Jump to content

Recommended Posts

Мъжкия каст е супер. Женския от зле по-зле. Пак Шин Хъе аз лично си я харесвам.

Чудя се относно новобогаташката :huh: - дали случайно каката в Америка няма да вземе да забогатее ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от превюто се разбира, че в следващия епизод ще "станат на кълбета". Иначе аз също не очаквам друг да взема "рибата", освен Минчо. В крайна сметка винаги е така. Лошият образ... Аз ще го взема, ако тоз "сом" не го ще :28558:  

 

Ма таз скумрия няма ли най-накрая да я понаучат нещо? Толкоз мъже я мляскаха, а тя продължава да е същата пръчка. Храстът в този сериал го бива. Като се върнем назад и разгледаме образът му в Шити хънтъра... Тук си е на мястото. Богат, разглезен, нещастен и влюбен :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах сериалчето и си ми харесва. :lol:Следя го с интерес,има напредък в играта на Мин Хо,за Парк Шин Хе какво да кажа нея не я харесвам.В You`re Beautiful ми харесваше горе-долу,но тя просто неизлезе от този образ макар,че да бъда честна докато действието се развиваше в Америка сякаш имаше наченки на по-разчупена игра,но щом действието се премести в Корея-просто закачките изчезнаха.Представям си Йонг До с Рейчъл-просто перфектна двойка ще се получи,ще има закачки,че даже и малко страст може да вкарат. :i love this: Секретарят и майката на Рейчъл-просто са страхотни,какво целувка,колко страст,една от най-добрите целувки в корейски сериал. :kissy:  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..................

Като споменах У Бин, ще се потретя (поне), ама тоя образ най ми допада. Не само заради длъгнестото чепато, което е в ролята. Ама какво ли ви обяснявам, тука повечето сте жени, ще ме разберете. ;)

.................................

 

 

И аз от миналата седмица взех да пея тази песен. Мнооого добре те разбирам :896767:. Страхотно излъчване и магнетизъм, много добра игра. Ни големите вежди ми пречат, ни издължената брадичка :lol:. В момента май основно заради него гледам сериала. Естествено, изобщо не ми е неприятно и Kang Min Hyuk да ми се разкарва по екрана, но той просто е в ролята  на добро момче и то без нужните за самочувствието му в тази гимназия парици. И пак си идваме на думата, лошите момчета правят историята интригуваща :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, наистина не мога да разбера откъде се навъдиха тук толкова фенки на Йонг До. Не оспорвам актьорските качества на пича, но както Sierra много точно го определи, във физиономията прилича на акула- грозноват, с остри черти, изобщо антипатичен. Ще ме прощавате, но с това лице този актьор е подходящ за ролята на злодей и никога няма да го видим в главната положителна мъжка роля. Забравете всякакви илюзии героят му да остане с главната. :i love this:

Иначе, в конкретния случай е ясно, че не е толкова лош, на колкото се прави и в крайна сметка приятелството ще бъде възстановено, но ще си играе 2-ра цигулка без капка съмнение.

Като изключим външния му вид, поведението му е не по-малко отблъскващо- освен грубости, обиди и малтретиране на по-слабите, аз друго не виждам, та какво му е толкова "неземното" съм наистина в недоумение. :dunno:

Докато Ким Тан си е перфектен. И нямам предвид само външния вид. Интелигентен, с чувство за хумор, сарказъм и ирония, откровен и на всички си казва всичко право в очите, кратко, точно и ясно. Много ме кефят неговите реплики.

Другата любимка ми е майка му. Няма такава шматка. Вечно нещо крои и вечно я хващат, разсмива ме всяко изречение излязло от устата й.

Изобщо сериалчето ми харесва, въпреки любовните вълнения и сълзи, не действа натоварващо, а създава добро настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че съм защитник на Шин Хье, но не е единствената "скумрия" в к-драмите. Кака й Сонг Ю Ри и тя се е снимала с едни от най-hot актьори, пък е също толкова зле, въпреки многобройните си роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кака й Сонг Ю Ри и тя се е снимала с едни от най-hot актьори, пък е също толкова зле, въпреки многобройните си роли.

Е, като тази втора няма!  :28558:  Шин Хье поне не изглежда отвратена, като я целуват. 

А относно У Бин... ми не може пък всичките главни герои да са лъскави и красиви, трябва и по-грозничките и ръбати да ядат! Надявам се, че ще го видя в главна роля и спечелил главната мацка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не твърдя, че е единственият сом в корейското кино. Просто с времето уж нещата се учат, но уви :)

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, като тази втора няма!  :28558:  Шин Хье поне не изглежда отвратена, като я целуват. 

А относно У Бин... ми не може пък всичките главни герои да са лъскави и красиви, трябва и по-грозничките и ръбати да ядат! Надявам се, че ще го видя в главна роля и спечелил главната мацка.

 

Да де, ама не и в Корея. Там имат изключително голям брой красиви и лъскави актьори на глава от населението. Конкуренцията е убийствена.

Ако иска да види главна положителна мъжка роля да върви да снима в Япония или друга азиатска държава. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, какво толкова ви учудват целувките тип "скумрия". Няма как да бъдат други, когато на снимачната площадка винаги присъства цензор, който следи да не се прекрачва границата на морално позволеното. Това е част от лицемерието на този тип общества. Ще го целуне страстно и утре някой фен клуб ще излезе с петиция против нея. Ако я набедят за аморална край на кариера или няма да може да се омъжи. Ужас! Затова корейските серияли наблягат на други неща: погледи, жестове, прегръдки в гръб.. На мен това ми е достатъчно. Колкото до Пак Шин Хъе тя в това си е много добра, който не вярва да гледа серияла и с Ли Уан -Tree of Heaven.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целувките са такива заради цензурата, така е. Обаче не е заради имиджа на актьорите. Просто за да мине в категорията "не се препоръчва на зрители под 15 или 12"(не знам в случая за кое се е класирал този сериал) не може да има повече задълбаване. 

Иначе Пак Шин Хе получи много похвали тази година заради епизодичната си роля в "Килия Номер 7", колкото и да е невероятно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целувките са такива заради цензурата, така е. Обаче не е заради имиджа на актьорите. Просто за да мине в категорията "не се препоръчва на зрители под 15 или 12"(не знам в случая за кое се е класирал този сериал) не може да има повече задълбаване. 

Иначе Пак Шин Хе получи много похвали тази година заради епизодичната си роля в "Килия Номер 7", колкото и да е невероятно...

 

Не е точно така. Например и сериалите на Ън Хе са забранени до 15 годишна възраст, както и "Наследниците", а всички знаем колко добра в екранните целувки е тя. Според мен си е решение преди всичко на актьора и неговия имиджмейкър, колко точно да покаже в тези сцени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........................

Ще го целуне страстно и утре някой фен клуб ще излезе с петиция против нея. Ако я набедят за аморална край на кариера или няма да може да се омъжи. Ужас! 

Е, това е малко крайно. Не съм забелязяла някой да е линчувал Сузито, заради целувката й с И Сънг Ги в Gu Family Book, а тя със сигурност не беше "рибешка"  :) .

 

У Бин може и да не е лъскав красавец, но има талант, чар и харизма. А това е доста по-важно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че целувка значи да се изядят пред екрана... Но само от горепоказаната снимка може да си правите изводи и какво НЕ трябва да е една нормална целувка между хора, които уж се привличат един друг. Поне аз така мисля :) Освен това съм напълно съгласна с Tara, външният вид не е всичко :) Но сериалът като цяло е хубав, така че нека не стигаме до спорове :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по сценарии това не трябва ли да е първа целувка на момичето ?

Някой виждал ли се е отстрани при неговата първа целувка ? :28558:

Сериалчето е много хубаво , леко и неангажиращо , за мен всеки си играе перфектно ролята . Интересно бащата на Ким Тан какви ще ги забърка между братята !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У Бин може и да не е лъскав красавец, но има талант, чар и харизма. А това е доста по-важно.

 

Напълно съм съгласна. Именно харизмата в случая му помага да е изразителен и въздействащ в играта си. Аман от изписани красавци без грам излъчване...

На мен също ми е любим персонаж до момента. Мин Хо, не само че той самия е малко дървеничък но и персонажа му е някакъв никакъв, чак ми се иска на моменти лошото момче да вземе момичето, но знам, че няма такъв шанс. Шин Хъе определено не ме дразни с играта си, за ролята ми се струва съвсем прилична.

Песента 'Moment' e страхотна, много подсилва дори и най-простичките сцени между главните :wub:

Колкото до целувката им, все пак го играят 18 годишни, не бих се надявала на чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А де забравихте "татко ГУ"(Че Джин Хьок),като иде реч за УбаФците, да видите вие, каква цЪлуФка ще спретне с даскалицата, като го приюти за нощта :896767: ( нещо ми избяга връзката по трасето каква е историята и с първородния принц)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква изненада, че не съм единствената, която харесва повече "Злобара" отколкото Ким Тан. Тая Рейчъл и Бо на ми лазят по нервите. За сега ми е интересна каква е историята на учителката и баткото и също на пича с частните уроци *не мога да се сетя за име*. Двете майки са големи образи ;д  Също така мисля, че има още нещо свързано със секретаря, което не знаем ама да чакаме  да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...