Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Е защо само денс версията? :D Ето и "нормалната"

 

 

 

 

Както и да ги гледам, не мога да отрека, че тези момичета са наистина номер 1! Като започнем от облеклото им, танците, пеенето, държането, клиповете и като цяло какво усещане предават техните песни .... просто си заслужават титлата. А и сякаш се превърнаха в истински kpop икони.

 

А нослето ми надушва, че може би скоро ще се появи цял японски албум, събрал всички сингли излезли наскоро и някое и друго ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за нослето ти, но японският албум си има вече заглавие и траклист

 

“Girls’ Generation II ~Girls & Peace~”

 

1. FLOWER POWER

2. Animal

3. I’m a Diamond

4. Reflection

5. Stay Girls

6. T.O.P

7. BOOMERANG

8. Oh!

9. All My Love Is For You

10. PAPARAZZI

11. Girls & Peace

12. Not Alone

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то си беше ясно. След година слушане на кпоп, малко или много започнах да им разбирам номерата ;) Като гледам траклистата новите песни ще са 8, нали? Датата, на която трябва да излезе е 28ми Ноември. Първият им японски албум "Girls' Generation" беше наистина много силен. Аз много много го харесвах и слушах! Песните, които са излезли досега от новия също са чудесни. Дано и тези, които тепърва ще чуем да са на същото ниво.

 

Но да си призная ми липсват на корейската сцена. Е да, TTS се появиха тази година, но искам да ги видя всички заедно на сцена. Точно когато излезе "The Boys" 2011, тогава чух за първи път корейска група и бяха точно те, но не следях никакви музикални предавания, нито някакви други. Бях им изтеглил 2-3 албума и им се радвах само като аудио. Сега искам да ги видя и на сцена, но това най-вероятно ще е случи чак догодина.

 

Блазе им на японците. Май SNSD са най-активната корейска женска група на техния пазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших че момчетата ще оценят една фотосесия тип "полегнала е Тодора"

:lol:

 

 

tumblr_mcv5f1wn4w1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5hbneyg1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5ilVF2V1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5l6ktF71qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5me2PtI1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5neSVOp1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5o3nxoc1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5okJwSJ1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5p4BioJ1qhxyw0o1_1280.jpg

tumblr_mcv5pk4gSc1qhxyw0o1_1280.jpg

 

 

Ако рекламираха Дормео дали нямаше да се замислите да си купите по един матрак хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете песни, които са част от сингъла, заедно с Flower Power

 

BEEP BEEP

http://www.youtube.com/watch?v=2aR5dAaV8aw&feature=plcp

 

 

 

SNSD 2nd Japanese Album Mash-Up Teaser

http://www.youtube.com/watch?v=mJrTw5oQMQg

 

Редактирано от LunaBrava
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1468
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако края на света не дойда края на годината, значи всички ние ще доживеем да видим Girls' Generation в пълния си състав на корейската сцена през Януари 2013! Няма друга информация за сега. Като любопитен факт се изтъква, че завръщанията на SNSD през месец Януари са съпроводени с големи успехи, визирайки "Gee" и "Oh!". Дано и 2013та да им донесе същия късмет!

 

Иначе доста ги съжалявам момичетата. Като ги гледам постояно имат ангажименти. Ако не са на корейска сцена, са на японска. Или пък правят концерти. Горките сигурно нямат и един ден свободен. "Тежка е царската корона".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно новото сингълче - чак се изумих, че 2 от 3 песни ми харесаха. То едното не е и много песен - само не го знам Шона Пола :) к'во прави там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови песни от японския албум, който официално излиза на 28.11

любимата ми:

http://www.youtube.com/watch?v=8sAtKzbDC_s&feature=relmfu

 

страхотна балада:

http://www.youtube.com/watch?v=SBOk4SuExs0

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, от всичките симпатизирам само на Taeyeon и Yoona, другите са ми твърде кукленски и безлични. Направили са им някои доста добри парчета, няма спор, пък и повечето пеенето си го могат. 'Flower power' e силна, преди врътках яко 'The boys', сега явно ще е тази :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GIRLSGENERATIONIIGirlsPeace2012.jpg

 

 

 

Girls' Generation - GIRLS’ GENERATION II ~Girls & Peace~ [28.11.2012]

 

01. FLOWER POWER

02. Animal

03. I’m a Diamond

04. Reflection

05. Stay Girls

06. T.O.P

07. BOOMERANG

08. Oh!

09. ALL MY LOVE IS FOR YOU

10. PAPARAZZI

11. Girls & Peace

12. Not Alone

 

Download

 

 

*По принцип всичко, което качвам е взето от k2nblog или kpopspy, което означава, че файловете са с много високо качество. Казвам го това, за да не си мислите, че ви пробутвам песните с някаква лошо качество. А защо тогава не ви давам направо техните линкове, а ги качвам на друго място? Много просто - техните файлове са с оригиналните имена. Какво означава това ли? Ще ви дам пример с този албум. Girls' Generation е написано на японски. Името също не фигурира в папката на албума, а не написано като "01. FLOWER POWER". Също така на някой албуми липсва пълно описание когато отворите инфото в Winamp. Примерно не е попълнено полето на албум или някое друго. Или имената са написани само на корейски или на корейски и английски. В крайна сметка исках да кажа да не се притеснявате за качеството на файловете. Целта на това обяснение е да не се тревожите, когато теглите от дадените от мен линкове. И моля за извинение, ако не ви е най-удобно и бързо да теглите от мястото, където ги качват, но нямам желанието и времето да ги качвам в няколко сайта. Приятно слушане! Албума е прекрасен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко снимки от 29.11.12, летище Incheon на път за Виетнам

73248_4469002075508_2067095398_n.jpg76455_4469001915504_1579150176_n.jpg

 

400169_4468998235412_1004906908_n.jpg

 

 

и ТеТиСо като водещи на същия концерт във Виетнам

 

68473_4468997995406_1353170888_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на d3Mn, че сподели албума с нас. Трябва да кажа, че повечето песни ми харесаха, особено - 'Reflection'.

Yoona и Taeyeon бяха сред поканените на сватбата на Haha и Byul 30.11.12

tumblr_mecht9n0lA1rkrt4lo1_500.jpg

 

Ето и едно живо изпълнение на 'All my love is for you', която също много си я харесвам и едно изпълнение на Taeyeon и Tiffany, което доста ме изненада със смелостта си, ще видите и чуете за какво говоря :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=gLP_QuMdhUI

 

 

На Taeyeon миличката й личи, че хич не и комфортно в тази роля, Тiffany е къде къде по-убедителна. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако края на света не дойда края на годината, значи всички ние ще доживеем да видим Girls' Generation в пълния си състав на корейската сцена през Януари 2013! Няма друга информация за сега. Като любопитен факт се изтъква, че завръщанията на SNSD през месец Януари са съпроводени с големи успехи, визирайки "Gee" и "Oh!". Дано и 2013та да им донесе същия късмет!

 

Иначе доста ги съжалявам момичетата. Като ги гледам постояно имат ангажименти. Ако не са на корейска сцена, са на японска. Или пък правят концерти. Горките сигурно нямат и един ден свободен. "Тежка е царската корона".

 

Мило ми е што има се повеќе нови фанови на СНСД :lol: И мене Тејон ми е ептен слатка, Бр. 2 ми е на листата, после Јури <3 И јас сега го симнувам новиот албум па ќе ви кажам кои песни му се убави :) А колку што знам идната година треба да издадат целосно нов албум, НА АНГЛИСКИ :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те Йон се опитва да прочете някакво писмо редом до Юри и Юн А :D

 

Всъщност на СМ Тауна в Бангкок, Юри си беше написала няколко листчета с фрази на тайландски и останалите ги взеха да ги четат на глас :D ето видео:

 

 

На Taeyeon миличката й личи, че хич не и комфортно в тази роля, Тiffany е къде къде по-убедителна. :rolleyes:

 

Не й е комфортно ли, я вижте тук :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес SNSD, зарадваха феновете си, като издадоха по-рано от очакваното, MV към песента 'Dancing Queen', част от предстоящият им 4-ти албум в Корея, който ще се казва, 'I Got a Boy' и ще излезе на 1-ви януари 2013г. Песента е римейк на хита на Duffy - 'Mercy' от 2008г. Пуснаха и няколко teaser снимки на Hyoyeon.

Явно, цялата идея за видеото, е планирана преди доста време, защото е заснето още 2008г., като в началото и края на клипа, са монтирали нови кадри с момичетата и се е получило нещо, като машина на времето, преди и сега. Не е зле, интересна идея :rolleyes:.

 

http://vbox7.com/play:f5ea610c8b

 

Hyoyeon, става ми все по-симпатично това момиче, даже и с тази визия стил, 'дъгата повърна върху главата ми', ме радва :D

 

 

tumblr_mfdcwfpY3H1qeq5z0o1_1280.jpg

tumblr_mfdcrx5Trv1qeq5z0o1_500.jpg

tumblr_mfdalaxhdp1rzk0s3o1_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудех що изглеждат толкова малки и що клипът им е като продължение на Джий, а танцът е като Тиара, а то, 'щото старо. Дъфи ме накара да я уважавам - пее песента по-добре от 9те момичета взети заедно.

 

Иначе Хьойон е най-яка от всичките според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...