Jump to content

Epik High


Zenith

Recommended Posts

 Epik High пуснаха тийзър към 'LOVEDRUNK (с участието на CRUSH)' и актриса във видеото И Джи Ън - IU.

 

Списък с всичките песни от албума...

53113325-2126273114129797-59436955474696

 

А това са хората взели участие в новия албум...

53021171-2118746878215754-83746174103212

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът е убиец.

А песента... 

"...

I’ve become naked after losing you and can only wear these scars...  

Maybe in erasing you, I’ll end up erasing myself...." 

Както се казва: Respect! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жесток концерт направиха в Амстердам, заслужаваше си целия път и подгизването по градските улици.

Ще ми се да идват повече подобни групи в Европа и ме е яд, че не успях да видя Хюко, ще трябва да се ходи на техен терен догодина, хихих!

Поздрав!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек това не се описва с думи, трябва да се изживее. Да видиш как танцуват танца на Fan, две италиански девойки да те заливат с бира през целия концерт, докато крещят Tablo, I want my t shirt. Дори факта, че на  бара се плащаше само с карта, моята беше заключена в шкафче на входа, не успя да помрачи концерта. Като погледнеш приятел с влажен поглед, @pepsi, винаги е готов да ти купи бира, най - сладката бира в живота ми. Скачане, пеене, танци....идилия. Пък в залата имаше и мЪже, които не бяха дошли по случайност. Снимахме се с "пишкира на Табло" (разписваха се варху една кърпа, която хвърлиха в публиката). Прекрасно беше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта беше много добър! Бях готова да си дам тениската на девойките и без това беше цялата с тяхна бира. Радвам се, че успях да видя и тази група. Yoyo_ko, ако трябва стотинките ще си събера, но бира ще има винаги, не мога да те оставя да се обезбириш! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, eowina said:

Адашче, да раздвижа малко темата вместо теб - "Epik High Is Sharing Their Behind The Scenes Journey To Coachella 2020" ! :28558:

 

Благодаря, благодаря! Аз не знам на кой свят съм много работа ми събра в последно време.

Иначе много интересто и доста засилено корейско участие на тоя фестивал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...