Jump to content

U-Kiss


Recommended Posts

Клипът на "Forbidden love" излезе

:es: :es: :es:

 

Преди час излезе и клипа към "A Shared Dream" :wub:

Редактирано от Bambi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже защо японските им песни са по-хубави от корейските??!

:blink: :blink:

Трите им японски песни ми харесват повече от цялата им корейска дискография.......

 

И моля пригответе фанфарите Kiseop пее!!! Той ПЕЕ повече от 3 секунди без аутотюн и в двете песни!! *Парти* Да не говорим, че в A Shared Dream дори гласа на макнаето се чува без аутотюн *Двойно Парти* :panda-145:

 

 

tumblr_lzgedwVXm21r39w2oo1_400.giftumblr_lzgedwVXm21r39w2oo2_400.gif

tumblr_lzgbjjKTWw1qj2dpdo9_r1_250.giftumblr_lzgbjjKTWw1qj2dpdo10_r1_250.gif

tumblr_lzgbjjKTWw1qj2dpdo8_r1_250.giftumblr_lzgbjjKTWw1qj2dpdo7_r1_250.gif

tumblr_lzgbjjKTWw1qj2dpdo1_250.gif

 

 

tumblr_lzgdfrso2Z1r4xxlvo1_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже защо японските им песни са по-хубави от корейските??! :blink: :blink:

Трите им японски песни ми харесват повече от цялата им корейска дискография.......

 

 

И аз така :)

Със скромния си опит с тази група, определено това е най- доброто което съм чувала (за сега)

Още от първото слушане ми грабват, а 0330 и до ден днешен се чудя " харесвали ми, не ми ли харесва?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ново околко момчетата...

 

1.Има нова песен, която е към драмата "Syndrome" :) Изпълняват я Кевин и СуХьон :)

http://www.youtube.com/watch?v=Ry8SCIiUI4Q

 

2. Можем да чуем част от песните включени в японския им албум :)

 

+ "Redial", която ще е включена в сингъла "Forbidden love" :)

 

 

 

3. Alexander беше гост на Star Talk Част 1 , Част 2 , Част 3

 

4. Днес става 1 година, откакто Алекцандър и КиБум не са част от U Kiss :(

 

Old_U_Kiss_15042011224200.jpg

 

 

 

5. U Kiss се готвят усилено за първото си турне в Япония, което ще започне след броени дни :)

 

Това е накратко :)

 

tumblr_lztafrRxZE1qaq5eko1_400.jpg

 

tumblr_lzt8mqXeIR1qaq5eko1_400.jpgtumblr_lzt8mcyX9c1qaq5eko1_400.jpgtumblr_lzt8lwwPTr1qaq5eko1_400.jpgtumblr_lzt8li3gB01qaq5eko1_400.jpg

 

tumblr_lzt8l4pmKa1qaq5eko1_400.jpgtumblr_lzt8kp1jyK1qaq5eko1_400.jpgtumblr_lzt8k9DcJQ1qaq5eko1_400.jpg

 

cr: cr: u-kiss.jp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

U Kiss - Forbidden love

 

d249e946bd985d12.jpg

 

 

U Kiss - A Shared Dream

 

6276796339f8e3c8.jpg

 

Най - накрая излязоха албумите :es: Те намериха място и в Oricon :) като "Forbidden love" зае 9то място сред синглите, а "A Shared Dream" - 6то място при албумите :es: Добро начало :)

На първо слушане от тук, от там песните ми допаднаха (оставаше и да не ми харесат :lol: ) Заслужават си да се чуят поне веднъж, а японската версия на "Man man ha ni" много ме радва и "Х-то" е толкова звучно :lol:

 

В петък ще се състои първият концерт от турнето на момчетата в Япония, което ще продължи един месец :) Ето и къде и кога ще се състоят концертите :)

2 Март @ ZEPP SAPPORO.

4 Март @ ZEPP SENDAI

10 Март @ ZEPP OSAKA (x2)*

11 Март @ ZEPP FUKUOKA

17 Март @ ZEPP NAGOYA (x2)

24 Март @ ZEPP TOKYO (x2)

25 Март @ ZEPP TOKYO (x2)

 

(* “x2” означава, че ще има по два концерта на ден - един през деня и един вечерта)

 

И да не е съвсем без нищо и малко снимки от Oricon Special Interview :P

tumblr_m054xdRW8t1qaq5eko1_500.jpg

 

tumblr_m055vfdm5I1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055uyWthj1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055ujU3g11qaq5eko1_400.jpg

tumblr_m055rhsKM81qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055r0dY3v1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055qmzrbF1qaq5eko1_400.jpg

tumblr_m055mgHawz1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055lxwW1C1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055lguiCu1qaq5eko1_400.jpg

tumblr_m055gktXZO1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055fiK9oY1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055f3K5PD1qaq5eko1_400.jpg

tumblr_m055b3BAiz1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055amvA7c1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m055a6zKkF1qaq5eko1_400.jpg

tumblr_m0559c40HL1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m0550cviBL1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m054zaF9Xt1qaq5eko1_400.jpg

tumblr_m054yvz4tW1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m054ydFGQa1qaq5eko1_400.jpgtumblr_m054xyKaLk1qaq5eko1_400.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:kissx: Честит Рожден Ден, Лидерчо :kissx:

в Корея е вече 11.03

 

Пожелавам ти да си все така усмихнат, добър, прекрасен и невероятен човек :)

428746_346281292081105_188421637867072_992330_1073430638_n.jpg

 

 

Честит Рожден Ден и на Eli

 

:kissx: Нека да е все така чаровен и с лекота да постига всички набелязани цели :kissx:

199383_188910144484888_188421637867072_436469_7679748_n.jpg

Редактирано от Bambi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бамбс този път ще те преваря, но знаеш че лидера ми е слабост.

:D :D Най-накрая соло песен! Време беше и ще е добре от сега да пуска по някоя соло песничка с албумите им.... ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ep6g8-XgyHk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Soohyun, браво моето момче :) така те искам :lol: и аз няма да откажа соло песничка в следващия им албум, а още по добре ще е ако има и клип :lol: май ставам нахална вече...

 

Soohyun - Snowman

e9ec62a7930472a0.jpg

 

Песента "Someday" вече си има и английска версия :) Но се изпълнява от DR - той е написал песента и я е продуцирал :)

http://www.youtube.com/watch?v=efbfWAoooCE&feature=share

 

Друго интересно... Александър участва в драма - "Immortal masterpiece" :P Той влиза в ролята на момче, което иска да стане готвач и се влюбва във вкуса на кимчи... Драмата се излъчва събота и неделя от 7:30pm KSТ

А също така маймунчо ще си има официален фен клуб, който ще носи името "Xanderland" :)

Освен това той ще вземе участие и в 2 благотворителни концерта в Сидни и Мелбърн през юли^^

 

Още една новина - U-Kiss ще са едни от изпълнителите на ‘M!Countdown Hello Japan‘ на 25 април... едни от другите участници ще са MBLAQ, FT Island, 2AM, Miss A...

 

Накрая да не забравя да кажа - AJ се завърна в туитър :panda-145: Можете да го намерите Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

U Kiss имат нова песен :es: Носи името "Erase" и ще бъде включена в OST на драмата "Hero" :)

http://www.youtube.com/watch?v=BhDZZw4H4Pk&feature=channel

 

Момчетата вече са в Корея и се готвят усилено за завръщането си, което се очаква да бъде в средата на април :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко остана до comeback-a на момчетата... чакам и нямам търпение :)

 

Тече трескава подготова, U Kiss по цял ден записват, учат новата хореография, тренират, отново записват, снимат новия клип... и евентуално, ако имат късмет 4 часа сън <_<

Горе долу така изглеждат дните им откакто се върнаха от Япония и засега така и ще продължават...

 

Добавям едно интервю с кадри от фотосесията :) скоро би трябвало да има и субтитри :P

 

Друго интересно е че на 12.05 момчетата ще бъдат в Колумбия, за да участват в “Los 40 Principales” :) И съобщението до феновете там :)

 

Eli отново е рус :lol: още не мога да го възприема с тази коса :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го клипа с английски субтитри, но от телевизия Arirang TV

http://www.youtube.c...h?v=4Tk9B6eVpBI

 

Вече се знае и датата на излизане на 6-тия им мини албум "DORADORA" - 25.04.2012г.

Има и песен написана от Jay Park - 4U(For you), която ще е поп денс парче.

Искрено се надявам момчетата да спечелят този път, защото наистина го заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички песни , които ще бъдат в албума :

 

01. 도라도라(DORADORA) (타이틀곡) - заглавната песен

02. 4U (For You) - JP

03. 사랑이 멈출 때 - Третото парче „When Love Stops” е емоционално завладяваща песен, която е продуцирана от Kim Hyung Seok. U Kiss ще покажат своята мъжествена страна, както и хармонията между гласовете им.

04. AMAZING - продуцирано от АJ и продуцента на песента на Mighty Mouse – Tok Tok. Парчето е смесица от рап и електронни елементи

05. TICK TOCK (OUT OF TIME) KOREAN VER. - това е японското им парче "Tick Tack", но тази версия е продуцирана от Ryan, JD Relic, Adam Kapit и Kyler England от Marcan Entertainment.

06. 도라도라(DORADORA) INST

 

 

DoraDora - Wikipedia

 

Сега ги гледам в We Are Dating заедно с Girl's Day и са мега сладки .. :wub: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава вече по малко от седмица до албума :panda-145: и вече нямам търпение... но за моя, а и ваша най - голяма радост само след няколко часа ще можем да чуем "Amazing" :i love this:

Щом AJ е участвал в създаването на тази песен значи много ще ми хареса ;)

tumblr_llfwp8ZhKz1qzj8ppo1_500.gif

 

Ето я и песента :)

http://www.youtube.com/watch?v=nH1WRdnbvmc

Редактирано от Bambi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Fan Taken / Scan] U-KISS for Crea-Star Magazine (Vol. 10)

 

Снимка на U-KISS Bulgaria.

 

Тука можете да намерите цялата фотосесия

 

 

U-Kiss in B-Pass magazine

тука останалите

Снимка на U-KISS Bulgaria.

 

 

Цитат
Many Kissmes are asking for the autographed MV set hehe If so we’d have to tear out the floor~ What can we do~ The owner wouldn’t be too pleased hehe Instead of that, here’s Artist Dong at work!! :

 

 

Цитат
Have you seen the DORADORA teaser? The mystery behind Dongho and Eli’s graffiti photos posted last night is that the members sign their autographs in various areas of the MV set! Signing tonight is Hoon!^~^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си албуууум

:es: :es: :es:

 

U Kiss - Dora Dora

2916e642b6d39d5e.jpg

 

Откога само ги чакам :wub: Разбира се всичките песни ми харесаха, корейската версия на "Tick Tack"... обожавам я :) супер ми е странно да я чуя на корейски, но в това й е чара :P

 

Албумът може да се купи и от официалната страница на момчетата във Facebook Тук :)

 

 

Клипът вече излезе :wub: То голямо чакане беше голямо нещо, но си заслужаваше :) Аз винаги съм искала да мога да вървя по стените и тавана, но не ми се получаваше особено добре :lol: Поне те могат да го правят :lol: Танцът :wub: оставя ти в съзнанието с някои определени стъпки и без да искаш почваш и ти да си танцуваш :) A Кевин какво излъчване има само в клипа, стоя и само го търся с поглед :rolleyes:

 

Ето това движение ми пълни душата просто :lol:

tumblr_m32l5iQhyR1qc2ys1o1_250.giftumblr_m32l5iQhyR1qc2ys1o3_250.gif

tumblr_m32l5iQhyR1qc2ys1o4_250.giftumblr_m32l5iQhyR1qc2ys1o5_250.gif

Редактирано от Bambi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Comeback @ Mnet M!Countdown: Hello Japan.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eqyAGezd9FI

 

Страхотни ! Дразни ме, че дават толкова много публиката, ама така е като е в Япония.

И Кисъп.. QwQ

 

А клипа много ми харесва. Или по-точно да кажа, че всички ми харесват. Хун и Елай ми направиха страшно голямо впечатление. На Кевин излъчването.. Ох, да ! А Сохюн няма да го коментирам.. :wub: :wub: Като цяло песента придоби цялост с клипа и танца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...