Jump to content

Wonder Girls


Recommended Posts

Благодарности на Little_angel за снимчиците и затова, че ми напомни да обновя страницата :)

Няма нужда да ми благодариш слънце. :kiss2:

 

Юбин вече е без екстеншъни, а за Йени и аз съм съгласна, че русото я прави по-стара.

20110408_yennyyubinlim2.jpg

 

20110408_yennyyubin.jpg

20110408_yennyyubin2.jpg

 

 

И за да не е само снимки поста едно предаване

[ENG SUB] [FULL] 100531 MBC Come To Play with Wonder Girls & Super Junior

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иии..вече и в американското издание на тийнейджърския Вог :P

wonder-girls-teen-vogue.jpg

накратко в статията се казва ,че уондърките са наели краля на писане на песни Клод Бели (работил за Бритни и Кристина Агилера ), за да им помогне да перфекционицират стила си за щатския дебют това лято. Квинтетът в момента се радва на анонимността предоставена от това да записваш в Ню Йорк , далеч от тълпите папараци заобикалящи ги в Сеул .

- " Можем да бъдем много повече себе си тук .- отбелязва Йени

Въпреки това с приближаващата американска слава , този статут няма да продължи задълго.

Ии горе в ляво пише с дрехи на кои дизайнери са облечени и колко струват =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм..абе не знам. Сладки са , ама за да пробият и да си задържат , а да не бъдат поредните еднодневки с 1 хит им трябва още нещо .Може би тва е работа вече на продуцента де..малко промяна в звученето , дуети с разни по-известни имена..както лансират 2NE1 s Will.I.am..нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета са спечелили награда в Китай! :lol:

Изпълнили са 2 Different Tears и Nobody.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XPmqSJtXtws&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=sOGHCmSvuUc

Кофти качество! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата са участвали в ‘2011 Special Olympics World Summer Games’ в Гърция! Там са изпълнили “Nobody“, “Tell Me“ и“Arirang“.

Блазе им на гърците! :lol:

 

9fbe78f75acdd803.jpg

de17cbeb83a75786.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wonder Girls at Billboard.com's studio for Mashup Mondays

20110801nothingonyouwon.jpg

 

20110801nothingonyouwon.jpg

20110801nothingonyouwon.jpg

20110801nothingonyouwon.jpg

20110801nothingonyouwon.jpg

20110801nothingonyouwon.jpg

20110801nothingonyouwon.jpg

20110801nothingonyouwon.jpg

 

 

 

 

 

 

Miss A’s Min and Wonder Girls’ Ye Eun show their close friendship through a series of selcas

20110731yeeunmin00.jpg

 

 

On July 31st, Ye Eun wrote on her Twitter, “We’re practicing at the moment~ keke”, and attached two pictures of the duo.

 

20110731yeeunmin01.jpg

 

 

О, да, определено са задобрили по английски език. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефчето явно се е сетил, че трябва да се върнат малко и към родината и явно подготвя почвата.

:D

 

Месец септември идва с две фотосесии едната за Cosmopolitan и друга за W - в която участват само Yubin и Sunye

 

20110819_cosmopolitan_wondergirls_1.jpg

 

20110819_cosmopolitan_yubin.jpg

20110819_cosmopolitan_sohee_yeeun.jpg

20110819_cosmopolitan_sohee.jpg

 

 

 

20110819_w_yubin_3.jpg

20110819_w_yubin_2.jpg

20110819_w_yubin_1.jpg

20110819_w_sunye_3.jpg

20110819_w_sunye_2.jpg

20110819_w_sunye_1.jpg

 

 

Да се надяваме че корейския албум не е далече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, могат да поработят още над английския си (изключае Лим, която очевидно е нейтив или е учила бая английски), но се разбира донякъде какво пеят, а и си личи, че бая зор си дават да докарват произношение. Чакам да видя каква тава ще пуснат. Дано да пуснат повече песни, че така по песен на година не е работа :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално потвърждение от JYP за завръщането на момичетата.

 

“The Wonder Girls will finish filming in October 2011 and will start their US promotions in December 2011. During the month of November, the Wonder Girls are planning to release their Korean album and participate in various activities in Korea. Therefore, we hope our Korean fans will also be excited for the Wonder Girls’ future endeavors.”

 

Октомври ще снимат сериено предаване за телевизията на Ник Канън (мъжа на Марая Кери ако не се сещате кой е :lol: ). И от декември ще започнат промоциите им в САЩ. За предаването ще запишат нещо като ОСТ и този албум ще е и дебютът им там.

 

А в празният месец ноември ще огреят най-после и родната публика. С този график дано не изнемогнат, но се радвам че ще направят най-накрая завръщане, че корейците ги забравиха... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се чудите какво са правили юли месец момичетата в Гърция, сега вече може да разберете:

 

 

Yenni за High Cut

20110915_yeeun_highcut11.jpg

 

20110915_yeeun_highcut.jpg

20110915_yeeun_highcut21.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро женското царство ще е пълно със завръщането на Wonder Girls

:D

 

20111028_wondergirls_yenny.jpg

 

20111028_wondergirls_lim.jpg

20111028_wondergirls_yubin.jpg

20111028_wondergirls_sohee.jpg

20111028_wondergirls_sunye.jpg

 

 

Всички тази година явно залагат на силните и секси концепции. Въпреки че Wonder Girls никога не са били супер сладникави май :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тяхната група не ги харесвам всички, но при повечето групи съм така, не ставам за фен :lol:. Харесвам само Сън, но пък това е достатъчно :D, както при SNSD само Тейон ми харесва. Има и още някои, като Юбин, дето са на кантар, но не мога да кажа, че чак толкова много ми допадат, което се отнася и за още 3-4 от SNSD :D. Ще ги видим май следващата седмица на KBS "Music Bank":

И на MBC "Music Core" ще ги видим следващата седмица:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии първия сингъл е много зарибяващата песничкааа^^^ :P ( само на мен ли ми звучи малко като коледна песен ? xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Греда !

Гледам аз тийзъра и си викам: "Брех ! Това ще е ала Pussicat dolls ... интересно !"

Излиза клипа и ...ама това е като версия на песента на Бионсе - Single Ladies само, че х5 :lol:

Веднъж да си помисля, че JYP ще ме изненада и бам.

Песента е почти симпатична, надявам се когато я чуя към 5-тия път да ми се хареса :)

Вокалите май са ми най -приятните от всички женски групи, които слушам покрай завръщанията им.

Дано и на лайфовете да звучат така чисто.

 

Този месец е верно женско царство ! Сега и Т-ара, като се завърнат и ще е голяма "битка"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в американски клубен стил са го издокарали албума :D, но пък на мен ми харесаха някои песни :D. Ето ги всички 12 песни, подредил съм ги по това, доколко ги харесах след 1 слушане. Първите 5-6 ми харесват общо взето :). Останалите не ме "кефят" засега, но пък и 6 песни са достатъчни :lol:, а първата за мен е една класа над останалите 5 песни, които ми харесаха :)... жалко, че е под последния номер 12 в албума им :unsure:. Забележете колко много текст са дали на Сохи-то да пее :D. Общо взето, много силен албум според мен, доста силни песни има, не са само 1-2... трудно ще им е да изберат песен, която ще им е водеща, въпреки че май са решили с "Be My Baby " и "Me, in" да промотират албума.

Nu Shoes

Be My Baby

Me, in

Sweet Dreams

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...