Jump to content

Recommended Posts

Е то за тея неща възрастта не е толкова от значение, аз и да съм ти набор пак щях да го дропя особено ако преди това съм гледал наистина добри анимета с вампири като Vampire knight, Dance in vampire bund и айде може и Blood+ въпреки, че то не ме очарова особено.

Btw ако ти се гледат добри шоуджо романси с пак такъв ривърс харем може да пробваш Hanasakeru Seishounen, което си е едно от най стойностните поне според мен или Fushigi Yuugi, то е старичко, все пак говорим за далечната 1995, но за сметка на това златно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще почваш Hanasakeru Seishounen, имаме превод на първа, ама нататък замразихме да появата на желаещ да превежда, та мога поне нея да ти предложа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не ме грабна особено това аниме. Главната беше една такава безхарактерна и се оставяше да я тъпчат. То вярно, че са вампири ама все пак. Обаче на вампира с мечето са му докарали страшния поглед направо настръхвах като го покажеха на екрана. :896767: Добре че бяха последните няколко епизода, че да се пораздвижи малко действието и да спрат да тъпчат на едно място.

Доколкото разбрах май ще има втори сезон на анимето тази година. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм доста по голяма от теб ... но ми хареса .... всичко е въпрос на настройка според мен .

. Но корейците няма да направят лошо ако заформят едно сериалче по това аниме .... а аз да питам нещо докато съм на тази вълна ... как се казва анимето с F4 ( не знам защо останах с впечатлението че има ) .... искам да го гледам ... мангата ми хареса ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро решение :)  . Заглавието е като на мангата -Hana yori Dango : info . Има и филм, но е по скоро мюзикъл (напомня американската версия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... корейците няма да направят лошо ако заформят едно сериалче по това аниме ....

М-м... И ако изберат някоя хубава корейка за главната роля, може да се прежаля да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...