Jump to content

Recommended Posts

tdf0.jpg

IS: Infinite Stratos

IS<インフィニット・ストラトス>

hf8m.jpg

Държава: Япония

Година: 07.01.2011 до 01.04.2011

Епизоди: 12

AniDB

Студио: 8bit

Плот: Историята се върти около IS Академията и учениците в нея, които се опитват да станат пилоти на военните системи IS (Infinite Stratos). По стечение на обстоятелствата се оказва, че тези бойни костюми могат да бъдат експлоатирани само от жени (как да стане харема иначе :D). По изключение се появява един млад мъж на име Оримура Ичика, който притежава способността да използва IS. Така той се озовава в академията, където момичетата доминират. Оказва се, че приятелката му от детинство, Шинононо Хоуки е една от новите му съученички.

Бележка: Сега започнах да го гледам тъй като се задава нов сезон есента. Оказа се не толкова лошо колкото смятах, но не е и кой знае какво. За разтоварване е идеално като харема наистина ми допадна, но по отношение на аниме мацките не съм кой знае колко взискателен достатъчно ми е да има тсундерета и лолита, а тук пъвите са на кило! xD Битките са направени доста добре макар, че нямат кой знае какъв съспенс и драматизъм, но все пак от тези жанрове човек няма как да изисква кой знае какво.

Свали тук: :click: (dual audio), :click: (bg subz)

Гледай оналайн тук: :click: (не го препоръчвам понеже качеството съква)