Jump to content

C.N.Blue


Recommended Posts

"That's My Girl"  feat Loco. Мда, най-силиният момент е в тийзъра. Иначе весела, лековата и лятна. Yong Hwa е вързаничък :) - дръзкостта на песента не е подчертана с езика на тялото.

 

 

Изпя я и за Dingo Music

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един любимец в казарма!

То и другите са на ред... Защо не влизат заедно, по-добре е за групата? ;)

Темичката има нужда от ъпдейт, извинявам се за забележката !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо гледам сега един сериал с него и каква новина излезе днес около него.Ама браво,много ме кефи това момче...

Фотография на И Джонгшин е била номинирана за "Най-добра фотография" на наградите International Network of Street Papers 2019. В същата категория има номинирани още 4 души. 
Той е направил снимката в Мианмар, докато е бил доброволец с брат си И Йонг Шин през 2018.

62488940-2280116488745458-11313593428517

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден щях да го пиша,ама понеже толкова ми е акъла и забравих.На 28 юни Min Hyuk имаше рожден ден...

#LetsMoonTalk_KMHday   #HappyMINHYUKday

 

D-E4b9-SXYAQO4pz.jpg  D-I7-Pg-OVAAE9-Bka.jpg

 

Той благодари на всички за пожеланията...:click:

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук драми... Lee Jong Hyun  днес обяви,че напуска групата,след като влогърката Park Min Jung/или предполагам,че е такава,след като качва разни клипчета в ютуб/, та въпросната е качила стори в инстаграм ,където показва лично съобщение от него към нея...И това явно е разбунило духовете,като се има в предвид,че бе замесен и в скандала със сексуалните видеоклипове от март месец...

Накратко:

Off Topic

 

Park Min Jung публикува екранна снимка на историята си в Instagram на директно съобщение, което тя е получила от акаунт, принадлежащ на Lee Jong Hyun . Тя е написала: „А? Това наистина ли е CNBLUE? “

Какво и е писал  Lee Jong Hyun: „Наистина ми е приятно да гледам вашия YouTube [видеоклипове]. Моля, продължете да качвате забавни видеоклипове. “След това той добавя:„ Коремът ти е толкова сладък. “

cnblue-lee-jong-hyun.jpg

 

По-късно тя изтрива историята си и публикува нов пост в инстаграм:

Здравейте, аз съм Park Min Jung. Съжалявам за това как имаше много спорове заради историята на [Instagram], която качих снощи. Първо, получих първото директно съобщение от Lee Jong Hyun от CNBLUE миналата седмица и тъй като бях наясно, че той се самоотразява, просто го игнорирах. Когато получих следващото директно съобщение, за да бъда честна, почувствах се малко неприятно. Също така мислех, че той може да съобщи на други жени и може да се случи нещо лошо и исках да предотвратя това. Ето защо качих историята и искам да кажа, че много съжалявам, че разкрих личен разговор. Вече премахнах историята и в бъдеще ще внимавам да не действам толкова необмислено. Извинявам се..

 

 

 

 

След което последва неговото извинение и напускане на групата..

"Здравейте. Това е Lee Jong Hyun.

За пореден път се извинявам на хората, които нараних чрез неподходящите си думи и действия, и на всички хора, които силно разочаровах.

Въпреки че е късно, уведомявам ви, че се оттеглям от CNBLUE. Съжалявам, че нанесох вреда на членовете и казах и на членовете, че се оттеглям. Срамувам се, че разочаровах феновете, които повярваха в мен.

Тъй като всички ние, включително и аз, в момента изпълняваме военната си служба, отне известно време, за да предам мнения и да обявим това. Съжалявам и съм благодарен на нашата компания, която чакаше.

Изпитвам голямо съжаление заради грешките си и съм готов да приема критики от много хора. Съжалявам, че предизвиках критики по срамна материя."

 

Статии: :click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, skofiild написа:

И тук драми... Lee Jong Hyun  днес обяви,че напуска групата,след като влогърката Park Min Jung/или предполагам,че е такава,след като качва разни клипчета в ютуб/, та въпросната е качила стори в инстаграм ,където показва лично съобщение от него към нея...И това явно е разбунило духовете,като се има в предвид,че бе замесен и в скандала със сексуалните видеоклипове от март месец...

Накратко:

  Покажи скритото съдържание

 

Park Min Jung публикува екранна снимка на историята си в Instagram на директно съобщение, което тя е получила от акаунт, принадлежащ на Lee Jong Hyun . Тя е написала: „А? Това наистина ли е CNBLUE? “

Какво и е писал  Lee Jong Hyun: „Наистина ми е приятно да гледам вашия YouTube [видеоклипове]. Моля, продължете да качвате забавни видеоклипове. “След това той добавя:„ Коремът ти е толкова сладък. “

cnblue-lee-jong-hyun.jpg

 

По-късно тя изтрива историята си и публикува нов пост в инстаграм:

Здравейте, аз съм Park Min Jung. Съжалявам за това как имаше много спорове заради историята на [Instagram], която качих снощи. Първо, получих първото директно съобщение от Lee Jong Hyun от CNBLUE миналата седмица и тъй като бях наясно, че той се самоотразява, просто го игнорирах. Когато получих следващото директно съобщение, за да бъда честна, почувствах се малко неприятно. Също така мислех, че той може да съобщи на други жени и може да се случи нещо лошо и исках да предотвратя това. Ето защо качих историята и искам да кажа, че много съжалявам, че разкрих личен разговор. Вече премахнах историята и в бъдеще ще внимавам да не действам толкова необмислено. Извинявам се..

 

 

 

 

След което последва неговото извинение и напускане на групата..

"Здравейте. Това е Lee Jong Hyun.

За пореден път се извинявам на хората, които нараних чрез неподходящите си думи и действия, и на всички хора, които силно разочаровах.

Въпреки че е късно, уведомявам ви, че се оттеглям от CNBLUE. Съжалявам, че нанесох вреда на членовете и казах и на членовете, че се оттеглям. Срамувам се, че разочаровах феновете, които повярваха в мен.

Тъй като всички ние, включително и аз, в момента изпълняваме военната си служба, отне известно време, за да предам мнения и да обявим това. Съжалявам и съм благодарен на нашата компания, която чакаше.

Изпитвам голямо съжаление заради грешките си и съм готов да приема критики от много хора. Съжалявам, че предизвиках критики по срамна материя."

 

Статии: :click:  :click:

Тъкмо се канех да напиша и тук за случващото се.Благодаря за подробната и ясна информация:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, стигааааа!!! :cry:

Първите ми две корейски групи - Ft Island и Cn Blue...  Защоооооо...?!!

А така ги чаках да се завърнат след казармата! И какво сега? Още една група отива в историята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, цялото второ поколение с много стойностно, а не само комерсиално и каквото се харесва на тълпата, каквото предимно наблюдам  в момента, май е тръгнало към историята.

Преди 1 час, lady of the lake написа:

Ооооо, стигааааа!!! :cry:

Първите ми две корейски групи - Ft Island и Cn Blue...  Защоооооо...?!!

А така ги чаках да се завърнат след казармата! И какво сега? Още една група отива в историята...

 

И аз скърбя за двете групи.

За съжаление, цялото второ поколение с много стойностно, а не само комерсиално и каквото се харесва на тълпата, каквото предимно наблюдам  в момента, май е тръгнало към историята.Има да гледаме подскачащи  ансамбли от 7-9-11-13-15-17 човека, дето няма време и да си отворят по веднъж устата, независимо даже дали и могат,но пък добре подскачат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, стига вече, бе, тия двуличници се самозабравиха! Нямат никаква защита артистите им и покрай няколко идиота, сега гори всичко наред. Зарад един корем! Пфу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, kitket написа:

Ай, стига вече, бе, тия двуличници се самозабравиха! Нямат никаква защита артистите им и покрай няколко идиота, сега гори всичко наред. Зарад един корем! Пфу!

 Е не е само за корема, той е в кюпа на пьонтето,  явно мислеше, че следказармено ще е позабравено.Коремът е последната капка в чашата на "праведните", "безгрешни" и "идеални" корейци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опциите са две - или е достатъчно гнусен извратеняк, за да е активен участник в мизериите на пьонтето и ко. и да не може да се удържа или е достатъчно тъп, че да се изцепва така на фона на огромния скандал, значейки отлично, че като звезда ще го гледат под лупа. И в двата случая напълно си заслужава полученото. Харесвам музиката и на двете групи, но хич не ми е жал за двете лекенца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...