Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Taeyeon ще си има рекипадж албум „Purpose“, който излиза днес...

 

TAEYEON 태연 '내게 들려주고 싶은 말 (Dear Me)' MV Teaser

 

 

Off Topic

 

TAEYEON 태연 'Purpose' Repackage Mood Sampler #1

 

TAEYEON 태연 'Purpose' Repackage Mood Sampler #2

 

TAEYEON 태연 'Purpose' Repackage Highlight Clip #1 월식 (My Tragedy)

 

TAEYEON 태연 'Purpose' Repackage Highlight Clip #2 너를 그리는 시간 (Drawing Our Moments)

 

 

Taeyeon-2.jpg taeyeon-4.jpg

 

Цялата информация около този албум+около 10 000 снимки от нея може да видите тук: :click:

Снимките са интересни, при нея винаги има много такива тийзърни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taeyeon с първи самостоятелен Daesang (digital music). 

#Taeyeon1stDaesang

 

На днешните 29th Seoul Music Awards тя спечели Digital Daesang (Grand Prize) за“Four Seasons,”,  OST Award за “Hotel Del Luna”-песента “A Poem Titled You,” и Bonsang (Main Award).

Girls-Generation-Taeyeon-XPN.jpg

 

200130 TAEYEON - Spark @ 29th High1 Seoul Music Awards

 

Само я вижте, милата не може да повярва. :P

 

SNSD Taeyeon (태연) Wins Digital Daesang Speech @2020 Seoul Music Awards

 

Статия в Soompi: Taeyeon изглеждаше шокирана да спечели Daesang. Shin Dong Yup изтъкна, че всички останали артисти са й дали овации и той я попита дали не е очаквала да спечели. "Наистина не го очаквах", каза тя.

- Говорих с Red Velvet… - продължи тя. „Но сега съм толкова объркана.“

"Първо, много ви благодаря", каза тя. „Мисля, че има толкова много хора, които биха могли да получат това. Благодаря ви. Много съм нервна!"

Jo Bo Ah влезе да попита за кой мисли най-много в този момент и тя отговори със смях: „Мисля, че трябва да кажа на майка си? Мисля за родителите си и членовете. Искам искрено да благодаря на феновете си. Винаги ме чакат. Мога да продължа да правя музика, защото има хора, които я слушат. Искрено ви благодаря. "

Домакините изтъкнаха, че за първи път тя получава Daesang като солов изпълнител. Taeyeon каза: „Има много невероятни композитори, които създават толкова страхотни песни, и аз съм им толкова благодарна на всички. Ще продължа да работя по-усилено. Благодаря ви. SONE [Фен клуб на Girls’ Generation], обичам ви и благодаря. "

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстоящата драма на JTBC “Hello Dracula” представи интригуващ нов плакат!

“Hello Dracula” е драма, която ще се състои от три истории: тази на неуравновесената връзка между An Na (изиграна от Seohyun от Girls's Generation) и нейната непосилна майка Mi Young  (изиграна от Lee Ji Hyun); тази на вокалиста на инди инди банда Seo Yeon (изигран от Lee Joo Bin), който е попаднал между мечтите си и реалността ; и това на специалното приятелство между привилегирования Ji Hyung  (изигран от Seo Eun Yool) и нежеланото дете Yoo Ra (изиграно от Go Na Hee).

Новоиздаденият плакат представя Seohyun в характера на An Na, самотен учител в началното училище със скрита тайна. Изглежда, че меланхоличният млад учител се губи в мисълта, докато се бори със смесени емоции, а унилният начин, по който очите й са хвърлени надолу, намеква за нейната слабост и неспособност да се отстоява за себе си. Надписът също подчертава несигурността на An Na, като пита: „Бихте ли добре с някой като мен?“

Любопитното е, че изглежда, че плакатът улавя An Na от нечия друга гледна точка, повдигайки въпроса кой може да я наблюдава от разстояние.

Hello-Dracula.jpg

 

В драмата An Na е мил и грижовен учител, който осигурява комфорт на малките деца с емоционални белези. Тя също е слабоволна дъщеря, която винаги се е подчинявала на майка си и се поддава на всяко нейно искане, дори и като възрастен. Въпреки това, след като се раздели с най-голямата любов на двайсетте си години, тя намира живота си като разпадащ се и решава, че най-накрая трябва да се изправи пред майка си и да изрази емоциите си честно.

Продуцентите на „“Hello Dracula” коментират: „Seohyun свърши безупречна работа, изобразявайки героя на An Na, който носи скрити белези отвътре. Тя изрази дори най-малките промени в емоциите на [героя си] с дълбочина. Докато следвате ежедневието на An Na, ще откриете, че плачете, без да го осъзнавате, но също така ще се усмихнете. "

Те добавиха: „Молим ви да покажете много очакване за драмата “Hello Dracula”.

“Hello Dracula” ще се излъчи на 17 и 18 февруари от 21:30 ч. КСТ.

Източник: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна новина. 

По-рано днес бащата на Тейон е починал от сърдечен удар, тя веднага се е отправила към дома, за да бъде със семейството си. 

Още по-тъжно ми стана след като разбрах, че днес Тейон има рожден ден, а освен това трябваше да излезе и сингълът й "Happy". 

:(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyo ще вземе участие в новото предаване на MNET Good Girl.

То е новото хип хоп предаване на програмата, където ще се представят най - добрите хип хоп и  R&B звезди включващи  underground рапър, идоли и най - популярните артисти. Ще бъдат слагани в групи и ще правят различни задачи докато не вземат наградата.

 

Премиерата ще е на 14 май.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова тийзърна снимка ~~

EW2jH6mU4AIl1ir?format=jpg&name=orig

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Нова трейлър за предаването, в което ще участва Hyo

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, как може да е толкова прекрасна?

Все едно гледам Пипи дългого чорапче в пораснал вариант.

Но със същото очарование.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като отдавна не сме ги виждали заедно ~~

Днес излезе новината, че 7 от 8 момичета са били на сватбата на мениджъра им. Изпълнявали са KISSING YOU  и Complete

Tук можете да видите част от изпълнението  и  друго клипче цък  //// тук изпълнение на Complete

Sooyoung пък качи клип на репетицията им цък.  (тук се вижда колко се забавляват )

 

Image

 

Off Topic

Image

 

 

И една снимчица на Tiff ,която не е могла да бъде там

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юна ще се появи в документалната риалити програма на tvN - "ON&OFF", която ще показва всекидневния живот на знаменитост по време на претоварения й график (ON) и истинската й личност, когато е в почивка от ангажиментите (OFF).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...