5.jpg

 

Източник: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kang Min Hyuk и Lee Jung Shin ще бъдат освободени от военните на 19 март.

Агенцията на CNBLUE FNC Entertainment сподели: „Kang Min Hyuk и Lee Jung Shin ще бъдат освободени на 19 март, без да се връщат в базите си от своите отпуски в съответствие с политиката на Министерството на националната отбрана.“

От около средата на февруари Министерството на националната отбрана регулира и ограничи отпуските и посещенията за военни като част от усилията на корейските военни за борба с новия коронавирус (COVID-19). Датите на ваканцията са коригирани така, че лицата, които са в последната си отпуска преди уволнението, да бъдат уволнени от казармата, без да се връщат в базите си. 

Последните отпуски на Kang Min Hyuk и Lee Jung Shin започват, съответно на 3 и 4 март.

Двамата влязоха на 31 юли 2018 г. в 55-та дивизия в Йонгин, провинция Кьонги и 32-та пехотна дивизия в град Сиджонг, те изпълниха служебно своите задължения като активно действащи войници.

Сега да видим какво ще става с групата, когато вече всички членове приключиха с военната част... Дано продължат като група, пък ако трябва да си вземат и нов член...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, тази песен я обожавам...

(JUNG YONG HWA) – 그리워서… (Piano Ver.)

 

От времето, когато азиатската музика я свеждах само до OST-ове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още едно изпълнение на песента, качвам го, защото тази песен наистина я обожавам...То и сериала колко пъти съм гледала.

/ сегашните OST-ове, признавам не им обръщам много внимание, но преди задължително на сериал, който гледах и му преслушвах песните. Та тази е една от тези OST-ове, които завинаги ще си останат за мен, като едни от най- добрите...Песен, която колкото и да слушам, няма да ми омръзне.../

(JUNG YONG HWA - Because I miss you)'

 

П.П: И като си припомних сериала, ето и нещо от там...

Off Topic

 

 

Тази песен от OST-а също е много хубава...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано като ги виждам така усмихнати и заедно на горния клип, много се радвам. Това означава, че тримата си продължават заедно.

Чакам завръщането им...

 

[Eng Sub CC] 200427 #GraziaCCTV CNBLUE JungShin & MinHyuk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, супер....

 

На 11 май беше споделен плакат с надпис „Jung Yong Hwa’s Response Project Volume 1.‘Would you marry me?'”

Jung Yong Hwa ще бъде придружен от Lee Joon, Yoon Doojoon и Kwanghee. 

Според FNC Entertainment, песента ще излезе на 19 май и ще бъде сватбена песен, която е идеална за топло, пролетно време с лесна мелодия и текстове, които празнуват и подкрепят двойките, които с заедно в трудни времена. Jung Yong Hwa’s Reply Project”  е създаден като възможност за Jung Yong Hwa да погледне назад към миналото си и да направи обещания за бъдещето с всички, които са го чакали да се върне от военната си служба.

Характерното за проекта е, че той ще обединява квартета, който накара сърцата на зрителите да се надпреварват в епизода на “Wedding Singers”  на естрадното шоу на MBC „Infinite Challenge“ през 2016 г.Jung Yong Hwa връща приятелите си заедно, не само да споделят стари спомени, но и да изпеят нова празнична песен.

“Would you marry me?” ще излезе на 19 май...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.05.2020 г. at 19:15, skofiild написа:

Тримата младежи заедно...

Въйййййййййййййй,  че са сладури  .... :panda-145:   Как се кикотеха през цялото време...

Дано наистина да е така и да не са се престрували  пред камерите.  И да силни и борбени .

Това цялото нещо с Jonghyun  e ужасно, но той си го е направил, дано момчета наистина се завърнат по силни от всякога.. Не са малко години на сцената .

 

A последно какво стана с него някакви нови новини около него има ли? Ще бъде ли в затвора или ?

 

И   нова фотосесия от Minhyuk и Jungshin за новият брой на Grazia Magazine:panda-145:

Какви  са шматки хаха

Image

Off Topic

ImageImageImageImageImage

ImageImageImageImage

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~~~~~~~~~~~~~~~~~~:panda-145:

Вълнувам се какво ще направят.

Jung Yonghwa - Reply Project Vol.1 ‘너, 나, 우리 (Would You Marry Me?)' Feat. Lee Joon, Yoon Doojoon, Hwang Kwanghee Recording Making Preview

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...