Jump to content

  

36 гласа

  1. 1. Има те ли фаворит сред двата отбора и определя ли това симпатията ви към отбора му?

    • Да, имам фаворит в Отбор А и се надявам да спечелят
      16
    • Да, имам фаворит в Отбор Б и се надявам да спечелят
      11
    • Имам фаворити и в двата отбора, и се надявам на истинско шоу
      7
    • Не, нямам никакви фаворити, но ще следя шоуто
      2
    • Писна ми от реалити шоу-та
      0


Recommended Posts

Честито на Отбор А!

Емоционален край на това предаване......

Видях прогрес и от двата отбора, така че съм доволна, от това което показаха.  

Тъй като подкрепях и двата отбора, в момента съм със смесени чувства. Радвам се за Отбор А, но ми е тъжно за Отбор Б, защото не може да се отрече, че също имат талант. Макар че имат още малко да поработят върху вокалите. Не казвам, че Отбор А се справят перфектно, те също имат какво още да учат. Просто Kim Dong Hyuk и Song Yun Hyeong до края малко ми се губеха, но пък на финала се случи и това, което чаках цяло предаване, да чуя както трябва гласа на Goo Jun Hwi. :D И дамм, хареса ми!

Надявам се, че ще имаме възможност и тях да ги видим скоро, но за момента не ни остава друго, освен да чакаме.  

Хореографията на Lee Seung Hoon определно ми допадна. Самата идея в съчетание с музиката.... получи се много добре.

 

Сега ми е интересно да видя как точно ще вмъкнат от YG и новата група в графика.

 

И една снимка на 11-те сладури от финала :)

 

c0efaf651c103b94.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха страхотно шоу. За първи път видях отбор А толкова уверени в себе си. Сцената беше тяхна. И като че ли за първи път отбор Б ми се видяха малко разколебани, сякаш вътрешно леееко се бяха предали.

И така, честито на отбор А! Бяха си ми фаворити още отначало, влязоха ми под кожата, без бой си признавам. И точно на този концерт показаха най-доброто. Дори в танците за първи път ми харесаха повече. Много се зарадвах на Сънгхун, досега ми стоеше някак в сянка, но днес избухна това дете! И за Джину имах притеснения, но и той се справи. Браво на всички!

Поревах си и аз с момчетата, къде от радост, къде от мъка за отбор Б, но и шефът беше развълнуван и преглъщаше. Ще видим сега какво ще измисли. Не ми се иска Б да се разпаднат. Харесват ми така и се надявам, да кажем догодина, да дебютират пораснали и по-уверени. Но Папа сигурно вече има нещо наум.

Още веднъж поздравления за WINNER! Да са все така емоционални, да се учат от сонбетата си и да стават все по-добри, хуайтинг! :asian:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=F26xl4v-e9c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма Тийм Б да са разколебани, а Тийм А да са уверени, при положение, че финала си беше ясен отвсякъде. В очите на B.I се виждаше, че той вече знаеше, че отборът му ще загуби. Във всеки един рунд се стараха да покажат възможно най-много, защото тази битка беше последният им шанс. И го направиха! За мен бяха мноого по-добри и заслужаваха победата, но уви...Моментът, в който B.I застана в центъра и започна да рапира без музика, беше най-въздействащият. Много ме трогна. Аз, че си плаках от мъка, плаках си, но когато видях сълзите на моите 6 ангелчета, болката се увеличи. Но аз съм си виновна, че започнах да гледам това шоу и че толкова се вглъбих в него...

Все пак, честито на Отбор А, но не мисля, че ще мога да ги подкрепям. За мен просто ще станат една от многото кей поп групи.

Надявам се Отбор Б да се запазят в този си състав и да дебютират възможно най-скоро. Ще ги чакам! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    За една нощ преживях всички трепети на момчетата, провалите и успехите им .А започнах с големи резерви. Реших да прегледам, какво ново се случва моите любимци BIG BANG и попаднах на това. За мен беше наистина завладяващо шоу.

Не съжалявам и за една митука от времето което им посветих.

    През цялото време симпатизирах на Отбор А, не знам защо. Изпитах истинска радост когато А спечелиха.

 

А дали някой ще се наеме да го преведе на БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, ах..и шоуто свърши.....отлагах този си пост дълго време... :)

tumblr_mvj6keFTe11s1wstto1_1280.jpg

 

Аз съм щастлива, обаче, повечето от нещата, които исках да видя като усещане за група, промяна и развитие, видях и при двете групи! Дори доста от казаното от мен, тук, се получи точно на практика...което пък ми показа, че си познавам Фемилито и донякъде всички онези, които харесват кей попа, барабар с гласувалите в случая. Нямаше как да не се разстроя от факта, че едните момчета спечелиха, а другите бяха победени, накрая...но от началото си знаех, че ще се мъча! Поне ми беше кеф, мъчейки се! :896767: И на финала се просълзих с/за 11-мата.....

 

 

tumblr_mvj6hnMna91s1wstto1_1280.jpg

 

 

Беше добро шоу и добра надпревара, имаше от всичко полезно и нужно за няколко месеца момчетата да се прегрупират, стегнат и покажат повече от потенциала и характерите си. Но без да се отказват да работят още и още...Мисля, че и ние гледащите сме доволни след видяното, и очакваме какво оттук насетне ще ни предложат победителите и колко много последователи ще намерят сред нас и вас...

Резултатът е ясен, както знаем, WINNER е ТИМ А, за съдбата на ТИМ B, още няма официално провъзгласяване. Умната главицата ще мисли най-доброто за компанията си, и нека вземе правилното решение, наистина. Радвам се за 5-мата в Winner, те го заслужаваха и преживяха всяка загуба или успех достойно. Фактът, че Мино успя и ще дебютира както трябва, дори да не е лидер (в новата yg група нямаме лидер в лицето на рапер :896767: ) ми пълни сърцето, че Сънг Юн е там и е безобразно талантлив на няколко фронта ми вдъхва надежда, че тепърва ще ни засипва с възможностите си. Надежда за още по-наситен рап и най-вече танцов размах на групата очаквам от устата и краката на Сънг Хун. Той успя и се пребори за "своето" място в любимото си YG Family. Техьон е абсолютна дива, и много надежди и критики мои, и занапред ще отнесе. Джин У има много какво да доказва пред себе си и другите, но не омаловажавам приятния му глас и бъдеща усилена работа за да може да го разгърне.

tumblr_mvj6gk31tB1s1wstto1_1280.jpg

 

За младите и разкошни деца в ТИМ B, ми е мъка..още, но знам, че трима от тях имат светло, ама светло бъдеще. А, защо не и другите? B.I., Bobby и симпатичното вокалче ДжунХуе са ми идея по-добре подготвени и можещи да дебютират скоро време...но това, какво за тях 6-мата предстои е интересно също, и предполагам поучително ще го приемат. Времето е пред тях, мечтите също...а те са още под покрива на YGE. 

tumblr_mvj6faUBPI1s1wstto1_1280.jpg

 

 

Споделям зверските им лайв изпълнения на финалната битка еп.10, както знаете първите им 2-те песни са собствени, техни, композиции, музика и текст.

Много добри са за мен и двете песни, всяка със своя чар, усещане и пресъздаване, и пак според мен..да ме прощават доста kpop айдолски формации, щото са нямали толкова силни песни за дебют. Показателно е, че песните дебютираха на доста добри позиции в всички музикални чартове.

 

 

 

 

 

 

Приключвам, с това, че Winner, заедно с Team B, тренират заедно в момента, и чакат своята дата за официален дебют (декември или някога през ранната 2014-та г) .Бомбите от щаба на невероятните YG E са покъртителни, тази година не следват график и подобие, така, че аз лично като нищо очаквам изненада касаеща и тези ... :896767:

Едно е сигурно, от YG E казаха, че Winner ще открива шоутата на Bigbang в голямото им 6 DOME турне в Япония, което започва съвсем скоро.

Еп.11, който ще разкаже неизказаните и непоказани истории на 11-те момчета, ще се излъчи утре 01.11, от 22:00 pm, в канала на DAUM, или в блога на YG-LIFE.

Kратки думи от Winner в интервю за Osen

 

 

Нam Taehyun modestly said: “We’re not debuting just yet. Until the day we debut, we will not slack off nor slow down in order to fill in the lacking places that YG and we agree on. Until the day we debut, we will continue to work hard.”

Earlier appearing on Mnet’s “SUPERSTAR K2”, MBC’s “High Kick 2: Revenge of the Short-Legged” as well as making his debut as a solo artist, Kang Seungyoon said: “It’s the first time in my life that I have ever gotten #1. I’ve been Superstar K’s Kang Seungyoon, High Kick’s Kang Seungyoon, ‘Instinctively’s Kang Seungyoon. I’ve been many Kang Seungyoons but now I am just proud to have the name of WINNER after taking part in so many different activities.

Song Minho: “With the finals, the stage was very hectic so I don’t think I ever said thank you to our fans. With the cheering and voting, I really just want to say to our WINNER fans, ‘Thank you’”

And we ended it with Lee Seunghoon talking about how the group is being mentioned as the ‘second Big Bang’: Our Big Bang seniors are one of the top icons in the music industry. Like those seniors who carried out Korea’s culture, I hope that we too can be a team where we can carry out Asian culture. We hope that we can be artists that will not damage our senior’s reputation.”, showing his big ambitions for the future.

cr: Osen

 

 

 

П.п. Не виждам мнения за финала, и мъжко включване..тук, но се радвам на всеки писал тук. Беше забавно и приятно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ми беше да гледам този 11-ти епизод, като ми се наложи да хабя кърпички....отново...

Особено като видяхи и Дони да плаче заедно с тях :cry:(дам....бил е емоционален край и за близнаците, все пак са тренирали заедно, а Дони дори е бил трейни за известно време с една част от тях)

Въпреки това ще си чакам субтитрите, за да прегледам частите с коментарите след и преди изпълненията.(поне вече знам къде да превъртам)

 

Сега ако пуснат и клипчета как тренират хореографиите си, ще бъде супер.  

Камерата не беше много добра, когато танцуваха Отбор А, а искам да видя както трябва цялата хореография.

Много ми хареса! 

 

Целият епизод вече е качен в официалния канал на компанията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да ги видя да дебютират скоро ... скоро , дори това да рече след 3 месеца или 2 . Winner имат доса почитатели , повечето от които населяват долините на една друга азиатска държава-  Япония ... феновете им там са луди . На летището в Япония са се намирали нашите победители и това е предизвикало голям фурор. Било е  лудница- хвърчали са подараци навсякъде- буквално! Феновете направо са ги целили с тях -хахаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобито ми пълни душата в това предаване, много ме радва и добре че участва. Като знам YG, кой знае кога ще го видим да дебютира, така че му се радвам.


А B.I не знам как успя да стигне до тук, той нито веднъж не може да си изкара рапа, без да забрави думите........



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кой спечели Show Me the Money 3?? Бобитооо хахах Да кажа само, че го харесвам още от WIN. Докато всички се превъзнасяха по B.I, аз си набелязах този който бях сигурна, че е още по-талантлив.....Вече фенките му станаха много и аз да си кажа че бях такава преди да стане тренд хахахаха


 


Айде чакаме новото предаване и формирането на iKON, добре направиха от YG като казаха че той е от сигурните членове на групата.... Предлагам тази тема да е и за новото предаване, че да не се прави нова.......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...