Jump to content

Recommended Posts

Аз още не мога да се ориентирам в семейните връзки.

Малко не мога да разбера семейството на секретаря Юн. Бившата му жена - майката на Рейчъл се жени втори път, и даже Рейчъл да не е била негово дете, въпреки че носи името му, тя все пак не познава сина му Юн Чан Йонг - срещна го за първи път в щатите и каза, че не общува с нисшата класа. Ама то в корейско семейство може и така да се получава, де.

Другата история, която трудно си обяснявам е кога, аджеба, Тан е успял да има сериозно гадже на 13 години - преди да замине за щатите все пак, нали е походил с Бо На. Или пък тази годеница дето го вижда веднъж на 6 месеца, а иначе обича да пазаруват заедно все едно се виждат всеки ден. Малко ми е странно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не мога да се ориентирам в семейните връзки.

Малко не мога да разбера семейството на секретаря Юн. Бившата му жена - майката на Рейчъл се жени втори път, и даже Рейчъл да не е била негово дете, въпреки че носи името му, тя все пак не познава сина му Юн Чан Йонг - срещна го за първи път в щатите и каза, че не общува с нисшата класа. Ама то в корейско семейство може и така да се получава, де.

Другата история, която трудно си обяснявам е кога, аджеба, Тан е успял да има сериозно гадже на 13 години - преди да замине за щатите все пак, нали е походил с Бо На. Или пък тази годеница дето го вижда веднъж на 6 месеца, а иначе обича да пазаруват заедно все едно се виждат всеки ден. Малко ми е странно.

 

Доколкото разбрах секретар Юн и майката на Рейчъл някога, преди 20 години, са били гаджета, но го е изоставила и е избрала да се омъжи за бащата на Рейчъл. Тя каза нещо от сорта, преди 20 години избрах друг, сега отново го правя (за втория й брак), следователно никога не се е женила за секретаря.

А Тан май е в Америка от 15 годишен, защото каза на брат си, че 3 години не са се виждали, така че е нормално да е имал гадже в Корея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пф, голяма боза ще бъде този сериал x) Относно американските актьорчета, мисля че рускоско трябва да вземе Оскар за най-добро преиграване, чак имам чувството, че са го взели нарочно, за обща гавра :D За мен най-добрия развой на събитията би бил ( тъй като няма да го догледам ) Минчу да си остане с Рейчъл, тя по ще му помогне да стане мъж и да намери пътя към себе си xD A, Кокорка с Кимчу, за да се стегне девойчето, преставайки да блее и гледа неорентирано в пространството. xD Защото, така както върви с главната влюбваща се двойка, те просто ще се изгубят във водопади от влажни и полупразни погледи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламби, подкрепям те с две ръце. С кеф ще шипвам У Бин и Кокорка, че да може яката мадама да си забърше Минчо. Макар че, като се замисля, май по-яко ще е да се вземат с У Бин - мисля, че биха били разкошна двойка. Нях нях! Пък двамата заплеснати главни нека си се зяпат втренчено още амнайсе епизода...

Като споменах У Бин: играе го лош, задявка се с аверчето, били приятели с главния, ама се скарали... I see a pattern here! Но пък ще бъде удоволствие да видя тая история отново.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, нямам думи ...очарована съм ....не мога да изтърпя до другата седмица .

Много ми харесва филма,точно такива харесвам.Само като видя насълзените очички на Ким Тан ми идва да гушна монитора.....сърцето ми се къса :unsure:

Който се колебае дали да го гледа -да го направи! :wub: :wub: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламби, подкрепям те с две ръце. С кеф ще шипвам У Бин и Кокорка, че да може яката мадама да си забърше Минчо. Макар че, като се замисля, май по-яко ще е да се вземат с У Бин - мисля, че биха били разкошна двойка. Нях нях! Пък двамата заплеснати главни нека си се зяпат втренчено още амнайсе епизода...

Като споменах У Бин: играе го лош, задявка се с аверчето, били приятели с главния, ама се скарали... I see a pattern here! Но пък ще бъде удоволствие да видя тая история отново.  :28558:

 Ох, и тя милата Кокорка ще го играе жертва, с тоз' тежък нейн живот... и сега на всичкото отгоре "играчка" в ръцете на някакви "ужасни" мъже, в техните си им мъжки свади :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, след три изгледани епизода, най-хубавото на сериала... са Убавците :28558: , но пък той едва ли  и има претенции за друго .Мисля си даже, че умишлено, не са сложили супер красавици,за да не разсейват женската аудитория от основния замисъл :896767: 

Минчо по фланелка, без фланелка, понамокрен. подсушен, с премрежен тъжен поглед, пък като се включат и другите ехейййй... глей',  рейтингът станал 25-30.Да му мислят спешните отделения в Корея, че и в Китай. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, след три изгледани епизода, най-хубавото на сериала... са Убавците :28558: , но пък той едва ли  и има претенции за друго :896767:

Минчо по фланелка, без фланелка, понамокрен. подсушен, с премрежен тъжен поглед, пък като се включат и другите ехейййй... глей',  рейтингът станал 25-30.Да му мислят спешните отделения в Корея, че и в Китай. :28558:

 

С този "премрежен и тъжен поглед" направо се запитвам той ли е? Но му отива да го раздава  доста меланхолично. И спешните отделения навсякъде вече могат да поработят повечко не само в Азия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три интересни епизода - дотук, но аз съм най-голяма фенка на барабанистчето :) Като му видя усмивката иииииииииииии забравям за Минчо и компания. 

 

Но е факт, с тези американски сцени, сериалът е по "разкрепостен". Чудя се... Като се върнат у Кореята дали пак ще ги е страх да се докоснат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето набира скорост. И Минчо много сериозно го раздава, ама и аз все забравям, че е корейско.

Е, в 4-та вече, някак по-го възприемам, дойдоха си на мястото.  :28558: :28558:

И к'вай таз съдба и ирония: от цял град, баш у неговата къща,

И в една къща... пък не моо'ат се срещнат.

Ама-ха, де! :28558:  :28558:  :28558: 

 

На мен  Шин Хе пък ми прилича на жабочка - леко опулена и дебеланка в ногите.Ама и не я смотрям много, при толкоз мъжки красоти, някак мий в сянка.

И ся ще има бой между скакалците за нея, за мен са си таквиз, зарад туй опасно инсек/с-то... :28558: :28558: :28558:. И тигърът и лисицата, все месоядни... ще се захапят,

 

Пък братчето с таз физиономия вампирска, чакай че обърках - на кумихото от онуй сериалче, имам чувството че си продължава да го раздава "уж лош". Някак си мий още  встрани...

Но  се надявам да е една от пикантните подправки и смени неговата, и от там нашите физиономии по-нататък...

Любовницата... много гъста с майката на Минчовата изгора. Интересен образ.

Да правят номера на  мащехата на брата... Тука ще има и гадни младежки, че и д/ъ/ор-тежки номера. Очертава се доста интересно сериалче, ще се точат: лиги по красоти,

ревност за пари и всякакви интриги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се кефя как сценаристката във всеки свой сериал вкарва eastern egg - не е много точно определението, вкарва закачка към предишните си сериали, към някой от актьорите - или както тук - песента от саундтрака  на Хонгки, която Кристъл сбърка чия е в 4 еп.

 

 

 

В A Gentleman's dignity Меари каза, докато гледаше епизод на Secret garden, че сценаристката е много добра, после една от колежките на главната каза на героя на Jang Dong-Gun, че съпругът й приличал на този актьор. В Secret garden пък Оска каза, че с Ла Им са се видяли, когато тя е била дубльорка на Ким Сун А, като визираше City hall -предния сериал на тази сценаристка.

 

 

 

 

Много се надявам да има още такива закачки.

Харесват ми диалозите на майката на Тан - с всички , с икономката, със съпругата, с Уон.

И много ме кефи секретарят Юн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не издържах и аз ще се изкажа. :na2: Първо за тези, които казаха, че са имали очаквания изводът е само един - щом е корейско очаквания да няма.

Да, вярно е, че корейската нация като цяло не може да говори перфектно английски, но и всички са така, когато става дума за чужд език. Защо в Америка? Защото наистина повечето корейци с пари отиват там и според мен сериалът си показва реално начина на живот на висшата класа, която може да си позволи хубав живот там. Аз лично съм много доволна от епизодите и с нетърпение очаквам следващите. Наистина повечето корейски сериали имат еднаква сюжетна линия, но пък затова ги харесваме. Аз съдя за един сериал след като съм изгледала и последният епизод. Според мен е похвално как сценаристите са преплели съдбите на всички и то по един доста интересен начин и не се знае каква ще се случи. Да накрая главните ще се вземат, но ми е интересно за другите. Кой с кого, как и защо? Също така това е един от сериалите, в които главният не е гадняр, които става светец. Гони си момичето и това е. Що се отнася до г-ца Парк тука си играе ролята доста добре. Пак е голяма шматка  :28558:, но пък ме радва. Играе роля на жертва, но се бори с живота без да се оплаква, опора е на майка си, когато и е тъжно си го пази за себе си без да занимава другите. Нима и ние не сме така? ОСТ-а пък е страхотен и ми гали ушите и душата. :up:

Моят съвет за тези, които го гледат и ще го гледат е де не го сравняват с други драми, това е все едно да сравняваш всяка нова песен. Вгледайте се в детайлите и се опитайте да разберете какво се опитват да ни покажат сценаристите. В крайна сметка може да има много съвпадения,но и в живота е така и може би наистина понякога съдбата се намесва. Приятно гледане на всички. :icon_sunny:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ... ще ме умориш... ха ха ха . По-точно определение не бих дала ...ха ха ха .

Всеки път някой появил се на екрана от „мъжеландия“ очите ми автоматично одобряват :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, съобщения от рода на "корейският вариант на еди-кой си западен сериал" не трябва да се взимат насериозно и не трябва да очакваме чудеса. Някой може ли да си представи корейския еариант на "Рим", "Спартак" или "Игра на тронове"? Няма начин, нали.

Второ, първите три серии са нещо като ваканция за снимачния екип, решил да си начеше крастата  с едно ходене до Америка, за да отпуснат малко от корейската действителност. Разбира се и тази част е максимално цензурирана и освен въвеждането на героите, общо взето е изпразненна от съдържание и действие.  Чак за се зарадва човек, че се върнаха в Корея и започна познатата драма. За американските "актьори" - за тези пари-толкова.

Засега сериалът е направен на принципа "плакнене на очи за гимназистки". Шарен отвън, и нищо особено отвътре. А нас, мъжете, съвсен са ни отрязали. Безлични актьори, безлично съдържание и безлична музика. Поне прическата на Мин Хо е по-нормална от предишните му сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След палавата целувка се заклех да не гледам сериал, на който не са излезли всички серии с превод. Не съм от търпеливите и ми е изнервено да чакам излизането на поредната серия, после излизането на руски или английски букви, после на българските и да гледам сериала 2-3-4 пъти. Онзи ден малко, ама само малко реших да надникна в първата серия за да видя какво се случва. И изгледах на един дъх четирите излезли серии. Много обещаващ сериал. И каста е добър, и добре започна историята. А пък като видях, че са го снимали в Холивуд много яд ме хвана, че не сме се уцелили там по едно и също време, за да видя И Мин Хо на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто видях, че Мин О ще има драма (към май месец), отброявах дните до октомври. Просто невероятно. Смея се с всяка серия, вярно английският му не е добър, но майко мила, като го видя и не гледам ни английски ни нищо  :28558: английският на Кристал обаче ме уби. Доста добро произношение :icon_sunny:  Като цяло драмата е доста добра, като изключим избора на главна актриса. Гледала съм почти всички драми с нейно участие, но защо по демоните, не ми допада като актриса?... :slap: Чакаме следващите епизодчета <33 :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре залепен сериал, тази сценаристка пак ми прикова вниманието! Да не забравяме и снимачния екип. Най-накрая да кажа и аз добри думи за Минчо (освен само за участието му в БОФ),тази роля му отива признавам си! :D И за Парк Шин Хе също,най-накрая излезна от рамката"You are beautiful". Попадението и на другите акьори е много добро.Чакам с голям интерес,да видя какво отново ще ни забъркат за другата седмица! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парк Шин Хе все едно са я извадили от Flower Boy Next Door и са я спуснали директно тук. Никаква разлика в персонажа и. На това момиче трябва да му дадат някаква друга роля, защото да се прави на многострадална девица преизпълнена с добродетели вече става изтъркано. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да го гледам, без да имам големи очаквания, но за момента мога да кажа, че ми е доста приятен. Нищо не ме подразни повече от редовните неща в корейски сериал. Главните са сладки, харесват ми заедно, пък да видим какви ще ги забъркат в следващите епизоди. Още не ми е ясно каква точно е драмата м/у братята, дано да ни просветлят скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...