Jump to content

Wonder Girls


Recommended Posts

Прекъсвам само за конкертния случай отсъствието си от този форум за да изразя разочарованието си, а то е наистина голямо разочарование.....
Wonder girls са една от най любимите ми групи като дори съжалявам повече за този дисбандмент повече от този на 4minute. Звученето и като цяло стила на песните им са най близо до това, което най много ми харесва в жанра като 2 different tears примерно и особено когато се завърнаха с онова реге парче сега (има още толкова още други добри песни) и се зарадвах, че може би ще се възродят след дългите лутаници покрай раздялата със Sohee за да видя сега това...
Някои хора биха размахали пръст към JYP и може и да са прави тъй като те така и не създадоха необходимите условия за тази група, а при подписването на тези договори точно Юбин и Сунми да откажат си е доста показателно. Сунми особено, която и ми е любимката в тази група определено не беше промотирана така както трябва и както самата тя заслужава. А единственият й соло албум по мое мнение си е особено добър най вече заглавната песен.

Сега акцента е върху TWICE, но с цялото уважение към труда на тези момичета, които имат съвсем не лоши песни, но все пак са много далече от WG.
Все пак JYP и самите те направиха този дисбандмент по доста коректен начин щото както се видя при 2ne1 може и да е по зле..тук поне нямаше скандали и разправии и пак с прощален сингъл, който едва ли ще стопли особено някой на фона на тази огромна празнота задаваща се след 10 години история...


Пожелавам на момичетата успешни кариери и съм им изключително благодарен за творчеството им досега, което е неизменна и неделима част от личната ми музикална колекция(което си е доста престижно място :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко. Особено много ми допадна стилът им в последните им песни, и се надявах още някоя и друга година, да ни радват с готини песни, но уви. Все пак се радвам, че ще пуснат песен за годишнината. Надявам се на активни соло кариери от Sunmi и Yeeun, ще ги следя и ще се надявам.

В последно време, много загуби откъм женски групи, само Blackpink и донякъде Red velvet вдъхват надежда от новите. От старите си харесвам много AOA, но и при тях май е зле положението вече :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ми прилича на.. Което не е лошо нещо. Дано да не е балада, че ще тъжа  :cry:

 

maxresdefault.jpg

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпото от всичко е, че JYP беше обещал, че ще ги остави и като преминаха на инструменти. С това ще правят повече авторска музика, ще имат свой собствен музикален стил. Не ми се разтягат локуми, но това е много нечестно спрямо нас, има си Twice, вярно, но какво толкова му пречи да запази и Wonder Girls. Не обвинявам единствено компанията, предполагам има и други неща, за които не знаем.

 

Тук можете да изслушате и песента - цък Изглежда няма и МВ да получим, JYP..

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпото от всичко е, че JYP беше обещал, че ще ги остави и като преминаха на инструменти. С това ще правят повече авторска музика, ще имат свой собствен музикален стил. Не ми се разтягат локуми, но това е много нечестно спрямо нас, има си Twice, вярно, но какво толкова му пречи да запази и Wonder Girls. Не обвинявам единствено компанията, предполагам има и други неща, за които не знаем.

 

Тук можете да изслушате и песента - цък Изглежда няма и МВ да получим, JYP..

Те може самите членове на групата да са искали да напуснат. Иначе самата група с последната си песен "Why So Lonely" много ме кефеше. Това с авторската музика е малко съмнително, като погледнеш колко много хора участват в направата на песните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yeeun ще се появи в нова шоу програма "Cross Country", обединяваща пътешествие и музика. Заедно с Bohyung от Spica, Suran и актрисата Kang Ha Na, веч са заснели пътешествие в Калифорния и срещи с артисти там. 

Излъчването започва на 25-ти фвруари.

 

 

Wonder-Girls-Yeeun-SPICA-Bohyung-Suran-K

 

Cross-Country.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови тракове от YeEun, взе най-правилното решение, като подписа с Amoeba Culture. Невероятно емоционални песни, които напълно подхождат на гласа й.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И солото на HATFELT(Yeeun). Още една невероятна песен, повече хора трябва да обърнат внимание и на нейното творчество, освен това на Sunmi.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yubin ще има завръщане в края на октомври. 

Дори е работила върху специална колаборация с Yoon Mi Rae.

Yubin-2.jpg

 

Тя пусна първия си самостоятелен дебютен сингъл „City Woman” и заглавна песен „Lady” през юни 2018 г., а след това се завърна с втория си сингъл „#TUSM” и заглавната песен „Thank U Soooo Much” през ноември 2018 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...