Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

На 28 ноември излезе OST "My Little Garden" за tvN драмата 'Jirisan', изпълняван от Taeyeon..

 

[지리산 OST] Part.8 태연 - 나의 작은 정원(Little Garden) MV (Official)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как пък не отбелязах тук, ей така, от уважение, че Юна спечели награда за популярност на провелите се наскоро42 Blue Dragon Film Awards, с последния си проект, филма "Miracle". 
FOR YOONA

Друго важно нещо.
Girls Generation ще е част от зимния албум на СМ- SMTOWN 2022 : SMCU EXPRESS, който ще излезе на 27.12.2021 г.
FGLM51CVEAwkUfQ?format=jpg&name=large

 

Тийзърът на GG ще излезе на 16.12, като групата ще е представена от събюнита Oh!GG т.е. Тейон, Юри, Юна, Съни и Хьойон.:)

Изображение
 

Ще участват също и в концерта, който ще се състои на 1.01.2022 г., ще се излъчва по YouTube и Beyond Live (безплатно) - SMTOWN LIVE CONCERT. 

А това е Тифани, която днес присъства на MAMA 2021. Тя ще представи една от наградите.
Изображение
 

 

Сойонг също там, на MAMA, и тя ще обявява печеливш. Не е ли страхотна? :)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър снимки на момичетата за албума SMCU Express.
Нямам думи.

 

Тейон
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 


Юри
Изображение
 

Off Topic


Изображение

 

 

Съни
Изображение

И краката на Съни :D

Off Topic


Изображение
 

 

Хьо
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

Юна
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

ОБЩА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко. 
Тейон и Хьойон участват в куиз Pink Blood Quiz Show, където познават песни на артисти от компания. Сегментът е част от промото за албум и концерта SMCU Express и аз лично страшно много се радвам, че правят такова съдържание. SM Family винаги ще бъде едно голямо семейство, независимо от глупавите фен войни, които сравняват постиженията на един артист отпреди 20 г., с тези на друг - отпреди 10 и най-новия, дебютирал преди година.
Колко по-забавно е да слушаме хубавата им музика и да се смеем заедно. :)
Между другото, Тейон явно е почитател на NCT - на почти всички свързани с тях въпроси отговори.

 

 

Обаче не сме споменали, че Girls Generation ще имат нова песен в споменатия по-горе албум. Казва се "Melody" и феновете на групата са много щастливи от това, аз също. Ако е нещо като "Lil Touch" много ще се радвам.
Изображение
 

За тези, които са я забравили (?) или пропуснали за над трите години от излизането й, ето я - "Lil' Touch". Не е ли страхотна? :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината много ме радва и се надявам, че и за други е така. :)

Нова дамска формация - Girls On Top в която участват BoA, Тейон и Хьойон, Уенди и Сълги (Red Velvet), Карина и Уинтър (aespa).
Според официалния Туитър  на 1.01 (концерта) ще имат своя дебют, а песента им официално ще излезе на 3.01.

Честно казано феновете отдавна си фантазираха за женска версия на SuperM, но аз съм изненадана, че се превръща в реалност и нямам търпение да чуя какво са ни подготвили. 
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзър снимки за GOT и една от тях е на Тейон.

Изображение

 


Между другото, този проект - Girls On Top, няма да е с фиксирани участници, а ще е по-скоро като NCT U - мембърите ще бъдат вклювани според концепцията на песента. Първият състав в обявеният вчера с мотото "GOT the beat (GOT:Girls On Top)".
Еха, страшно ми харесва играта на думи, която показват. От една страна GOT означава цитираното Girls On Top (Момичета на върха), но от друга може да не е абревиатура, а да е просто думата "got" или както са написали "Got The Beat" т.е. "Хванах (разбрах, притежавам) ритъма". Страшно харесвам такива главоблъсканици и с още по-голям интерес очаквам да видя и чуя какво са ни приготвили. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката на Хьо за GOT.

Песента, която ще излезе официално на 3.01.2022 г., ще се казва "Step Back" и ще е хип-хоп r&b парче с мощен бас и пристрастяващ инструментал, като също обещават да показва и солидните вокали на девойките.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки и пожелания за новата година.
Момичетата изглеждат страхотно, все по-красиви.

 

 

Юна заедно с Джуно от 2PM изпълниха танц за откриването на новогодишната програма на MBC.
Песента беше "Señorita", а тези двамата много готини заедно. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taeyeon се подготвя за завръщане!

На 11 януари беше обявено, че членът на Girls’ Generation ще разкрие предварителен сингъл преди третия й пълнометражен албум през февруари.

Предварителната версия на сингъла „Can’t Control Myself“ ще бъде пусната на 17 януари от 18:00 часа. KST.

 

taeyeon.jpg

 

Бяха разкрити и тийзър изображения за предстоящия предварителен сингъл на Taeyeon „Can’t Control Myself“!

taeyeon.jpg taeyeon-1.jpg

 

Off Topic

 

taeyeon-2.jpg taeyeon1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песен на Тейон "Can't Control Myself" излезе и ми хареса. Видеото също, да не кажа още повече. 

 

... Наричаш ме луда и какво? 

Защото не мога да се контролирам

Пред теб всичко е извън контрол, 

Чувствам, че всичко ще експлоадира,

Защото не мога да се контролирам... 

 

Между другото, май не сме споменали по-горе, но Тейон участва в написване на текста, а така също и в концепцията и режисурата на видеоклипа. Впечатлена съм.
Все още няма дата за излизане на албума, говори се за февруари. Ще видим.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебютната песен на Girls' Generation "Into The New World" е поредната подобрена версия, част от Remastering Project на SM.
Вече може да гледате видеото с HD качество, както и да се запознаете с текста на английски (който всъщност е доста хубав).
Тейон през 2007 г.
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bts на видеото "Can't Control Myself" на Тейон.
Клипът продължава да ми харесва страшно много, а най-хубавото е, че всеки може да го интерпретира както иска - дали историята говори за токсична връзка, която не може (или не иска) да приключи? Или, както предположи един човек, показва щастието, към което се стремим и се нараняваме докато го стигнем? Или пък, както аз си мисля, показва болката, която околните не разпознават, не искат и да знаят, защото им е по-забавно да приемат живота (на героинята) като зрелище. Такива някакви мисли ми навява, ще ми е интересно да чуя и вашите размисли.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейон ще е водеща на програмата Queendom2 по MNet. Шоуто е тип сървайвъл, с участието на дамски групи, които се състезават за титлата "Кралици".
Хич не ги обичам тия предавания, но успех на участниците (които предстои да бъдат обявени), за тях шоуто ще е само в плюс.
Изт.Naver


Акаунтите на Girls' Generation публикуваха черно-бяла снимка с кратък текст "Тейон" и обновиха кориците си.
Започват промото за албума й. Време е.
Изображение

 

Съвсем преди малко излезе информация, че новият студиен албум на Тейон ще се казва "INVU" и ще излезе на 14.02. Предварителните продажби започват от днес. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

График на излизане на албума на Тейон.
Започваме със семпъл на 3.02, 0:00ч (при нас е 2.02, утре, 17:00 часа)
Изображение

 


Отделно от това от вчера каналът на GG започна да качва влогове, първият с името INVlogU #01 Can't Control Myself.
Отиде да види своя реклама и тийзър на песента, радва се като малко дете.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семпъл към албума на Тейон.
Да ви кажа не знам какво да очаквам. Виждаме я руса, някак романтична, после чернокоса със силен грим - тип "жената вамп", имаме и Тейон - гледаща ни през решетка и сякаш ни казва, че всъщност нищо не знаем за нея. Така го усетих това видео аз.  Да ви кажа не знам какво да очаквам, затова тръгвам без определена настройка, а така или иначе скоро ще разберем какво ни е подготвила.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки от Теойн, тийзъри ба албума й INVU.
Вие може и да знаете, но аз доста време се чудих какво точно означава това "invu". Оказа се, че е жаргон, абревиатура на израза "I envy you" (Завиждам ти).
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

А пък "INVU", едноименната заглавна песен в албума, ще е поп-денс парче с интензивни синтезатори и впечатляващ звук от флейта.
Интересно.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...