Jump to content

U-Kiss


Recommended Posts

Днешният M Countdown

 

първоначално не ме влечеше много песента но след 10тото слушане вече съм зарибена :lol:

 

и едно изпълнение само на Кевин и Александър-слънчевата усмивка :D

http://www.youtube.com/watch?v=AKTjPgqDUIA&feature=player_embedded

 

Soo Hyun винаги ми е бил любимеца защото има страхотен глас и го показва и в новата песен, а Кевин много ме изненада със добрите си вокали, а и нещо друго с което ме изненада от клипа е че има плочки :lol: :lol: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се чудя как да я изрежа песничката като за рингтон....:D Много ми хареса още от първото слушане и целият им албум е много ритмичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го обещах на Сонка и вече 2 дни се опитвам да открия работещ линк от тази част на предаването

В голямата битка Ki Seop побеждава лидера на Beast Doo Joon.

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eli е получил фракрура на ръката при падане по време на тренировка и в момента чакат докторите да кажат дали ще му е нужна операция. NH Media казват че е възможно момчетата да спрат промоцийте временно в зависимост какво кажат лекарите.

 

20101017_eli.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда Илай се е оправил :)

101021 U-Kiss @ SBS Radio Keoltusyo (Cull To Show) Radio

19.jpg?w=300&h=400

 

14.jpg?w=400&h=300

41.jpg?w=400&h=300

12.jpg?w=400&h=300

33.jpg?w=300&h=400

71.jpg?w=300&h=400

10.jpg?w=400&h=300

61.jpg?w=400&h=300

 

 

Статия за момчетата за някакво японско списание

a.jpg?w=490&h=653

 

 

Credits: kissmeukiss + jiaren83

 

Shared by: blazegirls

 

TAKE OUT WITH FULL CREDITS!!

 

X6WS0.jpg

fl1sk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Music Bank 101112] U-KISS+MC - Performer room

 

http://www.youtube.com/watch?v=l4DJQHmKUkQ

 

[Music Bank 101112] U-KISS - Shut up!

 

http://www.youtube.com/watch?v=Jce9AM1Eu0k

 

[101110] U-kiss - Shut Up Live

 

 

 

 

^___^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното им изпълнение на Shut up! денс от Music core

 

http://www.youtube.com/watch?v=2glMRGbN6MA&feature=player_embedded

 

И една страхотна новина за Dongho, Eli и Ki Seop - те ще участват в ситком на телевизия MBC every1 догодина. Ситкомът ще се казва ‘Real School‘ и момчетата ще играят ученици, които се местят в "Английско селище" за да преодолеят страха си да говорят на английски. В ситкома ще участват още Park Seul Gi, Do Ji Han и Joo Da Young. Пилотният епизод ще се излъчи на 3 Януари 2011г.

 

20101204_ukiss.jpg

 

Това ще е забавно за гледане на Eli ще му е лесно с английския но другите двама кой знае какви ще ги бърборят :lol: Дано някой се захване да прави английски субтитри когато започне за да може и ние да му се радваме на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2010 ‘MBC Gayo Daejun’ ~ 31.12.2010

 

http://www.youtube.com/watch?v=iosX64DP2JI

 

SEOUL TOKYO MUSIC FESTIVAL 2010″

 

http://www.youtube.com/watch?v=Sv_7aO-mD50

 

sf2.jpg

 

 

Умопомрачителни изпълнения на момчетата. Обожавам стила им, а още повече обожавам таланта им ....

Разкошни са. Двамата водещи вокали са страхотни и се справят с изпълнението на живо невероятно добре.

момчетата заслужават повече внимание и повече интерес, защото са уникални <3

 

п.с...Александър е станал такъв красив бонбон, че думи не ми достигат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Ето и тийзърчето за "Real school" с участието на Dongho, Eli и Ki Sub :D нямам търпение да започва вече :lol:
п.п. Dongho много ме радва, когато го обличат като момиче :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

U - Kiss присъстваха на “2010 [V] CHINESE TOP Awards Concert” в Тайван. Освен, че пяха спечелиха и награда за “The Most Potential Overseas Idol Group” :es: Честита наградааааа, напълно заслужена... :yes: Момчетата изпълниха "Shut up", "Man man na ni" и "Binguel binguel"... Невероятни и прекрасни, както винаги :P

 

Ето и самото връчване на наградата + още нещо ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една приятна новина за всички, които имат път към Хонг Конг или си живеят там... Кевин и Илай ще участват в STAR DATE with ‘ U-KISS ’, като в това предаване ще се проведе прослушване за всички желаещи дами, които искат среща с тях. Всичко, което момичетата трябва да направят е да попълнят формуляр и да впечатлят момчетата с песен, танц или някакъв друг талант ;) Илай и Кевин ще са съдии и сами ще си изберат половинката за срещата <_< Искам и аз :lol:

cr:arirang

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им от MTV Daum ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ykK8a1tPVQI&feature=player_embedded#at=20

 

Справиха се много добре :) Александър не ми изглеждаше много добре :( явно още не се е оправил напълно... и Ки Бум ми липсваше, не е същото без него <_<

И накрая ще добавя, че това включване на водещите по време на Man man hani беше неуважително спрямо U - Kiss. Те не заслужават такова отношение... не вярвам на другите групи да са правили така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че седмицата не може да бъде по - гадна... но ето, че може :( Александър и КиБум ще напуснат U-Kiss :( Още не мога, а и не искам да повярвам на тази изключително неприятна новина :( Ето обяснението на КиБум

“Hello this is U-KISS Kibum, or more specifically, an ex-member of U-KISS, Kim Kibum.

 

After two months of delay, I’ve finally plucked up the courage to write this post.

 

First off, the agency and I have made an agreement about my exclusive contract on February 2011.

 

As the agency desired a member replacement, we wrote out a consent document for a contract dissolution, and from that day on, I became a former member of U-KISS.

 

Contrary to what most of you might be thinking, this is unrelated to my Piro Piro business… nor is it about losing interest in U-KISS.

 

I always thought importantly of U-KISS more than anyone, and I’m proud to say that not once did my Piro Piro character business impede my schedules with U-KISS..

 

I always thought of the members as more than family. I’m extremely upset that I have to part with them like this, but it was because of my lacking areas which warranted my former agency to desire a member replacement.

 

I may be leaving on a one-sided decision, however, I was able to learn a lot and meet many people, as well as the U-KISS members.

 

My feelings are very mixed up on the thought that the few lines in this message could hurt a lot of people I love.

 

I will continue my personal activities on broadcast.

 

Thank you to all the people who supported me wherever I was, and I will meet you once again as an entrepreneur,

 

Thank you.”

 

А относно Александър - напуска поради семейни причини. Говори се още, че иска да учи отново

U-Kiss ще се завърнат първоначално 5, като по - късно ще имат нов член или двама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...