Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

Кеша е направила кавър,но на мен лично на момичетата ми харесва сто пъти повече отколкото тази версия ;)

 

Yoona в новия еп на FO

http://www.youtube.com/watch?v=DXAMwxU7TPc&feature=player_embedded

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност прочетох коментарите и се оказа, че оригиналът е на Кеша, но са го оставили за СНСД. И аз съм съгласна, че техният резултат е къде-къде по- добър :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SNSD Yoona betrayed by comedian Jang Dong Min

20100704_yoonasubway_0.jpg

 

http://www.allkpop.com.lg1x1.simplecdn.net/wp-content/uploads/2010/07/20100704_yoonasubway_1-460x516.jpg

On the most recent episode of Family Outing 2, SNSD’s YoonA was betrayed by comedian Jang Dong Min.

 

On the July 4th broadcast, the 9 members were put in pairs and given the mission to reach Yangpyeong city. Partners were to be selected on their own through personal phone calls.

 

Since there are 9 members, the one member who was unable to claim a partner was left to complete the mission on their own.

 

YoonA first received a phone call from 2PM’s Taecyeon, but she declined the offer saying, “Sorry, I have someone to go with… It’s someone who is very cool, very fun, and has a sense of humor“. She then went on to call comedian Jang Dong Min, who gladly accepted her offer. However, Taecyeon had set out to sabotage YoonA for her betrayal. He called Jang Dong Min and told him, “YoonA has decided to go with me instead.” Then he called YoonA and said, “Jang Dong Min has decided to go with Shin Bong Sun“.

 

In the end, Jang Dong Min fell for Taecyeon’s clever mind tricks and chose to meet with Shin Bong Sun at the Han Nam station. Meanwhile YoonA was waiting at the In Chon station forJang Dong Min. Upon entering the station, she said, “I rode the subway everyday for four years when I was a trainee. I haven’t rode the subway since I debuted. I don’t think I’ll even know how to purchase tickets anymore.”

 

Keeping her faith in Jang Dong Min, YoonA decided to purchase both their subway tickets with the help of a stranger. In the end, she was betrayed and in her anger she proclaimed, “Dong Min-oppa, I’m going to kill him!”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Heechul recently talked about Yoona on his radio show , SBS Power FM Kim Heechul's Young Street.

 

Quote

Listener: Seems like Hee DJ’s mood is quite good, there are still 2 more days to your birthday.

Heechul: You’re right, planning to hold a party tomorrow. Actually I’m not really afraid. I’m just afraid of Donghae and YoonA, in another context of course.

 

Listener: I’m in High School Year 1. I’m afraid of taking the lift alone, so I’ll always wait for someone else to take the lift with me. I once waited till 12am.

Heechul: There’s basically nothing I’m scared of. If there must be, it’s SJ’s Donghae, but he’s scary in another context. Haha. And SNSD’s Yoona, f(x)’s Sulli. Haha.

 

Heechul: YoonA sent in a SMS.. “Haha, oppa, stop boasting. Do you want me to say out everything?” Haha.

Heechul: Donghae and YoonA are the people I don’t wish to see in shows the most. YoonA is currently preparing the birthday party. It’s my birthday eve tomorrow. Is that K’s boyfriend outside?

K: No.

RJ: There are 5 guys outside, who are you talking about?

Heechul: I’m very flustered now, but seems like YoonA already switched off the radio.

 

Heechul: YoonA’s last SMS came: is a song suitable for you. The lyrics is talking about you.

RJ: The lyricist wrote the song based on Heechul.

Heechul: YoonA is just joking..

RJ: So your English name is Devil. Kim Devil…

Heechul: I’m afraid of YoonA, Donghae and Jungmo.

 

RJ: Why are you always talking about Sohee? Isn’t she in America? YoonA is also quite pretty..

Heechul: Everyone thinks that YoonA is pretty but I don’t think so. She’s my brother. When I eat with YoonA on normal days, she will ask: Am I pretty? I will say, not pretty, like an idiot.

Heechul: Sometimes, when I see something stuck between YoonA’s teeth, I will stare at her. She will ask me if I’m staring because she’s pretty. I will say: There’s something stuck between your teeth, like an idiot. YoonA will then grumble at me, how can I say it out directly. What should I do then?

 

 

Quote

Listener: I’ve never envied anyone, but recently, I’m very envious of YoonA. She has a manly character and a pretty feminine look. Besides you, she’s the first person I’ve envied. I’m also jealous that the relationship between YoonA and you is so good. I think there are many who are like me. I hope I can be as pretty as YoonA. Dedicate Soshi’s <Oh>.

 

Heechul: The reason I’m close with YoonA: She’s definitely the prettiest girl in Korea. She’s even prettier without makeup. Although she’s pretty, she doesn’t pretend to be pretty. She’s always very bold, funny and destroys her own image. So I told her: You are pretty because you don’t pretend to be pretty. A normal girl who hears this will definitely say: Don’t say that! But she will joke with me like a silly girl. We always plan funny parts during shows to create our image as siblings. But we have no chance now. When I’m on the phone with her, I always say: The prettiest YoonA… She will answer me by singing.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SNSD и 2PM ще имат концерт на 17-ти в Caribbean Bay :es: Нямам търпение .. ще направят добро шоу както винаги :P

nrews.jpg

 

100716.jpg

100715cab.jpg

 

 

новата реклама s Yoona

http://www.youtube.com/watch?v=0C6_Tu0qwaU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ox Ю на, ох, тя ми е фаворита в групата, въпреки че също харесвам и Съни, но Юна е Юна е номер едно за мене

Може би, защото я гледах в ситкома " You are my destiny", kъдето ми хареса много играта й много :)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе клипа Genie Япония !! Просто са уникалнии B)

http://www.youtube.com/watch?v=bO69NW93cYw

любимката ми tumblr_l7pwwgUOaA1qa2ek9o1_400.gif

 

20100820_snsd_genie1.jpg

 

немога да не постна и невероятния maknae's дует от концерта .. много сладки и как накрая я хвана за ръчичка :wub: :wub:

http://www.youtube.com/watch?v=v35X7-8WCuI

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах чувството,че лицето на Съни ще се разтече и разпадне всеки момент...

Мега изкуствено изглежда...но то нормално...след толкова пластични операции няма как...

 

Клипът няма да го коментирам...твърде рандъм ми е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за клипа, но японският им ми е тотално антипатичен. Това е май първата корейска група, която ме дразни с японски вариант на песента си (принципно в доста от случаите се кефя повече на японски версии, 'щото са ми по-понятни).

 

Тея девойки може ли колкото по-дърти стават, все по-фалшиви да изглеждат? Много тъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ние идваме лида ви хейтим по умрелите бой банди ... мнгоо разбирате...

 

Песента е сладка дори на японски (:

Момичетата прекрасни както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е,че всеки си има право да си изказва мнението,но не мисля че е уместно след като не ги харесвате да пълните темата само с неща от сорта на колко са грозни и зле.Щом не ви допадат не им обръщайте внимание.Аз като не харесвам някоя група не посещавам темата им и не натрапвам негативното си мнение на почитателите им.Поне да беше спор за нещо смислено.Както и да е...

и нямаше да са най-успялата корейска гърл група ако бяха "фалшиви",а точно напротив ;)

 

Yoona за Innisfree's ECO-chief

01.jpg

 

02.jpg

17.jpg

 

 

Постигнаха невероятен успех още с дебюта си в Япония и се наложи да направят 3 концерта вместо запланувания 1

04.jpg

 

12.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, ти винаги ли правиш тeзи естествени движения, като се снимаш:

 

 

SNSD+Hahaha+Campaign+2.jpg

 

 

 

Извинявай, ама от тея мадами по-пластмасови барбита на корейската сцена няма. Поне аз не се сещам, а знам много пластмасови групи освен тях. Дори и на тая снимка на Юна, която си постнала личи - може ли да се усмихваш само с уста, а очите ти да нямат никакво излъчване?

 

Единственото състояние на духа, което имат е на псевдо усмихнати кукли. Колкото до хейтването, ами просто си ми иде ествествено. Не е като да ми пречи, ако пишете в тема на група, която аз обичам. Просто ще ми стане смешно, щото знам, че харесвате искрено СНСД :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми се иска да ги удрям всеки път щом ги видя Genie е песен, която много харесвах. Просто беше зарибяваща без да е досадна като Джии и Ох!. Пък и мацките бяха хубави там, ама в тоя клип...Единствената от тях дет я бива наистина много в японския е SooYoung, а в тази песен тя няма реплики. Лидерката има някаква човешка визия, останалите са точно кат звероукротителки с един свирепи и застопорени изражения. Клипа е никакъв, песента звучи зле. Yoona e ужасна, но Джесика ми обира точките за изкуственост. Това момиче за три години не си е сменила физиономията нито веднъж. Хвала й правя.

 

Как няма да имат успех я впония. тва ти група с 9 мацки, поне 6 от които имат хубави ПРАВИ крака, което японките рядко постигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoona за Innisfree's ECO-chief

01.jpg

 

02.jpg

17.jpg

 

 

а много ми хареса с този цвят на косата ^^ въпреки че не ми хареса много японската версия на Genie се радвам за момичета.надявам се само да не започнат през повечето време да пеят на японски...както DBSK....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че не е кой знае какво,но много ми стана готино като видях,че Yoona е носила тениска с надпис с нашата азбука,макар че незнам какво трябва да означава "Удачи тебе" :lol:

на 0:45 се вижда

http://www.youtube.com/watch?v=yUmuXmogftk

 

И аз се надявам да ги виждам по-често в Корея .. те сега са постоянно на път и казаха че въпреки промоциите им в Япония,ще са успередно постояно и в Корея и няма да се загубят

А колкото до движенията им и снимките,все пак затова се нарича концепция.Като гледам им е успешна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че не е кой знае какво,но много ми стана готино като видях,че Yoona е носила тениска с надпис с нашата азбука,макар че незнам какво трябва да означава "Удачи тебе" :lol:

 

на руски е и позначава ,че ти пожелават късмет,нещо такова :) мерси за клипчето

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SeoHyun ще е в новия клип на TRAX .. Много е красива,а песента е зарибяваща :wub:

 

20100830_seohyun_2.jpg

 

20100830_seohyun.jpg

 

 

Промото на клипа:

интересно ми е с кой ще е в ролята на младоженеца :lol:

 

С мъжа си от вчера .. доста голяма близост показаха :wub::lol:

100829_Korean_Wave_Yongseo_5.jpg

 

f3c6c08857c258d0a5c272a1.jpg

201008292102491002_1.jpg

07.jpg

18.jpg

100829_Korean_Wave_Yongseo_6.jpg

100829_Korean_Wave_Yongseo_1.jpg

100829_Korean_Wave_Yongseo_3.jpg

 

и фенкамера от дуета им:

 

Yuri и Tiffani бяха водещи

01.jpg

 

И сканове от Cosmo

54906622201008301500044.jpg

 

5490662220100830d1500044.jpg

54906622201008301500044i.jpg

54906622201008o301500044i.jpg

54906622c20100r8301500044.jpg

5490662220100d8301500044.jpg

54906622201008b301500044.jpg

vdp14.jpg

549066222010083015a00044.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...