Jump to content

C.N.Blue


Recommended Posts

Членовете на момчешката група CNBLUE отпразнуваха своята 10-годишнина, като отидоха на почивка.

В първия епизод на новото телевизионно предаване  'Don't Call My Name - CNBLUE's Secret Vacation' тримата членове на CNBLUE отидоха в контактна ваканция.

Първо групата се срещна с продуцентския екип преди ваканцията си. Yonghwa каза, че се чувства изумен от завръщането, тъй като групата имаше дълга пауза. Той заяви: „Никога не съм си представял завръщането да е толкова поразително. Ние имахме дълга пауза.“ Minhyuk добави: "Искаме да покажем на феновете много от себе си. Това е първият път, в който тримата заминахме на почивка. Мисля, че ще бъде забавно."

Тогава им бяха дадени правилата за това пътуване. Членовете могат да продължат пътуването си из Корея, докато някой ги разпознае и извика имената им - Yonghwa, Jungshin и Minhyuk. След това Yonghwa се разтревожи и коментира: "Правя трот програма, така че много възрастни хора също ме разпознават." Minhyuk обаче беше облекчен и разсмя всички, като заяви: "Никой не ме разпознава. Аз много ходих на почивка сам. Дори преди това само един човек ме разпозна в кафенето."

Докато CNBLUE се разтревожи, продуцентският екип ги увери, че ще успеят да завършат пътуването си и разсмя всички в студиото, заявявайки „Yonghwa отдавна беше част от трот програмата, така че хората няма да те разпознаят лесно“.

Групата започна пътуването си из провинция Kangwondo и следваше графика на пътуванията, планиран отYonghwa. Той искаше да види много природа и да види живописните райони, за да се наслади на есенните цветове.

Новото предаване 'Don't Call My Name' започна днес, 13 ноември, дано го качват някъде, че ми стана интересно.

Засега само тийзъра, който между другото ми излиза от дни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CNBLUE - Mini Album Vol.8 [RE-CODE] Special Video Call event with Ktown4u

 

И част от риалито им...

Малък концерт.

 

Има и още клипчета в канала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните в албума, доста са нежни, харесаха ми. Още не съм гледала клипа, да видя той как е..

[앨범 전곡재생] CNBLUE(씨엔블루) 8th Mini Album [RE-CODE] (FULL ALBUM)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от Kbobstar..:panda-145:

Image

Off Topic

ImageImageImage

 

цък

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ЛАЙФ ВЕРСИЯ :panda-145:

CNBLUE (씨엔블루) - '과거 현재 미래 (Then, Now and Forever)' AROUND LIVE

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Излезе участието им в селото :panda-145:

[EP.17]  씨엔블루(CNBLUE) 10주년 축하해! 한우 특수부위 케이크 먹고 솥뚜껑 한우 파스타 더블로 가~

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще  обикалят музикалните предавания..

Ето ни една лайф версия ~:panda-145:

CNBLUE (씨엔블루) - 과거 현재 미래 (Then, Now and Forever) LIVE CLIP

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...