Jump to content

  

36 гласа

  1. 1. Има те ли фаворит сред двата отбора и определя ли това симпатията ви към отбора му?

    • Да, имам фаворит в Отбор А и се надявам да спечелят
      16
    • Да, имам фаворит в Отбор Б и се надявам да спечелят
      11
    • Имам фаворити и в двата отбора, и се надявам на истинско шоу
      7
    • Не, нямам никакви фаворити, но ще следя шоуто
      2
    • Писна ми от реалити шоу-та
      0


Recommended Posts

Отбор Б много ми приличат на BTS (Bangtan Boys). Те даже са 7 и също нямат силни вокали, наблягат на танци и рап, но това не им пречи да са добра група, нали?!

Oт Отбор А - Seung Yoon и Minho изпъкват, другите сякаш не съществуват, просто не ме впечатляват. Не знам, ще видим какво ще става в следващите епизоди...вече нямам търпение! ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бързам още да си избирам отбор. Много рано ми се вижда още. Ще е интересно да видим повече неща и от двата тима. Те така или иначе не са представили всичките участници, пък и не сме гледали достатъчно изпълнения. Дразни ме малко, че когато и да са избирали песни, с които да се представят, все  залагат на песни на английски език и едва ли им е лесно да се концентрират и да покажат най-доброто от себе си. Другото. Виждам, че Отбор Б са по-сплотени, ама е трудно с присъствието на B.I, щото момчето наистина се справя добре. Другите засега малко ми бледнеят в в сравнение с него, пък дано времето покаже друго. Иначе са и доста енергични. На Отбор А малко повече им идва напрежението май, пък и досега не са имали лидер и трябва да свикнат с "новите" си роли, и малко повече да работят заедно. Интересно ми е как ще се представят в следващия епизод. Успех и на двата отбора желая. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко предстои според мен. Би било добре да отделят и по 5-10 минути, за да ни запознаят с всеки един по-отблизо. Тъжните моменти които ме разплакват сигурно ще ги има във всяка една от сериите и по този начин момчетата ни стават по-мили и по-симпатични независимо от кой отбор са. Отбор Б наистина са по-сплотени и се забавляват, докато напрежението в отбор А се чувства осезаемо и всичко е "за да спечелят на всяка цена" в което разбира се няма лошо. Всички са там заради победата и нека по-добрите да победят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е нечестно, тъй като спотлайтът определено пада на отбор А. От отбор Б разпознавам само B.I, тъй като всички му правят реклама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ги редуват, и предполагам, че сега в трети епизод Тим B ще оберат повечето екранно време, но и критики от "голямата уста".. :896767:

 Навярно и по-малко познатото трио Джун Хуи+Юн Хьонг+Донг Хьок ще видим повече в кадър. 

YG E са отворили от прословутите Daum фен кафета, и на отборите: Team A Team B

 

Превю на епизод 3 (анг. субтитри)

 

Новината от днес: говорител на YG казва, че GD има интерес към сценична изява с WIN участниците.

cr: starnews

В процес на обмисляне е..как и кога, но звучи обещаващо и за публиката, и за стимул на момчета. Big Bang са минали по същия път, кажи речи, някои от тях знаем, че са имали участия в песни и клипове на изпълнители на YG, а цялото Биг Бенг преди да дебютира се качва на сцена заедно със Севън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по-интересно! Надявам се да се представят на ниво срещу трейнитата на JYP следващата седмица.

Колкото до изпъленията, които видяхме в този епизод, все още ми липсва нещо и в двете групи, но

пък нали това е целта на предаването, да ги видим как ще станат група.

 

Едно видео, което ми попадна с кадри, които не са били включени.

Дам....не приемат случайни хора в YG хаха :lol:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много весел

, от официалната страница на Mnet.

Или по желание със субтитрите на Winner - част 1, част 2, част 3

 

Съгласна, че става все по-интересно. :) Само от YG  да не правят всичко това за един отбор, юнаци, накрая? :lol2:

 

Аз не очаквах, но Тим А ми бяха малко зле с вокалите или объркани, навярно заради по-трудната или неправилно подбраната песен. И бяха прекалено съсредоточени и сериозни. Не, че вокалите в отбор B, бяха прелесни :896767: ...там пък ми липсва сила. В обор А, рапа и танците, този път, превъзхождаха вокалите просто. Виждам, че работят яко и заедно да се получат комплексно нещата и вярвам, че ще стават по-добри следващите епизоди. Трябва им малко баланс.Техьон ми се иска да работи повече за правилното си дишане, а Сънг Юн да отпусне гласа си. Нещо не беше в най-добрата си форма. Днин У звучеше плахо. Мин Хо и Сънг Хун бяха идеално сработени и бяха най-добрите сред петимата. Тим Б, в този епизод, направиха нещата малко по-плавно и се забавялваха докато изпълняваха. Хем сами, хем когато бяха „пред публика“ -  пеенето,  рапирането и танците, им се усетиха. Хан Бин е пълен със заложби, но и Боби беше добър и обаятелен. Двамата имат завидна стабилност и доверие един на друг, което няма как да не се усеща във въздуха, когато рапират. Вокалите в тим B и сега бяха посредствени на моменти, но поне не пееха грешно. Младежът провалил се на K POP STAR 1, Джун Хуи, виждам, че има напредък и дано така продължава. Но,  да, танците са най-силното оръжие на "малките" - ефектни и по-трудна хореография.

 

Оценяването беше интересно, като подход, и занапред, според мен, трябва да има, защото е видимо как с напредването на времето заедно в отбори, и двата тим имат тласък и напредък. До края на шоуто, през октомври, екипността и сценичното представяне трябва да са на друго ниво.

 

За състезанието с трейнитата на JYP, вече се точа. Няма да се радвам или съжалявам ако спечелят или загубят нашите тимове. Е, навярно ще съм малко по-горда, ако се справят по-добре. Абсолютно съм на мнение че конкуренция винаги трябва да има. Както победи и загуби са нужни за опит и каляване, както на нерви така и на желанието на вътрешното Аз да е победител. На нашите младоци им трябва яко труд, но и мотивация. Дори и доза риск-печели, риск-губи, като шоу елемент. На сцената знаем, че е нужно присъствието, освен показване на способностите и добрия екип, зад теб...така, че дерзайте момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kwon leader беше фанатстичен на сцената на M!Coundown и със сладкото, забавно съдействие на двата ни тима (- Мино).

Момчетата от отбор A и B видимо се забавляваха, и най-важното за мен изглеждаха добре на сцената като "група, макар от повечко народ".

Буквално за 2 дни са научили толкова добре хореографията, почти като денсърите от Hi-Tech, а това е похвално, имаха присъствие на изгряващи айдоли, само камера мен-а не успя да фокусира всеки един, за по-дълго време. Лицата на всички 10-ма докато танцуваха (снимките са показателни) се сменяха постоянно, дано папа YG е доволен, един път и от всички тях... :896767:

От това, което хванах до GD бе, Техьон е наистина висок, чуа, и се справя доста добре с танците. Джин Хуан е сладък, много ведър и сменящ се фейс има (особено с тази зализана прическа). B.I. бе отново добър и със самочувствие, дори в добър синхрон със Сънг Хун. Джун Хуи се вживя близо до Джитката и това ми допадна, дано попие харизма, че му е нужна..но хъс има..Bobby и Сънг Юн, са големи сладурчета.

image_readtop_2013_844694_13789899091042

tumblr_mt0fxrHVaw1rhtoquo1_500.jpg

 

 

201309122117777740_5231b10e4b5d5.jpg

l_2013091201001202100157361.jpg

201309121956770675_52319e6b2ec22.jpg

BT9hZ0NIAAA3Evx.jpg

tumblr_mt0f2ueSAx1rzc3v2o1_500.jpg

 

 

 

"Надвикването" (надиграването, после) с поздрава, започнааа :28558: :28558: :28558:

tumblr_mt0m4uaxB41spk1hfo2_500.gif

 

tumblr_mt0m4uaxB41spk1hfo1_500.gif

 

Честно, все приятни изненади следват, споменавам, че в 5- ти епизод (20 септември) GD и Taeyang, влизат в позициите си на ментори, а в журито ще оценяват другите трима от Биг Бенг и мацките от 2ne1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано е за превод, още, но изгледах епизода. При желание целият (row) тук. Щом са аут анг. субтитри и официалния ъплоад ще ги сложа.

За желаещи отделните части от битките в спойлер:

 

 

 

Аз съм много доволна от този епизод и имам още надежда за добри дебюти на групи от YG и JYP. Момчетата ме вдъхновиха, а мисля, че и двата тима, както и трейнината на JYP, са останали доволни от "срещата си". Това е голям опит и преодоляване на страха, за всички тях, и ако всичко преди „състезанието“ им се е струвало трудно и отговорно, то надявам се, че ще става все по-отговорно занапред. Целта е да видим напредък. Папа дава урок след урок на младоците. Папа е умна животинка и се радвам, че „приятелски“ (френдове+ бизнес) се е нагърбил да покаже какво се „скрие“ не само в неговото студио, на този етап, но и в студиото на JYP. Все пак да се върна на фемилито и нашето CEO, поназнайки подхода му, навярно нарочно не е казал по-рано да се подготвят по-добре момчетата, за да види настоящото им ниво и самите те са се „оценят“.. За по-малко от ден, подготовка, си е малко от където и да го погледна. Но..има но..

Думите на YG, че се срамува и че трябва да работят още по-усилено от утре, няма как да не повлият върху следващите разговори в тим А и B, на сценични изяви и подготовката им, като цяло. Ако целта му е била да (се) видят и чуят отстрани, до други трейните, е ..успял е. Практиката в YG показва, че напредъка идва с времето, вярата в групата и мембърите, и натрупването на опит и обиграност на сцената. Плюс унижение и добра самоооценка. Ще чакам резултат.

 

Ако трябва да съм напълно честна, сега за битките, в моите очи и уши. Дано ви се чете.. :896767:

Рап битката бе най-емоционалната за мен и най-забавната за YG трейнитата. Бяха екстра, и то не защото са най от всикчо което съм чувала, а защото са супер различни на стилове рап, гласови данни и флоу. Просто им се получи, и на четиримата в комплект. Мино + Сънг Хун + Боби, се видимо кафеха. Първите двамата разбиха с поведение и текст (дано преведат тесктовете им, които те са написали, с превода). Боби малко излизаше от ритъм, а Хан Бин нещо забрави текста си за момент, но някой разбра ли? Добро излезе с йе.йе.. :28558: Рапът на JYP трейнитата също се получи, макар че не са корейци, не ми въздействаха толкова като първите. Все пак аджушито да си отбележи, че е на прав път с тях, отдавна не съм чувала баш рап от JYP, като компания. SM да гледат и търсят..хаха.

Танците на тим Б, не бяха зле. Чисти движения, точен ритъм и добър синхрон, липсваше малко от зверската им енегрия и харезима, но видях нови стъпки вкарани в позната хореография на "Motto" и съм доволна. Танците на младежите от JYP, без да съм върл фен на акробатиките, бяха също добри, дори на видимо ниво на настощи айдоли. Все пак и тази хореография сме я виждали, и чак блестящи не мога да кажа, че бяха. Но се забавляваха и получиха доста аплауз от трейнитата на YG Family-то. За вокалната битка очаквах малко повече от тим А, защото JYP групата си звучи със силни вокали ала новите петима 2am от ДжейУайПи. Не знам дали защото Канг Сънг Юн продължавам да го смятам за различен и адски капацитетен глас, в това число и интересният по сила и присъствие Техьон, но аз се наслаждавах на представянето на тим А (и съчетаните песни бяха интересни). Ако, навярно, Джин У не беше се издънил със забравянето на текста, и то пред Пак Джин-йонг, щеше още по-добре да им се получи. Но си казвам, че три от основните гласа, от вокална петорка на JYP, ми бяха идея по-стабилни и сработени. Нищо забележително като гласове, но малко по-добри от тим А, в случая. Изборът им на песни, бяха скучни, обаче това друга тема...

С удивителен,извод! Ако YG ще правят „вокална“ група WINNER или ще наблягат на вокалите в групата победител, би трябвало да си намерят по-добри вокални учители. Момчетата имат нужда да работят повече върху използването на гласовете, дето имат, и върху техниката на пеене, и то на разнностилови песни. И да знаят, че песните на Big Bang, не вървят лесно от чужди усти, без усилени репетеции и желание :896767: .

С една дума съм доволна от еп.4, без да омаловажавам фактите по „битките“. Нещо супер изключително и от едните и другите трейнита не видях, но пък признавам че видях поле и от двете компании над което да се работи, още по-здраво, за да става малко по-интересна сцената на кей попа, когато дебютират.

В следващия епизод ще видим „съветите“ на Теянг и Джи- Драгон. Интересно как той и ДжиДи ще променят обстановката в отборите. ЙонгБе дано не само за танците им помогне, а се опита да накара целия Тим А да се отпусне, да се забавляват на сцената, и докато държат микрофоните. От любимите си въртеливите движения да не им показва!  :lol2:  Да се събличат...ако им стиска, още от сега..може, част от Тим Б се разхождат.. Отбор B си има истинският GD за ментор, та ще е весело B.I колко ще слуша и попива, а и другите как ще реагират, като са супер "привързани" към Хан Бин. Джитката може и е доста строг, когато поеме щафетата, та ми иска да ги кара отново и отново ("Tashi tashi" ..таши таши), докато на него му хареса. :lol:

 

Превю еп. 5

 

Последно в графа инфо, от 20 септември (или след еп. 5) започва първото гласуване до 27 семпрември (еп. 6). Повече подробности как,

като излезе инфо.

 

П.п. Дали феновете няма да се позабавляват с вота, като избират най-добрите между двата А и B отбора, и ги „слагат“ в WINNER, от сега?

Или ще атакуват за 11-сет членна формация? Много въпросителни има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва, че искат да излезе BB2 от цялото нещо. Един на GD му напомнял, друг на Те му напомнял... и някак се пада и фокуса над тези младежи. Май шефа е избрал вече и само ни карат да си мислим, че нещо зависи от феновете хаха. Дори и хвалбите тук са отражение на тези, които са били промотирани в отделните епизоди.

Леко по-слабо представяне на отбор А в еп. 3, но още нищо не е решено. Това, че не са се отпуснали напълно не е болка за умиране, има време. По-неприятно е Сънг Хун, който рапира като муха и оново момченце, което ги издъни срещу трейнитата на JYP, страхувам се, че няма да му е за последно. Сънг Юн с този прекрасен глас да вземе да се отпусне вече. Минхо да продължава с здравия рап, много ме радва това момче. Надявам се да може да се гласува индивидуално, а не само за отбор А или Б, така ще може да останат само най-талантливите, които да сформират една добра група след финала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз на клона. Някак отбор А ми е по-симпатичният, не само заради Канг Сънгюн. Макар че всичките са сладури и ги искам и двете групи. Все се надявам, че накрая ще ги пуснат всички под една или друга форма, стига само са ги тормозили децата, иначе си ги взимаме при нас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, официален Mnet upload.

Със субтитри на WINNER - част 1, част 2, част 3

 

Надявам се, че с гласуването, ще става все по- интересно. Рейтингите на шоуто и вниманието към него, са добри. Май всички имат някакви очаквания..ахаха.

REPLAY OF “WIN”’S BATTLE BETWEEN YG & JYP, NO. 1 IN VIEWING LIST… MORE THAN 200,000  HITS

 

Няма как да излезе Биг Бенг 2, според мен. Още повече от сега да го знаем..хаха.

От YG казаха, че не искат, но и да поискат (което е адски глупаво и нетипично за собственика на компанията) ще е трудно да намерят и направят втората подобна група...Нека се опитат по-различна и по-добра да я направят, ако могат.. :896767:

 

Не е темата за Биг Бенг, но пък взимам страна... :lol2: И във всяка компания, всяка дебютираща група..първо се сравнява с предишната..

Да величая BB е излишно, времена и момчетата, дори обстоятелствата, сега, са различни. Бенгите, преди дебют, не са били кой знае колко по-добри, от настоящите таланти. Но Биг Бенг е група от 5 единици, но когато тези пет са заедно в хубаво и лошо, Биг Бенг е едно. И всички ги уважават, не само заради образа на БигБенг,а заради това което момчетата, като индивидуалности са дали и направили за Bigbang. Самите те и времето им на сцената, и извън нея, го показ(в)а. С голямата помощ от YG E и папа, разбира се. Момчетата като група дори са достигнали national status-а за Male група, и са понесли повече критика, гордост и любов (дали за музика, стил, отличия, или нищо от изброеното :896767: ) от половината успешни групи, събрани заедно. А, не са завръщали и показвали доста "често"...Която група иска да следва техния път или да ги сравняват с тях, бая трябва да се постарае, освен да се жертва и раздава. И компанията зад тях да знае как да "управлява" имиджа им. Не казвам, че е бич съдбата им, но мисля, че и за самите петима в ББ не е лесно, да са на това ниво, да следват отделно и мечтите си..защото времето минава, те се променят и не са на по 20-сет лета. Да не звучи, че съм ги отписала, хаха, но BB са в оная графата вече на "легендите" в популярния жанр, но все още има какво да ни показват и да радват, в това число и постигат. Заедно и поотделно.  А днешните млади таланти имат шанс да се учат от ББ, и не само от тях, да създадат образа който ако им стиска и могат да поддържат, дори да търсят и покоряват нови върхове..

Във всяка голяма компания, има "еталон" за успешна група/ формация/ соло и колкото и прилики всички да търсим, и да откриваме назад и сега, е невъзможно някой да е абсолютно "копие" на друг. Примери бол. Пък за бой банди..най-вече. SM страдаха за невероятната Shinhwa, но създадоха супер успешната DBSK, която за жалост не успяха да я опазят заедно. Показаха, че могат да съберат няколко прекрасни вокала + добре изглеждащи и танцуващи на брой момчета и наложиха Super Junior, като междувременно търсеха достойни заместници на DBSK, в по-млад вариант, и скалъпиха до някъде образа на Shinee, в който по-късно започнаха да инвестират. Но търсенето на млади и по-млади, повече на брой момчета не спря...и сега всяват "смут" в тийнерджърските кратуни и обърканите сърца на нуни, с EXO. :lol2: На мен ми е интересно да видя дали SM E ще успеят точно с имиджа на EXO и моментният им бум, да направят нещо по-значимо, примерно?

от JYP обичат да експериментират с различни свои компании в всички стилове и възрасти. Редуват добри и по-слаби групи, но задържат вниманието с разнообразието; "От всичко да има". Като почнем от аджушито и свършим с новите събрани от различни краища на света трейнита. От YGE, които обичат сами да се вкарват в графата "нсе се водим, не се караме"..търсят своят пореден нов път и опит да намерят точните за компания момчета, в случая (с момичетат, още повече се лутат :lol: ) , които да превърнат в "звезди"....Определено мислят за бъдещето си, и то винаги с идеята да са в първите редици по приходи, слава и положение.."Cube" се мъчат, за мен, с опитите си да се навират сред "големите шамари", ма хем не им стиска още, хем искат с лош мениджмънт да продават "правилно", образно казано. Жал ми е за онези компании в Корея, които се опитват не да създават и развиват, а предимно да "пускат" банди идентично изглеждащи (визия, стилово предпочитание) и звучащи, на по-известните, успелите и наложили се. Но мисля, че с времето се отсейват. Мъчното е, че много от "децата" които искат да са известни и да станат айдоли, пропиляват младостта си (или част от нея)  в опити да подражават на други хора...

 

 

Да спря..че се отплеснах.. :lol2: имам надежди за новата група на YG E, пък времето ще покаже на какво наистина са способни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен четвърти епизод! Представям си до края на какво неповторимо шоу ще станем свидетели, а момчетата колко още ще се развиват пред очите ни!

Наистина слабост са ми отбор B и се справят чудесно и до сега във всеки един епизод са с минимална преднина, но дори и да спечелят накрая адски ще ми е мъчно за отбор А защото са не по-малко добри и все повече са ми симпатични. Трейнитата на JYP също се справят отлично и направиха достойно представяне. Професионализма е завиден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От YG пуснаха официални снимки на двата отбора


 


Отбор Б


tumblr_mt9aoa7QTc1si7jxeo1_1280.jpg


 


 


Ким Джин Хуан


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho3_1280.jpg


 


Ким Донг Хьок


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho4_1280.jpg


 


BOBBY


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho5_1280.jpg


 


Сонг Юн Хьонг


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho6_1280.jpg


 


B.I


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho7_1280.jpg


 


Гу Джун Хуи


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho2_1280.jpg


 


 


Отбор А


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho1_1280.jpg


 


 


Канг Сънг Юн


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho2_1280.jpg


 


Ким Джин У


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho3_1280.jpg


 


Нам Те Хьон


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho4_1280.jpg


 


Сонг Мин Хо


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho5_1280.jpg


 


И Сънг Хун


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho6_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се интересен и различен 5-ти епизод. Момчетата от двата отбора ще се качат на сцената като тим срещу тим, а като гледам "менторите" им и те са в "битка и поза".... :28558: Определено засилват интереса точно YB и GD, ако и тим А и B се "представят" със соло песни на двамата?

Появата на Г-н Т.О.П, накрая, засилва ритъма на сърцето ми, но ми иска освен изброените (2ne1, BB) видим и други представители на Фемилито отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як 5-ти епизод, следващият ще е дори по-интересен.

Някой има ли информация за гласуването...как точно става и дали всички можем да участваме или само корейците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с hegemonia, много як 5-ти епизод. :es:

За сега само тук с анг. превод.

 

И аз се забавлявах докато гледах, но друго не съм и очаквала... както и от края на серията..за да сме в нетърпение за 6-та.

Сега остава и двата тима да се справили еднакво добре и да е супер интересно кой от журито, кой тим ще бъде предпочел. Таби и СънгРи от Биг Бенг са непредсказуеми. ТОП не е иконата на любовта, както Де го обвини..хахах, а малкият може в последния момент да подкрепи любимият си лидер GD в менторството на отбор Б, въпреки, явното си споменаване, че е за А, по свои причини. Искам да е петък..вече, ахаха. Само да не чувам и виждаме „излагация“ или гаф от някой от момчетата.

Двамата ментори са способни, знаем си, и задържаха вниманието, както върху себе си, така успяха да го насочат към добрите и слабите страни на младоците от тимовете. Успяха дори според мен да засилят желанието на всичките тях да се отпуснат, дано точно това видим на оценяването и битката, освен напредък в лайв изпълненията.  Присъствието на концерта на ДжиДи и очите и погледите на всичките 11-сет, бяха показтелни, че искат много от/за себи си, и занапред.

Малката поява на цялото хахово Фемили, бе толкова сладка находка, а пък да видим повече от вараяти способностите на момчетата от тим А и B, бе забавно и нужно за процеса на тв шоу. И, да Биг Бенг са "женска група", понякога са първи на езика или в очите на момченца... :lol2:

 

За мен се очертава все по-трудно, обаче, защото наистина харесвам и двата отбора. И то с настоящите членове. Мисля, че всеки има талант и възможност, разбира се някои от тях са малко по-фоворизирани и от мен, други са по-известни или показвани, вече, но това е абсолютно нормално при контакт с публиката, при всяка, преди дебют, група. Малко не схващам още идеята на битка между два тима, а после дебют на една обща, и дори не знам как и дали лесно ще смеля радостта, че са запазени младоците, макар и в обща група.  Но имам време, както се вика да свикна, ако това се случи. :896767: Все още имам надежди, че YG ще дебютират с две групи, защото виждам прилики и разлики в стиловете им. И би било интересно да се пробват. Ако ли не, гледайки и слушайки ги, още държа на думите си, че тим А са малко по-подготвени за дебют. Имат по-млако да учат и голямо поле за развитие и показване. За мен те са като усукано кълбо конци, с видимо начало и само трябва да се намери пътя на конеца плавно да се размотава. Очаквам много в следващите епизоди, или от момчетата дори и да не останат в този тим, заедно. Но трябва и да рискуват, самите те, както Теянг ми каза, да не са пренавити за победа, а с желание първо да се забавляват..после, естествено да стават все по-добри. Тим B са абсолютни сладурести същества, денсят и рапират по-добре от някои настоящи уж рапери в наложени айдол групи, Имат много пауър и харизма, като отбор А. Искат винаги да се показват на добро ниво, и умеят да се забавляват, въпреки, че жанрово музикално разнообразие им трябва. Имат нужда от повече работа върху по-стабилни вокали, ако този състав остане в група. Но и пред тях виждам бъдеще, й им стискам палци.

 

За гласуването и аз вече се точа. Знаем, че шоуто е предимно за корейските фенове насочено, но от YG E споменаха международните такива и ако могат ще направят нещо да ни изненадат с организация и агитация към вота. Все още няма инфо за възможните начини, но предполагам, че преди 6-ти епизод ще има адженда как да се гласува. Да не забравяме, че часовата разлика на излъчване също се намесва за интернешънъл феновете, затова ще трябва или повече време, като период за гласуване, или организаторите ще измъдрят отделен регламент за всички нас, извън Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен в момента Б тим се представят по-добре. Споени са като машина. Това обаче не знам дали не е нож с 2 остриета, тъй като знаем, че YG залагат на индивидуалности. Засега оставам с впечатлението, че неизказаният наратив на предаването дърпа към тим А, тъй като те са с по-силно изразени индивидуалности (изключае единият им певец, който е без много самочувствие и ги дъни). Възрастта им също дърпа да са те победителите.

 

Хареса ми как бяха подбрали менторите - определено Джитката е този, който ще научи Б-тийм на индивидуалност, а Теянг - тим А на органичност и фън в сценичното изпълнение. Трябва да призная, че откак Теянг ги менторства, за мен тим А за пръв път имат някаква спойка. Очаквам с нетърпение какво ще покажат на сцената. Единият им вокал не ми е много по вкуса, но пък прилича на ДжиДи, което е интересно. Не знам как ги е избирал YG и Минхо и тоя вокалът като малките братчета на биг бенг.

 

Смятам, че добри YG да не дебютира двете групи, ще е голяма срамота, ако разкара когото и да било.

 

Иначе по отношение на JYP трейнитата - страхотни бяха. Не съм очаквала, че ще са толкова различни от стандартните му избори. Вече имам големи очаквания и за тях. Направо са страхотни.

 

http://onewomansubs.blogspot.ca/p/eng-sub-yg-win-who-is-next-press.html тук има някакви титри за 5ти, не съм ги гледала какво представляват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субтитри на епизод 5, с upload на

, или на Winners - част 1, част 2, част 3

 

Забавната не излъчена денс битка в Тим B.. :P   :panda-145:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...