Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Постнаха милион неща за Тейон и INVU, а тук нищо не сме отразили. Да се поправим. :)
Запис от създаване на видеото.

 

 

Реакция и коментар за "INVU" от Тейон и екипа й.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влог #2 INVU, в който Тейон ни отвежда в Куангя, където репетира за участието си в програмата "Killing Voice". Частта в репетиционната е заснета на 17.01, денят на излизането на "Can't Control Myself". Много нервна е била преди записа, повече отколкото при концертите си. После ни води на записа за Инкигайо, споделя и личностния си тип - INFJ, от което изобщо не съм изненадана. 
Изображение
 

 

Влог #3 INVU в който Тейон ни запознава с процеса на избор на мърча за албума, както и ни разхожда из изложбата посветена на същия. 

 

 

"INVU" днес спечели трофея на предаването Music Core, с което отбелязва вече 4 първи места от музикални предавания.
Поздравления!

Песента е и с най-много оригинални слушатели в MELON за 2022 г. Ето и как изглеждат първите 5 позиции за годината (изобщо няма да споменавам колко горда се чувствам):
1. Тейон с "INVU" — 33,646
2. Марк и "
Child — 33,052
3. Т
ейон, този път с "Can’t Control Myself" — 28,916
4. Хечан с излязлата днес ост песен
 "Good Person" (2022) — 21,419 
5. GOT и хита им "
Step Back" — 21,283

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танцовата практика на Тейон за "INVU". От момента в който го забелязах страшно много ми хареса - интерпретация на пробождаща я стрела, на 1:17 мин. във видеото. 

 

 

Всъщност практиката беше публикувана вчера, но още ден преди това получхме видео зад кадър. Даже фенове се шегуваха, че още нямаме "видео пред камера", а те качват "зад".:D

 

 

Между другото, в неделя спечели #1 в Инкигайо с което песента записа вече пет победи в музикални предавания.
Браво!

 

И от мен да й е честит рождения ден!
Да е здрава и щастлива дълги, дълги години!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"INVU"  8-ма победа днес (Music Core).
С това Тейон бележи 30-тия трофей в соло кариерата си, както и става първата дама солист на компанията с четири поредни победи на Music Core.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата по рода си видео-реакция в СМ.

Тейон, Кий (SHINee), Ънхьок  (Super Junior) и Сухо (EXO) реагират на видеото на Оню "Dice".
Надявам се този тип колаборации да станат традиция!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юна също реагира на видеото на Оню "Dice". Много е сладка.

 

 

И сега е момента да кажем, че й предстои нова изява като актриса. Заедно с И Джуно от 2PM са потвърдени за главните роли на романтичния сериал "Kingderland", където Джуно ще се превъплати в ролята на наследник на конгломерат, който не се смее, а Юна пък ще е негова противоположност - героинята й ще върви през живота с усмивка. Не знам как ще е драмата, но романтика, Джуно и Юна в едно изречение? Аз съм там.
2pms-junho-and-snsds-yoona.png?w=750


Юри също с нова роля в сериал - криминалната драма "Good Job". В нея ще партнира отново с Jung Il Woo, с когото наскоро заснеха "Bossom: Steal The Fate". Снимките започват през скоро.
Bossam: Steal The Fate" Leads Jung Il Woo And Kwon Yuri In Talks To Reunite  In New K-Drama » GossipChimp | Trending K-Drama, TV, Gaming News

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изведнъж - бааам - социалките на групата постват странна снимка.

Няма тагнати акаунти на отделен член, както правят при соло песните, няма текст и обяснение, нищо.

Какво ли е това? Групата с комбек по повод 15-тата годишнината? Или солото на Хьойон за което се говори от известно време?

Скоро ще разберем. :)

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мистерията е разкрита.
Дългоочакваният соло дебют на Хьо ще се осъществи на 16.05 с 1-вият й мини албум DEEP.
Акаунтите на групата промениха тапетите си на:
Изображение

Пуснаха и първата тийзър снимка, очакваме график на промоциите и подробности за албума.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много ме е яд, че няма нищо за Хьойон.

Ей го къде е 16.05, но засега имаме само горната снимка и това е.
Вече ми писна с тия промоции от по 1 седмица.

 

ЪПДЕЙТ.

Мхм, да, пуснаха "график" ма албума. 

От 10 до 14.05 вкл. снимки.

На 15.05 - видео тийзър.

На 16.05 излиза албума.

Това ми изглежда да е най-минималистичнито промо, което съм виждала.

Изображение



Друго.

Тейон с нов ost, който ще е за една от най-нашумелите драми - "Our Blues"и ще излезе на 8.05. Името на песента е "By My Side".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Тейон към драмата "Our Blues"

 

 

И започваме с фото тийзърите на Хьо за първия й мини албум DEEP, който излиза в понеделник, 16.05.
Вчерашната серия снимки са впечатляващи. Както някой коментира - изглежда като злодея в Куангя.
"Ако преодолея очернянето от другите със смирение и скромност, ще стана движещата сила на бъдещото си израстване. Ако харесваш и се наслаждаваш на своите неща, без да бъдеш разколебан от другите, тогава ставаш стандарт за света. Такава е моята сила, която никой не може да приема с лекота."

Изображение

Изображение

 

Изображение


Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Днешните й снимки са уж по-леки.:D
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва краят на краткия промо период за DEEP на Хьойон. Последните снимки днес, утре привю на видеото.

Изображение

 

Изображение

 

 

Изображение

Изображение


Изображение

Дават ни и малко инфо за хореографията на сингъла "Deep" - казват, че се трансформира в спайдър-уоман. Танцовата композиция е дело на Honey J, лидер на танцовата група Holy Bang, както и победител в танцовото риалити Street Woman Fighter 2021.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...