Jump to content

Epik High


Zenith

Recommended Posts

Хайде на топлия клип...

 

Концепцията, мога и да я свана..някога...ако някое умно чадо от YG ми я обясни.

Добре, мислех си, че след „разрушителите” Биг Бенг (поне, след Love Song видеото с пустинята, олицетворението на света и горящите останки..и т.н.), Табло, с помощ от Теянг, с парички от YG, ще са тези които ще „спасят” света :) . А, то, какво стана? Шегата настрана, не свършиха ли пустините? :lol:

Много семпло клипче, да не кажа просто...навярно криещо замисъл, обаче. Най-малко празнотата на пустинята, неспиращите двама главни герои да се движат, две супер яки коли и един хиликоптер..на фона на убийственият текст, значат нещо. Защо ли ми е идея, като всичко това ми стига?

Но, твърдо против рециклирането на старата основа и градене върху нея. И стига с тази необятна пустиня, YG...jebal.... keumanhe!!!

Каквото и да говоря за клипа, песента е супер въздействаща. Мога да я слушам с часове, а вокалите на Те и рапа на Табло са красота и хармония.

Въобще, целият соло албум е едно от най-добрите неща, които чух тази година. Браво!

Отивам да си пусна по-веселката Thank you for Breathing! И да си чакам всички други изненади от творящите деца на Фемилито, за този месец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм фен на клипове с такива сюжети (някъде на равно и опустяло :lol: ),но и аз като Блеки не можах да схвана какво искаше да ми каже клипа..особено с тези коли и хеликоптера,който кръжаха около Те и Табло :lol:

Тъй като повечето го свързваме с Love song ..хубаво щеше продължението да е тук-там с някой оазис,кактус или някоя пустинна лисица :lol:

Важното е,че МВ-то хваща окото...Те Янг няма да го коментирам (знае се,че само хубави неща ще кажа ;Д)..

сега фокусът ми пада към Табло - страхотен във всяко отношение!

Ето тази бавна песничка много ми хареса~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам и аз да се изкажа тука :D От много време се каня да се разпиша и тук, но все се получава така ,че се отнасям на друга посока. Та, първият ми "сблъсък" с Epic High е парчето "Map the Soul", което до днес си слушам с най-голям кеф. Не че другото, което чух от тях не е добро, напротив. Звученето на групата е много ....как да кажа, сякаш познато и топло. Много ме радват с музиката си. Сега много искам да кажа за Табло. Е това е супер уникален човек, страхотен глас и присъствие с музика. Голяма фенка му станах. Парчето, което напоследък не слиза от плейлиста ми е Airbag. Удивително парче, даже не мога да опиша колко ми се е навярло под кожата. Това, че е част от YG Family-то не се е отразило по никакъв начин на стилът му, което е най-големият плюс. Звучи все така познато и меко. Много пленително звучи всичко, което излиза от устата му на музикалния фон. За дуета с Теянг.... хареса ми се, ритъма е много натрапчив, на моменти тежък, и в същото време нежен. Странно, нали? :) Табло винаги ми е звучал много надъхан. Браво за парчето, ама клипът е..... :blink: .... За момент се зачудих дали не са го заснели в паузите, докато са снимали Love Song-a на Бенгите. Как да е, концепцията е същата - много прахоляк, джиткащи машини, двама убавци... и никакъв смисъл :D Ама, тва да е кусура. Табло поне ми се стори, че се е разхубавил ;) Соло албума на Табло още го прослушвам и не мога да отсея някое определено парче, което да ми харесва повече, имам чувството, че всичко ми харесва :)

 

P.S. Много ми хареса интервюто, относно албума на Табло. Най-вероятно вече сте запознати с въпросното интервю, но все пак реших да го споделя, за тези ,които още не са му хвърлили око. Табло изглежда и звучи много спокоен, разчувства ме направо, като заговори за семейството си :)

Редактирано от Stelita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome back, Mithra! Младежът e излязъл от казармата и е бил посрещнат от членовете на Epic High!

1336954361_325691.jpg

21o4jh1.jpg

1336953766_325686.jpg

Кефя се, признавам си..и настройвам честоти за нещо ново общо от Епик-а. Все ще има някоя "добра" клауза в договорите им... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоо браво и Mithra излезе. Да му е честита свободата! :D Той направо се е стопил в казармата, изглежда супер.

Сега е време всички да се прехвърлят в YG и да се почне с албумите. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално: Tablo, Mithra Jin, DJ Tukutz ака Epic High са в щурото семейство на YG! :es: :es:

1343202201_06201450-3.jpg

Welcome to YG family! ...и си чакам всичко по ред на номерата! Е, браво на папа YG, намаза ново парче качествени "ветерани", сред "айдолите" си. :yes:

Още от важните и официалните – завръщане на Epic-а септември, момчетата работят вече по новия албум. Спекулациите за „Best of” са/бяха излишни

тези дни, DJ Tukutz потвърди.

 

P.s....състояние: "Не мога да си намеря място от кеф".... ОП-ОП..ОП YG STYLE!!! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, утре е и песента излезе :P

Чуйте тук, за начало.

Леко ми напомня на Blue (Big Bang), дори и текста ме отнася в онази посока, но песента е адски красива. Текстът е вълшебен. Както винаги думите не звучат, а направо стрелят. Момчетата няма какво да ги дъвча, изумена приятно съм от несупер ниските на мацето, и горда, че е намерило място до Епик-а, освен в компанията.. Те, тримцата поначало (не само Табло) правят супер сполучливи feat-чета с жени. Така, че и този не е изключение.

На първи пас, за сваляне, ако има желаещи оттук (320kbps)

credit: http://best-fiction.tumblr.com

 

“It’s Cold”

Lyrics by: Mithra Jin, Tablo

Composed by: Tablo, Choi Pilkang

Arranged by: Choi Pilkang

 

Официална EPIK HIGH фейсбук страница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата концепция на момчетата хич не ми понася....

 

 

А, обосновка защо..е по-интересно..Поне за мен :) .

 

И аз видях снимката сутринта и ме зачовърка мисълта... Колко „детско от себе си“ са вкарали епиците (защото който ги следи знае какви щуротии са правели и на времето) в това завръщане, и колко от "откачените", но талантливи хорица на YG са участвали в криейтването на албумеца и сетовете за клипове?

Предполагам, че фотоса е именно от/за клип. Почеркът отзад много "говори", но е рано е да правя заключения дали ми харесва, искам да чуя звук, рап, текст и после коментар. А, и It's Cold е много малка част от албума..надявам се и на по-добри песни.

Без да съм най-големия фен на всички техни техни парчета. Имам си любими, и толкоз.

Най-лесно е да критикувам или хваля преди да видя крайния резултат.

Но, да, знам че момчетата имат пълна свобода да правят тази музика която искат, намират се в една от най-свободомислещите и даваща път на развитието, компании,

но и да, знам, че ще правят и нови неща. Epik High няма как да звучат еднакво. Минаха през толкова неща последните години, заедно и поотделно.

Пък и никой музикант или артист надали иска новият албум, песен,(или роля) да звучи/ изглежда като предишния, предишната.

Всеки малко или много „расте“ и "пробва" различни неща. Но вярвам, че ще запазят клас(ик)ата в музиката си. В това число и някой пич да се качи на скейт..хехе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да има ама трябваше да излизам :д

 

Оо не критикувам произведенията им, защото знам за себе си как повечето фотоси не ми харесват, а даденото парче/парчета ги обожавам ..не говоря конкретно за тези прекрасни момчета. Може би защото YG си имат изграден стил за фотоси и просто още не съм свикнала да налагат този стил в/у момчетата..Много се надявам YG да не променят чак толкова стила на Epik High..И например нз но от ”It’s Cold” очаквах точно нещо такова и с гласа на тази нова Idol-ка се е получило нещо красиво..Естествено ги очаквам с голямо нетърпение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавите 4 урока от господата благодарение на candycane_

 

http://vbox7.com/play:c60a548286

http://vbox7.com/play:043d546096

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщане на сцената на Инкигайо, следващата седмица!

Много яки 13 секунди, пък да видим..продължението...

http://www.youtube.com/watch?v=gs3BbOyIiY4

 

 

Анг.превод:

This dislike, with me, the public enemy.

Controversies while just breathing, with me, the public’s chewing gum.

Dancing on the board and enjoying yourself, you only hate me!

 

 

Другата хубава вест е, че Пак Бом ще участва в песен на момчетата. Съпортът в YG family, знаем как е. Парчето с Боми ще имаме честа да чуем на 19.10, когато

освен, че дигиталният албум излиза, и клипа към техния double title track албум, излиза.

 

 

Ако искате нещо повече да научите за албума, Бло (Табло) си казва: Should I give a hint about the album?

It’s an album where we did things that people told us not to do muahaha :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки от албума който ще се казва "99"

 

Обаче Mithra ми беше така най добре с брадичка ....нещо точно като на Infinite като им обесняваше за секологията д :д

20121017_epikhigh_99.jpg

 

 

20121017_epikhigh_99_tablo.jpg

20121017_epikhigh_99_djtukutz.jpg

20121017_epikhigh_99_mithra.jpg

 

 

 

И траклиста като “Don’t Hate Me” & “Up” са главните

 

1. Up ft. Park Bom

2. Don’t hate me

3. A word that shouldn’t be said when in love

4. It’s cold ft. Lee Hi

5. Regrettable ft. Gaeko of Dynamic Duo

6. Move out of the way

7. Villain

8. Ghost

9. Kill this love

10. New beautiful

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-дяволите!!! Какво са направили с Epik High?!!! Ужас...

Затова ли се радвах, като малко дете, че вече са при YG???

Къде е Epik-а който харесвам, къде е стилът им, по-дяволите??? Какво е това безумие?

Up е трагична и като звучене и като клип. Не мисля, че ще я и слушам повече.Don’t Hate Me е поносима, но с такъв клип и тя ми падна в очите.

И за трети път <по-дяволите> имаме си ББ не ни трябват втори. Че нали за това харесвахме Epik High, защото бяха различни от останалите( със собствения си уникален стил и звучене)..е вече не са...

 

Чакам албума. Дано там има повечко It’s cold звучене и са им позволили поне малко да покажат, че стария стил не е заличен. <_< .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...