Jump to content

Girls' Generation | SNSD | So Nyeo Shi Dae |


toxic

Recommended Posts

На мен не ми харесват. Тейон ми е любимата айдълка, но когато пее балади. Масовия поп и то поамериканчен тип Бейонсе, Риана, Тейлър Суифт не ми е любим, има и техни песни които ми харесват, но това са няколко песни, които са супер catchy. Трябва да проверя корейския хип хоп дали така опитва да копира американците напоследък :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Starlight" не ми допада, но "Why" е много приятна, а Тейон е супер сладка ^^. Иначе и на мен ми е любимка, но бих казала, че от "I", е твърде активна. Малко да я оставят да ни залипсва. Усещам, че феновете малко се пренаситиха с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 август е официален национален празник, с който се отбелязва краят на японския колониализъм  и Tiffany пусна това в Snapchat...

3nd6kmz0.jpg

 

След това 27 годишната изпълнителка се извини ...

 

2466u4y.jpg

“I apologize for upsetting so many with my mistake on this important day. I’m ashamed for disappointing everyone with this kind of mistake, and I deeply regret my actions.
“In the future, I’ll make sure to keep in mind that my actions and my words have a wide audience. I’ll work toward becoming someone who thinks carefully about my actions, and make sure something like this doesn’t happen again.
“Again, I sincerely apologize for disappointing everyone as a result of my shortcomings.”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...