Jump to content

U-Kiss


Recommended Posts

Страхотна новина!!! Двамата ми любимци от една от любимите ми групи....просто напускат -__х... много съм тъжна и наистина не знам какво да мисля в момента ...

 

За КиБум си знаех, че историята звучи така. Пиро Пиро и бизнесът с брат му изобщо няма връзка с напускането, а навсякъде само това пишат... Много ми е странна ситуацията, но със сигурност ще загубят много фенове...! Съгласна съм, че при него доста неща трябваше да се изгладят, но пък чак компанията да иска смяна с нов член....абсолютно тъпа история....! Това момче даваше душата си за групата... благодарение на него и фактът, че е брат на Ким Хьонг Джун, много хора започнаха да виждат потенциала на момчетата и в последствие, U Kiss се превърнаха във всеобщо обичани...

 

За Александър пък, това ми дойде като още по-голям гръм, понеже той е любимецът ми от групата. Преди няколко седмици беше писал в туитър, че е адски развълнуван за завръщането на групата...През цялото време пишеше позитивни и типично в негов стил статуси...а сега какво се случва??......

Това обяснение, че било по лични причини изобщо няма да мине....Ще ме разочарова много ако не обясни ситуацията, защото това си е просто едно голямо неуважение към феновете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудех защо Александър преди месец караше феновете да обещаят никога да не го изоставят. И каза, че скоро ще съобщи нещо което може и да не ни хареса.....

Жалко, особено за Александър ми е много тъжно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не мога да повярвам на това, а и не искам :( Не мога да си представя U Kiss без най - големите си шматки :D Александър отдавна си ми беше слабост, но след като гледах "Chef's Kiss" заобичах и КиБум повече :) Толкова сладък беше и един такъв миличък :)

Излезе вече и изявлението на NH Media по този въпрос... В него най общо се казва, че са били много щастливи през времето, когато са работили заедно и много трудно взели това решение и просто чувствали, че трябва да има някаква промяна :( Относно КиБум, прекратяването на договора е било по взаимно съгласие. А за Александър се казва, че са водили много дълъг разговор и накрая решили, че въпреки, че напуска U Kiss ще остане в NH Media, за да довърши ангажиментите си. Споменава се и за предстоящото завръщане на групата с новите членове, които ще ни представят следващата седмица...

А толкова много се радвах, че момчетата щяха да се завръщат с албум, че и в Америка щяха да дебютират... но каквото е станало - станало...

 

Преди малко се натъкнах на една песничка с участието на Xander

http://www.youtube.com/watch?v=XDjWYJtFwVY&feature=player_embedded

 

Кевин и Илай вече са в Хонг Конг за "Star Date", а ето и малко снимки от пресконференцията състояла се преди няколко дена :P

 

3.jpg

5.jpg

1.jpg

64.jpg

56.jpg

42.jpg

Credits: kissmeukiss +news sites

 

И малко гифчета за настроение ;)

 

33_qjadlwlsdl.gif35qjadlwlsdl.gifCuteXander.gif13qjadlwlsdl.gif28qjadlwlsdl.gif4.gif177313042.gifAlexanderDancingGee.gifpigeonalex.gifsfg.gif13_qjadlwlsdl.gifkemaru.gif14126415.gif

XanderNo.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никога не съм ги харесвала, ако не броим ДонгХо, така и не мога да разбера...Какво ми е било на КиБум толкова, че искат да го сменят?

 

Иначе трябваше да се случи някаква промяна. Не точно такава, но момчетата са от три години на сцена и са в общи линии доникъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то това вече е пълна излагация...защо сменят тия двама сладури??? Ааа няма да се разберем така...и сега правят конкурс да сложат некви щматки дето хал хабер си нямат от пеене,а едни от най-добрите певци в групата си обират крушите :huh: тая компания доста псувни ще получи ако наистина напуснат (а то май това събитие не може да се избегне) и самата група ще изгуби фенове,защото повечетo я захаресваха заради КиБум ... *swearing* ... ама ще видим какво ще излезе от всичката тази работа -.-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и интервюто на КиБум и въпреки неприятната ситуация продължава да се шегува

 

Излезе и трейлъра на "My Black Mini Dress", в който филм участва и ДонгХо :P още малко и ще можем да го гледаме ;)

 

И малко снимки от "Star Date" ;) момчетата трябва да си почиват повече <_<:( колкото и грим да им слагат, не могат да заличат умората :( от километри им личи, че са изморени

1.jpg

 

4.jpg

6.jpg

9.jpg

8.jpg

3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според последните слухове, които "обикалят" из интернет пространството, тези две човечета ще са новите членове на групата

528678.jpg

Lee HanGeul

Тегло: 75kg

Височина: 185cm

Умения: Брейк танци, пиано, Таекуон-до

Участвал е в редица предавания, реклами,сериали и филми

 

2lu47c7.jpg

Yeo HoonMin

Роден: 16th August, 1991

Тегло: 65kг

Височина: 180cm

През 2009г. прави своят дебют на сцената

http://www.youtube.com/watch?v=tSi1ZCmmFEo&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бива да си правя заключения от първия път,но ако тези са новите членове....групата вече няма да е толкова красива <_< Това си е мое мнение ама ама ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед момчетата наистина не са кой знае какво, но се надявам да ме изненадат приятно. Но, колкото и талантливи да са и колкото и да се старят никога няма да успеят за заместят Александър и КиБум…

Вчера в Медан, Индонезия U-Kiss имаха мини концерт и фен среща :) който концерт се оказа прощален за Александър :( жалко, че КиБум нямаше възможността да участва(тъй като договора му беше прекратен през януари) и да се сбогува с феновете подобаващо… много сълзи са се пролели… :(

 

 

 

 

252392961.jpg

5quso.jpg

252512141.jpg

252510417.jpg

252571100.jpg

x2_4defa3f.jpg

x2_4dfbd67.jpg

252646558.jpg

 

 

Макар и без двете душички, нямам търпение да видя новите U Kiss, защото вече ми липсват тези идиотчета :) ... Този месец момчетата ще се завърнат с балада ;) май това ще им е първата или се лъжа :huh: не ми се мисли сега за това, че пак ще се ядосам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес официално представиха новите членове, а това са Yeo Hoonmin и AJ от групата PARAN.

 

530638.jpg

 

Kim Jaeseob - А.J.

Роден на 06.04.1991

Висок -180 cm

Тежи - 58 kg

Хоби - Баскетбол

Талант - Рап

Любими музиканти - Eminem, Druken Tiger, MC MONG

Любим цвят - Син

 

 

А с Yeo HooMin вече се запознахме :P

U-KISS+reveals+their+new+member%252C+%25E2%2580%2598Hoon%25E2%2580%2599.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на Су Хьон (на патерици). Да е жив и здрав, много щастлив и обичан :)

080907INKI-ukiss3.jpg

 

Тъй като в Корея вече е 13ти ---> Честит Рожден Ден на Илай :panda-145: и той вече порасна... Желая му цялото щастие на света и да постига всичко с лекота :)

eli207.jpg

 

Най - накрая мълчанието Александър в туитър свърши :)

 

Good morning everyone, this is Alexander. Long time no see. Thank you for waiting patiently during this difficult time.

 

As you all know, my departure from U-KISS has been official, and my contract with NH EMG has been terminated.

I would like to take this opportunity to thank God for all my beloved KISSme fans from all around the world for being my BEST support since my debut in U-KISS.

All of your love & support made me into who I am today, with all my achievements.

 

I know that my departure from U-KISS might be quite sudden and heart-breaking for most of our KISSme fans...

It is also heart-breaking for me to say goodbye to all of you. But I would say, I respect the decision of my company.

I would like to thank Mr. NH Kim (CEO of NH EMG) for giving me the opportunity to work as a member of U-KISS, and to thank all of my fellow NH EMG staffs for their care.

Nevertheless, I would like to thank my U-KISS members. During these 4 years, we played, we worked, we fought, we laughed, we cried... I have learnt so much from you guys...

 

Thank you so much for letting me be a big brother all these years... You guys are like real brothers to me... I'm sorry that I could not continue the journey with you guys...

But I will always be supporting you guys! All the best to your comeback. Hopefully one day we could once again stand together on the same stage... Love you all...

Although I have no idea what my next step will be, I will just humbly follow wherever the Lord leads me to.

Meanwhile, I would like to take a rest, do something meaningful, and upgrade myself.

 

Lastly, it was my honor to work for my beloved KISSme from all around the world.

I won't say this is a goodbye. Hope to see you all again very soon as a new Xander.

Thank you so so so much & I love y'all always...♥

 

 

 

Момчетата ще участват в Korean Wave Live House Seichi's Opening Commemoration Concert на 30 март ;)

koreanwaveseichi.gif

 

Ииии най - накрая имаме дата за завръщането - 17 март :es: И малко снимки от концепцията на предстоящия им албум, Толкова са ми цветни и хубави :P

 

gm5yh.jpg

 

l34zg.jpg

iocp.jpg

DSCN2461.jpg

DSCN2476.jpg

iqduw.jpg

cr:coffeestudio + ROCKETBOXX.NET + Kissme4Ukiss

 

 

И за финал да се порадваме на гласа на Хун :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюрпрайз… вече по официална и потвърдена информация групата ще се завърнат на 30.03 с „Bran New Kiss” и на 31.03 ще ги гледаме на Mnet M!Countdown. :es:

Ето го и траклиста:

1.It's Time (Intro)

2. 0303 (Title Track)

3. 내게 아픈 말은... (The Words That Hurt Me...)

4. Everyday

5. I Don't Understand

6. Miracle

535390.jpg

 

Александър ще се включи в най - новият проект на 3rd Wave Music… в предстоящия албум той ще участва с римейк на песента “Looking for the Day” (от “I Will Be There”) и освен това ще запише и още 2 нови песни. :es:

Преди няколко дена КиБум и Александър бяха на разходка до Бусан :P

 

3.jpg

261379174.jpg

 

 

Батко Хьонг Джун говори за КиБум :P

 

Q: Your character business is flourishing.

 

It’s truly beyond my expectation. Thanks to my brother Kibum that’s why it’s flourishing. Kibum even did the packaging of products himself, and also stuffed the cottonwool into the toys. The character cushions that were supplied to us and meant to be sold over 1 year has been sold out in only 2~3 months. Response in Japan and China is good too. Not long ago we also recruited 2 employees who are good in foreign language. We’ll start on aggressive overseas sales too. After the character ‘Piro Piro’ that was already released first, will be followed by another character ‘Siro Siro’. Our company is filled with the Festival Atmosphere. Haha.

 

Q: How do you distribute the profits raked in from your business?

 

I give it all to my brother. Because he’s the one working more aggressively his guts out for this.

 

Q: Your brother Kibum withdrew from U-Kiss. How will his future broadcast activities turn out like?

 

He’s looking for an agency that will blend in well with him. Should there be any good agency for him, he’ll start his broadcast activities thereafter. It’ll be good if Kibum could succeed at first go, but I hope for him to become a singer who develops better and better over each stage by each step consistently.

 

Credits: kissmeukiss + IS Plus + Ode @ SS501ode.blogspot.com (english translation) + @fykimfuckingkibum + @fuckyeahukiss + rocketboxx.net

 

 

 

 

КиБум в сутрешното предаване "Brunch"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за ''Bran New Kiss'' ~ повече от достъпни на един клик разстояние rolleyes.gif

2914.jpg

 

U-Kiss - Bran New Kiss Mini album

Tracklist

01 It's Time (Intro)

02 0330

03 내게 아픈 말은...

04 Every Day

05 I Don't Understand

06 Miracle

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си бърза kasanova :) много благодаря за което :kiss2:

 

Останах много ама много приятно изненадана от албума :es: от около час ми е на replay и си :panda-145: из цялата стая... Заслужаваше си чакането, сега остава само клипчето да излезе и ще съм много хепи :P Толкова са ми хубави песните, че не мога да разбера коя ми харесва най - много... толкова са ми различни и хубави, :wub:

 

groupsoohyun01.png

 

aj01.png

dongho01.png

kiseop01.png

eli01q.png

hoon01.png

kevin01.png

 

 

Не мога да не споделя и тези снимки :)

 

elid.jpg

kiseope.jpg

soohyun.jpg

dongho.jpg

hoon.jpg

kevinv.jpg

 

 

И едно интервю за Arirang TV

http://www.youtube.com/watch?v=4amvrDm5zVU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kasanova, Bambi :kiss2: много ме зарадвахте с песнички, снимки, че и с интервю :es:

Страшно много ми харесва, това което чувам :), браво на момчетата :yes:.

От известно време насам си въртя една и съща песен и само потривам двете ръчички и за клипче и тогава удоволствието ми ще е пълно :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...