Jump to content

Wonder Girls


Recommended Posts

Wonder-Girls-Wonder-World-227x300.jpg

Wonder Girls - Wonder world

 

Песента е типично JYP-ска, след няколко слушания си зарибен, но без да ти става досадно. Вокално песента е страхотна според мен. Ако лайва го направят както трябва ще е супер. Имам малки притеснения за Сохи, която има доста части този път и стискам палци да се справи на живите изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам малки притеснения за Сохи, която има доста части този път и стискам палци да се справи на живите изпълнения. [/center]

И аз леко се изненадах колко много са дали да пее на Сохи-то и как добре се справя, е... на лайв незнам как ще е, но ми се струва, че пее по-добре от преди, поне по това, което чувам :D. Ще се повторя, но защо не промотират албума и с "Nu Shoes"?... така ще се даде шанс на Сохи-то да се изяви повече :), че я чувам доста в тази песен. Пускам я пак, че е много добра за мене :D:

А следващата седмица ще ги видим и на SBS "The Music Trend" ("Inkigayo"):

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music Bank

 

 

 

Music Core

http://www.youtube.com/watch?v=LDoH33eByNc

http://www.youtube.com/watch?v=LDoH33eByNc

 

Young street radio

 

Wonder Girls - be my baby

Yeeun Sunye (2ye) - Dugo Dugo

 

Моите адмирации към Сохи, наистина много се е постарала и звучи добре на живо,а още по-добре и на радио когато не танцуват.

А песента вече ме зариби тотално Please be my baby~~~ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайвовете им задобряват, факт (поне днешният на Music Core, бе добре), което ми харесва. Дали да очаквам апогей, или поне едно Wonder Bang live-че? :P

А, и гласовете им някак по-добре звучат, и на живо, този комбек. Албумът не е никак лош, също да кажа.

На мен ми допадат Dear boy и Me, in, а, Юбин направо ме изкефи, как пее в този албум. Няма начин да не забележа само типичното й рапиране. Лим, също показва развитие.

GNO ми допада, също, и на стейдж. Някак припева ми напомня леко на Tonight на Бенгите, вероятно и заради това я слушам по-често :) .

За "Be my baby", съм фифти-фифти. Самата песен ми звучи предколедно. А, момичетата с този танц, са като ретро снежанки.... :).

Бих се радвала клипа да беше наситен с настроение, да имаше поне един младеж, топло мляко, дребни сладки, много усмивки и горещи прегръдки под одеалце....но..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха "comeback" и на SBS "The Music Trend" ("Inkigayo"). Ето и изпълненията им + интервюто с MC Kwon :D:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелиха днес на M.net "M! Countdown", честито! Песента им "Be My Baby" е на първо място в дигиталните чартове за тази седмица и албума им не е по-назад - Billboard, Instiz iChart , Gaon Chart National Digital Singles Ranking, Gaon Chart National Physical Albums Ranking.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и изпълнението им на KBS "Music Bank" от днес :):

И "зад сцената" с Wonder Girls и SNSD :):

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав комбек, макар че не ми харесва Be My Baby oсобено, защото ми е като коледна песен на Марая Кери от началото на 90-те. Другия сингъл, с който се представят, ГНО много ми хареса от 2 слушания - прекрасно са им позиционирани гласовете в песента - като диалози, а не както обикновено да си чакат реда и после рап част. Още не съм слушала албума, но засега съм доволна. Вярвам, че няма да се разочарован. Определено комбекът им е доста по-силен от този на СНСД като музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им от днес на SBS "The Music Trend" ("Inkigayo") и от вчера на MBC "Music Core":

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wonder Girls за Vogue

 

 

20111121wondergirlsvogu.jpg

20111121wondergirlsvogu.jpg

20111121wondergirlsvogu.jpg

20111121wondergirlsvogu.jpg

20111121wondergirlsvogu.jpg

 

 

 

Yubin за Singles

003daeb364761ac0b4351fd.jpg

 

 

2b1e1230900a0a95bf9e546.jpg

2ba6b16aa684747d07678bb.jpg

9714e7e3b6d27e51e52a985.jpg

 

 

 

След като миналата седмица си строшиха трофея по време на енкора (за съжаление не го дадоха поТВ :lol: ) от M!Countdown са им пратили новия трофей....

20111121yubin.jpg

 

Очевидно Sunye е признала в ‘Strong Heart’, че си има приятел, който не е известен....Wonder Girls’ Sunye confesses she’s in a relationship

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявили са състезание за танц на BMB, ако някой иска да се включи :D. Ето го официалното видео. Като гледам коментарите, Jo Kwon вече е победител :lol::

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа трепач е!!

С пухенкото обаче ме довърши :lol: :lol: Заради цвета на косата ти даже биеш на Lim в клипа. :D Освен да го харесаме и коментираме друго не трябва ли да направим. Как въобще ще изберат победителя??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа трепач е!!

С пухенкото обаче ме довърши :lol: :lol: Заради цвета на косата ти даже биеш на Lim в клипа. :D Освен да го харесаме и коментираме друго не трябва ли да направим. Как въобще ще изберат победителя??

 

Ами може и да разпространявате, че поне да се опитаме да има 1000 гледания....Нали знаете, че повече се обръща внимание на клипове с повече гледания и лайкове също :)

За победителя - ох и аз не знам...Знам, че на 5-ти ще го изберат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wonder Girls са посланици на корейската храна в света и днес пуснаха тази весела песен и клип:

 

 

Също така спечелиха и днешното Inkigayo

 

http://www.youtube.com/watch?v=NWra_vnQXYs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...