Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

СОНЙОШИДЕ СЕ ЗАВЪРНАХА! Буквално! :D Най-накрая изкараха нещо добро. Или по-точно нещо, което на мен ми харесва много и мисля, че много им подхожда и наистина показва, че Girls' Generation все още имат какво да покажат и че могат да им се правят и добри песни. Двата видеоклипа ми допадат. А "You Think" е по-добрата песен. Но за жалост не мога да кажа нещо добро за останалите песни от албума, с изключение на "Check", което беше излязла заедно с "PARTY" и на "Bump It". Но се радвам, че поне тайтълите ми хареса много. Предполагам, че и танците им ще са много интересни и на двете парчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като никога са ми приятни изпълненията им на живо, някак по-разчупени са, пък и песните повече ми харесват от тези от предни години.


 


Днес в Music Core


 


"Lion Heart"



 


"You Think"



 


"Show Girls"


 



 


Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SBS Inkigayo oпределено са с най-добри оператори зад камера.


 


"You Think"



 


"Lion Heart"



 


19/08 Weekly Idol с английски субтитри


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

SBS Inkigayo oпределено са с най-добри оператори зад камера.

 

И аз това съм си мислил много пъти. Наистина след като вече от години гледам тези предавания, мога да кажа и аз това за Инкигайо и неговия екип.

 

Хореографията и на двете им песни ми харесва и този път май наистина пеят доста повече. Или пък са ги записали предварително в студиото и сега си отварят само устите, но въпреки това изглежда така, сякаш те пеят. Защото съм чувал, че и такива трикчета са използвали в предаванията. Не само тази група, разбира се. Но да не отваряме пак темата кой, как и колко пее. Кпоп-а е над това. :D Както и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне, очакваното дълго време от феновете на Тейон ще се случи, на 07.10 излиза първият и соло мини албум :beer:

Красивите, артистични тийзър снимки, още повече засилиха нетърпението ми.

 

CQHlm_Pt_VEAEBNDO.png

 

 

 

CQHl6_YEUYAAWDm_K.jpg

CQHl64_PVEAES8_ZZ.jpg

CQHl67_ZUk_AAOx_Rm.jpg

CQHljee_UEAILv_Nt.jpg

CQHlm_Z3_UEAETIr_Q.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейон "I" feat Verbal Jint MV

 

01. I [Feat. 버벌진트 (Verbal Jint)] *Title
02. U R *Title
03. 쌍둥이자리 (Gemini)
04. 스트레스 (Stress)
05. 먼저 말해줘 (Farewell)
06. I (Inst.)

Свали

 

Изключително красив клип на "I", заснет е в Нова Зеландия. Красотата на природата се съчетава много добре с вокалите на Тейон и интересният инструментал на песента, което дава усещането за едит завършен продукт. Все пак ми се иска "Stress" да беше главната песен, защото ми е любима и мисля, че е по-добрата песен от двете и най-добрата в албума. Дано поне я изпълни, в някое от предаванията. Останилите песни са приятни, но нищо 'уау' и запомнящо се за съжаление. "U R" откровенно не ми харесва. Като цяло, албумът можеше и по-добре. Иначе добър маркетинг и направиха. Час преди да излезе албумът дигитално, тя направи чат на живо във Vine, който доста внимание привлече. В резултат, доста силно представяне в чартовете, стана и №1 в itunes в 12 страни, може и вече в повече да е. Общо взето, нейният дебют само за ден стана по-успешен от SNSD за тази година хаха. Успех и занапред, ще следя сцените и с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно много ми хареса новият й сингъл  :) с линк за изтегляне http://k2nblog.com/single-taeyeon-rain/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джесика ще се завърне соло :), подписала е с Coridel Entertainment, но за жалост в Ню Йорк, САЩ

http://www1.korea.com/bbs/board.php?bo_table=KPOP&wr_id=2675 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Тейон! Моята първа кпоп любов! Да продължава да води момичетата ни към още по-големи успехи и да ги подкрепя в лошите моменти  :) Жива и здрава и да ни радва още с невероятният си глас  :)  :)

http://onehallyu.com/topic/296660-happy-birthday-to-snsds-kid-leader-kim-taeyeon-3/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

tumblr_m0l8jsWrHn1qdi4yuo1_500.png

CdCNkLbUIAAWTYZ.jpgCdCYLf5VAAA6G2Q.jpg

 

 

 

CdCMgelUEAA77rR.jpg

 


CdCNUl5VAAEdx4R.jpg
Taeyeon,_Incheon_Airport_150911.jpg

 

 

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко чакахме за това, най-после ще го имаме, цял албум на Тейон  :)  :)  http://www.soompi.com/2016/03/17/girls-generations-taeyeon-to-release-first-solo-studio-album/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тифани с музикален тийзър за предстоящия си албум.



Джесика също ще дебютира соло. Очаквам нейния повече от дебюта на Тифани, нищо че и двете ги харесвам много, повече ми липсва гласа на Джес  :)  :)

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна песен, Тифани както винаги е перфектна, пеенето й, хореографията, всичко е перфе  :up:



Плюс линкче за албума й - http://k2nblog.com/tiffany-i-just-wanna-dance-the-1st-mini-album/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ледената ни принцеса се върна с "Fly"! Успяхте ли да полетите? Защото аз след AOA вчера и Джесика днес не само ще полетя, ами ще отида в Космоса от щастие!

 

Толкова ми липсваше гласа й, МВ-то е много добре заснето и хореографията е супер яка.

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...