Jump to content

Recommended Posts

Ами аз не бих се изненадала, ако У Бин се снима в главна мъжка роля. Момчето може да играе, а съдейки по това, че започва кариерата си като манекен значи по корейски стандарти си е красив. Специално гледах негови снимки в нета. Доста лъскаво изглежда като го напудрят.

 

73839_original.jpg

 

Тук явно нарочно са се погрижили да изглежда по-"демонично" - все пак ролята му е отрицателна за момента. Аз също му симпатизирам повече, отколкото на Мин Хо, но то си е ясно, че няма да се вземат с главната. :D Баткото и учителката повтарят историята на Мин Хо и ПШХ. Той е от голямото добро утро, а тя стипендиантка на фондацията на Big Daddy..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПШХ на мен ми е готина и много добре си играе. Не е много красива, но за сметка на това е изразителна.

И аз не харесвам лошия персонаж, но често пъти му дават рибата. А и баткото е трепач. Влиза силно на сцената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз харесвам Йонг До повече от Ким Тан, защото колкото и лош да е спрямо другите, когато е с момичето, което харесва се превръща в сладур.Като цяло съм му огромна фенка, защото това момче определено може да играе. Гледах го и в Running Man скоро и злобният образ беше заменен с една огромна усмивка и това беше поредното доказателство за неговия талант. И Бо На и Рейчъл лазят и по моите нерви, но товва значи, че си играят ролите отлично. Впечатлена съм от Krystal очаквах да бъда поредната к-поп дървена певица, а се оказа, че играе по-добре от главната. Относно г-ца Парк - вярно е, че в ролите и няма никакво разнообразие, но пък добре играе ролята на страдащата и тук някак си ми харесва играта и повече. Мин Хо е роден за роли от този тип, но ми харесва, че още от началото е наясно с чувствата си и се бори без да му пука кой какво казва. Това е рядкост в корейските драми според мен и определено давам + на сценаристите. Има много интересни неща в сериала, които те първа предстоят и това гали моето любопитство.  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изкажа и аз. Сдържах се от коментари досега, но просто дилема кой е по-готин м/у У Бин и Мин Хо, просто ме накара да се впиша. Никога не съм била фенка на Мин Хо, макар че във Вяра му симпатизирах малко. У Бин от друга страна ми грабна окото още като го видях във Училището. Тук просто прическата му е убийствена, и понеже има малко по-груби черти, таз косица въобще не му върви.

 

Сега за сериала. Харесва ми, макар главната да не спира сълзите. Общо взето не съм имала големи очаквания и може би затова нямам особени критики. Надявам се У Бин да е с мацката накрая, но ме съмнява. Все пак надеждата умира последна. За Бо На и Рейчъл кво да кажа. Бо На малко прекалява, както с ревността, така и с избягването на бившия. А Рейчъл ми вади очите от самото начало. Много ми е противна. Няма ли кой да му даде на това момиче един балсам за устни. За главната, гледала съм я в 3-4 сериала. Верно все едни и същи роли, но кво до напрай момичето. Иначе нямам кой знае кво мнение за нея, има си своя чар, леко мощна мадама, ама кво да се прай, квато такава.

 

Олях се малко, но това се случва рядко, така че ми е простено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да се изкажа тогава :D Понеже виждам, че всички усърдно плюят Мин Хо, направо ми стана гадно. Може да е леко дървен, но определено има чар и е хубаво момче. Мисля, че с тази прическа е много сладък и му придава едно миловидно и симпатично излъчване. По-скоро той, а не Шин Хье, поражда желание да го защитаваш :D (нали все това говорят за героинята на Шин Хье в сериала). А колкото до нея самата, смятам че добре се справя с драматични образи и, съответно, някои сцени в сериала са наистина въздействащи (свързани с бедния й живот и отношението на снобарите към такива като нея), но ми е малко прекалено сериозна и сърдита през цялото време.  Ама пък явно създателите на сериала са й избрали такъв образ. Иначе съм я гледала в You're beautiful и там ми хареса много повече - беше толкова забавна и сладка. Тук е тотално различна.

Колкото до Рейчъл - мисля, че е страшно красива, истинска кукла. Точно по вкуса ми :D (не си вадете грешни изводи, понеже съм момиче :D). Играе си много добре образа на разглезена богаташка и сцените с нея винаги са ми интересни.

Стигнах и до У Бин - вярно, че е много интригуващ герой и, въпреки че има доста странно лице (в началото ми се струваше даже противно), те грабва и даже те кара да го харесваш. Но определено не си го представям с главната героиня. Според мен си пасва с Рейчъл и техният love - hate relationship може да бъде душата на сериала.

В заключение - сериалът е лек и приятен за гледане, като изключим сцените в гимназията - тормозът ми идва малко тежък за гледане, но не се и съмнявам, че нещата стоят по този начин в реалния живот.

Не разбирам хората, които мрънкат като невидели колко клиширан бил сериала и не знам си какво още. Ами, замислете се - не очаквахте ли точно това? Това е един типичен корейски сериал, а ние сме тук заради това, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изкажа за целувката и аз - все едно ПШХ си се целува сама...В крайна сметка целува, както я води главният. Не върви корейска мома да се нахвърли и да му изяде устата, нали?  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено в няколко неща сериалът бяха от клишетата, което не съм очаквала и съм приятно изненадана.

Персонажът на Мин Хо ми идва леко нежен (ако мога така да се изразя), но същевременно знае какво иска и го прави - проявява характер.

Батко му, за сметка на това, седи много тежко на екрана. Явно съпоставят двата образа.

Видът на Лошкото е доста зле, гледала съм го в други сериали, в които определено е бил симпатяга. Май всичко идва от прическата.

Но страхотно се справя с ролята си.

Рейчъл също, харесва ми, истинска кукла е.

Бо На ми е почти безразлична.

Общо взето тук няма много добър или много лош персонаж, конструктивни са, по-близки до човешкото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да изкажа мнение, след като започнах сериала :D Като цяло ми харесва. Голяма съм фенка на Мин Хо и ще кажа, че той не е просто дърво, а сладко дърво с този път нацелена прическа :D За ПШХ - ами, вдървено е момичето, като цяло си играе ролята малко плоско (по мое скромно лично мнение). Може и повече. У Бин... Гледала съм го в A Gentleman's Dignity и там ми хареса. Хубаво е момчето, просто тая прическа... Тръпки да те побият :D Харесва ми, че добре си е влязъл в ролята. Това е важното в крайна сметка. Кристъл добре се справя с ролята си на Бо На. Може би наистина ревността й е в повече на моменти, но предполагам така й казват да прави сценаристите на продукцията. Рейчъл - иглежда ми злобничка, леко безлична. През повечето време е с един такъв леко плашещ poker face, но нейният персонаж и този на Йонг До са ключови и поразчупват малко или много обстановката.

Като цяло мнението ми за сериала е, че е хубав. Малко трудно се оправих с родиннските връзки в началото, но това е друга тема :D Единственото, което ми идва в повече на моменти е мелодрамата и насилието в границите на училището. Да, сериалът си е клише, но около 80% от днешните сериали (независимо дали корейски или не) лично според мен са си клишета. Трудно е да се измисли нещо ново и по-вълнуващо като цяло.  А за целувките - ами, принципно в много малко сериали героите си позволяват повече от докосване по устните, така че и тук очакванията ми не са високи в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да събера и аз кураж  да се изкажа, макар да не съм гледала толкова драми като повечето тук.

На мен общо сериалчето ми хареса.Мин Хо много израстна от BOF насам, там направо не можах да свикна с външния му вид, може за 2009-та да е било о'к.Подчертавам не ми е любимец, но има нещо в него,което му придава някакъв чар.

Тук се справя много по-добре, освен това героя още от самото начало показа какво чувства, интересно.Имаше няколко сцени, които му се получиха много добре и направо му повярвах. Така съзерцаваше  :kissy:

Баткото малко повече се прави на студен чак груб, но ще има развитие и там, като се има предвид обекта на чувствата му и той ще се подхлъзне.

Естествено не липсват и родителските тела, всички много интересни и заплетени.

Героят на У Бин на мен не ми изглежда като лошо момче да си паднеш по него, неприятен е.

ПШХ си играе по сценарий, такава е героинята, голямо реване ще има според мен.От ученичките на мен пък Бо На ми е сладка, една такава мрънкаща и цупеща се и като извика Я-а!, много ме кефи.

Гаджето жалко, че е само приятелчето, но той е такъв сладур, че като не е главен какъв да е .

Рейчъл е много изтъркан образ - класическо лице на отрицателен герой като идея вече отегчаваща, но няма как.Иначе актрисата може спокойно да изиграе и главната.

Общо взето ще чакам с интерес следващата серия да видя какво са подготвили

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде я видяхте тая целувка всички? изгледах 7-ми епизод. Или не съм я забелязала, или е била незначителна, или още не съм стигнала до нея.... :xaxa: )

Определено ако се е целувала с отвращение с Ли Мин Хо заслужава линч! Аз да си призня съм от харкор фенките му:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде я видяхте тая целувка всички? изгледах 7-ми епизод. Или не съм я забелязала, или е била незначителна, или още не съм стигнала до нея.... :xaxa: )

Определено ако се е целувала с отвращение с Ли Мин Хо заслужава линч! Аз да си призня съм от харкор фенките му :)

 

В края на 8-ми епизод е, или поне там стартира, ще я видим по-добре в 9-ти.

 

Не ми харесват обстоятелствата, в които я целуна, а пък в края на 7-ми все едно насила я караше да се влюби в него. Тези двете сцени малко ми развалиха вкуса от отношенията им. Да не говорим как доброто и лошото момче си я подмятат като някаква парцалена кукла. Дано да стане богата и да им тегли една и на двамата :bee: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че целувка значи да се изядят пред екрана... Но само от горепоказаната снимка може да си правите изводи и какво НЕ трябва да е една нормална целувка между хора, които уж се привличат един друг. Поне аз така мисля :) Освен това съм напълно съгласна с Tara, външният вид не е всичко :) Но сериалът като цяло е хубав, така че нека не стигаме до спорове :D

И аз в твоя подкрепа, с 2 ръце и 2 крака още. Нарочно, може и други да са го правили, съм ги наблюдавала, точно така си е, стиснали ги тия устни, сякаш ги е страх грип дън хванат, ако ги отворят ...

Но... това се отнася, забележете, само за  девствениците. А ако още отначало се знае, че не са такава - бил/а е вече с някой, много, много не му мислят, хвърлят ги в леглото и целувките са по-яки, сиреч, опита си казва думата...

Пресен пример за мен: маиката на Мин Дже от Woman Who Still Wants to Marry- веднага си легна с пилотчето, а Мин Дже нали е неопитен, а каката да не го разврати, не посмя милата, до края на 16-те серии... само усмивки, /е те на мен ми стигаха де/ и една, две прегръдчици.

 

Та за сериалчето, не е зле, вървят си, леко и плавно засега, без особени сътресения интрижките, хубавците си красят, само не разбрах, тая  жабочката  "уж" храбра го раздава, пък трепери от страх пред чапатия пич...нещо не ми се вързва тая работа.... Наистина ли няма да остане с Тан... и ще се влюби в него. И на мен У БИН с това лице ми е малко странен, но не ми е грозен, само различен, дано и образът който  превъплащава да се запази и не последва клиширанто пребразяване в рицар на бял кон, а стане очакваня герой за мацето по свой си начин, а може пък и да не стане.... Ще гледаме. А за учителките... наистина нямам думи, от всичко разбират... :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз...След толкова коментари, реших да започна и аз да го гледам, и така за пореден път наруших принципа си да не започвам нещо, което не е със сниман край.

Та да си мина направо, за сериала:

Най-забавно - определено "любовницата - майка" и нейните изцепки с всички наоколо - председателя, икономката, първата съпруга...

Най-интересно - отношенията между двамата братя, между Йонг До и Ким Тан, между секретаря и майката на Рейчъл, меджу т.нар брат и сестра - Йонг До и Рейчъл...

Най-любопитно - ученикът, който взима частни уроци, и който според мен има проблем с храненето...Интересно ми е там накъде ще духне вятърът....

Слабо място - сценария... Можеше да даде малко повече на нас простосмъртните. Вече 3-та серия сме в училището и сякаш се въртим в кръг. Можеха да засилят интригата в няколко посоки, ама ниенте, засега сме зациклили между пърхащата клепки бедна девойка и двамата богати"козела", които се опитват да се докажат, ама и те не знаят защо... :28558:

 

И аз да си кажа...Кефи ме персонажът Йонг До, както и рокаджийската музика, която съпътства появата му в кадър...Отношенията с баща му са толкова първични и сурови, че е нормално всички да му симпатизираме . Обаче, аз искам да си кажа и една положителна думичка за баткото на Кимчо, може да го играе малко хладен, ама многооооо ми допада визуално и туй то! :na2:

 

За целувките на главната...или добро, или нищо...(четох за предразполагания, сценарии, аудитории, възрастови ограничения, фен клубове и т.н....не мисля, че това й пречи, просто не може да се отпусне и това си е  :bee: ) Демек, нищо! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонг До и на мен ми е най-симпатичен и интересен. Любопитно ми е да видя как ще се развият нещата между него и Рейчъл и него и Тан. Брата също ми симпатичен, но той ми е слабост още от Gu Family Book, така че и там ми е интересно какво ще стане.

Честно казано най-безинтересното в този сериал е главната двойка Тан и Ън Санг. То се е видяло, че и целувка като целувка няма да има. Не че нещо ама ще е хубаво, ако ПШХ ни изненада и счупи гипса най-накрая. Все хубави мъже и намират в драмите, а тя не та не :)). Ама надали ще се случи... А относното възрастовите ограничения не мисля, че в случая това е проблема:

 

Гледайте как Секретаря и майката на Рейчъл се награбиха.


Интересно ми е и бащата какви ги мисли.

 

Дали прати Ън Санг в училището само, за да покаже на Тан, че не може да са заедно или има и още нещо?

 

 

Абе с една дума ще се гледа драмата и дано занапред го заплетат малко сценария. Някъде четох, че рейтингът му е по-малко от очаквания, та дано се стегнат и го направят по-интригуващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братът на Мин Хо ми е леко дразнещ. Малко егоист си пада - да изрита така по-малкия си брат и да го заточи на май**та си е жестоко и прекалено. Поне на мен така ми се струва. А той всъщност от какво се бои - да не би малчо да му вземе наследството ли?!? Абе, както и да е, малко ми е странен този пич, макар че е красавец. Но наистина както някой беше споменал наприличава вампирец.

И пак да се върна към У Бин... ех, този момък... Какво усмивка има само. Като ми се усмихне през екрана и озарява деня ми. Заприличва ми на невинно дете, променя се изцяло. :icon_sunny:

Ще е интересно да ли главната ще залитне дори за малко към него или ще се хвърли директно към Мин Хо. И дали ще заформят нещо между Йонг До и Рейчъл? Това, разбира се ще разберем по-нататък в сериала?  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Дали прати Ън Санг в училището само, за да покаже на Тан, че не може да са заедно или има и още нещо?

 

К' во дан излязат роднини ли..? :slap::28558:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на клона със собствено мнение...

Е, дами - ето ви к-драма отзад - напред!

Заточението приключи с началото на историята, а не е на нейния финал / !? / ...

Главната / многострадална / героиня ще се вземе / АКО се вземе / с доброто момче / макар и превъзпитано по подразбиране /, а не с лошичкият сладур ...

Свекървището - Боже, как да налива и да питае попиляващи чувства човек към такъв шемет?! То по - скоро буди съжаление, отколкото омраза..  ама аз лично си предпочитам омразата в свекървения вариант - някак ми действа по - стимулиращо на невинната любовна историйка, която се лее от екрана... В този смисъл "другата" мама си е в познато амплоа..

А иначе - кефи ме на макс тая драмичка!

Наш'то момче, баткото на наш'то момче, майка му, годеницата му, секретарят му, и съответно - наш'то момиче, приятелчето на наш'то момиче, приятелката му, лошко и компания - абе, според мен са си влезли яко в образ и до един са ми сладури!

Няма как да не обърна специално внимание на лошкото - мнооого влизащ под кожата образ...

И се изпълвам с умиление пред емоциите на секретаря и майката на Рейчъл...

Това е.

Чакам с нетърпение серийките и се надявам да не успеят да ми сгазят приповдигнатото настроение, че ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl:  :28558:  :rofl: Много се забавлявам на всички коментари...наистина сте страхотни,все повече и повече расте желанието ми да гледам сериала и тъй като не съм веща в творческите изяви на актьорите се въздържам от коментари за тях!Момичета и момчета толкова сте забавни,че съм сигурна че ако им спретнете един сценарий за сериалче ще ще е доста касово а за забавата да не говорим...български сценарий :28558:  с корейски актьори :kissy:  ефекта ще е :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Дали прати Ън Санг в училището само, за да покаже на Тан, че не може да са заедно или има и още нещо?

 

К' во дан излязат роднини ли..? :slap::28558:

Хахахаха това да не е някоя латино драма :28558: може бащата на Ън Санг да е брат на майката на големия брат :28558:  така хем са рода хем няма кръвосмешение.

 

Между другото не помня какво съм си мислела като съм го писала това :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен доста зациклят. Не знам защо трябва да се обръща толкова внимание на училищните отношения - то това е ясна картинка. Представях си ги, че тия Наследници, ще пораснат, ще се развият, ще влязат в бизнеса... но май ще си циклим в гимназията.

9ти епизод си бе доста пълнеж. Да, имаше емоции, ама цялата серия има няма 3 дни действие.

Четвъртият епизод превъртяха набързо няколко месеца и после като се заточихме та едва месец в действието... може би.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...