Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Въпреки,че харесвам Yoona,факт е че прекаляват наистина понякога с екранното и време.

 

Изпълнението им от днес на MusicBank.Въпреки че са имали малък инцидент и се е наложило да презаснемат,се представиха супер ;)

"Танца на Робин Худ" е интересен :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=35QH9c337k0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и да са - SNSD си остават първата k-pop група, която неволно чух :) и сингъла им "Gee" още ми е в телефона. Имат хубави песнти и телца :P иначе любими са ми Seo Joohyun и Yoona B) обожавам "CABI", хареса ми "Hoot" и ги следя с интерес ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова се радвам за момичетата,че спечелиха!! Затвърдиха си позицията на най-добрата гърл група отвсякъде.

И напълно си го заслужават,след всичките изтощения и наистина се постараха доста за всичко това.

След огромния успеха в Япония,сега ще ги лансират и в Европа,което е супер.

Те милите бяха толкова шашнати като им обявиха името,че просто незнаеха как да реагират(което е нетипично за тях)

Малко ми стана кофти за Суджу,защото много си ги обичам и тях,но много ми хареса как им благодариха в речта си.

Доколкото четох поставиха поредния рекорд с тази награда,защото от години насам са я вземали само бой банди или мъже певци.

Антита,мантита,каквото и да си говориме са си #1 в момента :yes:

а тази снимка е простоо :wub:

htm20101209223055c000c010001.jpg

 

20101209190854597.jpg

grouphugdfbv.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минали са покрай номер 1 :) - това, че корейците обичат пластик кютнес е определящо в случая. Което не означава, че не ми харесват. Не мога да кажа обаче, че остават с някоя песен трайно в съзнанието ми. Единствено Хьоьон ме радва и то когато не е толкова отвратително руса като по-долу и ако не се мъчи да пее, а танцува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[HD MV] SNSD / Girls' Generation - Beautiful Girls (Feat. Yoo Young Jin)

песента много ми харесва !

особено когато пее Taeyeon~, Jessica~, Tiffany~, Sunny~, Yuri, Hyoyeon~, Seohyunie~, Sooyoungie~, Oh Yoona~~

http://www.youtube.com/watch?v=oKqhgoKN9g0&feature=player_embedded#!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20110120_1295514771_31790800_1.jpg

Въпреки,че тук нямат кой знае колко фенове,(да не кажа само мен :lol: ) искам да честитя на момичетата за наградите,които обраха тази вечер на SMA.

И за пореден път написаха история,като единствената гърл група печелила две години по ред Daesang :yes:

http://www.youtube.com/watch?v=MZIAKBoanJo&feature=mfu_in_order&list=UL

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки,че тук нямат кой знае колко фенове,(да не кажа само мен :lol: )

 

Фенове има, но не афишират с това ;) Лично познавам няколко такива от този форум (включително аз) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове има, но не афишират с това ;) Лично познавам няколко такива от този форум (включително аз) ;)

 

Останала съм с такова впечатление,понеже никой не им пише в темата,или ако се пише то е по-скоро не в положителна насока...

Радвам се ако имат фенове и тук ;)

 

Preview на японската версия на РДР,която ще излезе на 25-ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Run Devil Run на японски с англ.буквички

текста ми харесва много,най-вече края,но определено корейската версия ми допада като звучене повече

http://www.youtube.com/watch?v=tB81JQYxzdo

 

момичетата с Jerry Yan :wub:

110125snsd%2526Jerryyan.jpg

 

Jessy за Singles Magazine

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куклите са рекламно лице за Dior.Taeyеon,Yoona и Seohyun не участват,защото имат договори и са лица на други марки комзетични продукти

Особено красиви са в тази фотосесия

c01094204d612a6876454.jpg

 

 

20110220_snsd_dior_5.jpg

20110220_snsd_dior_3.jpg

20110220_snsd_dior_4.jpg

20110220_snsd_dior_12.jpg

20110220_snsd_dior_11.jpg

20110220_snsd_dior_10.jpg

20110220_snsd_dior_6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...