Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Eто какви тийзарни снимки имаме от днес ...

 

АХххх Seohyun е прекрасна ..С това бритонче с което се подвизава от няколко дни ...

 

 

20121222_seohyun_igotaboy-600x828.jpg20121222_seohyun1_igotaboy-600x900.jpg

 

 

Ето ги и на останалите момичета по една тийзърнА Снимка

 

 

Taeyeon

20121222_taeyeon_igotaboy.jpg

Jessica

20121222_jessica_igotaboy.jpg

Yoona

20121222_yoona_igotaboy.jpg

Yuri

20121222_yuri_igotaboy.jpg

TIffany

20121222_tiffany_igotaboy.jpg

Sunny

20121222_sunny_igotaboy.jpg

Sooyoung

20121222_sooyoung_igotaboy.jpg

 

 

 

 

Eто и двете общи снимки на момичетата

 

tumblr_mffddrxqx61qbug69o1_1280.jpg

 

tumblr_mffe3tlByc1qaeerfo1_1280.jpg

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек Тиара са откраднали танца на GG, а не обратното :P

 

 

 

Весела Коледа от Soshi

 

 

Нямам идея кой от кого е откраднал танца, но "Бо Пийп" на Тиара им се получи по-добре отколкото "Мърси" на СНСД.

 

 

Хаха, повечето едвам ги разпознавам в новото им амплоа :). Иначе готини са. Интересно ми е какво ще изкарат като песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей много цветни :) Супер са! Ама ...... "Mercy"? Чесно? Някак си ..... да правиш ковър на толкова известна песен е ... ммм ..... не е нормално за мен.

 

Иначе когато видях датата 01.01.2013 подивях! Толкова скоро! :) Дори ще е цяяяял албум!! Идеални са! :)

 

Сега .. кой от кого крал. Вярно е, има кадри, които малко ми напомнят на танца на "Lovey Dovey". Факт е! Веднага ми се наби в очите. Добре, клипа и песента са правени 2008г. Тогава T-ara още не са дебютирали. Двете групи са в различни компании. Айде кажете ми тогава как T-ara или някой от тяхната компания са го видели това? Нереално е и е смешно. Получило се е просто чисто съвпадение. Никой не е крал. Стига вече и вие с такива коментари.

 

Плюс това да допълня, че в музикалния бизнес няма как да се избегне елемента на "това ми звучи или изглежда като онова". Във всеки стил музика си има определено звучи, характерен за стила. Очевидна кражба ще е SM да твърдят, че новата песен изобщо не е копие на "Mercy". Нали се сещате, че това ще е смехотворно. Същото и при танците. Няма как да няма движение, които са еднакви или набодобяват други. Така че "relax" :)

 

А нали май MBC щяха да правят документален филм за завръщането им и уж щяло да се излъчва преди да дебютират официално? Не съм сигурен, че е точно MBC, но по-важното е някъде прочетох, че SNSD ще са единствената група, за която ще се прави нещо подобно специално за comeback-a им.

 

Другото интересно нещо е, че май албума ще садържа и песни, които са записвани преди години, в периода от 2008ма досега. Охх нямам търпение :)

 

И някой знае ли кога ще им е първата сцена? MCD?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата подготвят нещо като мини концерт около зашръщането си . Ще се нариача Romantic Fantasy ..MBC се казали някъде около януари някъде изникнаха слуховете, че ще се излъчи на 26 декември..Ще излязът в два епизода...Песните са общо 16..

Днес се записват песните и ..Записите с камери не са били позволени и затова даже някои фенове са били изкарани....Има много фен съобщения но не се знаят кои са истина и кои не и затова няма да слагам...Обаче четох, че някои от момчетата от ЕXO са били дуетни половинки на някои от момичетата, Също и Хенри от Super Junior M е помагал на Yuri и Хъo в изпълнението им..А Кристал (f(x)) сестра на Джесика и е помагала в нейното изпълнение като свирила на пиано..

 

Eто и трак листа, който излезе също не знам дали е 100 % сигурен

 

 

1. Dancing Queen /소녀시대

2. 감기 /소녀시대

3. I Got A Boy /소녀시대

4. 끈 /소녀시대

5. 알고싶어... (I want to know...) /소녀시대(Taeyeon & Tiffany)

6. Perfume /소녀시대

7. Do it /소녀시대

8. 등대 (Lighthouse) /소녀시대

9. Promise /소녀시대

10. 눈사람(Snowman) /소녀시대

11. Time Machine (Korean ver.) /소녀시대

12. PAPARAZZI (Korean ver.) /소녀시대

13. Flower Power (Korean ver.) /소녀시대

 

 

Затова ето още малко промо снимки

 

121223_GirlsGeneration_02.jpg

 

 

R6wDF.jpg5v0sp.jpgmTu2T.jpgCjUz7.jpg0hXVQ.jpg

O9jbz.jpgtumblr_mfh6dd3z6N1rex4jpo1_500.jpg

 

6snbb.png

 

 

 

 

Обаче “Dancing Queen разбива класациите била е номер 1 в реално време в следните класации Naver Music, Melon, Monkey3, Bugs, Soribada, Olleh Music, and Mnet

 

gg.jpg

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трите излезли клипчета с бг преводчета на Taeyeon

:click: Yuri :click: и Sunny :click:

 

И малко тийзърни снимки

 

 

tumblr_mfj27bcM1F1r2xhr2o5_r1_1280.jpg

tumblr_mfj27bcM1F1r2xhr2o4_1280.jpg

tumblr_mfj27bcM1F1r2xhr2o6_1280.jpg

tumblr_mfj06mbx8P1qgenkyo1_1280.jpg

tumblr_mfj27bcM1F1r2xhr2o3_1280.jpg

 

 

И 'OhBoy!' заедно с Hyoyeon и EXO's Sehun и Chanyeol

 

snsd+hyoyeon+with+exo+sehun+and+chanyeol.jpg

 

 

snsd+hyoyeon+oh+boy+magazine.jpg

snsd+hyoyeon+with+exo+chanyeol+and+sehun.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно съм разочарована от тях, да не кажа направо потресена...Безобразната им визия не ми пречи, SeoHyun ако не беше толкова смотама по дефолт, можеше дори и да е секси. Yuri&SooYong си ме кефят, както винаги...Джесика е наистина като барби. Независимо какво й правиш, как я променяш, тя си остава същата пластмасова кукла. Юна е без коментар, Съни и Тифани са ми даже тъжни, но Taeyeon....просто не.

 

Както и да е, визията не е проблемът. Не знам дали от Дь Бойс са пускАли нещо, освен на Мърси кавъра, но явно са решили, че като не им провървя със секси агресорките, за които определено не стават щом имаме 2ne1 и BEG, то ще се върнат към ултра лигавите малки сестри на Корея. Тъпото е, че си имам Аю и още не знам си колко други 12 годишни девойки....Тия мадами са на по 23 години...МинА им времето да въртят близалки и да надуват бузи, поне не в тоя аспект. Обидно е за феновете им, макар че масата от тях са си почти толкова интелигентни, колкото и Юна. Освен това и визията, и музиката им просто не са за тях. Ще се превърнат във вторите S.E.S, което е тъжно, защото дори да не харесвам SNSD, няма как да не призная успехите и влиянието им, да не говорим за няколкото зарибяващи песнички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sooyoung за ‘Harper’s Bazaar’

 

20121226_sooyoung_harpersbazaar.jpg

 

, “I like looking casual but not too plain. I don’t like tight jeans or kill heels that look uncomfortable. So I like Isabel Marant because it’s very feminine without being too tight or uncomfortable. It’s easy to mix and match, so I can wear it often as well. I think it expresses how I feel very well, so I even like the designer, not just the clothe

20121226_sooyoung_harpersbazaar2.jpg20121226_sooyoung_harpersbazaar3.jpg

tumblr_mfospvP2PC1riwj2jo5_500.jpgtumblr_mfospvP2PC1riwj2jo6_500.jpgtumblr_mfospvP2PC1riwj2jo7_500.jpg

tumblr_mfospvP2PC1riwj2jo4_500.jpg

 

 

Тифани :click: SeoHyun :click: Yoona :click:

 

Момичетата за 'Vogue' Japan' февруари 2013

 

snsd+vogue+japan+(1).jpg

 

 

snsd+japan+vogue+picture.jpg

snsd+vogue+japan+(1).jpgsnsd+vogue+japan+(2).jpg

 

 

И май това вече е официалния трак лист за албума на момичетата

 

1. I Got a Boy

2. Dancing Queen

3. Baby Maybe

4. 말해봐 (Tell Me)

5. Promise

6. Express 999

7. 유리아이 (Glass Child)*

8. Look at Me

9. XYZ

10. 낭만길 (Romantic Street)

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно съм разочарована от тях, бла бла, haters gonna hate

 

само за информация - песента, която звучи във видео тийзъра, НЕ Е главната песен от албума I Got a Boy, a песента под номер 10. 낭만길 (Romantic Street).

 

386605_4599584259981_937332043_n.jpg

526036_4590995005255_1293173618_n.jpg

 

 

74513_4598700237881_1045080402_n.jpg

45020_4599583659966_2027551448_n.jpg

268168_4599583899972_527078501_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за информация - bla bla bla....just bla.

 

Само си представи- знам. Но самата концепция предполага нещо лигаво като Gee и Oh!, което е проблематичното. Просто при наличите на 1 един чудесен и три доста сносни гласа е яко тъпо това, което правят. Дъ Бойс, колкото и да не се хареса на критиката, щщото си беше боза, имаше някъв намек за прогрес и развитие, а и там до една изглеждаха прекрасно и на възрастта си. Достатъчно са млади, за да могат да си играят с множество сладурски концепции, но не достатъчно, за да го раздават предучилищната с бижута от зръчно и бонбонени коси. Не им отива нито на статута като група, нито на годините труд и маане на краци. Преди да ми правиш комплименти, моля, прочети какво съм написала, а след това, ако не е много сложно и трудоемко- вземи се опитай да разбереш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че всеки си има мнение, никой не е длъжен да ги харесва. Просто са ми странни някои изказвания - на мен като не ми харесва някоя група или изпълнител, стоя далеч от техни песни, снимки и теми по форуми, какъв е смисълът да си губя времето да пиша по техен адрес, като са ми смотани и тъпи?

 

Визията на новия албум - има 10 различни обложки, със снимка на всяко от момичетата и една обща

 

 

iQQzSnihuWTgF.png

 

 

и снимка от новия танц

 

proxy.jpg?t=FQQVBBgpaHR0cHM6Ly90d2l0cGljLmNvbS9zaG93L2xhcmdlL2JwdjA4dy5qcGcUAhYAEgA&s=QxdApK6Zq1um6CaGJvyeaOu252_gZRD1of1yYQNoeOU

 

И новият тийзър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че всеки си има мнение, никой не е длъжен да ги харесва. Просто са ми странни някои изказвания - на мен като не ми харесва някоя група или изпълнител, стоя далеч от техни песни, снимки и теми по форуми, какъв е смисълът да си губя времето да пиша по техен адрес, като са ми смотани и тъпи?

Визията на новия албум - има 10 различни обложки, със снимка на всяко от момичетата и една обща

http://i.minus.com/iQQzSnihuWTgF.png

и снимка от новия танц

https://o.twimg.com/1/proxy.jpg?t=FQQVBBgpaHR0cHM6Ly90d2l0cGljLmNvbS9zaG93L2xhcmdlL2JwdjA4dy5qcGcUAhYAEgA&s=QxdApK6Zq1um6CaGJvyeaOu252_gZRD1of1yYQNoeOU

И новият тийзър

 

 

 

Oooo mannn..I got a boy ќе биде супер хитче :lol: Ми личат малку на 2НЕ1 стил ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 мин. се цъкля на "I got a boy" денс тийзъра..да не би докато отсъствах Соньошидето (и част от SM) са влезли, спали, яли и преобличали в някоя от практис руум-ките на YG E? :lol: Не са на възрастта на новите гърли от Фемилито, сори, вярно не са престарели, но и предновогодишно да искат да тръшнат G-Dragon я от смех, я от кражба на негови дрехи..пак не вярвам.Ха, дано на танц го докарат свежо, защото очите усещам, че много ще болят. А си мислех, че "Пепеляшките" ще станат Принцеси, а не..крастави цветнушки... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме радват, яко "ghetto", яко "fabulous". Въобще тоя цигански шиш сърце ми топли :). Луд за шаренко се хваща 'щото :). Иначе трите движения, които дават ме кефят. Хьойон много и тича да е цветничка. Дано има повече от 10 секунди екранно време тоя път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от първото представяне на I got boy на Romantic Fantasy ...

 

jIlAV1xErRP3t.jpg

 

j4JTYtnsUt3Zm.jpg

 

 

Имаше превю на Romantic Fantasy ето го и него

 

 

Hyoyeon D-4 :click: D-3 Jessica :click: D-2 Sooyoung :click:

И още едно съобщение от Seohyun D-1

 

Sooyoung и Yuri са били на SBS Ent Award състояли са се вчера..Като Sooyoung е била една от главните водещи ..Ето клипчета Sooyoung :click: Yuri :click:

 

snsd+sooyoung+2012+sbs+entertainment+awards+red+carpet+pictures+(6).jpg

 

Излязоха също интересни новини около албума

 

 

- Pixie Lott took a part in Girls'Generation 4th Album, She composed track #3 "Baby Maybe", the lyric wrote by Sooyoung, Yuri, and Seohyun.

- Track #4 말해봐 (Tell Me/Talk To Me) is the korean ver of Japanese Song "Boomerang"

- Seohyun and Yuri wrote the lyric for #9 "XYZ"

- Taeyeon & Tiffany Duet Song is #7 "유리아이"/, 'Glass Child'

- Album medley released today Dec 31st via Youtube, Website, Naver, Twitter, FB, Weibo

- European production team Dsign Music, Joe Belmaati, Yoo Youngjin, Kenzie, Park Changhyun, and other local (Korean) hit makers have taken part in the album, increasing the perfection of the album.

 

 

Излезе, че песента им Baby Maybe' е римейк на песента на Pixie Lott's - 'What You Do'

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...