Jump to content

C.N.Blue


Recommended Posts

Лол, наистина са много добри. Клипа, песента.. обожавам ги! :lol: Но като че ли през повечето време пее Yong Hwa.. Самият клип представя мечтата на всяка една фенка! Много ми беше забавно като го гледах ..особено като тя влезе в стаята и после като ги видя! :lol: Сладури!

 

Cn Blue - Love Girl + Бг превод

http://vbox7.com/play:5d14f861

Бързо излезе! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е леле мале мега сладурски :lol: Физиономиите им са 100%-ви :282:

Джънгшин е с вързана коса отново йеййййй три пъти ура :es:

 

mims3 че те LOVE Girl вече я изпълняваха няколко пъти. На всички comebackstage-ове, на Thank you стейджа в четвъртък и в много др предавания... Дали ще продължат промоциите с нея само??

 

 

и малко сладурски снимки от макнае линията :

 

20110425_minhyuk_jungshin.jpg

20110425_jungshin.jpg

20110425_minhyuk.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mims3 че те LOVE Girl вече я изпълняваха няколко пъти. На всички comebackstage-ове, на Thank you стейджа в четвъртък и в много др предавания... Дали ще продължат промоциите с нея само??

 

Да де, това имах предвид. Малко се обърках. :D Иначе няма спор от този албум всички песни ми харесват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът е адски сладурски и супер свежарски. :P И на ме мен ми бяха много смешни като се криеха, особенно в неината стая.

Аз много, ама много искам един такъв плакат дето да ми искачат от него. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу да,любимци са ми (Jung Yong Hwa <3)...относно LOVE GIRL-кой не би искал такъв плакат? xD Което ми напомня,че не съм срещала техен плакат по българските списания.Нормално де,но все пак не бих отказала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе тийзъра за Японският сингъл на момчетата. "In My Head" е заглавието, което ще носи сингълът, издаван под лейбъла на Warner Music. Момчетата звучат и изглеждат по-хард от обикновено. Имат доста зрял вид в тийзъра, което подклажда любопитството ми на макс.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gkRX1vSCY5w&feature=related

 

Нямам търпение да излезе клипа. Песничката е доста добра, поне това което звучи в 30-те секунди. А самият сингъл се очаква да излезе 19 Октомври 2011. Цялата статия тук. Още информация тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно видеото, да си призная, многото ми очаквания донякъде се оправдаха. Не ми допадна само това, че е малко еднообразен. Много ми хареса тъмната гама на цветовете, в които е решен клипът, много добро попаднение. Забавения каданс също. Момчетата изглеждат малко по-порастнали. Имат повече мъжко излъчване. Хареса ми и парчето, припева е много надъхан. Изобщо показват много хъс момчетата, не само в пеенето а и с поведение. Хареса ми това, че гласеца на Jong Hyun се чува повечко. Момчето има страхотен глас, но това определено не е неговата песен :unsure: Искаше ми се да показват малко повече и барабанистчето (голям сладур) но нищо :) Изобщо и песента и видеото са достатъчно задоволителни, доволна съм. И все пак песничката е една идейка по-добра от клипа :)

Сега да погледаме бързичко, докато не са го махнали от тубата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабанистчето?? Искаш да кажеш Minhyukie сладкишчето

:lol: :lol: :lol:

 

tumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo4_250.giftumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo1_250.giftumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo3_250.gif

tumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo2_250.giftumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo5_r1_250.giftumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo6_r1_250.gif

tumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo9_250.giftumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo7_250.giftumblr_lrurf7EHge1qjoqpzo8_250.gif

 

На мен клипа ми е една идея по-тъмен от колкото трябва. Не им виждам хубаво красивите личица. :lol:

tumblr_ls41bjxdEk1r0c8pno1_400.png

tumblr_ls4uf2skoG1qanahpo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, същия. Голям симпатяга, прекрасно момченце бих добавила. :) Мерси за жеста, че му се порадвах на сладката муцунка :):kiss2: Обаче някак ми се струва, че остава малко в сянката на останалите момчета от групата, а е толкова чаровен :rolleyes: Като се замисля същото се отнася и за барабанистчето на F.T. Island. И той е невероятно чаровен. Или пък аз имам подсъзнателно влечение към момченцата с ударните инструменти :D Както и да е, въпоса е, че Min Hyuk e Убавец на кака :D И в това видео, даже и той излгежда малко по-като мъжле :) А има и един кадър, в който блъска яко барабаните, а ръчичката на горкото дете направо не прилича на човешка...

Untitled.jpg

 

Горкото, не че аз съм го карала на сила да "шиба барабани" ама все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата с Минари са страхотни барабанисти. Винаги свирят със сърце и душа и в случая на Минари с обилно количество пот :lol: :lol: Няма как да не е по във сянка просто защото е барабанист....а те са по на заден план буквално :lol: Но феновете и на двете групи ги оценяват подобаващо бих казала.

Ау забравих да вметна в предишния пост, че не ми харесва косата на Yonghwa. Много къса я е направил (ама тва са лични претенции :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау забравих да вметна в предишния пост, че не ми харесва косата на Yonghwa.

 

Аууу, ангелче, ама ние угода нямаме! :28558: Ту косите ни къси, ту клипът ни мрачен, ту барабанистът на заден план :P

Моят проблем е, че искам да ги слушам на корейски. Това е положението. Хубаво пеят на японски, ама не могат да ме грабнат така.

Иначе косичките не ми пречат. Май по ги харесвам с открити личица. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не знам дали е пускано, но направо ме остави с противоречиви чувства. Ако няма някаква грешка, човека е мениджъра на C.N.Blue :D.

aaa.gif

 

Първо си помислих... "ебаси и звяра", виж го само какъв е агресивен и борбен, ставам му фен на този :lol:, колкото и налудничево да звучи. След това обаче забелязах, че "налага" момичета, което леко промени нагласата ми. И на края се замислих, "абе ако съм там и този така удари приятелката ми, как ще реагирам? :blink:". Е... казах си, "ще трябва да му събират зъбите по асфалта след това"... и така приключиха моите 5 секундни размишления за тази така противоречива за мен сцена от корейския шоубизнес :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че можем да оценим реално ситуацията. При нас няма тази крайна азиатска фенщина. Буквално могат да ги разкъсат живи, даже не говорим за травми, които ще им пречат да работят. Смущаващо е, че се е стигнало до подобни действия - и за двете страни...

Вижда се, че момъкът със сивкавото яке с качулката се изправя, когато фенките се отдръпват. В какво клекнало или наведено положение са го приклещили преди това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакво... просто се навежда да си вземе куфара... както се и забелязва.... Дори се смее... Просто тоя, дето налага момичето, заслужава някой от младежите наоколо да го пребие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, то това не е куфар, а инструмент... после, никой инструменталист няма току-така да си остави инструмента на земята, особено, когато вали, било то сняг или дъжд. Не знам кой ще му остави инструмента пред вратата на колата, като дойде ред да слиза от там, че да слезе и веднага да се наведе да го вдига, особено пък при условие, че отпред има едно поне 20-30 фенки. По-логично е да излиза от колата с него, както и Jung Yong Hwa носи нещо в ръцете си след него. А освен да се усмихне на нелепата ситуация, не ми идва на ум какво друго може да направи... Пък и ако правилно виждам, лявата му ръка все още прикрива главата, когато се изправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, то това не е куфар, а инструмент... после, никой инструменталист няма току-така да си остави инструмента на земята, особено, когато вали, било то сняг или дъжд. Не знам кой ще му остави инструмента пред вратата на колата, като дойде ред да слиза от там, че да слезе и веднага да се наведе да го вдига, особено пък при условие, че отпред има едно поне 20-30 фенки. По-логично е да излиза от колата с него, както и Jung Yong Hwa носи нещо в ръцете си след него. А освен да се усмихне на нелепата ситуация, не ми идва на ум какво друго може да направи... Пък и ако правилно виждам, лявата му ръка все още прикрива главата, когато се изправя.

 

Инструментът се намира в куфар все пак... И още повече НЯМА КАК да слезе от колата с него... Да, Йонг Хуа носи... доста по-малко "нещо"... което няма общо с размера на "инструмента"... Както и да... да не говорим, че тази дама далеч не е най-близо до колата... Според мен си е просто кретен тоя... прекалено се е вживял в ролята си... и аз определено бих го пребил, ако бях там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви статиите, в които се вижда, че не инструмената е бил в опасност, а главата на едно от момчета (Jong Hyun) :(

My link и My link

Поведението на менажера не го оправдавам, даже е много пресилено....

....ама тези фенки нямат спирка, не за пръв път ми прави впечатление :o

Затова не е лошо да се слага и източника, а не така плеснато ... без никъв източник ... води до полемики и догатки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...