Jump to content

Recommended Posts

Аз пък въобще не харесвам Lee MinHo, дали от BOF, дали от Personal taste, Faith. Не че не се справя, просто не бих се определила като фен на играта му. С Park ShinHye свикнах, има си недостатъци, разбира се, но нищо, което да ми попречи да я гледам в роля, 
Искрено се надявам обаче препратките към Клюкарката да не са явни, гледа ми се нещо оригинално. Що се отнася до преекспонирания, рециклиран и предъвкан модел на двойката  бедна, заблудена девойка срещу богат темерут с проблеми...някакси бих се въздържала. 
Но има време, искрено се надявам да ми хареса историята. А ако не - за всеки влак си има пътници, обзалагам се че сериалът няма да остане без зрители дори и да е двадесет (!) епизода Джун Пьо- Джан Ди тип сценки. 
Ще допълвам след като започне излъчването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самият микс между Gossip girl и BOF се очертава да е много интересна и сполучлива, но не мога да си представя Park Shin Hye като Блеър още повече, че ще мие чинии. Стилът и държанието на Блеар са много далеч от миячка на чинии, но може би точно тук сигурно се получава миксът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от каста са в LA...

Охх точно тези двамата ли избраха за главни ...

Айде Minho може би ще е много по - добре от Shin Hye.. Поне има много други на които да им се радвам,че са на екран.

 

BUa16XcCIAAuOnJ.jpg

 

Още промо стилове

 

tumblr_mt9o5sdwm91svshdro4_1280.jpgtumblr_mt9o5sdwm91svshdro6_500.pngtumblr_mt9o5sdwm91svshdro5_500.png

tumblr_mt9o5sdwm91svshdro3_1280.pngtumblr_mt9o5sdwm91svshdro2_1280.png

 

bonaa.jpg

 

52_zpsf7ed1964.jpg

Heirs22.jpgHeirs23.jpg

Heirs20.jpgHeirs21.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам дрешките на героя на Lee Min Ho на снимките, го докарва повече и той на мияч на чинии, отколкото на богаташ. Нищо скъпарско и бляскаво във вида му няма, с изключение на колата, засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го чакам и то с голям интерес. Само се моля Park Shin Hye да мяза на човек, но гледайки трейлъра...

Явно идеите, на стилистите, за облеклото й приключват с постерите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам търпение, защото и двамата ги харесвам, а Ли Мин Хо най-ме кефи в богаташки роли... И си признавам, че най-ми харесва как играе в BBF, не че съм му гледала всички сериали де, възможно е да има и по-добри роли, но самият сериал ми е слабост, така че... А Пак Шин Хъе, да дървена е в целувките, но в останалите места си ми харесва каква е неориентирана и глупавичка :D Забавна ми е, приятна ми е, може да играе според мен, така че ще чакам сериала с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам търпение да хвърля едно око на сериала. Имам хубави очаквания, все пак ми харесаха всички филмчета на И Мин Хо засега.   :es: 

И аз ли съм единствената, която не се впечатли чак толкова от Secret Garden ??  :blink: Не че не ми хареса идеята, но след като изгледах няколко серии се отказах ...  :rolleyes:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам търпение да хвърля едно око на сериала. Имам хубави очаквания, все пак ми харесаха всички филмчета на И Мин Хо засега.   :es:

И аз ли съм единствената, която не се впечатли чак толкова от Secret Garden ??  :blink: Не че не ми хареса идеята, но след като изгледах няколко серии се отказах ...  :rolleyes:  

Аз също не бях погълната във водовъртеж от екстаз докато го гледах... Хубав е да, но не е толкова впечатляващ и невероятен, или поне това е моето мнение :)

На мен може би ми липсва атмосферата в BOF и за това чакам с такова голямо нетърпение сериала... Струва ми се, че ще е интересен и по вкуса ми, така че ще е супер ако го превеждате, е ако не - английският винаги идва на помощ, а се съмнявам, че ще мога да чакам да излезе целият сериал и да го гледам чак тогава :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресконференцията с медиите, днес, 7-ми октомври, в снимки и закачки между актьорите.

 

2013100701000749000051851.jpg

 

 

Като знам какво шип-ване ги чака, да се готвят... :896767:

1380632_534558113292733_2075425501_n.jpg

201310071529472010_1.jpg

201310071545182010_1.jpg

tumblr_muadmzy2aU1qmohb2o9_1280.jpg

58063592.4.jpg

201310071538773784_525257546fe56.jpg

NISI20131007_0008780679_web.jpg

201310071536311113_1.jpg

 

20131007_1381130301_68651900_1.jpg

201310071603771162_52525d5560c79.jpg

201310071625772243_525262315b25f.jpg

201310071626775105_525262bca5cc0.jpg

201310071552412010_1.jpg

 

 

201310071558774546_52525bf19dd32.jpg

 

Успех на Наследниците! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В каста има мои много познати и любими актьори затова имам големи очаквания за драмата...

Колкото до Шин Хъе само аз ли мисля че неорянтираността й е много чаровна. А колкото до Мин Хо очаквах повече блясък, но стилистите си знаят работата. Успех с превода! Или иначе казано ФАЙТИНГ^^ ♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбелязвам само колко много одобрявам каста, особено мъжката му част. Събрали са дружинка един път. За някои от женските също съм много доволна. Само една забележка, редовната - Шин Хье? Пак? Вие нормални ли сте, бе?  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не знам от присъстващите тук от женски пол дали има някой дето да не одобрява мъжката част на каста! Всички са наслада за окото, сюжета и да е боза пак ще се гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мъжката част сте прави, но на мен лично ми е симпатична Шин Хье. Верно е леко дървена и в целувките хич я няма, но като цяло е чаровна по свой си начин :). Пък може и да ни изненада този път :). Утре беше първата серия, нали? Не остана дето се вика :)

 
Тук  можете да видите 15 минутно превю и още малко инфо  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го с нетърпение :))) Обичам ...не ,не обожавам главните ,че и второстепенните герои .Дано сериалчето не ни разочарова ....

:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила, както го почнаха едно кахърно-трогателно още от първи епизод, направо не знам как ще издържа до последния, ако ще трябва да я гледам как ми реди ред сълзи, ред други секрети още 19 часа... От друга страна Минчо, лошия-му-но-мега-готин батко, У Бин, па дори и барабар-малък-син-Минчо-с-мъжете... Май ще се наложи все пак да я изтърпя още веднъж, ама се моля да ни спестят поне ревовете, че се не трае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавила съм линк към епизодите и нов постер. Ще добавям нова информация, когато имам време. Субтитри все още няма, но превод ще има и на английски, и на български. Ако някои иска да добавя нещо нека да ми пише на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че сериала ми изглежда интересен умопомрачително трагичният английски на актьорите ( в случаите, в които играят хора, които владеят езика) просто разваля всичко. Надявам се поне в 3-ти епизод цялото действие да се е върнало обратно в Корея, че това мъчение да спре. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...