Jump to content

Recommended Posts

Малък, аз просто си мрънкам. Знам за традицията с амнайсе жени и не знам си колко наложници, ама пусто много ме е яд какви родители трябва да търпят някои деца. Както и на какво са готови някои жени за едната тенекийка на врата/ушите/пръста. Още повече, че тия явления не са ограничени само до тия географски ширини и дължини. Пък и дъртия мазник е особено противен. :)

На трътличка де краката да й бяха главния проблем... А то от главата иде всичко!

Нямам търпение У Бин да нарита най-после отвратното родителско тяло там, където най-много ще го заболи. Искам да го смачка така, че да не разбере даже откъде му е дошло... Ще ми бие хубавото дете! Гнусар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, доколкото разбрах и аз, студентчето е на антидепресанти след опит за самоубийство, само да не докара и брата на Тан до там, ама надали...

А бащата на чапатото след шамароците... в един  момент ми се стори, че си маха колана, па и с него  да го налага. И хубавото детенце на спиди, ще да стои... :nunchako: ,

ми то ясно, защо му иде отвътре да се гаври с по-слабите, крушката не пада далеч от крушата.... да ги превъзпита демек, да не се дават, винаги да побеждават...

Доста суровичко и гадничко, но все пак, вид закалка-стоманена и трудно разбиваема, и бая зор ще види сърцето му, докато се разтопи. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, това фенгърлите сте страшна работа, честно. Като не стане целувката между главните ПШХ била виновна, трътла била. Според мен момичето добре си играе зададената й роля, не е виновна, че в Корея това се тачи. Аз не съм й някаква фенка, но не мисля, че зле се представя. Минчо за мен е далеч по-дървен от нея. Най-добре се представя У Бин, колкото и да ми е нелицеприятен. И аз се надявам да даде урок на онова дребосъче баща си  :). Предусещам, че по стара корейска традиция накрая ще стане по-мил от ПШХ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, името Минчо бързо се възприе от всички. Радвам се, радвам се. :D И аз така съм го запомнила от Koizora :P  За сериала вече казах, ако скоро не измислят нещо съществено, като действие му зацикля ептен рейтинга, дори и с толкова богата гама от актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах с впечатлението, че студентчето е правило опит за самоубийство и си пие антидепресантите...  :rolleyes: 

 

 

Точно така се оказва. Не му е лесно с поне трима прокурора в семейството и натиска от очакванията им да продължи семейната традиция, а от майка му и тоталния й контрол направо ме втриса. Страхувам се, че той ще излезе човека, рисуващ върху плочките очертанията на мъртво тяло, като се метне от покрива и реши радикално нещата. След като е направил един опит за самоубийство значи първо е с лабилна психика и второ "крещи" за помощ, но никой не му обръща внимание = нов опит. Да видим докъде ще я докара с учителката, но не вярвам да успее да се справи с мамчето и компания. Мацето е по-вероятно да си остане с големия брат. Бащата на Ким Тан и Ким Уон трябва в крайна сметка да капитулира пред избора им на жени, в края на краищата да се сърди на себе си, затова, че синовете му са наследили плебейския му вкус. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение У Бин да нарита най-после отвратното родителско тяло там, където най-много ще го заболи. Искам да го смачка така, че да не разбере даже откъде му е дошло... Ще ми бие хубавото дете! Гнусар!

 

+1 от мен :up:

 

Надявам се студентчето да остане с учителката, че баткото ми е леко противен. Държи се като 5-годишно, на което са му взели играчката. Кво му е виновен брат му, да се сърди на баща си.  <_<

 

За прегръдката на У Бин и ПШХ няма да говоря. И аз се надявах да е поне целувка, ама нЕма. Как я придърпа само и тя седи и не знае кво да стори. :slap:  Но ми хареса замисъла, едва ли обаче тъй наречения Минчо ще се засегне особено...

 

За боя и синините: на Мин-чо зараснаха за ден-два, а на У Бин стояха сякаш цяла седмица :28558:  Много изкуствено, много зле....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ровех, срещнах това, и тъй като все на постно... не е работа, го метнах.

http://www.youtube.com/watch?v=Gc0vvV805fM



Някой каза имало цензура на целувките, докато снимат,
тогаз тук тия с цензурата да не са заспали, или онемяли, като мен... :28558: :28558: :28558:

или не съм разбрала... и тия са си с червена точка <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точките са май само в главата на трътличка.И "Ирис" е  с точка ,не е и еротичен :28558:  но да им се ненагледаш на целувките в 3 епизод, бях ги позабравила, но някой припомни,че го дават по фокса,всяка вечер, та го преговарям с кеф, че и има една прекрасна постелна сцена, дето в предното бг издание липсваше, незнайно защо(това със свалянето на потничето) :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Rv0ukkJ-taI

 

В защита на нескопосаните, ще кажа ,че все пак е ученическа драма и е за "непорочната" корейска аудитория, която трябва да смята, че децата ги носят щъркелите :282:.Браво на супер сценаристка на Lovers in Paris (2004), On Air (2008),  Secret Garden, :896767: , оправда приказката,че  никога не е късно да станеш за резил.Целувките са най-малкият проблем и извинения за спама, но по почина на  Лукрециана , да не сме капо:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tея са точка 15, а не 12, затова ;).

 

То да беше така, ма не е и двата са 15.

 

А ето и един от сериалите с най-хубави и естествени целувки

 

 

ПШХ е виновна и това е. Минчо може да се справи доста по-добре, ето примери :28558:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, три пъти връщах страницата, реших че съм объркала темата. То май това е доказателството, че няма и какво да се коментира по развоя на действието.  Опс, нещо грешно се изразих, какъв развой, такъв се не види...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахаха бях забравила, че тук наистина се представи добре  :D Абе мани ги там, има си сериали и сериали... Едните са за да се наслаждаваме на целувките, другите за да се кефиме на типичната тийнейджърска невинност и неопетненост :D Ама ако ще ги защитаваме и ПШХ не е толкоз зле: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид и контекста все пак - това е училищна драма (нищо, че участващите актьори отдавна не са на тая възраст). Ето ти примери от други училищни драми:

 

 

 

 

 

ето и една целувка на ПШХ, която почти може да мине в графата целувка (демек не стои като пукъл):
 

 

 

 

А това е първата й екранна целувка, където направо се хвърли на Севън отначало. Явно с времето е развила това безмерно благоприличие, което виждаме:

 

 

 

 

Сега, склонна съм да приема, че е дърво в целувките, ама за мен и Минчо е дърво. Има го моментът, че в Корея е прието мъжът да води и някак си е неприлично, ако жената тръгне да се бута да целува (освен, ако сюжетът на драмата не го предполага, де). Разбирам, че като жени сме склонни винаги да гледаме критично жените, ама аз лично не мога да подмина, че за една целувка трябват двама.

 

Между другото и аз се чудя откъде се пръкна тая мода със застиналите целувки, ама е много дразнеща. Убива всички хормони, насъбирани старателно до момента.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момичета, бях забравила за хубави целувки в корейски сериал,

в тия сериалчета, които гледам напоследък, съвсем няма целувки, или са такива анемични,

кат таз с Пак ши- то.

Явно не ги улучвам. Я, колко много и страстни целувки имало...

 

И...  какви са тия "тинейджърски целувки"... ;)ама така ли се целуват сега тинейджърите.

Така плахо и само леко си допират устните ли, направо ме разсмивате...  :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме захванали темата с целувките  :28558: 
Аз много харесвам тази, една от любимите ми е...Чунг Ил Ду тръгне да ме целува, вобще няма да се дърпам  :28558:  :28558:  :28558:


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме захванали темата с целувките  :28558: 

Аз много харесвам тази, една от любимите ми е...Чунг Ил Ду тръгне да ме целува, вобще няма да се дърпам  :28558:  :28558:  :28558:

Тази я бях забравила, а и на мен ми е от любимите. При това е от ученическа драма.

Друго доказателство, че и в ученическите драми има свестни целувки е тази:

 

 

Да се надяваме и на някой проблясък от страна на Наследниците. Все пак сме едва в средата на сериала, а и първата целувка не дойде в подходящ момент. Докато ПШХ ревеше и се оплакваше, че я боляло Минчо реши да се хвърли да я мляска. Честно казано се учудих, че не му отвъртя един шамар и киселата й физиономия при целувката ми се видя съвсем резонна. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Ми просто вместо на Мин Хо трябва да я дадат на "Злобито", да видиш ти тогава той как ще я изяде ;д е и тогава ако не и стане яко просто да иде да се гръмни някъде. На ПШХ според мен най добрата й целувка беше в Красивите съседи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...