Jump to content

Epik High


Zenith

Recommended Posts

Full Album Playlist

 

 

Албумът става! Малко манджа с грозде е, стилово са се "разперили", но не е никак зле, като знам моя милост колко техни песни отначало харесва

и разбира. Само Tomorrow и част от соло албума на Табло мина от раз..но това друга тема.

За клиповете и заглавните, Don’t Hate Me е супер яката и забавна песновка. Нужна, за тях тримата да продължат напред, и за свой вътрешен комфорт.

Клипът е правен от "YG E", вижда се от километри, и ми харесва, повече от ясно...и Митра е голяма шматка!

Но, ако повечето муз.звезди и айдоли искат да си го "позволят" това с клиповете, тези момчета скачат бая в дълбокото, защото сега ще ги нажилат яката,

осите са ги пуснали от кошерите.... :lol: Моля ви, НЕ ГИ МРАЗЕТЕ! :P

Up, не е моята песен, няма да съм груба, ма защо мъчат Боми, много са грозни тези насилени високи? :o Дори на лайв, трудно си я представям тази песен...

цъ цъ, ай дано чудо се случи и ме изненадат.

Да се върна на албума, имам си любима - The Bad Guy е просто моят jam!!!! Искам клип! Както си казах на Руменчето, Kill This Love и New Beautiful, също ми харесват!

Връткам пак тази с Gaeko...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумчето е добро, може би... ако изключим двете главни песни, а може би няма нужда да ги изключваме? :) :) :) На мен честно казано и те ми харесват :) Иначе албумът щеше да е много еднотипен... лично мнение :) Доволен съм ;) Ще си го кача на флашката за колата, определено ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм и аз. :) Идваше ми да псувам, като видях тези два клипа, но сега всичко е наред. От всичко по-малко си има в албума, така че всеки да е доволен.

Wrong е моето парче...съвършено. И да се моля... клип едва ли ще получа, но това ще се слуша най-често при мен. Разбира се и It’s cold, което продължава да си е актуално. ;)

The Bad Guy е другото парче , което ми направи впечатление. И то си заслужава слушането.

Don’t hate me е запомнящо се ( :lol: малко британски нотки чувам) и хваща ухото. Този клип обаче не е за тази песен, дърпа я надолу...поне според мен <_< . С което не твърдя, че клипа е лош...

Kill This Love и New Beautiful са ми странни парчета. Явно не са мой тип, защото ми звучат далечно и празно.

Парчето с Gaeko така и не разбрах как се зове, но и то от първо слушане не ми направи впечатление...макар че точно такива искам да чувам повечко от тях.

За Up не ми се пише. Както казах, едва ли ще го слушам.

 

Като цяло чакането си е заслужвало. Хубав и приятен албум. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето с Gaeko така и не разбрах как се зове, но и то от първо слушане не ми направи впечатление...макар че точно такива искам да чувам повечко от тях.

 

 

"Regrettable" или "You Don't Deserve Her", заради текста, са я превели. И му трябва повече слушане на парчето, да хване, според мен, но на мен вече ми харесва,

определено.

Но, The Bad Guy е уникално парче! Текстът, като повечето, цепи мрака! От YG трябва да ги пуска с превод песните на своите малки " генийчета текстописци"

Стилът на звучене е малко ретро, малко диско дори, но много Epik, и това, че са в YG сякаш им е помогнало да пробват нещо ново, без да бягат от корените си.

 

Радвам се за мъжките коментари! :)

Албумът колкото повече го слушам, толкова повече ми допада. Целият!

 

Да си кажа честно сега какво искам: GD+TOP+CL+TABLO+MITHRA+TEDDY на една сцена! Вече могат...да си го позволят. Ако искат и няколко други странични да посоча?

Аз ще съм на първия ред... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък Ъп ми харесва в пъти повече от Дон'т хейт ми. И гласът на Боми ме радва. Песента е разчупена и забавна, клипът е много як, макар че факт е, че бая Биг Бенг навява от клиповете. За албума не знам, още не съм го слушала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък Ъп ми харесва в пъти повече от Дон'т хейт ми. И гласът на Боми ме радва. Песента е разчупена и забавна, клипът е много як...

 

Най-накрая един на моето мнение! Юхуууу, доволен съм, не само аз мисля така значи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая един на моето мнение! Юхуууу, доволен съм, не само аз мисля така значи ;)

 

И аз се включвам с мнението че Up е по-добра от Don't hate me. Поне на мен повече ми хареса, другата която ми харесва много от албума е тази с Gaeko, но разбира се It’s cold си остана най-добрата май.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я се кефете..наред. Момчетата имат супер харизма на сцената, и извън нея.

tumblr_mc9xxxQSC71qaree9o1_500.gif

 

Първо завръщане - SBS Inkigayo (21.10. 2012)

UP, може и да ми харесва малко вече..знам ли, стейджа беше откачен, барабар с танцьорите. :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aлбумчето е приятно за слушане..Още не съм си харесала тотално песен, защото всеки ден си харесвам нещо друго.. Клиповете мм също биват...Определено Don’t Hate Me ми харесва повече от UP ...Жалко, че ще ги виждаме веднъж в седмицата..:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Днес, явно, фен акаунтите са ми страст, поствам за Епиците, един. :lol:

 

За желаещите, ето лайвчета от клуб Харлем! Благодарение на Naver.

Epik High - 99 Club Live in Club Harlem!

Почвам с моите песни, и после по ред другите :P. "Haters can't breath!", но тези момчета как "дишат" след толкова песни на живо.....чудни! Този албум е фантастик!

 

Старите времена не са забравени и LOVE LOVE LOVE!!!

За всички техните фенове, и лично една от най-любимите ми техни песни -

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата дебютираха на сцената на M! Countdown...Неочаквано просто аххх значи може би ще ги гледаме по често уе уе уе ...Нали знаете за проблемите между YG и телевизиите :д

 

36620_540757609272322_1442218191_n.jpg

 

 

Слагам от този канал Don't hate me..

А от тук можете да чуете UP

http://www.youtube.com/watch?v=jZNjw30Ad-c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам да се фокусирам(е) на музиката, не на „проблемите на YG с телевизиите”.

Не се кефя на „общи” изказвания и за статистиката MNET не е просто „телевизия” а цяла медийна институция. И, пак от статистиката, особено фенската, всяка от големите 3 компании (SM, JYP или YG) през различен период от време е имала пререкания с CJ Group, (Mnet Media е една от многото дъщерни), поради пристрастия, натиск, ползи, интереси. Като навсякъде в жестоките игри на шоу бизнеса. Преди 2г., ако не се лъжа, SM E имаше доста грижи с Mnet и не позволяваше на артистите си да се „появяват“ там също, но пък споменатата компания се обича открай време с KBS, както примерно са топлите отношения на YG E с SBS. И не толкова топли на последната с KBS, което не пречи на Psy да си печели наред Music Bank, както също знаем. Какво остава накрая - сага с много продължения да има....

 

Мисля, че Mnet последно време лавират и поддържат нормални отношения с големите 3. Доказват го, дори скорошните номинации за MAMA 2012 :lol: (Сега се сещам и за онова предаване на Дани от LA, което се излъчва именно от Mnet.) Дано са успели да навият и истинските заслужили имена от кей поп сцената да присъстват. Да се върна към основното, като цяло изпълнителите на YG когато могат се „явяват“ на сцената на M! Countdown :D .

И Epik High, вчера, бяха отново страхотни. Всяко лайв, правят незабравимо. Много малко изпълнители, извън фемилито, правят щури и весели сцените, така, че всеки постарал се за моят кеф, за музика на живо и истинско щоу, заслужава аплодисментите ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките на момчетата от списание W не са слагани, нали?

 

 

tumblr_mcpga3ejZ01qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcpg9kt0Dp1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcpg8p4OHA1qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Tablo и Kang Hye Jung са участвали в последният епизод на Healing Camp и са показали кадри с дъщеря си Haru. а след това таткото пусна и снимка на щерка си в туитър. Леле искам да и нащипя бузките :lol:

 

20121105_tablo_haru-600x600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И участието на Epik High на Nongshim Love Sharing Concert!

Нивото на лайв-овете на тези момчета е винаги високо. И преди и сега! Но сега за "лудницата" на тази песен и танцьорите на YG много допринасят! :es:

tumblr_mdbdm6OXmF1qzjb8ko2_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбиващите Епици, с не по-малко разбиващите бек денсъри. Съвсем нескромно заявявам, че и откъм танцьори YG Family, са целнали The Best-а! :P

Мисля, че всеки к поп фен обича изпълненията на живо, веселите стейджове и добрата хореография.

EPIK HIGH - DON’T HATE ME (SBS INKIGAYO 11.18.2012)

 

От Mnet на M!Countdown, онзи ден.

 

От MUST (MNET) -

,
,

 

Epik High бяха и на гости на YHY и неговият "Sketchbook". The medley-то, което спретнаха беше повече от фантастично! Освен началото с Airbag.

 

 

 

Ди-джейчето има ден ден днес, и тъй като е около моят, няма как да го забравя. :lol: Happytukutzday! Скоро и татко щял да става, така, че пълна и щастлива картинка

му желая!

Като казах картинка, ето Табло и жена му как подпомагат инициативата на Cosmopolitan за осиновяване на бебче. За поредна година списанието прави уникална сесия

със звезди и звездни двойки. Браво!

tumblr_mdq2qghrEp1rqdda7o1_500.png

 

75323909.jpg

 

 

Последно, момчетата ще участват и на STAY G концерта, организиран от G-Market, на 12.12.

tumblr_mdii2qjBRG1rqdda7o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gangnam Clique (Epik High,Dynamic Duo & Simon D) на SBS Gayo Daejun 2012!

tumblr_mfst0vTSxi1qb95tto1_500.jpg

В тази клиника отивам и аз, само ръце и глава и без това най-много движа тия дни... :lol:

Миксираха всички с Dang Dang Dang, Friday Night и Fly.

 

P.s. YG E бетонираха мнението на всички, че техните артисти носят извънземен SWAG!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата статуетка в богатата колекция е на лице. Епик Хай с Best Hip Hop Star Award от 27-те Golden Disk Awards.

Голямо честито!

tumblr_mgq7nrTEeZ1rt3uu5o1_500.jpg

Червен килим, изпълнение, награда, закачки и усмивки..всичко в епичен формат от тримата сладури!

 

 

tumblr_mgq4zqeyDM1qzjb8ko1_500.jpg

tumblr_mgswyvVCBz1qzjb8ko1_500.jpg

 

 

 

Live от сцената, обещавам с хубавото качество и паметната награда(особено с медала на Сай за песен на годината накрая :lol: )

Ето изпълнението, едитвам, ЕПИЧНИ СА..тримата! :lol:

EPIK HIGH - Get Out The Way + Fly + UP + FAN @ The 27th Golden Disk Awards

http://www.youtube.com/watch?v=EoLZtZ5pEH4

 

 

Няма как да не си припомним един незабравим стейдж от същите награди, през 2007г..

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са епични, те са тройка супер експлозиви на сцената и могат да си позволят да миксират всяка своя песен. Кеф, бяха за гледане и слушане, и вчера.

tumblr_mhi46sQ0I21qzjb8ko2_500.jpg

Първо като почнали рекламите, веднага се зашумяло из присъстващите (и се каза и на не присъстващите :896767:) , че следващото изпълнение и шарене на сцената ще е специално, защото ще се качат Epik High. Ей ви ги, ако сте пропуснали да ги видите. Секундите са ценни, забавлението пълно. Enjoy!

22nd High1 Seoul Music Awards(31012013)! Изпълниха в ред: Emologue (Intro), Love Love Love, Fly, Up, Don’t Hate Me, Fan. Zilo от B.A.P видимо се забавляваше.

 

А дойдоха с чадър и минаха по червеното килимче! :lol:

tumblr_mhi40hY5KZ1qzjb8ko2_r1_500.jpg

 

Съвсем да забравя, но момчетата и наградка отнесоха. Един от 12-те Bonsang-а (Main Prize) отиде при тях!

tumblr_mhhuthwRbx1s154cso1_500.jpg

Честито! Ей, това YG E разцепи с награди - 7 на брой от най-значимите!

 

2NE1: Bonsang Award

BIGBANG: Bonsang Award

G-DRAGON: Best Album Award

PSY : Song Of The Year (Daesang), Bonsang Award

Lee Ha Yi: Best New Artist (Rookie of The Year)

Epik High: Bonsang Award

tumblr_mhioowXsuB1r8ul7no1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...