Jump to content

Recommended Posts

Нещо зациклиха тия младежи, след бляскавото начало на мен лично ми идва като голям спад историята...

 

Малката бойна главна героиня тотално се омота какво иска от живота,

едва ли за първи път чува, че е бедна и на светлинни години от живота на тия в голямата къща,

то не бе чудене и маене защо стана така?!? :cry:

В първите серии беше по-целеустремена, на бързо отряза батковците дето я закачаха в сервиза, а сега се чуди и мае като види Кокорко и Ким Тан....

Бива неадекватност, бива, ама те прекрачиха всички граници :blink:  и богатите не са на по-добро ниво, дървени и незнаещи какво искат...

Като цяло ми липсва хумора и доброто настроение в историята , а  за училищния тормоз да не говорим, там пък съвсем се уляха :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с горното мнение. 

Не ме грабват сериите въобще! Никаква история!

Никаква романтика не виждам в отношенията на Ким Тан и момичето.

Най-ми харесва да гледам онзи със странната физиономия - Kim Woo Bin.Убийствен е направо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всичките епизоди досега,и мога да кажа ,че ми харесва и нямам търпение да гледам следващите епизоди.Вярно че, няма химия  между двамата главни ,но по- нататък може и да ни изненадат приятно  :) Засега най- ми харесва  Kim Woo Bin .Има някаква харизма в него .Страшни погледи вади  :wub: И другите са много готини и красиви ,наистина са подбрали само красавци ,за което нямам нищо против  :28558: Радост за моите очи  :28558: Дано по- нататък да ни предоставят по- сериозна игра и нашето момиче да се отпусне в романтичните сцени  <_< ,че не искам да бъде както в предишните и сериали  :( А по- принцип я харесвам много  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен също ми е интересен. Не е от сериалите, които не ти дават да спиш, напротив много спокойно и сладко си спя, обаче не е и толкова отвратителен колкото някои го изкарват. Аз попринцип си имам слабост към ученическите драми, така че ще си го изгледам с най-голям кеф. Разпускащ е, главните са наслада за окото, може пък натам и да ни изненадат с нещо :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах този сериал с голямо нетърпение и разбира се съм разочарована. Бих го препоръчала само на най-заблудените фенки на Мин Хо. Другият сериал, който се излъчва по същото време е много по-интересен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямах никакви очаквания от сериала. Четох че щял да е като Клюкарката - нищо общо и слава богу. Определено ми харесва и гледам сериите с усмивка. Лек, приятен, действа отпускащо. Кастът е радост за окото. Главната не ми е любимка, но не мога да отрека че ролята й движи. У Бин го гледам за пръв път и май ще му стана фен. Много ми допада как играе. Снощи гледах един филм с него, явно лесно влиза в различни роли и то убедително. Сега трия ръце да се заплете повече любовният триъгълник. Майката на Рейчъл и секретарят определено ме забавляват, ще следя историята им с интерес. А да щях да забравя. Видях критиката за английския. Поне на мен каквото са ми обяснявали по гръцка филология човек се учи да говори до към три години и да произнася съответните звуци. След това гласните струни много трудно може да ги накараш след години да трептят, за да се произнесе звук, който го няма в матерния ти език. Ако Мин Хо е учил като малък японски или нещо от сорта и английски доста по-късно не може да му се сърдим. Според мен е положил доста усилия и при кратките изречения звучеше много добре. Така че при мен корейският акцент грам не ми развали удоволствието от първите няколко серии. Ще видим какво ще ни забъркат по-натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа!!!! На мен много ми харесва, не знам дали заради главните  или просто сериалчето е добро. Има и силни и слаби моменти. Съгласна съм за английските актьори, но като цяло е свежо, много сълзи и май ще има и още много. Много чаках да започне сериала и с нетърпение чакам всяка следваща серия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм разочарована никак. Дори изгледах 6-те серии накуп, което рядко ми се случва напоследък. Не е толкова добър колкото "Училището", нито колкото конкурента си "Тайната", но е приятен за окото. Не съм фенка на Мин-хо и смея да твърдя, че пак си е дърво. Малко трудно си го представям като 18 годишен ученик;) И все пак..тук повече ми харесва от Шит-хънтъра, който изгледах само до 13-ти епизод. Шин-хе ми харесва доста повече от БОФ-ката, така че това ми е още един плюс. Адмирации за Ким У Бин, макар че и неговата роля е подобна на тази в "Училището". Всъщност най-интересният екземпляр за мен е баткото Уон, също и бащата..

 

Да видим какво цели с това следене на двамата си синковци, че и с това преместване в скъпарската гимназия на мацката..

 

А майките са уникати до една. И трите. Че и четвъртата - майката на нашата главна.

Изобщо.. има интересни персонажи, а и главната двойка е приятна, така че ще следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засега е приятен за окото, първите два епизода ми бяха пълна каша откъм персонажи - нещо, което не ми се беше случвало от години...
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни ПШХ като вземе да се стоварва като чувал с картофи по масите да спи, толкова е изкуствено, досега не ми се е случвало да видя някой, който в мига в който докосне стола да заспива. Или пък да върви и да спи, че даже и да спи докато влиза в магазина. Въобще тези моменти със заспиването и са много неприятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни ПШХ като вземе да се стоварва като чувал с картофи по масите да спи, толкова е изкуствено, досега не ми се е случвало да видя някой, който в мига в който докосне стола да заспива. Или пък да върви и да спи, че даже и да спи докато влиза в магазина. Въобще тези моменти със заспиването и са много неприятни.

 

 

Презумпцията е, че корейците толкова учат и работят, че нямат време за спане, знам ли :). Иначе тя не е виновна, по сценарий е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни ПШХ като вземе да се стоварва като чувал с картофи по масите да спи, толкова е изкуствено, досега не ми се е случвало да видя някой, който в мига в който докосне стола да заспива. Или пък да върви и да спи, че даже и да спи докато влиза в магазина. Въобще тези моменти със заспиването и са много неприятни.

 

Моите скромни наблюдения са, че корейците наистина заспиват по този начин. Един дядо как си дремваше това лято на моето рамо :) няма да описвам :) /това в сеулското метро се случва/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влезе ми под кожата сериалът, но едва когато действието се премести обратно в Корея! На американска земя всичко ми изглеждаше някак фалшиво и не на място!

Мин Хо отново е голям чаровник -_- , харесва ми персонажа и играта му :) Докато от "бившия му приятел" направо ме втриса, с тези големи очи и вежди, успява да го докара злодея :28558: Но туко виж любовта го промени?!

Скоро гледах някъде снимки от снимачния процес

ще си имаме и целувка в близките епизоди, но да видим как ще се представи нашето момиче.

Всички знаем колко е "добра"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхаха аз пък откъм целувки съм се предала и не очаквам нищо, все пак Пак Шин Хъе си е била дърво във всеки един сериал досега, няма как от дърво да стане лъвица, нали? Щом Юн Ши Юн не успя да я разчупи, не мога да очаквам нищо от храста Мин Хо :D Но пък като изключим тази част от историята, която НЕ очаквам, другото ми харесва и ми е интересно :) Засега върви добре, но за мое най-голямо съжаление тя пак ще си падне по невинното-многострадално-ангелче тип католически свещенник, а не в супер-дупер-якия пич Йонг До :D Има си хас лошият тип да вземе момичето ;d

 

Влезе ми под кожата сериалът, но едва когато действието се преместо обратно в Корея! На американска земя всичко ми изглеждаше някак фалшиво и не на място!

Мин Хо отново е голям чаровник -_- , харесва ми персонажа и играта му :) Докато от "бившия му приятел" направо ме втриса, с тези големи очи и вежди, успява да го докара злодея :28558: Но туко виж любовта го промени?!

Скоро гледах някъде снимки от снимачния процес

ще си имаме и целувка в близките епизоди, но да видим как ще се представи нашето момиче.

Всички знаем колко е "добра"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чек' да досипя и аз, не че Чипса не се изказа достатъчно красноречиво...

За целувки и милувки - не затаявай дъх. Днес една колежка си купи няколко пъстърви от близкия супермаркет - определено бяха по-убедителни от въпросната ""целувка"". Правилно виждаш двойката кавички, тая пародия не заслужава такова гръмко име и си плаче за поне два чифта. Виж, У Бин ако успее да награби някоя, ще си хвана бинокъла вече. Дори от Син Мин по може да се очаква нещо в тая насока.

Като споменах У Бин, ще се потретя (поне), ама тоя образ най ми допада. Не само заради длъгнестото чепато, което е в ролята. Ама какво ли ви обяснявам, тука повечето сте жени, ще ме разберете. ;)

 

И понеже говоря за образи, Минчо в началото беше ми харесал с репликите за бъбреците и наркодилъра, ама откак се върна у дома, стана егати мекотелото. Надлежно си отбелязвам положителните качества, които проявява (като нямам предвид това, че се прави на рицар на печалния образ и прочие - на тия сме се нагледали), но му липсва нещо. Даже много неща. Едно от които е гръбнак. Абе, добре че е войната с У Бин, та да видим и другото му изражение (че той, завалията, си има комай само две...). 

 

А що не направят един сериал с целия екип, ама без Минчо и ПъШъХъ-то? Размечтах се за У Бин и Хьон Шик като главен и второстепенен, Рахел и каката от К'о ста'а, дето води частните уроци на цял Кангнам - която каквото й дадат, щот' те си го могат, а Син Мин може да продължава да си краси екрана... Ех, мечти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Разбихте ми детските мечти на пух и прах  :lol2:

Сериозно, никаква ли надежда няма ПШХ да е понаучила най-сетне нещо, поне от "хубавия съсед"!? :lol: А за Мин Хо, чак пък храст, той до сега само с каки е бил, дет се казва трябва да са го отракали, а и в Personal Taste не беше никак зле откъм целувки, поне до колкото помня! :rolleyes:

Но да оставим целувките настрана, героите и историята са достатъчно колоритни, богати, бедни, млади, стари, всичи се справят на ниво и ме карат да чакам следващото епизодче с голямо нетърпение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо ако се обърнат така нещата ЩЕ МИ Е ТОООЛКОВА КЕФ :D Йонг До е просто .. неземен ! В сравнение с Ким Тан... :D Стискам палци Ън Санг да се влюби в него...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане, според мен. Ако стане ще плюя в пазва, 'щото това няма да е корейска продукция :). Минчо и ПШХ и двамата са яко дървенки, ма се преживяват. Йонг До ми е като акула визуално, но не мога да не призная на въпросния господин, че играе доста добре - той създава цялото напрежение в конфликта с Минчо, а оня гледа като дебил през повечето време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...